חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שיש לי כעס על מכירתו של שחקן אהוב ואייקון כמו ניינגולאן ועוד למסחרה הסינית ממילאנו. פשוט ברגע שאני מבין מה עומד מאחורי זה, ובמקביל נבנה סגל בו חסר רק שחקן אחד כדי להפוך לפייבוריט שלי מאז ימי קאפלו (וזה נאמר אחרי פתיחת עונה מזעזעת), אין לזה טעם.

תקופות התאקלמות כמו של אונדר וקלייברט ידועות מראש ויש לנהל אותן נכון. זה לא נעשה בשנתיים האחרונות (<- ביקורת על מונצ'י) כי מאחרז, וכי מאלקום, ולא כי למכור שחקן זה דבר נוראי.

אינני חושב שתהיה בהילות להחליף חצי קבוצה כמו בעונות הקודמות, אבל אם בקיץ הבא רומא תצליח לצרף שחקן התקפה איכותי (מטרה בפני עצמה ללא קשר לאונדר) וקלייברט יעשה את הפריצה שלו, אונדר לבאיירן ב50מ+ במקביל להשקעה בפרוספקט חזק למרכז ההגנה = דוגמא טובה ל..כל מה שנכתב בהודעה הזו.

לא נכון. מונצ'י פשוט לא העריך את זייך מעל 30מ' בעוד שאיאקס דרשה 38מ'. רומא השקיעה קרוב ל85מ' כדי לבנות את הקישור שלה מחדש.

להבנתי כן. ברגע שגם נרקמה "הצדקה" מקצועית\טקטית (הרצון של דיפרה לשחק עם קשר lightweight), לא הייתה דרך חזרה.

2. DRORIKO Member

אומרים שמארוטה הלך הביתה בגלל שאניילי כעס עליו שהוא לא השיג לו קשר lightweight

oFiRzZz, EO11 ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  3. RubberSoul Member

אני אחדש לכם משהו על סביליה - בשנות השיא שלה עם מונצ'י (2005-2007, ובשנות אמרי) היא מעולם לא היתה פקטור בצמרת. רק בעונת 2006-07 היא היתה עם סיכוי לאליפות במחזור הסיום, אבל הקבוצה סיימה לא מעט פעמים כמעט ללא אירופה אפילו. למעשה, היא זכתה בליגה האירופית ב2014 אחרי שבעונה לפני כן סיימה תשיעית בליגה, וקיבלה את הכרטיס לאירופה רק כי מלאגה וראיו וייקאנו שהקדימו אותה לא עמדו בקריטריונים הכלכליים.

אולי זה היה השילוב עם אונאי אמרי (הדי בינוני) שלא הוביל לתוצאות טובות מדי בליגה, אבל מסביליה לא התלהבתי יותר מדי כקבוצת ליגה בעשור האחרון. למען האמת, סביליה החדשה קבוצה הרבה יותר טובה, בלי מונצ'י (המחליף שלו בעונה שעברה ,זה שהיה הסגן שלו בשנים האחרונות, פוטר לאחר שנכשל כישלון עמוק ששיאו היה האחריות למינוי מונטלה למאמן).

לא יודע אם זה הכיוון של רומא עם מונצ'י, אבל אין מה לחלום כל כך מהר על הצלחה. עדיין המטרה תהיה 4 הראשונות והצלחה בטורנירי הנוקאאוט. בינתיים אלה ההישגים באמת.

4. SerieA Il Capitano

1. כשאתה אומר "פרוספקט" אתה אומר שחקן כמו מרקיניוס שיהיה וורלד קלאס בעוד שנתיים או מישהו שיהיה מהטובים בליגה כבר מהשנייה שיחתום? זה בדיוק העניין עם רומא של מונצ'י שמפריע לי - באמת הוציאו כסף אבל לא הגיע אף שחקן (אולי מלבד פאסטורה) שאמור לקחת אותה כאן ועכשיו הכי גבוה שאפשר.
    2. פתיחת העונה המזעזעת של רומא (ושל אינטר) אכן היו סיבה לדאגה עבור העיתונאים אך אני שמח שהבעלים לא היו כאלו אימפולסיביים ונתנו למאמנים לעבוד. אני בטוח ש-EDF יוביל את הקבוצה למקומות טובים אך בוודאי הביקורת אינה עליו. אני רק מאוכזב (בתור מתבונן מהצד שמאד אוהב את רומא) שכבר שנתיים אתם הולכים לאחור.
    3. אני לא מכיר מספיק את אונדר כדי לדעת אם שווה למכור אותו אבל 50 מיליון נשמע לא רע בכלל. אני כן חושב שאם הוא כל כך טוב בשביל מחיר כזה, אולי כדאי להשאיר אותו שיתפתח להיות מהטובים באירופה.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי לשחקן שיתפוס את המקום של פאציו בהרכב. שיהיה מהטובים בליגה לאחר שיתאקלם ובעל פוטנציאל להפוך לוורלד קלאס בעתיד. הנקודה היא שרכישה כזו במקביל לפריצה של קלייברט תהווה רווח מקצועי גם במקרה שאונדר ימכר. כך למעשה רומא הגדילה את הסגל שלה מ11-12 שחקנים טובים אצל ספאלטי למצב בו האוהדים מתלהבים מהשחקן ה20 וה21 בסגל.

פאסטורה? אנזונזי-כריסטאנטה במקום דה רוסי-סטרוטמן זה כאן ועכשיו. זה לצרף את הטוב בנמצא לחלק החלש ביותר בסגל. כמחצית מהסכום אכן הושקע בפרוספקטים שיגדילו את ערכם בתוך הקבוצה, אבל אין מהם שום ציפיה לקחת את רומא "כאן ועכשיו הכי גבוה שאפשר". תהיה מהם בעונה הבאה.
    ממי כן יש ציפיה כאן ועכשיו? מאונדר, משיק, מפלגריני, מהפרוספקטים שמונצ'י צירף בקיץ שעבר, וכמובן מהשלד הבוגר שמאפשר את המחזוריות הזו ומשמר את היציבות של הסגל.

מקווה שנמשיך ללכת אחורה עם חצי גמר צ'מפיונס ליג וסגל שמגדיל את ערכו בכל קיץ.

6. SerieA Il Capitano

חצי גמר הצ'מפיונס זה אכן הישג גדול, אבל המטרה היא תארים, המטרה איננה להגדיל את ערך הסגל בכל קיץ.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק המטרה, כי זו הדרך היחידה לזכות.

מצד שני, חבל שלא קנינו את רונאלדו.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.reactiongifs.com/r/fngrgnz.Xxx

9. SerieA Il Capitano

טרולינג זה נחמד אבל חסר ערך לדיון.

אבל אם מדברים על העלאת ערך, לדעתך 8 מיליון חיסכון על זייך/זייש שווים את זה?

Roma אוהב/ת את זה.
  10. SerieA Il Capitano

קובי, משהו האמת שמעניין אותי -

מדוע מונצ'י מכר את סאלאח לליברפול ב-40 מיליון במקום לעשות תעלולי אוזיליו על שחקני נוער ליציאה מבעיית FFP לשנה ההיא? שאלה רצינית.

אם פייריטו יכל לעשות את זה, אם מארוטה עשה את זה השנה (מנדרגורה ב-20 מיליון לאודינזה? לא סביר), מדוע מונצ'י לא עושה זאת? יש לכם אקדמיה מפוארת.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי לא הבנת את הנקודה - שהכאן ועכשיו של רומא תמיד יהיה זול\בינוני יותר ביחס לקבוצות העשירות באירופה ויש רק דרך אחת לגשר על זה.

לא הייתי משלם 38מ' על זייך.

וגם: לא הייתי משלם 25מ' על פאסטורה.

כי:
    1. סלאח ביקש לעזוב.
    2. 50מ' (לא 40) זה סכום נהדר עבור סלאח של רומא.
    3. מונצ'י רצה את מאחרז.

12. סיונרה Member

לא זוכר מה הלך פה לפני שנה בפורום, אבל אני בספק אם היו הרבה אנשים שחשבו שזאת עסקה כזאת גרועה מצד רומא. סלאח תחת קלופ עשה קפיצה לא הגיונית לשחקן בגילו. אני בספק אם אפילו קלופ ציפה למשהו כזה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זוכר מה הלך כאן. כנראה עוד קונטרסט מגוחך בין חוסר היכרות\הערכה (לפני) ו"אסור למכור!!!" (אחרי), אבל בטוויטר היו הרבה ציוצים שמטרתם לשכנע את אוהדי ליברפול שיש לו כדורגל ולא רק ספרינט.

אני אישית הייתי מחוייך מאוד ביום שהוא נמכר, אבל הסיבה לכך הייתה ש"זו התקרה שלו ואין סיכוי שהוא יפרוץ אותה" ו"מעניין מי המחליף הישיר שמונצ'י מכין לנו". שתי טענות שהפכו לכאפות שהשאירו סימן עד לפריצה של אונדר וההישג המטורף בצ'מפיונס ליג.

14. תומר1989 Member

זה שסאבטיני ומארוטה נותנים שיחוק יפה מידי פעם.
    לא אומר שכל אחד שרוצה יכול לייצר 40 מיליון מכל מיני שחקני פרימוורה זניחים.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלאח היה שחקן משמעותי ברומא, אבל מאוד מתסכל מול השער - בעיקר ברגעי מאני טיים - ולכן זה היה נראה שיש לו תקרה ברורה ובינונית יחסית.

שאני מסתכל על חומר גלם - ואולי אני נשמע כמו מטורף אחרי העונה שעברה - פוטנציאלית אונדר שחקן מעניין יותר בעיניי.

Gianzola ו-Un bombón אוהבים את זה.