חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הלוואי שהיינו קונים בסכומים של סיטי ופסז׳ כדי שאני אוכל לקבל את ההשוואה הזו. בזמן שסיטי מוציאה 35 מיליון אירו על פח כמו דנילו, אינטר צריכה לעשות נוסחאות מטופשות כדי להביא את ראג׳ה באותו סכום.

והיום קראתי שפסז׳ מביאה שני קשרים ב-147 מיליון אירו ביחד. פחות או יותר שווה ערך לקיץ היקר ביותר שאינטר עשתה בכל תולדותיה. אז כן, הדבר היחידי שמבדיל בינינו לבין השייחים זו ה״היסטוריה״.

נ.ב - אם אני זוכר נכון, העסקה של ניימאר לא נכנסה לספרים של פסז׳ בגלל קומבינה עם קרן קטאר או משהו. כלומר 222 מיליון אירו שלא קיימים בספרים.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשוואה היא לא במספרים, אלא בהתנהלות.

3. תומר1989 Member

אם יש לך חברה גדולה היית מעדיף לפרסם אותה דרך סיטי שמתמודדת על אליפות בליגה הכי אטרקטיבית בעולם ומתמודדת כל עונה בשלבים הגבוהים של הצ'מפיונס, או במועדון בעל היסטוריה כמו מילאן שכיום לא רלוונטי לרוב האנשים שלא מכירים את בארזי וטאסוטי?

הטעות הגדולה לחשוב שבעולם העסקי חושבים בצורה "רומנטית"

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל מה ההיגיון בכלל "להתלבש" על סיטי כשבידה זכויות שידור בגובה 239מ', בעוד שמילאן מכניסה 208 מכל נתיבי ההכנסה שלה יחד (כולל ספונסרים ואיצטדיון), ומוציאה מעל 300 על רכש ומשכורות? די ברור שגם לסיטי יש חריגה (משכורות וזה) שאופ"א לא עושה איתה דבר וגם הם מהווים דוגמה לאי אכיפה, אבל הרבה יותר שולית ממילאן הנוכחית.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שזה הגיוני, אלא פשוט יותר קל מבחינת האוהד הממוצע.

הרי מילאן = רומנטיקה. סיטי = כסף מושחת.

6. DRORIKO Member

הכוונה שמממנות את הקבוצות חברות שלמעשה שייכות לבעלים, מעין תרגיל בשביל לרמות את הפייר פליי

7. DRORIKO Member

שלמילאן יש בערך פי 5 יותר אוהדים?

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטורארו חוזר לג׳נואה (כרגע בהשאלה).

9. itzik.miro Member

בהשאלה תמורת 1.5 מיליון ועם חובת רכישה ב8 מיליון נוספים בפריסה של 3 שנים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מקבל.

אני חושב שאתה צודק. אני לא רואה הבדל בין ההשתוללות של כמה קבוצות להשתוללות של מאסימו מוראטי בזמנו. אני די בטוח שאם הבעלים המפזרים היו הבעלים של ליברפול, אינטר, מילאן או ארסנל, אף אחד לא היה לוקח את זה באותה צורה כמו פסז׳. לי אישית זה לא מפריע, כמו שאני בין היחידים שתמיד טוען שהכסף הגדול עשה טוב לא רק לפריז, אלא לכדורגל הצרפתי כולו. הכלכלה בכדורגל התפתחה, ב״מאני ליג״ שפורסם אתמול ריאל מדריד הגיעה להכנסות של יותר מ-750 מיליון אירו, כאשר לפניי 10 שנים היא גם הייתה הראשונה במדד זה, רק עם הכנסות בגובה 366 מיליון אירו. טבעי שהמחירים יקפצו כשההכנסות יקפצו.

בקשר אלינו, יש מצב שאם לסונינג הייתה יד חופשית, היינו מתנהלים כמו פסז׳ או סיטי, מפזרים כספים בלי הכרה. אבל אין לנו יד חופשית, ולהם הייתה למרות שהם בזבזו הרבה יותר מהרגע הראשון, וזה מה שמפריע לי, חוסר האחידות הזה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף: כל הכסף מפיונטק מושקע בסטורארו, סנאבריה, מגן צעיר מהולנד ועוד קשר בן 19 מהונגריה.

עריכה: "מגן צעיר מהולנד" שכבר עבר אתמול את המדיקל שינה את דעתו ברגע האחרון בגלל שחברתו החליטה להישאר בהולנד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/19
  12. SerieA Il Capitano

אני מניח שג'נואה לוקחת את סטורארו מיובנטוס כפיתיון לעסקה עתידית על שחקן אחר, קצת כמו שאוזיליו עשה עם פארמה ובאסטוני.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'נואה לקחה את סטורארו כי היא צריכה שחקן כמוהו בהרכב. בהמשך אפשר יהיה להפוך אותו לcore player (מה שלדעתי חסר להם), או למכור בשביל רווח נוסף.

מה אוזיליו עשה עם פארמה? באסטוני הושאל כדי לצבור ניסיון לא?

uri אוהב/ת את זה.
  14. SerieA Il Capitano

הכוונה הייתה שפארמה לקח שני שחקני פרימוורה של אינטר ובתמורה המחיר של באסטוני נופח. להערכתי ג'נואה שילמה הרבה על סטורארו לצורך קבלת יותר כסף על שחקן בעתיד מיובנטוס. ברור שסטורארו לא שווה 18 מיליון אירו.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטח מתכוון לאטאלנטה, לא פארמה. כן יש מצב במידה וה8מ' בונוסים יופעלו על הישארות בליגה. אחרת סטורארו ב10מ' יורו זו רכישה לא רעה בכלל.

**
    לא חובב גדול של איצו כשחקן, אבל זה ממש יפה.
    https://pbs.twimg.com/media/DxyQnmPXgAE2mgH.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/19