חדשות, שמועות והעברות :: 2023/2024 - נאפולי אלופת איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

1. VAR Member

לא אומר הרבה. אם המיזם יצליח ה11% האלה יחווירו. ואם הוא יכשל ערך המנייה עלול להחתך בחצי ואולי יותר מזה. סיכוי לא רע שמחר זה ייפול ב20% או יקפוץ ב30%. אין מה לנתח את זה כרגע.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערך המניה ישתנה, ברור, זו לא הנקודה. כן מעניין לראות שלמרות מגמת הביקורת, או אולי בזכות הפוטנציאל של הסופר ליג, רק ההצהרה העלתה את ערך המניה ב11 אחוז.

יכול לתת הסבר להתנגדות של הגרמניות בגלל המודל 50+1.

3. VAR Member

לא חושב שיש קשר ל50+1. באיירן מהססת כי כל הצמיחה המטורפת שלה מבוססת על שליטה מוחלטת בשוק המקומי (שוק שמייצר שחקנים ברמה הכי גבוהה באופן עקבי לאורך עשורים) ואם פיפא וההתאחדויות מממשות את האיום להעיף כל אחת מהעריקות מהמפעלים שלהן + באן העברות אליהן אז זה מבטל את היתרון הכי גדול שלה על שאר הקבוצות. באיירן זה לא מועדון שהאוהדים שלו ישלימו עם מצב שבו יש להם תקרת זכוכית של רבע גמר כמו שהיה בעשור הראשון של המאה הנוכחית.

חוץ ממנה אולי רק דורטמונד ולייפציג קיבלו הזמנה בכלל, אבל ברור שקבוצות כאלה אם יצטרפו יהיו בשר תותחים של ממש בליגה הזאת וספק אם זה ישתלם להן בטווח הארוך.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אוהב הרבה דברים בכדורגל של היום. בעיקר את החלוקה הנוכחית של הכנסות הצ'מפיונס ליג. זה אכן צפוי להחמיר בסופר ליג אבל הבעיה קיימת גם בלעדיה.

לא הייתי מעיף את אינטר, יובה ומילאן מהסריה אבל כן הייתי מכניס fp שמבטל את הפרס הבסיסי של הסופר ליג מההכנסה השנתית שלהם. שירשמו רק חצי מהסגל לסריה א'. גם ככה את השאר הם מקבלים במתנה מהסופר ליג על השתתפות קבועה שלא קשורה לאיכות הקבוצה והישגיה.

חייב לומר שאני סקרן לראות מה יהיו ההשלכות של ליגה כזו על הכדורגל בכללי. אין לי דעה נחרצת נגד. לפחות עד שאראה איזשהו נזק מוחשי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/21
    Gianzola01, yonmu ו-SerieA אוהבים את זה.
  5. yonmu Member

זה נשמע רעיון מענין - תקרת שכר ספציפית לכל מפעל.
    כמובן שעצם קביעת תקרת השכר מאוד שרירותית לטובת קבוצות מסוימות (למה לא לחסום בתקציב של ספציה אלא בתקציב של רומא), אבל אם רוצים לשמור על 'מה שהיה עד עכשיו' זה די סביר. זה עשוי אפילו להוסיף עניין בליגות המקומיות.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא הודיעה היום שלא תיקח חלק בסופר ליג אז זו לא דוגמה טובה, אבל מועדון כמו מילאן יוכל לקבל מהסופר ליג דמי השתתפות קבועים שלא קשורים להישגים מקצועיים. אני בעד רגולציה שתתעלם מהסכום הזה בחישוב ההכנסה (שלמעשה תקבע כמה מותר למועדון להשקיע בקבוצה).

אין לי מספיק פרטים כדי לגבש דעה נחרצת, אבל נכון להיום, הסופר ליג נראת כמו הזדמנות לתקן ליקוים חמורים הקיימים במתוקנת הנוכחית של UEFA (כמו חוסר שיוויון בהכנסות או הקשר ההדוק מדי בין כדורגל מועדונים-נבחרות ולו"ז לא הגיוני שהשחקן ממוצע לא עומד בו ברמה הפיזית), שמביאה איתה בעיות חדשות חמורות אף יותר.

yonmu אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

האמת שלא ידעתי שקיבלתם פניה בכלל. מה הסיבה שסירבתם?

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג, או במילים אחרות:

AS Roma is strongly opposed to this 'closed' system, as it fundamentally flies in the face of the spirit of the game that we all love.

Some things are more important than money, and we remain firmly committed to Italian football on a domestic level, and to fair, open European competitions for all. We look forward to continuing to work with Lega Serie A, the Italian Federation, ECA and UEFA to grow and develop the game of football in Italy and around the world.

Fans and grassroots football are at the core of our sport, and this must never be forgotten.

9. DRORIKO Member

מפתיע שזה מגיע דווקא מקבוצה עם בעלים אמריקאי.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מספיק פרטים. ראיתי רק שפלורנטינו פרז אמר שלרומא ונאפולי יש מקום בסופר ליג. רומא הגיבה רשמית. נאפולי עדיין לא.

בכל מקרה, נראה שהכיוון הוא כזה:

Roma אוהב/ת את זה.
  11. itzik.miro Member

הסיבה שאף אחד לא באמת פנה אליהם.

פלורנטינו אמר שקבוצות מהסוג של רומא ונאפולי יכולות להיות חלק מהליגה בהתאם להישגים שלהם. כלומר הם לא מקבלים את הזכויות של "הגוש המייסד".

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. itzik.miro Member

אז אין סופר ליגה.

יאללה חוזרים לשגרה

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

13. DRORIKO Member

ואם השגרה מבאסת רצח?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אניילי, גאזידיס, מארוטה.

15. SerieA Il Capitano

טוב, דיוני הסופר ליג היו נחמדים והציתו מחדש את התשוקה של הכותבים באייסוקר.

אני מניח שגם זה משהו.

בכל אופן, זה לא אומר שאניילי, ז׳אנג והאמריקאים של מילאן יפסיקו לדחוף לשם.