חואן ריקלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י חזי ברמר, ‏1/8/02.

1. חזי ברמר Member

הבחור נכנס לנעליים גדולות מאוד, וכל קטלוניה עם העיניים נשואות אליו.

למרות היכולות האישיות הגבוהות שלו, אין ספק ששחקן לשחקן, ריבאלדו עדיף, ולכן ריקלמה יאלץ להוכיח את עצמו ע"י שיתוף פעולה עם חבריו להתקפה. כמו כן, "האיש והמחברת", ידוע כאיש שדוגל במשמעת השחקנים. אם ריקלמה יהיה ממושמע באימונים, וימלא אחר ההוראות הטקטיות של המאמן, ואן-חאל כבר יהפוך אותו לבורג מרכזי.

ואם ריקלמה לא יצליח בכל זאת, תמיד יש הולנדים שיעשו את העבודה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

2. BarcaFan Member

קודם כל ריקלמה חושש מההשוואות שלו לריבאלדו ולמראדונה בגלל זה הוא ממש לא שמח לקבל את החולצה מספר 10-חולצתם של ה 2 הנ"ל.

אחרי המשחק אימון הראשון בו בארסה הפסידה לגרנובלה הצרפתית ואן חאל רתח על ריקלמה בגלל שכל הזמן סטה ימינה למרות שואן חאל הורה לו לשחק 10 מטר שמאלה מהמרכז.
    ב 2 המשחקים שבאו אח"כ ריקלמה מילא את הורעותיו של ואן חאל והוא מאוד משתדל לרצות את ההולנדי העצבני גם באימונים וגם במשחקי האימון.

ואן חאל אמר אתמול שהוא שמח על ההשתלבות המוצלחת של 3 שחקני הרכש ובראשם חואן רומן ריקלמה.

3. דל-פיירו המלך Member

אני בטוח שריקלמה יצליח בבארסה הרבה יותר מריבאלדו-הוא וסביולה יצטרכו לפתוח ביחד עם קלייברט ואני בטוח שהם יעשו צרות להרבה הגנות!!

ריבאלדו בשנים האחרונות רק הרס לבארסה,האמת אני גם חושב שהוא יהרוס את מילאן-למרות שהיא כבר ככה הרוסה!!!

מתאים לו לשחק בריאל-שם הוא לא יהרוס שום דבר-או בולנסיה,דפורטיבו,רומא,באיירן,דורדמונט,לברקוזן,שיחזור אפילו לברזיל,מנצ'סטר,ארסנל,ליברפול!!!

4. BarcaFan Member

דל פיירו,
    קודם כל כדי שריקלמה יצליח יותר מריבאלדו הוא יצטרך לעבוד קשה מאוד כי העובדה היא שריבו הביא 2 אליפויות וגביע.

ריבאלדו לא הרס כלום בשנים האחרונות.
    אני לא מבין למה להאשים את ריבאלדו בכישלונות של גספארט שמינה מאמנים מגוחכים ובכשלונות של המאמנים עצמם שלא היו מספיק טובים לבארסה.

במילאן יש הרגשה שמשום מה שוב שגיא כהן ימצא בריבאלדו את השעיר לעזאזל.
    אני לא צופה הצלחה גדולה למילאן רק בגלל שהמאמן שלה הוא אנצ'לוטי.
    ריבאלדו בטח יצטרך לשאת שוב את הכשלון של המאמן על גבו.

שים לב שדווקא מאז שריבאלדו עזב החלוצים בקושי מבקיעים!
    ב 3 משחקי האימון האחרונים בארסה כבשה 6 שערים -5 של קשרים (מנדייטה וקוקו 2 כ"א ושאבי) ושער אחד של החלוץ המחליף דאני.
    סביולה נמצא משום מה בבצורת כמו גם קלייברט דבר שלא היה בתקופתו של ריבאלדו.

אני מקווה שזה רק זמני.

5. חזי ברמר Member

אני מסכים עם בארסה-פאן.

העונה לדוגמא, הבעיה בניהול המשחק של בארסה, מקורה לא היה הריבאלדו, אלא במערך טקטי שגוי, בו סאביולה שרגיל היה לשחק כחלוץ חוד, הוסט שמאלה.

עובדה היא שבשנים קודמות יותר, ריבאלדו שיחק יעיל חכם ומאורגן. חוכמת משחק לא מאבדים.

6. סביולה Member

את הגדולה של סביולה וקלייברט היה אפשר לראות שנה שעברה שביחד הם הכניסו יותר מ - 30 גולים למרות שלכל אחד היה מקסימום בזדמנות אחת במשחק...
    למה? בגלל שלריבלדו היו 10 (בעצם לא היו, הוא פשוט החליט שברגע שיש לו כדור 30 מטר מהשער אז זאת הזדמנות...).

את ה - 20 גולים נגיד של ריבלדו לעונה ישלימו בלי בעיות סביולה וקלייברט עם 10 גולים כל אחד. 25 גולים לכל אחד מהם זה לא מעבר ליכולת שלהם. הם פשוט צריכים כדורים...

7. שגיא Guest

אני מבקש לא לסטות המנושא
    הנושא הוא על ריקלמה, לא על ריבאלדו ותרומתו לבארסה.....
    אז בבקשה ממכם.....

ולנושא שלנו......ריקלמה שחקן מאוד מוכשר, והוא רק צריך להוכיח את זה בקבוצה גדולה, בליגה גדולה.......

חובת ההוכחה חלה עליו, עצם זה שזרקו את ריבאלדו בגללו אומרת משהו על הציפיות של ראשי המועדון ממנו, אני חושב שכאשר יגיע החיבור בין ריקלמה, לסביולה וקלייברט (שכבר הוכיחו שנה שעברה שהן טובים יותר ביחד), אז ההתקפה תתפקד כמו שצריך
    נקווה שריקלמה ישתלב כמה שיותר מהר בבארסה ויוכיח באמת למה הביאו אותו

8. Emil Member

במידה ובארסה לא תיקח אליפות העונה מבלי להרשים בליגה, כולם יאשימו את ריקלמה. אבל תזכרו את איימאר...

וקלויברט כולנו יודעים טוב מאד שלא ביגלל ריקלמה ריבאלדו הועף
    זה ברור שאם אל ריקלמה ואן חאל היה מוצא תירוץ אחר או פשוט מעיף אותו בלי יותר מדי תירוצים :roll:

9. BarcaFan Member

ריקלמה,
    לדעתי במקרה של כישלון לא יאשימו את ריקלמה אלא את אותם אנשים שהעיפו את ה"אגואיסט,הורס קבוצות שתוקע את המערך" כדברי הטיפש שגיא כהן...

10. שגיא Guest

אותם כבר מאשימים מאז שהגיעו לבארסה....
    גאספרט רק הרס!
    ולא עשה שום דבר לטובת הקבוצה....
    עד שיכל להיות שילוב קטלני בין ריקלמה לריבאלדו, אז זורקים אותו....פשוט בושה!

11. arsenal the champions Member

לפי דעתי ריקלמה יצליח בברצלונה משני סיבות:
    1.ריבלדו פינה לו את המקום בהרכב.
    2.הוא פשוט שחקן טוב.

12. AFC Member

נערך...

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/03
  13. Maxi Rodrigez Member

תגיד, אתה בכלל ראית אותו משחק?
    הבן-אדם גאון, אין לי ספק שהוא יצליח בגדול בבארסה.

14. AFC AJAX Member

לדעתי ריקלמה הוא שחקן אדיר...(למרות שאני אוהד ריבר בנשמה)...
    וברצלונה עשתה בשכל שזקרה את ריבאלדו....
    בגדול אם מסתכלים על זה ריבאלדו הוא כבר בן 30 וקצת מתקרב ל 31...בארסה חשבה על העתיד.....היא הביאה שחקן צעיר שרוצה להוכיח את עצמו באירופה(מה שריבאלדו כבר ממזמן עשה) ורוצה להתקדם...עם רצון ושאיפות ואמביציה...
    ריקלמה עוד יצליח עם בארה יחד עם חביאר סביולה!

VAMOS RIVER!!

15. BarcaFan Member

איך אפשר להצדיק את המהלך של גספארט וואן חאל?
    הייתי מבין אם היו מוכרים את ריבאלדו כדי להוסיף כסף לקופה המדוללת אבל לקחת אותו ולהעיף ללא תמורה?
    ולגספארט עוד היה פה הרבה מזל.
    לריבאלדו הגיעו פיצוים בסך 10 מיליון דולר על המהלך הנבזה דבר שהיה מכניס את בארסה לצרות גדולות אבל ריבו החליט לוותר על הכסף ולעזוב בלי פיצוים.