חופים הם לפעמים...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שער 7, ‏22/6/07.

1. שער 7 Member

חזרתי היום בבוקר מחו"ל, כולי שפוך מעייפות, בעיקר כתוצאה מהסחרחורת שחוויתי כשטיילתי בחופיה המדהימים של איה-נאפה שבדרום קפריסין. פשוט גן-עדן לשמו. כל הדברים שבנאדם רק חולם עליהם : מוזיקה, כוסיות, אלכוהול, שופינג וכמובן גם מטקות וכדורגל על החוף.
    אם אתם מכירים עוד חופים ומפרצים מדהימים ברחבי הגלובוס, וכמובן גם עצות לטיולים בעוד מספר חופים, זה הזמן לשפוך (ולא מה שאתם חושבים...)

2. cazzo Il Capocuoco

http://www.bertur.pl/isola_maldive.Xxx
    עוד מעט המלדיבים ישקעו {לפי מחקרים עוד 50-100 שנה} להם בתוך האוקיינוס ההודי,בינתיים עשירי העולם נהנים מהחופים הצלולים שעוד איכשהו נשארו כאלו..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/07
  3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער 7, באיה נאפה יש כל מה שערס יכול לחלום עליו - מטקות, מוזיקה גרועה, מלאאא פרחות, אווירת שוק, חבר שלי סיפר לי שכל כך הרבה ערסים שוטפים את המקום, שבטרמינל שם משחקים מטקות.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים,הייתי שם וזה נראה דיי זועתי בעיקר בגלל כל הערסים שבאים לשם והופכים את המקום לשכונתי בהחלט.

ובגלל זה צריך לטוס לקוס !

5. AW forever Member

=תאילנד? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

6. spurs229 Member

נכון מאוד!
    קו-סמוי.
    http://www.holiday-velvet.com/imgs/home/ko-samui-image.Xxx

7. Waters Member

כל החופים באיי פוקט...

גן עדן.

8. ACBenb Member

שמעתי יש שם אחלה גלים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

9. AW forever Member

הייתי בתאילנד גם בצד המערבי (לפני הצונאמי) וגם בצד המזרחי, אין להכחיש שהחופים שם יפים מאוד ומרשימים, אבל אני חושב שהמסחור הרס כל חלקה טובה בהם ולכן למי שמחפש חופים יותר נקיים מבונגלוס בצפיפות ומM של מקדונלד'ס- אני מציע את איזור סיהאנוקויל בקמבודיה. קרוב לגבול עם תאילנד, חופים נקיים ויפים עם יער טרופי בקרבת מקום, מחירים ברצפה (נכון ל2003), ילדות שמסתובבות עם סלסלת פירות טריים (אננס, מנגו, בננות ואבטיח), רולים ממולאים בירקות וגם גריל עם שיפודי פירות ים. בקיצור גן עדן!

10. tiktin Member

איי גלפוס. אין יותר טרופי משם.
    כל כך הרבה יצורים מוזרים שאין במקומות אחרים בעולם, מעל ומתחת לפני המים. אזור הצלילה היפה בעולם (דוד שלי צלל שם והראה לי תמונות, יש לו תמונה של לוויתן שהוא צילם)

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רפאל, תזכיר לי לדבר איתך לפני הטיול שלי. תאילנד למרות כל המסחור עדיין מאוד קוסמת לי.

12. AW forever Member

בצדק. אני הגעתי לשם אחרי 5 חודשים בהודו בלי יותר מידי ציוויליזציה סביבי והכל בתאילנד היה נראה לי מלאכותי אבל במבט לאחור היה שם ממש כיף ויש שם המון המון מה לראות. דבר איתי לפני שאתה נוסע, כבר יש לי נאום המלצות קבוע...

13. KirkH Member

המסחור של תאילנד לא הורס בשיט. אני לוקח את המסחריות הזו על פני הרוחניות בשקל של הודו כל יום בשבוע.

חופים בתוליים? אני מעדיף חוף ים עם שולחן סנוקר צמוד, פאב צמוד, טלוויזיה שמשדרת פרמיירליג ומסאג'יסטית במרחק יריקה... מה לעזאזל עושים בחופים בתוליים ביום השני?

14. saviola Member

שני החופים הכי יפים שהייתי הם הניסי ביץ' באיה נאפה ובעיקר הסאות' ביץ' במיאמי, חוף מדהים. וזה ממש לא נכון שהערסים השתלטו על איה נאפה, מה גם שקוס לא ממש אלטרנטיבה לפי מה שהבנתי (מבחינת תעסוקה).

15. AW forever Member

קירק, הממ, יש הרבה מה לעשות, במיוחד שמסביב זה לא נראה כמו חוף דבוש בישראליאדה של תאילנד אלא יש אנשים (ונשים) מכל העולם סביבך בפרופורציות הגיוניות. בחוף הספציפי שהייתי בו היה באמת שולחן סנוקר, היינו משחקים פריזבי וכדורגל על החוף (נבחרת שאר העולם נגד המקומיים) שותים "אנגקור" (הבירה הקמבודית, בירה מעולה) ועוד כמה דברים מנפלאות המקום, ואז בערבים "מעמיקים את ההיכרות".
    השבועיים מהמרגיעים ומהכייפים שהיו לי בטיול. אני מסכים איתך (וגם רשמתי למעלה) שבסה"כ היה בתאילנד ממש ממש כיף, גם בגלל כל האקססוריז שהזכרת, פשוט זה לא היה נראה לי כזה מיוחד זה הכל. לחופשת נופש- תענוג אמיתי.

ובקשר ל"רוחניות בשקל" של הודו, זה משפט באיכות של שקל. הודו מדינה ענקית, מפלצתית בגודל ובהיצע המאוד מגוון שלה, גם מבחינה תרבותית, מבחינת נופים (מדבר, ג'ונגלים, חופים טרופיים, הרי ההימאליה, ערים גדולות, ערים קטנות, יו ניים איט). גם אם אתה האדם הכי לא "רוחני" שבעולם זה מקום פשוט מדהים מבחינת החוויה הטיולית. הייתי שם 5 חודשים וראיתי רק את הקצה של הקצה. מת לחזור לשם ולראות עוד ועוד.