חצי הגמר הראשון: ספרד בגמר לאחר דו קרב פנדלים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏26/6/12.

1. Igi Member

אז אתה כותב את זה בעצם כדי "להחזיר" על הירידות על מסי? שניהם לא שחקנים שנחנקים במשחקים גדולים וזו טיפשות וחוסר הבנה בכדורגל להגיד אחרת. מצד שני, שניהם בני אדם ולשניהם יש משחקים פחות טובים שפחות הולך להם בהם. ברוב הפעמים זה קורה בגלל חולשה קבוצתית וכמובן שיש משחקים גם שלהם אישית פשוט לא הולך. ועם כל זה, להגיד אחרי משחק כזה או אחר שהם לא מופיעים זה ילדותי, כי הם שחקנים ענקיים שעשו מספיק בקריירה שלהם בכל סוגי המשחקים כדי להוכיח שזו טיפשות להגיד אחרת.

2. M_T_A Member

בין היתר, כן.
    למה לכל שונאי ברצלונה/מסי מותר לשחוט את מסי על כל משחק שהוא מקבל שמירה אישית של 5 שחקנים מאינטר או צ'לסי ואחרים לא יכולים להוציא מילה על רונאלדו?
    נכון, רונאלדו גם עשה דברים חיוביים במשחקים הפחות טובים שלו, אבל גם מסי בישל לאינייסטה וסיכן את השער כמה פעמים במשחק מול צ'לסי, בו הוא כביכול נעלם.
    מדברים על התקופה שלו ביונייטד, שאני מודה שאין לי הרבה מה להגיד עליה כי אני לא ממש עוקב אחרי הליגה האנגלית. מצד שני, הרבה אוהדים אנגלים שלא עוקבים אחרי הליגה הספרדית מזלזלים במה שמסי עושה שם בטענה שההגנות חלשות.
    מה אני בא להגיד פה? שאנשים צריכים לזכור שלכל מטבע יש 2 צדדים. ואם זה עוזר למישהו להבין, אני מרוצהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    בסופו של דבר כדורגל זה משחק קבוצתי ורונאלדו עושה רושם שמבין את זה הרבה יותר מבעבר. אתמול הוא לא ניסה לכפות את עצמו על המשחק בשום שלב. הוא שיחק נגד הגנה מאוד חזקה ולא תקע את המשחק כשהוא ראה שאין לו סיכוי ללכת לבד, וזה כבר יפה בשביל שחקן שרק לפני שנתיים הגיע עם הנבחרת שלו למונדיאל ופשוט שיחק עם עצמו.
    לכן זה טיפשי להפיל כישלון של קבוצה על שחקן אחד.
    אם כך למה זה מרגיש כל כך טבעי כשעושים את זה למסי אבל כשעושים את זה לרונאלדו כל כך הרבה קופצים להגנתו?
    תחשבו על זה...

לגבי צ'לסי - לא קצת מגוחך לטעון שקבוצה מהעשירות בעולם ועם סגל כמו שלה, היא חסרת אמצעים? חסרת כלים לשחק בכל מערך שלא כולל 9 בלמים?
    הטענה הזאת תופסת לגבי נבחרת יוון, ואולי גם לגבי נבחרת אנגליה עם הסגל הנוכחי המוגבל. אבל צ'לסי? זה ממש לא המצב.
    ספרד לא משחקת נסוג, היא משחקת מסורס. כשאתה עולה עם 6 קשרים, ועם קשר גאון כמו צ'אבי שבכל רגע יכול להכניס כדור לחלוץ ולהכריע משחק אבל אין לו למי להכניס כדורים והוא די נעלם במשך כל המשחק, זה לסרס את הקבוצה שלך לחלוטין. נסוג קצת קשה לקרוא לזה בכל מקרה

3. ManUtd Fan Member

מה זה למה? מה זה מרגיש טבעי?
    מישהו מונע ממישהו לכתוב את מה שהוא חושב? אם אמרו על מסי שהוא נחנק במשחקים גדולים, תעמיד אותם על טעותם. להגיד על מסי שהוא נעלם במשחקים גדולים זו טיפשות, בדיוק כמו שלהגיד על רונאלדו שהוא נעלם במשחקים גדולים זו טיפשות, בטח כשאתה לא ממש רואה אותו משחק ביונייטד.
    ובעקבות ההודעה הזאת שלך אני לא יודע אם באמת התכוונת שהוא לא מופיע למשחקים גדולים, או שזה רק (ולא בין היתר) בשביל "להחזיר" להם על מסי. מה זה גנון?

ולצ'לסי אין את הכלים להתמודד אל מול ברצלונה, בטח כשהם בעשרה שחקנים. לכן הם שיחקו בונקר וזאת זכותם. באיזו זכות אוהדי ברצלונה בכלל יכולים לבוא בטענות אליהם? מספיק כבר עם השטויות האלה.

4. Ice Cream חסה

הרעיון של החוקים על פסים היה ממקום ציני-ממורמר. בלתי אפשרי להוציא מאינייסטה וצ'אבי את הכדור מהרגליים כשהם מתחילים מסירות ופשוט על הפנים שלהם כתוב טרולפייס כשהם עושים 845 מסירות במחצית בלי להגיע לשער.

לעמוד 11 על קו השער זה ממש לא יעיל כי השחקנים יפריעו אחד לשני, אבל דווקא להתאסף 11 שחקנים סביב הכדור ולא לתת ליריבה אפשרות להוציא אותו כן, אבל אז נראה פוטבול אמריקאי בלי ידיים במקום כדורגל, לא שמשחקי המסירות של ספרד עדיפים..

א' אני סתם שונא את ברצלונה וגם את החיקוי העלוב שלה במדים האדומים, ואני לא צריך לתרץ כלום.
    ב' בכל זאת, אני אוהב לראות שחקני התקפה מול שחקני הגנה, לא משחקי 21 שנמשכים עד 7000.
    ג' אתה משווה את הכלים של מוריניו או של צ'לסי מול ברצלונה לעומת הכלים של ספרד מול פורטוגל או לפני כן צרפת?

חיכיתי להודעה שבה Deuce יכתוב למה אין לז'ואאו פריירה וברונו אלבש מקום בהפועל רעננה, אבל לא נורא, גם ההודעות מתחילת הטורניר מצחיקות :aaa031:

5. xavi6 Member

יופי את תפסיק פה כי אין לך מושג. אתה אשכרה כועס שספרד יודעת להניע כדור. מה הצעד הבא? תכעס שריאל מדריד יודעת להכניס כדור לרשת? הדבר הכי מצחיק פה זה ההודעות שלך, והן לא מצחיקות מהסיבות הנכונות. אני מציע לך לפרוש בשיא לפני שתתפס פה כליצן החצר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/12
  6. Ice Cream חסה

להניע כדור צריך להיות אמצעי, לא מטרה.

7. Landon Donovan Member

מעניין, בדיוק קראתי (עוד) הודעה (מיותרת) שלך בפורום הישראלי שבה אתה משווה בין מה שקורה עכשיו בין חיפה לסארי פאלאח למקרה גאל קאקוטה (שלפי ההודעה שלך, אין לך מושג לגביו). שלא נדבר על השטויות שאתה מזהם איתן את הדיון הנוכחי (שגם ככה מצבו בכי רע). לא נראה לי שאתה נמצא במקום לדבר על אחרים. אגב, אני שמח לראות שלפחות כל התחזיות שלך לגבי היורו התממשו, בראשן הזכייה של ה"חבורה המוכשרת של יוגי לאב".

לצורך העניין - חצי מהדיונים בפורום היורו מגיעים בסופו של דבר איכשהו לספרד-בארסה-ריאל. אני לא מעוניין לקחת בזה חלק. אני בניתי על חודש של חופש מכדורגל המועדונים ואני מתכוון להינות מה-24 שעות שנותרו לי ממנו.

8. אלי מתחן Member

המטרה זה לשים כדור בשער, ועד כה ספרד עושה את זה יותר מכל היריבות שלה בין אם זה ב90-120 דקות ובין אם זה בפנדלים. המטרה מקדשת את האמצעים. מותר לך לשים את כל השחקנים שלך בתוך הרחבה, מותר לך לעשות עווז על היריבה ומותר לך גם להתמסר בין השוער לבלם 90 דקות אם זה מה שיקרב אותך לניצחון.

אם גרמת לי ולצ'אבי6 להסכים על משהו כנראה שבאמת הגזמת.

9. Don Joan Roman Member

מסכים באופן כללי, אבל מותר לספרד לשחק איך שבא לה, בדיוק כמו שלצ'לסי מותר לשחק איך שמתחשק לה, הם מבחינתם צריכים להביא תוצאות, באיזו דרך? להם לפחות זה ממש לא משנה וככה צריך להיות.

10. xavi6 Member

וזה מצחיק, כי דווקא אוהדי ברסה וריאל לא מכניסים את ברסה וריאל לדיונים האלה. אני סה"כ מתקשה להבין למה ספרד משעממת והורסת את הכדורגל ודל בוסקה שזכה בכל תואר אפשרי הוא אפס מאופס ופחדן ולצ'לסי או אינטר מגיעות מחמאות על משחק טקטי מבריק בניצוחו של מוריניו או די מתאו. אני לא אמרתי ברסה, ריאל, פפה, איניסטה לבקן. אני סה"כ מצפה לתשובות נורמליות מאשר למשפט כמו "אני שונא את ברסה וספרד ואני לא צריך לתרץ את שנאתי, אבל אני עכשיו מתרץ ומתחיל לזרוק רפש לכל כיוון כמו שאסור לספרדים להניע יותר מידי את הכדור".

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/12
  11. JR-Riquelme Member

לספרד יש שחקני התקפה סקוררים כמו רונאלדו או בנזמה?
    כי אני חושב שאם היו הם כנראה היו פותחים עם חלוץ וגם משחקים עליו הרבה יותר. מכיוון שכל הכישרון של הנבחרת הזאת מסתכם בשחקני קישור נדירים ככה היא גם נראית. מניעה כדור בצורה יוצאת דופן אבל לא מספיק חזקה בשפיץ.

12. riquelme1 Member

איך הגעת מרונאלדו לבנזמה?

אז כן יש לה סקורר כמו בנזמה, ההוא שלא כבש שער אחד ביורו- לפרננדו יורנטה יש סטיסטיקה יותר טובה משל בנזמה ב-3 שנים האחרנות, ויורנטה משחק בבילבאו ובנזמה בריאל מדריד.

13. Ice Cream חסה

צריך להסביר למה זה מעצבן אותי שקבוצה שאני לא אוהב משחקת משחק שאני לא אוהב? לא אמרתי שזה אסור, אני מבין (בשיא הכנות) שאוהדים של ספרד יסכימו לכל דבר שיוביל אותם לניצחונות ואם קבוצה שאני אוהד (בנבחרות אין לי קבוצה קבועה, אני זורם עם אלה שאני אוהב את סגנון המשחק שלהן, משום מה זה בד"כ נוטה למשחק התקפי...) תשחק ככה או בכל משחק חשוב אחר- אני יותר מאשמח. הבונקר הישן לא טוב לבריאות...

ולמרות הכל זה עדיין ציני ומגוחך לקבוצה שיכולה לשחק יותר לעומק ויש לה חלוצים או אפשרויות לשחק ביחד עם 2 חלוצים- שהיא תשחק ככה. מקובל שקבוצה תסכים להיראות מגוחך ולעצבן אוהדים אחרים (באותה מידה יכולות להפריע לי החולצות האדומות, או התספורת החדשה של ראמוס, אסור לי?), אבל זה צריך להיות מקובל גם שתשמע אוהדים אחרים מבקרים אותה על זה. תוסיף שאני לא היחיד שהמשחק הזה של ספרד מוציא מהכלים, ויש גם אוהדי ספרד שאומרים שזו לא הדרך הכי טובה, כך שאני לא רואה שום דבר לא נורמלי בזה.

וכשאתה אומר "מוריניו", "די מתאו", "אינטר" ו"צ'לסי" בכלל לא כתוב לך בין השורות "יא צבועים אתם היללתם את הקבוצות והמאמנים האלה כשהם שיחקו בונקר וניצחו את ברצלונה אז מה אתם עכשיו באים בטענות לספרד ודל בוסקה כשהשיטה הזו נגדכם את פתאום בוכים?"
    וחוץ מבהודעה הראשונה, שכבר כתבתי שזה לא נאמר ברצינות, איפה עוד כתבתי שאסור לספרדים להניע יותר מדי את הכדור? כתבתי שאני לא אוהב את זה, כתבתי שזה מעצבן אותי, כתבתי שלא כיף לראות משחקים של ספרד, שאני מעדיף קבוצה שמסתגרת בהגנה על פני קבוצה שמשחק שלם מקדישה למסירות ועכשיו אני אומר שהמשחק הזה של ספרד עורר בי אנטגוניזם שגרם לי לנטות לאיטליה שאני יותר אוהב את הסגנון שלה. ושוב אני אומר שזכותך לרצות שהנבחרת שלך תבטיח את הניצחון ולא תבדר אותי, אבל מדי פעם תחשוב איך זה נראה נגד הקבוצה שלך או במשחק שאתה ניטרלי בו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

1. אם אתה נהנה להסיק שאני חושב שההודעות שלך מטומטמות/ מיותרות/ מגוחכות, מה אני יכול להגיד? באמת צחקתי מהתיאורים שלך...
    2. תחזיות מדויקות לכל התוצאות וכל הכובשים בכל הדקות אני יכול להביא לך למחר ב-02:00.
    3. אם אני ממש לא מבין נכון ממה שקראתי ברפרוף/ לא זוכר נכון את המקרה לגבי השוני בין הפרת החוזה של קאקוטה עם לאנס כדי לחתום בצ'לסי לבין מה שקורה עכשיו עם סארי פלאח, אני אשמח לשמוע תיקונים בדיון המתאים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/7/12
  14. JR-Riquelme Member

עוד פעם אתה וההשוואות האלה בין חלוץ שהוא באנקר אצל מוריניו לבין חלוץ שעוד לא עבר בקבוצה גדולה?

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ועוד פעם אתה עם ההשוואות האלו שחלוץ יימדד רק כשיעבור לקבוצה גדולה? שוב פעם נעלה את השם פאלקאו? חלוץ שעולה על שניהם ביחד ומשחק בשביל אתלטיקו מדריד. לא כל חלוץ גדול עובר בקבוצה גדולה ובד"כ לא נמדד לפי הקבוצות בהן הוא משחק. תכניסו את זה כבר לראש.