חתימות...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Dyer, ‏30/4/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מדברים על שיעשו אחד לשני חתימות פה או משהו דומה! אל תמחקו!

זה רק דיון נחמד על חתימות של אנשים.... אתם נתקלים בחתימה נחמדה, ולא נעים להגיד משהו עליה כי זה לא קשור... זה המקום!

הייתי רוצה לציין את החלק השני של החתימה של בנצור. האנשים המתים האלה פשטו שפכו אותי.....חחחחחחחחחחחחחחח....

2. ofer16 Member

של לילך. מאיפה היא השיגה את זה?!
    חתימה נחמדה מאוד.

3. Ilan Member

החתימה של עופר... בצד ימין, חתיך עולמי ללא ספק. תוך כמה שנים תמשוך לפה קהילה ענקית של בנות וזה רק בגלל עופר.

4. lirancool Member

חחחחחחחח או יש הרבה חתימות כאלה....
    קודם כל החתימה של לילך זה מהפורום של תחיית המתים(מכבי ת"א)....(ד"א, ג'ון זה פיינסטיל נכון?)
    הסמל האישי של לירן-בית"ר?? מה זה, זה כאילו משה מהתנ"ך שמחזיק את 10 הדברות.... זה מראה שפעם(בתקופת התנ"ך) בית"ר היתה קבוצה טובה, ועכשיו היא פשוט מה שהיא עכשיו...
    ואלן סמית... הוא כל כך חולה על אלן סמית, חתימה עם אלן סמית, אבל מה כתוב לו מעליה? אני לא אוהד לידס? חכם מאוד......
    החתימה של ירוק בלב, "הקופים הירוקים, כבר שנתיים אלופים" גם ככה זה ישאר... הוא יוכל להשאיר את זה הרבה זמן...... מי שהבין הבין....
    מה שאמיל רשם מתחת לחתימה..... "העם רוצה פסטרמה"??? מישהו מוכן להסביר לי מה זה?
    זהו בינתיים

5. ג'רי בית הלוי Member

לירן, יש לך מזל שאני לא מוחק הודעות מפגרות. זה בכלל לא בטוח שזה הולך להישאר ככה, יש עוד חמישה מחזורים, חלאס להיות שחצן.
    החתימה של אמיל זה זכר לפרסומת הנפלאה שהייתה בתקופת הבחירות לפרסטרמה עוף טוב, שהפרסומת כאילו הייתה תשדיר בחירות לפסטרמה, וזה היה נחמד.

6. Ilan Member

אז ככה, אמיל כידוע הוא שחור, הוא תמיד חלם להיות לבד- ממש כמו מייקל ג'קסון, לכן הוא מנהיג הפסטרמה בארץ, הוא פשוט תמיד חלם להיות שכנז בצבע של פסטרמה, אבל מה לעשות שהוא מקסימום דגו, אוהבים אותך אמיל...

7. לירן-ביתר Member

הסמל הזה זה כאילו של מרא דאתרא, הרב של האתר הרשמי של בית"ר ירושלים(שכבר נסגר). http://www.beitar-jerusalem.org.il/qa/

8. Emil Member

חחחחח אילן אתה חולה בראש
    זה סתם לא קשור
    זה פעם היה חלק מפירסומת לפסטרמה...העם רוצה שלום, העם רוצה ביטחון, העם רוצה פסטרמה...

וברור שחלום חיי להיות לבקן אשכנזי.

9. Alan Smith Member

ללירן קול יש חתימה יפה.

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אני מבקשת לא לקחת כרדיט! את החתימה של לירן בחתימה של אור אני הכנתי, וגם את שאר הדמויות שבחתימה שלי אני הכנתי.
    ואפשר להכין את הדמויות האלה בסדנא של סאות' פארק: http://southpark.gamesweb.com/flash/sp-studio.swf

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך עשית את המדים של מכבי?

12. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

צייר

13. AFC Member

היו לי עשרות אלפי חתימות ומליוני סמלים אישיים...
    אפילו אני שכחתי חלק מהם...

אני הכי אהבתי את "טדי טדי האצטדיון של אברם לוי", את החתימות על מכבי חיפה כדי לעצבן את הקופים, את החתימה הנוכחית, את הבאנר החמוד "בית"ר ירושלים... עושה הסטוריה... ומעבירה את התקציב", את החתימה ביום אחרי שמכבי חיפה ניצחה את שטורם גראץ (מודעת "מבוקשים לרצח הכדורגל הישראלי" של באדיר, רוסו וקייסי) ואת הדולר שפרצופו של יוסי אבוקסיס התנוסס עליו.

סמלים אישיים - גוטמן פינוקיו, אלון מזרחי עפיפון, קוביקה סופרמן, גולדה מאיר, סימפסונים, דודו אוואט קוסם או משהו כזה אחרי שספג שער מתחת לרגל, עופר טלקר, ז'אן טלסניקוב ועוד כמה שאני לא זוכר.

ואני הכי אהבתי את החתימה של בנצור, על אחותו של דייר.

14. Ilan Member

איזה חתימה היה לבנצור?
    --
    חחח גם לי היה המון חתימות, אני זוכר פעם וידוקה הבאת תמונות להסביר איך פועל פקס, ואני הבאתי לאברהם לוי לוח כפל שילמד. אני זוכר גם היה חתימה של- הטבלה לא משקרת, שירושלים כרגיל בתחתית, ו-"ירושלים לא תרד", וחתימה על ליגת האלופות, ועוד מלא.

15. AFC Member

וידוקה תשמע זו אזהרה ראשונה, אחרונה ויחידה.

יש דברים שלא עושים.