טוטנהאם הוטספר: סיכום עונת 2002-2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Feyenoord, ‏27/5/03.

1. Feyenoord Member

נו אז בעצם תזכירו לי מה השתנה אצל התרנגולים? בוא נגיד שכלום כמעט, שוב בידיוק אמצע הטבלה, שוב עונה מאכזבת מאוד לאחר ציפיות להגיע לאירופה, שוב מתחילים טוב ומסיימים רע, שוב בושה נגד ארסנל...
    אז בעצם טוטנהאם התחילה את העונה מעולה אפשר להגיד מתוך 6 המשחקים הראשונים היה הפסד אחד לפולהאם תקו אחד מול אברטון ו 4 נצחונות, על ווסטהאם, סאותאמפטון, אסטון וילה, וצ'רלטון, אבל אז התחילה הירידה הפסד למנצ'סטר יונייטד וכמובן ה3-0 המביש נגד מידלסבורו.
    ומה היה מבחינת העברות השנה? כמעט כלום בעצם כפי שבוודאי כמעט כולם שמעו שכמה שאוהדי טוטנהאם התרגזו על העברות שנעשו השנה, באמת בושה התרנגולים קנו רק שחקן אחד היפני טודה, והשחקנים ששוחררו? ליס פרדיננד לווסטהאם, טים שראוד לפורסטמות, וסרגי רברוב לפנרבחצ'ה, השאלה זה מה יהיה השנה מבחינת העברות? כמובן שכל אוהדי טוטנהאם מקווים להרבה יותר, אז שרינגהאם עוזב, וכנראה יחליף אותו מארק וידוקה של לידס יונייטד, זה כרגע השחקן הידוע שטוטנהאם יצרה איתו קשר, שנה הבאה מקווים להרבה יותר מטוטנהאם, לפחות מבחינה כספית, מה שהיה השנה בושה, הקבוצה שלוקחת את מספר הכסף הרב ביותר על מנוי ומסיימת רק במקום הרביעי, תנו לי לסיים את הסיכום הקטן הזה במילה אחת:
    עוד עונה כמו תמיד לטוטנהאם

2. ליהי Member

קודם כל עליי לציין שטדי שרינגהאם הוא אחד השחקנים האהובים עליי בפרמיירליג. חבל חבל...אבל הוא כבר לא מתאים לטוטנהאם שרוצה "פוש" רציני לעבר מפעל אירופאי.

בסך הכל לא הייתי אומרת שהעונה של טוטנהאם אכזבה אם מסתכלים על הטבלה.
    זאת היתה עונה די קשה ובהחלט מותחת ואני ששנה הבאה אם תתחזקו (בהנחה שאתה אוהד טוטנהאם) בשחקן התקפה יצירתי ותעבדו על ההגנה כמו שצריך (היו לכם כמה טעויות מגוחכות העונה) תוכלו להתמקם במקום טוב למעלה לדעתי.

3. Julian Joachim Member

טוטנהאם לא קנו אף אחד? מה, רובי קין עז?

זה בדיוק שחקן ההתקפה המוכשר והטכני שהם צריכים.

4. Fernando Cavenaghi Member

דבר ראשון קין באמת היה השחקן המוביל שלהם השנה, הוא נקנה ממש במחיר מציאה מפיטר האגדי.

ודבר שני, 3-0 מול מידלסבורו הוא לא הרגע המשפיל, מידלסבורו הגיעו עם הרבה מאוד מאוד ציפיות לעונה הזאת ורוב הפרשנים העריכו ששנה הבאה נפגוש אותם לפחות באינטרטוטו, קבוצה עם חלוצים מעולים וקישור נחמד מאוד. בהחלט לא השפלה.

5. ליהי Member

רובי קין באמת נתן עונה גדולה במדי טוטנהאם :oops:

קיני אני מתגעגעת!
    לולא הוא טוטנהאם לא היתה מגיעה גם לאן שהיא הגיעה העונה.

6. Feyenoord Member

אוקי אז ככה...
    א) כן אני אוהד טוטנהאם
    ב) רובי קין נקנה בתאריך 31.8.2002 תמורת 7 מיליון, שאת זה כל אחד יודע, אבל אני מחשיב את כל הקניות האחרות כמובן... מכיוון שהם בוצעו יותר מוקדם העונה
    ג) רגע ההשפלה היה גם המשחק השני מול מידלסבורו בכללי וגם מול סאותאמפטון בגביע!

7. Julian Joachim Member

אחי לא אמרתי שאתה לא יודע, פשוט נראה לי תמוה שלא ציינת את השחקן הכי טוב שלכם...

:)

8. Feyenoord Member

המממממממממ לא נראה לי שניסיתי להגיד שאתה אומר שאני לא מכיר אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ...
    בכל מקרה הוא חתם אחרי המשחק הראשון מול אברטון, אבל החתימה שלו כמעט הגיעה אחרי סיום העונה שעברה אז ככה שאפשר להגיד שזה היה שנה שעברה
    קין נועד לגדולות!