טורניר הכדורגל (גברים)

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י Franco, ‏24/7/12.

1. 亚历山大帕托 Member

היפנים היו צריכים לנצח ביותר משער. שיחקו מעולה.

2. Muurad Member

היו צריכים לנצח ב5-6 שערים, פשוט טרפו את ספרד מהרגע הראשון, בחיים לא ראיתי נבחרת ספרדית מאבדת את הכדור באיזור מרכז המגרש כ"כ הרבה פעמים - גם כשהם היו עם 11 שחקנים.

ניצחון אדיר של היפנים, רק חבל שהסיומת שלהם באופן קולקטיבי שווה לרוביניו ביום רע.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

טרפו זו הגדרה נחמדה למה שקרה על המגרש.. תוצאה מאוד מפתיעה ועוד יותר מפתיעה בעקבות העובדה שזה היה צריך להסתיים ביותר מ0:1 ליפן. נראה לי שבנירנברג מאוד מרוצים עכשיו, אחרי שהם ראו את היכולת של הירושי קיוטאקה במשחק הזה. כנ"ל לגבי הירושי סקאי של האנובר.

4. riquelme1 Member

משחק מחפיר של הנבחרת הספרדית, בהחלט התוצאה עושה איתה חסד.

הרכב לא מובן של מייה, שעלה עם שתי חלוצים שרודריגו שהוא בכלל חלוץ רחבה קלאסי וכמעט בלי טכניקה משחק בצד שמאל, הקישור היה פרוץ לחלוטין שמאטה שהוא בכלל קשר התקפי פתח בקישור, חאבי מארטינז היה די חלש, גם קוקה לא במשחק גדול.

לא מובן למה מוניאיין לא פתח וגם לא שיחק, גם החילופים של מייה עשו סלט במשחק ולא שיפרו כלום.

מאטה היה חלש ולבנות את המשחק סביבו זה מתכון לכשלון, כמה כדורים אפשר לאבד, כמה הפעולה האחרונה יכולה להיות רעה? פשוט שחקן שעושה לי חלחלה.

איסקו כשרון גדול, אבל מאוד מאוד לא אחראי במשחק שלו, מאוד לא החלטי, וכמעט ולא תרם כלום.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתכל בחצי עין על המשחק של אורוגוואי. איזה שחקן מהאמירויות מבקיע עכשיו 1-0 וכמעט כל הקבוצה יורדים על ארבע...עכשיו כמעט 2-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

עריכה:
    דקה 43 שיוויון. בעיטה חופשית נהדרת, אבל קשה לי להתרשם מהשוער של האמיריות. מהמרחק הזה הכדור פשוט לא צריך להכנס.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/12
  6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אותי מעניין יותר למה הערבים האלה נראים כמו פושטקים מסרטי בורקס.

7. ItayPBM Member

משחק מעורר השראה של הנבחרת היפנית. נחישות, יעילות. איפה עוד תראו בדקה 92 אנדרדוג ענק שמוביל 1-0 והשחקנים לוחצים על השוער? באמת שגם 5-0 היה מוצדק. 2 מצבים טובים לספרדים בחצי שעה הראשונה ומאז חושך מוחלט. דה חאה עם 2 הצלות גדולות (הצלה היסטרית אחת לקראת הסוף לבד מול שחקן), עוד שלושה מצבים שאני פשוט שובר את הראש איך הם לא נכנסו.
    מרטינז גמר לספרדים את המשחק. הוא אתלטי, גם אם הוא לא עושה פאול הוא יכול להשיג או לפחות להקשות על היפני בדרך לשער.
    בכל מקרה פשוט בית ספר לכדורגל של היפנים, נתנו שיעור חשוב מאוד לספרדים. עם יכולת כזאת היפנים יכולים להגיע לגמר (בטח אם ספרד תפגוש את ברזיל ברבע).

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער אבל הטורניר הזה פשוט לא מעניין ובלתי ניתן לצפייה.
    הענף היחידי שמבזים אותו באולימפיאדה ומוגבל גילאים.
    הלוואי שיוציאו את זה מהאולימפיאדה עם הביזיון הזה

9. riquelme1 Member

מה בדיוק ביזוי בזה שנותנים הזדמנות לשחקנים צעירים? יש יורו ומונדיאל, ויש כשרונות צעירים שזה המקום בשבילהם.

לא מבין על מה אתה מדבר.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חלפו אפילו 10 שניות! ויורם ארבל: "התקפה של נבחרת אנגליה"

הביזוי הוא שהרמה באליפות הזאת היא עלובה בטח כשאני משווה את זה לכדורסל ולשאר המקצועות באולימפיאדה ששם אין שום הגבלת גיל. מה זה שחקנים צעירים? סליחה לקבוצה הגדולה של ספרד לא מגיע לשחק באולימפיאדה? המגרשים ריקים בטורניר הזה להוציא את המארחת והגמר

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/12
  11. Muurad Member

מחצית קלה מידי עבור הברזילאים כשהמצרים לא ממש מהווים יריב.

חוץ מ2 שחקנים לא נראה לי שהיו על מגרש שחקנים מהקבוצה של המונדיאליטו שזה מאכזב, המצרים נראים פשוט לא מוכנים וכנראה המצב עם הסגירה של הליגה שלהם והבעיות בבית השפיעו על ההכנה, כי יש להפסיד ויש להפסיד לדעתי..נקווה לראות את סאלאח אולי במחצית השנייה, היחיד שקצת הרשים היה רמאדאן המגן השמאלי - אבל ההגנה והקישור היו כמו אוויר, כשהלחץ של המצרים פשוט שיחק לידיים של ברזיל שלא התקשו לשבור אותו.

בברזיל אין יותר מידי מה לקחת, אוסקר שולט נפלא במגרש, וסאנדרו ורומולו מיירטים כל חצי ניסיון של המצרים, כשדמיאאו עם הגובה שלו משחק טוב כפיבוט, למרות שצריך להיות יותר אנוכי לדעתי.

סה"כ לא ממש מבחן, חשבתי שמצרים תגיע אחרת לגמרי.

12. skyday20 Member

61 אחוזי שליטה בכדור ל Team Gb, נחמד להיות בצד הנכון של הסטטיסטיקה הזאת פעם אחת לשם שינוי.

13. Muurad Member

סאלאח, שכאמור לדעתי היה השחקן המצטיין של המצרים במונדיאליטו, נכנס בנתיים למשחק ונדמה שיש לו השפעה מיידית עם המהירות והדריבל שלו באגף.. סה"כ ברזיל נדמה שנחה יותר מידי על זרי הדפנה בעיקר בקישור, והמצרים לאט לאט חוזרים כאן למשחק.

מאנו צריך לעשות כמה חילופים, הייתי מכניס את דאנילו במקום רומולו שייתן עוד אנרגיות לקישור, ואולי מישהו כמו לוקאס לתת קצת אנרגיה למשחק, או גאנסו שייתן קצת יותר סדר כשאוסקר שולט במשחק קצת פחות מבמחצית הראשונה וגם קצת התעייף.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוסא קונאטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מאחר ואני נאלץ לראות את יורם ולא ביורוספורט, השדר הזכיר שהוא משחק בישראל במקרה?

15. Muurad Member

לא