טורניר הכדורגל (גברים)

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י Franco, ‏24/7/12.

1. skyday20 Member

ווסטהאם שלחו סקאוטים לעקוב אחרי השחקן הזה היום.
    אני מניח שהם התרשמו מהסיומת מול השוער.

לאנגליה הגיע פנדל, והיה צריך להיות 2-0 לשלוח את המשחק הזה To bed כמו שאומרים. :aaa12:

2. Ice Cream חסה

מגרשים ריקים זה לא פרמטר. גם בחץ וקשת וקליעה לא נראה לי שהכל מלא. אולי צריך לשחק באיצטדיונים קומפקטיים יותר כדי שזה לא יראה ככה- אבל אם באולימפיאדה יהיה טורניר בלי הגבלת גיל- המפלצת שקוראים לה מונדיאל תאבד מכוחה, ואז כל 3 מתוך 4 קיצים נתפגר מהפגרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גם שיהיה בלגן גדול עם המועדונים. מילא שחקן פה, שחקן שם, רובם צעירים. לך תקרע את הלבבות של הקבוצות רגע לפני פתיחת העונה - פלוס מינוס, לא כל אולימפיאדה מתקיימת בדיוק בתאריכים הללו - ותצפה שהן יהיו שקטות. מה שיש עכשיו באולימפיאדה זה יצור כלאיים די עלוב. הייתי מבטל אותו לחלוטין, אבל אנחנו יודעים איך זה בעולם הספורט. מוסיפים דברים, לא מבטלים... (אם כי הוועד האולימפי לפחות דואג לשמור על מספר ענפים די יציב).

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב חבל באמת שלא כל המשחקים באיצטדיונים לונדונים...

ווסטהאם שלחה נציג? שימשיך ככה, יופי יופי ושהאנגלים יתנו 2-3 מיליון פאונד ויקחו את מוסא. כל דבר אחר ומכבי קבוצה מטומטמת.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איחוד האמירויות הציגו מחצית אדירה, ביטלו את אורוגוואי והגיעו ללא מעט מצבים, לא יודע מה קרה להם במחצית השנייה וחבל כי הם יכלו להשיג תוצאה גדולה במשחק הזה ובסופו של דבר נשארו בלי כלום. עומר עבדולראחמן שחקן עם המון כדורגל ברגליים.

משחק רע של קואטס שציפיתי ממנו להרבה יותר.

6. PANDIANI Member

אליאס אתה צודק, גם בקשר ליכולת המפתיעה (לפחות עבורי) של האמירויות,וגם למשחק החלש של קואטס וגם של חברו רולין,שהיה מתחת לכל ביקורת.

במחצית השנייה מה שלדעתי קרה ששינה את פני הדברים,הוא שטבארס הבין שבמערך של 3 בלמים הוא לא ישיג שום כלום,זה שלודיירו הבקיע את שער הניצחון זה רק סימבולי.

לא שיחקנו טוב אתמול,אבל לאור שאר התוצאות בבתים האחרים, והקושי בהן נתקלו כל הקבוצות,אני לפחות יוצא מעודד מזה שניצחנו.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני באמת מקווה שהמערך מהמחצית הראשונה לא יחזור בינתיים, רק מול נבחרות בהן אתה מוותר על הכדור ובונה על מתפרצות זה אולי יעיל, וגם הייתי שמח לראות את פולנטה מקבל את אגף שמאל לרשותו. עוד הייתי רוצה, דקות משחק לאבל הרנאנדס, אבל כנראה שסוארס וקאבאני צריכים ממש לחבל במשחק בשביל שזה יקרה ולא מספיק שהם סתם לא טובים.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מוזר, בעת פרסום הסיקור השם שלו עדיין הופיע בסגל ועכשיו אני רואה שהוא הוחלף. לא יודע למה, אבל חבל.

9. shlomydavid מנהלים

ע"פ ויקיפדיה, הוא נפצע.

10. Muurad Member

זה מספר 15 עם המיני אפרו? אם כן הוא באמת שחקן עם יכולות נהדות, המון טכניקה ופשטות במשחק, שעוזרת לו לקנות הרבה זמן עם הכדור - שלח כמה כדורים נהדרים.
    הוא צריך לשחק ברמה גבוהה יותר, קשה לראות איך לא לוקחים אותו לאנשהו אחרי הטורניר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/12
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה הוא, והוא כבר הציג את היכולת הזו במספר טורנירים בינ"ל ככה שהוא מוכר למי שצריך להכיר (מצוין אפילו בסיקור הקצר). הוא פשוט שחקן שכונתי, חלש פיזית ואיטי (בלי הכדור), שכנראה לא יצליח בקצב משחק גבוה באותה מידה. הייתי נותן לו צ'אנס בליגה טובה יותר, אבל באותה נשימה הייתי אומר שהוא כנראה לא יצליח שם יותר מדי.

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מתי חוזרים לשחק?

13. Muurad Member

אם אני לא טועה, מחר

14. shlomydavid מנהלים

משחקי יום ראשון:

14:00: מצרים - ניו זילנד
    16:30: מקסיקו - גאבון
    17:00: ברזיל - בלארוס
    19:00: יפן - מרוקו
    19:00: סנגל - אורוגוואי
    19:15: קוריאה הדרומית - שוויץ
    21:45: בריטניה - איחוד האמירויות
    21:45: ספרד - הונדורס

* באתר הזה יהיה ניתן לצפות בחלק המשחקים.

** יש ללכת ימינה עם החיצים בשורה הראשונה עד הענף הרלוונטי וללחוץ עליו.

צפייה מהנה !

15. cazzo Il Capocuoco

ראיתי את המשחק של מרוקו, בטח לא מעניין אתכם בכלל. אבל הנבחרת הזאת מצויינת בהתקפה ודי חלשה בהגנה ובגלל זה היא לא במקום הראשון ביחד עם יפה. בראדה, אמראבט, לביאד, כולם שיחקו בכלל לא רע, רצו באגפים, התמסרו בדיוק וגם הצליחו לכבוש צמד שערים. ח'ארג'ה הוביל את הנבחרת עם התיקולים הטובים שלו והמנהיגות שלו, אך ההגנה הייתה רעה, בעיקר המגנים ג'בור וברגדיש שקיבל אדום מטומטם וגם כמעט נתן שער במתנה להונדורס בדקה ה40 עם איבוד הכדור שלו באגף. חבל על האדום וחבל על התיקו המיותר, מרוקו כנראה לא תצליח יותר מול יפן וספרד ותחזור הביתה לראות את האצנים המעולים של הרי האטלס באצטדיון האולימפי.

אחמד חגאזי המצרי מאוד מוצא חן בעיני, מול ברזיל הוא הזכיר לי את נסטה עם האלגנטיות שלו, התיקול והדרך שהוא מטפל בכדור, גם מבנה הגוף שלו מאוד דומה לסנדרו האגדי, יכול להיות שפיורנטינה עשתה רכש מבריק.