טורניר ה-NCAA

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏21/3/03.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאלה שאוהבים בנינו את הטורניר שמשגע את אמריקה בזמן האחרון...אני ראיתי אתמול באינטרנט 6 שעות רצופות של כדורסל איכותי...קליפורניה - צפון קרוליינה סטייט, קונטיקט [המכללה שלי!] - ברייהאם יאנג ואת המשחק בין סאן דייגו לסטאנפורד.

סיבוב ראשון [64 האחרונות]

תוצאות:

קאליפורניה 76 [39, 66] - צפון קרוליינה סטייט 74 [36, 66] אחרי הארכה.

לאורך כל המחצית השניה היתרון נע מצד לצד כאשר בפרקים מסויימים זוהי קאל שלוקחת את היתרון. לקראת הסיום קאל הוליכה ב-7 נק' אך צפון קרוליינה סטייט חזרה למשחק והישוותה ולקחה אותו להארכה. בהארכה זה היה משחק של הגנות כאשר 11 שניות לסיום הכל נראה אבוד כאשר צפון קרוליינה קלע סקוטר שריל שלשה שנתנה יתרון 74:73 לאדומים. אבל קאל לא נכנעה וריצ'ארד מידגלי קלה שלשה בשניה האחרונה כדי לנצח את המשחק.

לקאל:שיפ 24 נק', 5 אסיסטיםש; וותרס 11 נק', 3 ריב' ו-4 אסיסטים; יוז 14 נק', 9 ריב'; מידגלי 11 נק'; עמית תמיר קלה 8 נק', לקח 2 ריב' ומסר אסיסט אחד.

------------------------------------------------------------------------------------------

בסיבוב הבא תפגוש קאליפורניה את אוקלהומה שניצחה בקלילות את דרום קרוליינה סטייט ובכך מנעה כמעט דרבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx [וזה היה בתנאי שצפון קרוליינה סטייט היתה מנצחת].

אוקלהומה 71 [35] - דרום קרוליינה סטייט 54 [16].

המשחק לא היה צמוד כלל כאשר כבר במחצית הראשונה אוקלהומה ברחה ליתרון מבטיח של 17 נקודות אותו לא שמטה עד הסיום. במחצית השניה הגיע היתרון שלה עד כדי 27 נקודות הפרש אך דרום קרוליינה סטייט צימקה לקראת הסיום.

לאוקלהומה: ג'וטנסון 15 נק', 6 אסיסטים; בראון 12 נק', 9 ריב'; אלכסנדר 16 נק', 4 ריב'.

------------------------------------------------------------------------------------------

המכללה שלי קונטיקט דילגה אל השלב השני אחרי שניצחה את ברייהאם יאנג.

קונטיקט 58 [26] - ברייהאם יאנג 53 [26].

קונטיקט פתחה את המשחק בצורה קצת חלשה ולא הסתגלה ליריבה הנחותה שלה שהוליכה עליה ברוב שלבי המחצית הראשונה. לקראת סיומה יוקון לקחה אתה ההובלה אך המחצית הסתיימה בשיוויון. במחצית השניה יוקון פתחה פער של 7 נקודות שלא נסגר עד הסיום והגיע עד כדי 13 נקודות יתרון לקראת הסיום כאשר יתרון השיא היה 45:32. לקראת הסיום עברו כמה רגעי חרדה על ההאסקיס כאשר הקוגרס חזרו למשחק וצימצמו עד 55:50 אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי.

ליוקון: אוקאפור 20 נק', 8 ריב'; גורדון 14 נק', 2 אסיסטים; וייט 8 נק', 9 ריב'; בראון 7 נק', 3 ריב'

היא תפגוש בסיבוב הבא את סטאנפור החזקה שניצחה בקושי את סאן דייגו ורק בגלל הניסיון במצבים של הדקות האחרונות.

סטאנפורד 77 [35] - סאן דייגו 69 [32].

סטאנפורד פתחה את המשחק חזק והובילה 9:0 כאשר הטוררוס של סאן דייגו לא הצליחו להסתגל למהירות של המשחק וסטאנפורד ברחה ל-14:2. היא המשיכה לרוץ והגדילה את היתרון שלה עד 29:12 אבל בשלב הזה סאן דייגו נכנסה למשחק וקיזזה וקייזה עד שירדה למחצית בפיגור מינימלי של שלוש נקודות. את המחצית השניה פתחה סטאנפורד כמו הראשונה וברחה עד ל-45:36 אבל סאן דייגו ידעה לחזור ושוב צימצמה את ההפרש. במצב של 61:60 לסטאנפורד החמיצה סאן דייגו כמה פעמיןם הזמנות לעלות ליתרון ראשון ובהתקפה שלאחר מכן זה קרה. אבל במצב של 66:66 סטאנפורד קלעה שתי שלשות בשביל לפתוח פער של 6 אבל סאן דייגו חזרה ל- הפרש אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי וסטאנפורד ניצחה בסיום.

לסאן דייגו: בלאייר 27 נק', 5 ריב'; קיפ 12 נק', 9 ריב'; מוריס 9 נק', ריב'.

קולוראדו סטייט 57 [30] - דיוק 67 [36]

קולוראדו נלחמה ונשארה צמודה לאורך כל המשחק כאשר בפרקי זמן מסויימים עוד ובילה על דיוק אבל כמו במקרה עם סאן דייגו הניסיון זה מה שחסר. ובסופו של דבר דיוק מנצחת.

לדיוק: רדיק 16 נק', 2 ריב' ואסיסט אחד; ווילימס 9 נק', 12 ריב'; ג'ונס 2 נק' ו-6 ריב'.

שאר התוצאות:
    מארקט - הולי קרוס 68:72
    גונזאגה - סינסאניטי 69:74
    מיזורי - סאוטרן אילינוי 71:72
    ורמונט - אריזונה 80:51
    ווסטרן קאנטאקי - אילינוי 65:60
    אריזונה סטייט - ממפיס 71:84
    סנטראל מישיגן - קרייטון [המנצחת מול דיוק או קולוראדו סטייט] 73:79
    וובר סטייט - ויסקונסין 81:74
    ויסקונסין מילווקי - נוטרה דאם 70:69
    יוטה סטייט - קנזאס 84:61
    טולסה - דאייטון 71:84

יחסית ליום הראשון לא היו הפתעות היתה שמחה ישראלחית עם הנצחון של קאליפורניה ושל מכללת הישראלים קונטיקט. כמעט היו הפתעות במשחקים של סאן דייגו - סטאנפורד, ושל דיוק - קולוראדו סטייט אבל הניסיון הוא ששהכריע את המשחק לזכותם של דיוק וסטאנפורד. היום עידכונים על היום השני!

2. שגיא Guest

פשששש
    סחטיין!

אני למען האמת לא ממש מתעניין בליגת המכללות, אבל נוהג להתעדכן שתוצאותיו של עמית תמיר, שמציג יכולת פשוט מצויין, וכבר מתחילים לדבר על האן בי אי, מי יודע...
    ללא ספק, שחקן שעשה התקדמות אדירה, פרווארד עם קליעה מצויינת מבחוץ, לא יכול להיות יותר טוב.

רק שיצליח.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם קלייברט, אבל אני מאמין שבשביל עמית כדאי לו לבלות עוד עונה בקאליפורניה. אפשר לראות לפי צורת המשחק שלו, שהוא עדיין מתרגש ממעמדים גדולים, וזה בסדר כי הוא ילד. הוא משחק הרבה פחות טוב מבעונה הרגילה, שמה אין לחץ. הוא יודע שעכשיו הרבה סקאוטים מסתכלים עליו.... כדאי לו להבשיל עוד עונה במכללות, לא ללכת בקיץ לאן בי איי. מה גם שאני לא בטוח שיבחרו אותו בדראפט.

4. Julian Joachim Member

עמית כבר קיבל החלטה עקרונית להישאר עוד שנה.

אני מאמין שיש סיכוי לסיבוב ראשון בדראפט אחרי עוד שנה של השתפשפות...

5. juva Member

העניין הוא שהצעה ממכבי ת"א- כן תהיה והכסף שהוא יהיה אמור לקבל שם זה פיתוי פשוט גדול מידי הרי גם אם הוא ישאר עוהנ נוספת בקאל לא בטוח שהוא ישחק טוב ועדין לא בטוח שהוא יבחר בדראפט אף אחד לא באמת ירצה אותו