טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏22/10/03.

1. Reyes Member

נדמה לי שאין את זה כבר, אם אני אתקל בזה אני אעדכן אתכם...
    ביום שני ב-BBC PRIME יש "מה יגידו השכנים?", זה גם נחמד אבל אין על "המלון של פולטי"... זו הסידרה הכי מצחיקה בטלויזיה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

די בני, על מה אתה מדבר?
    בנות גילמור זאת סידרה נהדרת.
    הייתי לפעמים משלים ביום שישי מה שלא ראיתי במשך השבוע, כלומר 4 פרקים רצופים ויותר מהסידרה הזאת, פשוט סידרה גדולה.

נ.ב
    אני חייב להגיד שבטריבונה עם אבי רצון(יום שבת בערוץ 10) היא תוכנית מעולה.
    וכמובן מכושפות, סידרה ענקית.

3. AFC Member

בנות גילמור??

איך אפשר לראות את זה? כל השחקנים מדברים בקצב של 5 מילים לשניה ומספרים בדיחות לא מצחיקות. זאת בכלל לא סדרת דרמה, אין שום איכות בדבר הזה.

4. lirancool Member

חחחח אחרי איזה שנה שלא רשמתי פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx אני רושם את ההודעה השנתית:)
    אני רואה ערוצי ספורט בעיקר, סרטים טובים שיש לפעמים ביס, אהבה מעבר לפינה, כשהיה הייתי רואה חברים, ועוד כל מיני סדרות ותוכניות פה ושם...

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה חברים ומופע שנות ה- 70 (עד שנגמר בטלויזיה.. עכשיו רואה במחשב), יצפאן, סוף שבוע פרוע עם לואי ת'רו (תוכנית מעולה בערוץ 8 כל יום חוץ מראשון ב- 22:45, מומלץ בחום, למי שרוצה פרטים שישאל), חדשות הספורט כמובן (כתוכנית קבועה) ושאר ספורט... משתדל לראות גם חדשות.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחרונה היה סרט בערוץ 22: "שתיקת הצופרים" משהו על יום כיפור, היה סרט מעולה, מישהו ראה?

7. Julian Joachim Member

בני, תנסה להתעמק בסדרה קצת יותר. תאמין לי שאתה פשוט תתאהב בדמויות ובעלילה.

לא דרמה בכלל, יותר בכיוון של קומדיה, אבל עם עלילה קצת יותר משמועתית. הדיאלוגים בין לורליי לרורי הם בלי ספק הדבר הכי שנון שנראה על מסכינו בשנים האחרונות.

ושכחתי כמובן את הקומדיה הכי מצחיקה בטלוויזיה היום, הלא היא (עדי, אתה בטח רואה) "זיווגים". משהו היסטרי. שמעתי שזה תפס חזק את המפיקים באמריקה שמתכננים לעשות סדרה על אותו בסיס רק עם אמריקאים במקום בריטים (לדעתי זה ייאבד מהאפקט). בכל אופן, הסדרה הזאת סיפקה לי במשך חודשים את מנת הצחוק השבועית שלי. משהו ענק.

8. Barcik Member

זה הזה עם ג'ון קליז?

9. Jerson Member

אני רואה ערוץ 24 כדי להעביר את הזמן...
    אני לא מוותר על פרוויקט וואי ו"מפגשים" של ספילברג (כבר נגמר)...
    וכמובן שאי אפשר בלי קונאן אובראיין לפני השינה...
    ראיתי הרבה עלי ג'י אבל הורידו אותו יס המניאקים...
    סרטים טובים פה ושם ביס 1 2 3...
    וזהו בעיקרון....

10. ג'רי בית הלוי Member

בנות גילמור זה מאוד נחמד. המשחק שם חביב בהחלט, והדיאלוגים פשוט מצוינים("GO Hitler!"). אבל מעבר לזה אני לא מתעמק בזה, אם יש ואני בדיוק מעביר לערוץ 3 אז סבבה, אם דילגתי על פרק או שניים(או שלושה, או ארבעה, או עונה שלמה) אז לא אכפת לי ממש.

כל מה שכתבתם הזכיר לי הרבה דברים שאני לא רואה בקביעות אבל ממש נהנה מהם, כמו "רגליים קרות" שלמרות שזאת סדרה בריטית זה הדרמה הכי טובה שמישהו השכיל ליצור; קונאן אובריין, שהוא גאון וההומור העצמי שלו הוא פשוט מדהים; ערוץ ההיסטוריה תמיד מתרק אותי כשאני רואה את זה, תמיד יש שם משהו מעניין, אבל אצלי זה בעיקר ערוץ שאני רואה כשאין משהו אחר; ימי חיינו זה משהו פשוט ענק, פעם הייתי מכור לזה אבל הרביצו לי בבצפר אז הפסקתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx וברצינות, זה נחמד מאוד, אבל כבר הפסקתי לעקוב; שבתות וחגים נהגתי לראות, אבל יש לי יס אז קצת לא נעים להציק לאנשים שיתנו לי לראות אצלהם, וגם לא נדמה לי שזה משודר כרגע.

בנוגע לזיווגים- זה משודר כבר בארה"ב, אבל זה ביינתים כישלון היסטרי, למרות משבצת השידור הנחשקת שלו(יום חמישי אחרי חברים ו-וויל וגרייס ולפני סקארבס ואי.אר.), וכרגע אן.בי.סי. הורידו אותו, בגלל תקופת הסוויפס שמתחילה בקרוב.

"בטריבונה" גם אני רואה, אבל לא בגלל שדעותיו של אבי רצון מעניינות אותי, להיפך. אני רואה את זה רק בגלל הבידור שבזה. אנשים כמו אבי רצון, שלמה שרף, משה פרימו ואריה מליניאק הם פשוט בדיחה, אף אחד כבר לא מתייחס אליהם ברצינות, לא מקשיבים להם, ובגלל זה הם עשו תוכנית בערוץ 10. התוכנית הזאת נוטפת אינטרסים מתחילתה ועד סופה, הם לא מסוגלים להיות אובייקטיביים בנושא אחד, וכל תוכנית שלהם עוסקת בהתחלה בכמה מסריח במכבי ת"א, אח"כ איזה דביל אברהם גרנט, אחרי זה דני לאופר(יו"ר לשעבר של מכבי) מספר לעולם כמה לוני הוא טמבל (בעוד שמר לאופר בעצמו הביא להגעתו של לוני למכבי), אחרי ה"קניות" מביאים איזה שני טמבלים שיריבו וילכו מכות ויתנו לאבי רצון הזדמנות לקום ולגעת באחד מהם, ובסוף מגיע לאולפן חבר של רצון/שרף שרוצה קצת ליקוק תחת.

11. ArsenalFan Member

"זיווגים" תוכנית טובה מאוד, משעשעת בהחלט, אבל יש טובות ממנה.

וכן, המלון של פולטי היא עם ג'ון קליז.

"למרות"?? מה זאת אומרת, "למרות"?? בלונדון טלוויזיה מצוינת, והאנשים אדיבים, כך שהייאוש נעשה יותר נוח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx. אין כמו הטלוויזיה הבריטית.

12. ג'רי בית הלוי Member

עדי, אתה כנראה לא מספיק וותיק פה כדי לדעת של מה שלא נקרא כדורגל, ונעשה ע"י בריטים הוא פסול אצלי. אני פשוט לא מסוגל לסבול אותם.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מישהו ראה אתמול את יום שישי של קשת?
    אמנם לא ראיתי את סיקס פיט אנדר בשישי אבל כן ראיתי באינטרנט סדרה מעולה מישהו ראה?

14. ג'רי בית הלוי Member

אני ראיתי. ארץ נהדרת הייתה פשוט מצוינת, כל גדולי ההומור האמיתיים של ישראל התרכזו לתוכנית אחת(בניגוד ל"מופע המרכזי" שבו שמו את כל הקומיקאים הכי גרועים שיש פה, כמו מיקי גבע, רותם אבוהב, אודי ואביעד ועוד כל מיני) ואני כמעט ולא הפסקתי לצחוק, היה מאוד מאוד משעשע. חבל רק שאסי וגורי נפרדו, כי התוכנית הזאת ביחד איתם הייתה משהו ברמה עולמית.
    פרנקו וספקטור הייתה נחמדה, אבל לא משהו מדהים. קשה היה להתרשם לגמרי מזה אחרי פרק 1, אבל ניתן לראות שמשה איבגי משחק נפלא(כהרגלו), רונית אלקבץ לעומתו בקושי שיחקה, ככה שאי אפשר היה להבין מה רוצים מאיתנו בקטע שלה, וכל השאר היו אנמיים למדי. העלילה עצמה הייתה טובה מאוד.
    מסיקס פיט אנדר(צל"ש לערוץ 3 שקראו לסדרה "עמוק באדמה", ולא "6 רגל מתחת" או לחילופין שם שלא קשור בכלל) אני אישית די התלהבהתי. המשחק של רוב השחקנים, למעט האחות הקטנה, הרשים אותי מאוד, והעלילה שילבה קטעים קשים וקטעים הומוריסטים("בת דודה שלי טופלה פה" -"איך קוראים לה?" -"שריל" -"אוי, אני מכיר את שריל! חיברתי לה את האוזן!"), וכמובן איך אפשר לשכוח את הפרסומות למוצרי הקבורה.
    נראה שיש מה לצפות מיום שישי, אחרי שרשת הצליחה להשחית אותו במשך שנה("ערב אדיר" ו"המופע המרכזי" בעיקר).

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרנקו וספקטור היה לא רע דווקא... מרונית אלקבץ בקושי הצלחנו לראות שתי דקות, אבל אהבתי את זה שאבגי דפק את הלקוח שלו עם המכתב באילת... זה הזכיר לי קצת את "המגן", ושמעריצי הסדרה "המגן" לא יסקלו אותי באבנים על ההשוואה.. התכוונתי רק לקטע שהוא דפק את הלקוח שלו...