טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא אוהד גדול של ערוץ 2, למעשה אני כמעט ולא צופה בו מאז שגב האומה עברו לערוץ 10, אבל בחייך-מדובר במהדורת חדשות, לא בציפורי לילה עם יואב קוטנר. קצת מופרך לצפות למשהו אחר.

2. DRORIKO Member

כמדומני במהדורת חדשות אמורים לשדרים דברים חדשים, לא אייטימים יעני-פיקנטים שטחנו אותם כבר 500 פעם

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני לא יודע על איזו תכנית מדובר, אם זו מהדורת הלילה שיש בכל לילה, היא בדר"כ לא מתעסקת אך ורק בחדשות.

להגיד לך את האמת? אני מחזיק מעצמי אדם שמעודכן במה שקורה ולא שמעתי בכלל על התקרית הזאת..מתי זה קרה? אולי זה כן דבר חדש?

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני גם לא שמעתי על התקרית. בכל אופן, התוכנית הזאת היא סוג של חיקוי של ערוץ 2 ל"היום שהיה" עם גיא זוהר בערוץ 10-אלה תוכניות אקטואליה רכה. גם בתוכניות כאלה אתה לא יכול לצפות שיראיינו אמן על היצירה שלו כי זה לא המקום, המקום לזה זה אצל קוטנר או בתוכניות כמו "הינשופים" עם מודי בר און לפני כמה שנים. נכון, היה כיף אם בפריים טיים בערוץ 2 הייתה תוכנית שנותנת במה למוזיקה ולאמנים, מה לעשות שזה לא ריאלי (אולי לפני 20 שנה בתקופת לילה גוב זה היה אפשרי). אם אמן מגיע להתראיין בתוכנית אקטואליה, זה כנראה כי הוא מעורב במשהו אקטואלי שקרה.

5. DRORIKO Member

תומר יוסף/תמיר מוסקט התראיינו על זה כבר פעמיים בשבועיים האחרונים

6. DRORIKO Member

למה לא שלא תהיה תכנית כזאת בשעות האלה.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מילה קטנה על ברלד -
    הבן אדם הזה לא יציב, כאילו, באמת לא יציב. הוא כבר פעם שלישית בחיים הוריד משקל ככה, ובפעמיים הקודמות חזר להיות שמן. יש לו שריטה במוח, גם מחוץ לפריים.

כל תשומת הלב הזאת שעושים עליו (מחר שער ב7 לילות/ימים + כתבה באולפן שישי + עונה החדשה של גולסטאר שהוא היה בה שמן) תעשה לו רע מאוד לדעתי. מקווה שאני מתבדה והפעם הוא יישאר ככה לתמיד.

8. yakov_y YNWA

נשאר פרק אחרון בתאג״ד ואין לי מושג מה קרה עם הארוסה של חושחש, חושחש עצמו, שירלי והחייל עם הגריז בידיים */aaarofl

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אל תגזים

חושחש דיברו עליו, שירלי נפרדה מדקל ..
    אבל למשל מעניין אותי אם בפרק האחרון יראו את דקל וטטרו, כי אם יראו אותם והם לא יספקו הסבר למה הם עשו עם הסקוטי זה יהיה מעפן.

אם כבר בור עלילתי מעצבן - רותם מצטיירת כדמות שתהיה מוכנה לעשות הכל עבור אחיה כשהיא רואה שאין ברירה. היו כמה פרקים שהם דיברו על למכור את הדירה...אבל בסוף רותם "מכרה את נשמתה לשטן"..יודע שזה מקדם את העלילה והכל, אבל כשחושבים על זה לעומק זה פשט דבילי..הייתה יכולה למכור ת'דירה וזהו..

בכל מקרה - הסיום של פרק 39 היה קטלני ביותר. מקווה שביום שני אמצא לינק שמשדר את השידור החי של הפרק (יש לי הוט) כמו שצריך, נראה אותו בלייב. אגב, יש פה מישהו עם YES שיכול לבדוק כמה זמן הפרק ביום שני?

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי מטומטמת,
    מה הקטע שאחרי 24 פרקים סיימו עונה? הבנתי שכבר יש 50 פרקים מצולמים.
    מזכיר לי קצת את מקרה זגורי אמפריה, שהיה ידוע מראש שיש קרוב ל 50 פרקים ובכל זאת החליטו לפצל את זה כאילו לשתי עונות.

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הערכה בלבד - ראו שהסדרה מצליחה אז החליטו לפצל.

גם רואים דיי בבירור שפרק 24 לא היה אמור להיות בשום שלב פרק סיום עונה. אין מתח אין כלום..

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שאפו ענק ליוצרים שסיימו עונה בטעם רע מאוד. לא זכור לי הרבה סופים כאלה שמסתיימים בפרצוף של WTF ומה לעזאזל קרה פה.
    דבר שמעניין אותי לדעת - האם זה באמת היה אמור להיות הסוף. הרי כשעשו את הסדרה לא ידעו שהיא תהפוך לכזה להיט, ואם בסוף לא הייתה עונה שנייה? ככה היו משאירים את הסדרה? מעניין. כבר היו מקרים של סדרות שצילמו סצינות סיום שונות ..
    גם בסצינת הסיום היה פאק דיי גדול כי כל הסדרה רואים אותם 'מתאבדים' על פצועים וכו' ופתאום פולצ'ק ודניאל עומדים פעורי פה מול רותם..תטפלו בה! יש לכם פאקינג אמבולנס מאחורה!

סה"כ היה פרק טוב, עשוי מעולה

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר המפגר ביותר, זה שאלכס כנראה לא מכיר את ההמצאה שמעטים יודעים עליה, האס-אם-אס.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בתכל'ס זה לא משנה, הטלפון יעני היה על שקט. אם כבר משהו באמת לא הגיוני זה למה אלכס פשוט לא התקשר לפולצ'ק או רותם או בן לולו או ליה או פרטוק..הוא ראה אחרי את ההאמרבולנס נוסע..שניים מהם לפחות אמורים להיות שם