טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. סיונרה Member

אני מסכים שהסטנדרט לחקירה צריך להיות הנמוך ביותר האפשרי.
    שמעתי שיש מקרי רצח שלא פוענחו, אז אולי צריך לא לפענח אף מקרה רצח אחר.

2. DRORIKO Member

היום לפני שיצאתי לארוחת שישי הגנבתי מבט למסך וראיתי תכנית ״ראיונות״ עם קרין גורן. זה היה כל כך נוראי שלא הפסקתי לראות. תגידו האישה הזאת אמיתית או שזה דמות של קומיקאית? כי גם במקרה השני היא די עלובה

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמראיינת או מתראיינת?

4. DRORIKO Member

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דווקא סדרה נחמדה מאוד

6. DRORIKO Member

איזה בליינדסייד בהישרדות ישראל. המנגיסטו הזה חושב שהוא גאון אבל הוא אהבל רציני. הרי זה היה ברור שאם הם לא ילכו על טטיאנה הם ילכו עליו,בשביל מה הוא נתן לה את השרשרת חסינות. איזה אידיוט.
    ואמיר כזה תותח, הוא ידע שאחרי שיעביר את פסל החסינות למעיין הוא יתפס בשבט כבוגד אז הוא החליט מראש להפיל את המנהיג שלו.

7. סיונרה Member

זה היה טמטום טהור של מנגיסטו. לא סביר שזה קרה ללא התערבות של ההפקה.

8. DRORIKO Member

יש מצב. מעיין צריכה להגיד תודה למנגסיטו/להפקה, אם הוא לא מעביר את שרשרת החסינות היא הולכת הביתה

9. סיונרה Member

האמת יש שם השנה הצטברות די מרשימה של חדלי אישים. ההפקה קלטה את זה והביאה ליוסי ואמיר את פסלוני החסינות שקצת העירו את המשחק. עושה רושם שבפרק הבא סוף סוף יהיה מעניין גם בלי התערבויות של ההפקה.

10. DRORIKO Member

אתה יודע סיונרה איך שאני חושב על זה לא נראה לי שהיתה פה התערבות של ההפקה. מנגיסטו פשוט היה בטוח שכל החמישה מצביעים למעיין(לא לקח את האפשרות של פסלון החסינות) אז מבחינתו זה לא היה משנה אם מעיין ושגיא יצביעו לו או לטטיאנה. ההעברת השרשרת היתה סתם SHOW OFF, אני יעני מגן על בת הברית שלי(למרות שאם היה חש בטיפת סכנה לא היה מעיז לעשות את זה). לא סתם הוא יצא על אמיר אחרי ההדחה, הוא באמת היה בטוח שהוא איתו.

11. סיונרה Member

יש מצב שהוא עד כדי כך דביל. אבל בכל מקרה טניטה הייתה בפנים אם כולם היו מצביעים למעיין. אין לזה הסבר הגיוני.
    היה את הקטע שבאו לדבר איתו והוא חתך שם את הדקל, זה היה נראה כמו בסרטי מאפיה שבאים לבוס והוא בינתיים עובד בקצביה שוחט איזה עגל. למרות שאני מת לראות את מעיין עפה מגיע לו.

12. DRORIKO Member

לא הבנת את כוונתי. ברור שטטיאנה היתה נשארת בכל מקרה(לפי התסריט שהיה בראש של מגניסטו באותו רגע) העברת השרביט היה סתם פוזה. לא היה פה איזה מהלך טקטי משהו. המהלך הוא הגיוני אבל מאד מוזר. אני רוצה לקוות שלא היתה כאן התערבות של ההפקה.

13. DRORIKO Member

אגב לא הבנתי למה מעיין כל כך עפה על עצמה עם ההצגה שהיא עשתה לחברי השבט. הרי בכל מקרה היה להם את אמיר בתור חפרפרת שידווח למי השבט מצביע. האמת שהוא אפילו לא היה צריך לדווח להם, רק לדאוג שהם יצביעו למנגיסטו והוא כבר יתן את פסלון החסינות למי שצריך

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/17
  14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שבוע שודר בתוכנית "תיק בחקירה" ברשת, פרק שעוסק בפרשת הרצח של הילד דני כץ ז"ל משנת 83.
    למי שלא שמע על הפרשה, מדובר ברצח של ילד מחיפה, שגופתו נמצאה כ-3 ימים לאחר הרצח במערה ביער יודפת ליד סכנין. מי שהואשמו ברצח, היו 5 עובדי משלוחים ערבים בסופר בשכונה שבה התגורר הילד, שלושה מתוכם מסכנין.
    כל אחד שגדל בסכנין, שמע/הכיר את הסיפור הזה, והנאשמים טענו לחפותם למשך יותר מ-30 שנה, כאשר גם הוצע להם להביע חרטה ולהודות בתמורה לשחרור מוקדם, אולם כולם סירבו בטענה שהם לא רצחו את הילד, וישבו בכלא ליותר מ-30 שנה, הנאשמים מסכנין שוחררו לאחרונה, אך שני הנאשמים הנותרים עדיין בכלא.
    הפרק עוסק בחקירה שהובילה להרשעתם, יש חשיפה של מסמכי החקירה וסרטוני השחזור של המשטרה. מי שיש לו זמן, אני ממליץ מאוד לראות את הפרק (שודר גם פרק שני אתמול), כי הממצאים שעולים מהפרק הם פשוט מדהימים אך גם מפחידים מאוד. אם היה לי אי פעם ספק לגבי חפותם של הנאשמים, היום אני יכול להגיד בבטחה שמי שרואה את שני הפרקים וחוקר קצת את הפרשה, יכול להבין בקלות שנעשה בתיק עוול גדול מאוד לאותם נאשמים.
    לינק לפרק:
    תיק בחקירה: תיק דני כץ | רשת - תיק בחקירה

עריכה:
    מסתבר שבצלאל סמוטריץ' חוקר את הנושא מזה תקופה, והוא פנה לכל חברי הכנסת כדי לשלוח דרישה/בקשה לשרת המשפטים על בדיקת מחודשת של החקירה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/17
  15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני האמת רואה אומנם באיחור אבל רואה את כל הפרקים של התוכנית הזאת, והתמונה שמצטיירת שם, פרק אחרי פרק, תיק אחרי תיק, די מדאיגה. לא שידעתי לפני שהמשטרה לא עושה את עבודתה נאמנה בהרבה מאוד מקרים, אבל אלו אפילו דברים מינימלים לא מתבצעים שם.