טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. DRORIKO Member

יכול להיות שלא ניסחתי את עצמי נכון, הן מאד זולות ביחס להפקות מקור. על הספקטרום הכללי הם איפשהוא באמצע. נכון ששכר השופטים הוא גבוה, אבל בטלוויזיה אבל מדובר בסך הכל ב-3-4 אנשים. שאר הדברים די זולים. המתמודדים שלא מקבלים שקל, האולפן שבו מצולמת התכנית(הרבה יותר זול מלהשכיר אי בודד להישרדות) לא מדובר באיזה הפקת ענק

2. DRORIKO Member

יצא לי לראות כמה פעמים את תכנית הבוקר החדשה של ניב רסקין, והיא מאד מאכזבת. את רסקה אני אוהב, אחלה גבר, אבל הפורמט עצמו תפל. זה כאילו העבירו את התכנית רדיו שלו ישירות לטלוויזיה, מבלי לעשות התאמות לפורמט החדש. גם העסק נראה די מבולבל. פעם אחת הביאו את מליניאק שידבר במשך דקה(!) על כל הנושאים בספורט. היום באייטם על איטליה הביאו את הכתבת הזאת מיכאלי שהיא בחורה חמודה אבל לא מבינה כלום בכדורגל, ושניה אחרי שסיימה עברה לדבר על סלבס ואופנה. חפיפניקיות.

3. DRORIKO Member

כולכם בטח שמעתם על התחקיר שנעשה על ליאור שליין שבו נחשף שהוא נוהג להתעלל בעובדים תחתיו, בעיקר עובדים זוטרים, בעיקר נשים. שליין מוצג בתחקיר כנרקסיסט שהרגשות של הסובבים סביבו לא מעניינים אותו, מבחינתו הכל בעולם הזה זה ליאור שליין, דבר שלא הפתיע אותי האמת. אפשר לזהות נרקסיזם אצל שליין גם על גבי המסך, למשל כאן תקשורת או תשקורת? | עמוד 35 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

בתגובה לתחקיר שליין טען בפוסט בפייסבוק שהוא בדרך כלל בחור נחמד, ויכול להיות שפה ושם הוא איבד את קור הרוח. זאת למרות שבכתבת תחקיר אחרת שנעשתה לפני כמה שנים על האופי הבעייתי שלו הוא הודה בעצמו שהוא חרא של בן אדם. שליין גם האשים את מאקו שהם התנקמו בו על זה שהוא צחק עליהם בתכנית. אם הוא גבר שיתבע אותם על הוצאת דיבה במקום לקשקש בפייסבוק.

אגב מה שהכי הטריף אותי זה אלפי הלייקים שהוא קיבל על הפוסט הזה ואינספור תגובות תומכות של "אנחנו איתך!" ככה זה כשאתה גורו.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא תמיד מסכים עם הדעה שעיתונאי לא צריך לפנות לבית משפט כי יש לו מקומות אחרים לסגור חשבון, אבל מנחה גב האומה בהחלט יכול להסתדר בלי שופטים ועורכי דין.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בין אם זה שליין ובין אם זה נתניהו, הגישה שלפיה "אם כתבו עליך משהו שגוי, מה הבעיה, תבע דיבה - אחרת זה אולי נכון" איננה מקובלת עליי. בתי משפט זה כסף, זה זמן, ולפעמים גם אם יש החלטה לטובתך - עד שזה קורה, מי בכלל זוכר. אז גם אמרו עליך דברים רעים וגם עכשיו אתה צריך לרוץ ולהשקיע? נראה לי עונש כפול.

אני לא רואה גב האומה. מדי פעם נתקל במונולוגים של שליין ומסכים איתם מאוד, זהו בערך. אבל חייב להגיד שכשראיתי אתמול את הכותרת של הכתבה במאקו, הדבר הראשון שעלה לי זה "חפיף דרוקר" המפורסם של ידיעות מלפני שנים. חיסול ממוקד.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הכתבה עצמה לא נורא חשובה, די ברור שמערכת של תוכנית טלוויזיה היא מקום שלא פשוט לעבוד בו, הרבה לחץ וחשיבות עצמית מובילים לפיצוצים. למי שזוכר, היו בעבר כתבות דומות על רפי רשף ועל יצפאן. אפילו על מודי בר און, שעל המסך נראה הכי מקסים וחבר׳מן, אומרים שמאחורי הקלעים הוא איש קשה.

מה שמאכזב זה התגובה שלו-במקום התנצלות או ניסיון להסביר הוא מכחיש ומאשים את התקשורת ברדיפה, בדיוק כמו הפוליטיקאים שהוא יורד עליהם. הרי ברור שאם כתבה כזו הייתה מפורסמת על ארז טל הוא היה חוגג עליו במונולוגים חריפים ועוקצניים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/17
    oFiRzZz ו-Gass12 אוהבים את זה.
  7. Gass12 Member

זו השורה הזוכה בגביע הצביעות 2017.מותר לשחוט את כולם ( רצוי ימנים בעלי כפל אותיות נגיד משהו כמו BB) עד ש...זה מגיע לד' אמותיך/חביביך.

8. DRORIKO Member

עדיף עונש כפול על מוסר כפול . הבן אדם בתכנית האחרונה טינף על אלכס גלעדי וגבי גזית למרות שאפילו לא הוגשה נגדם תלונה. אם הוא לא מכבד את חזקת החפות שלהם למה אנחנו צריכים לכבד את חזקת החפות שלו. אני רק אזכיר שגבי גזית נשלח לחופשה, ולמעשה הראו לו את הדרך החוצה. הדברים שהוא עשה(לכאורה) לא היו יותר חמורים ממה שמיוחס לשליין בכתבה

ובמעריב גם עשו לו חיסול ממוקד? http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/333/153.html הרבה אנשים מנסים לחסל את שליין אני רואה, ממש יעקב אלפרון של הטלוויזיה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

כמה דברים על מה שאמרת
    קודם כל התחקיר על רפי רשף התמקד יותר בהתנהגות של העורך. רשף הואשם שם רק בזה שהוא עמד מהצד ונתן לעורך שלו להשתלח בעובדים. התחקיר על יצפאן פגע לו קשות בקריירה. ועדיין יש הבדל גדול בין יצפאן לליאור שליין. יצפאן עוסק בבידור ובדאחקות, שליין כל שבוע מטיף מוסר לכל העולם, כולל לשרה נתניהו. אם הדברים בכתבה נכונים זה מטיל צל כבד על העבודה שלו שמושתת על מוסר. זה כמו מורה בבית ספר שאומר לתלמידים שלו לא לעשן גראס ובלילה נתפס מסניף קוק במועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/17
  10. סיונרה Member

דוד אמסלם וביטן לא תבעו את מי שקרא להם קופים, משמע הם באמת קופים. אחלה היגיון.

11. DRORIKO Member

אני אנסה לענות ברצינות להשוואה הדבילית. לקרוא למישהו קוף זאת לא הוצאת דיבה, להאשים אותו בהאשמות חמורות זה כן(במידה והאשמות הן לא נכונות כמובן)

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

ולהגיד על בנאדם שהוא טיפוס מגעיל ולא נחמד זה דבר שתובעים לגביו?
    דרך אגב, אם אתה לא אוהב את ההשוואה שעשיתי אז תתבע אותי, אם לא עשית את זה אז כנראה שאתה מסכים איתה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, והנה מתברר ההקשר. לדברי שליין, ה"תחקיר" התחיל בבוקר שאחרי שהוא שחט את קשת על פרשת ההטרדות המיניות ויחס לנשים בחברה.

הוא לא אומר שהוא מלאך, רק שיש שם הגזמות פראיות. מאמין לו.

Nave אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

למה אתה לא קורא את מה שאני עונה לך?

15. סיונרה Member

גם אם כן וגם אם לא, בסך הכל מדברים על זה שהוא בנאדם לא נחמד כשהמצלמה לא מסתכלת, לא שהוא מנצל את מעמדו כדי לכפות עצמו על נשים. דמגוגיה במיטבה להשוות בין הדברים.