טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. DRORIKO Member

כי?

בשקט בשקט הפטריוטים מסיימת את דרכה בשל שינויים בערוץ. לטעמי החלטה אומללה, הפטריוטים לא רק היתה תכנית הדגל של הערוץ, היא היתה התכנית היחידה שם שהיה כיף לראות. למעשה זאת תכנית האקטואליה הכי טובה על המסך בכלל, כזאת שלא התביישה להפוך נושאים "כבדים" לבידוריים, בלי עניבות ובלי פילטרים, זה להבדיל מתכניות כמו אולפן שישי שהפאנליסטים יושבים על המקל שתקוע להם בתוך התחת. אז תודה אראל, תודה ארי, תודה עירית, תודה קלמן, תודה יריב. אתם אחלה חבר'ה, היה כיף.

2. DaveTheSave Member

למרות שלא הוגן להשוות למקור שרץ כבר 8 עונות, פשוט הפכו את זה ליותר מדי ריאליטי ישראלי,
    כשאני רואה את הANW האמריקאי אני באמת מסתכל על זה כתוכנית ספורט, הגרסא הישראלית נראית פשוט כמו ריאליטי על אנשים בכושר, מין גרסא משודרגת לוייפאאוט.
    לדעתי, אסי ורותם לא קשורים כלכך ומושכים אליהם את כל הפוקוס, רסקין ליהוק מפתיע אבל בניגוד אליו, רותם "מפרשנת" את המסלול כאילו זה משחק כדורגל (באה חמה מהמונדיאל) ולא מפסיקה לדבר ולשדר פעולות קטנות ואובר לפרגן על דברים לא קשורים

3. DRORIKO Member

אני לא רוצה לבאס אותך כי נראה שממש השקעת בהודעה אבל האמת שזאת היתה בדיחה על רסקה. התכנית עצמה לא ממש מעניינת אותי.

4. DRORIKO Member

Lebron אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אגב אביב נגד אייל, קראתי בטויטר שאביב גפן הטיח במתמודד שבא לתכנית ושהוא מתנחל משיחי שבגלל אנשים כמוהו הילדים שלו, של אייל גולן ושל מירי מסיקה לא יגורו בארץ. עזבו רגע את הדעה הפוליטית, הבן אדם בעצם מנצל כאן לרעה את הכח שנתנו לו. הרי מבחינת המעמד הוא מעל המתמודד, המתמודד בעצם מגיע כדי להתרפס בפניו כדי שיקבל אותו לנבחרת או איך שזה לא עובד שם, הוא לא יעיז לענות לו וגפן מנצל את זה כדי להתנהג כמו בריון ולהשפיל אותו ליד כולם. בשורה התחתונה-אנשים לא עוזבים את הארץ בגלל המתנחלים אלא בגלל שיכורי הכח. שיכורי כח בעבודה, בפוליטיקה, בצבא, במשטרה, בכביש, בבתי מלון, בתכניות ריאליטי. אביב גפן זה הישראלי המכוער.

6. DRORIKO Member

אגב המתנחלים צריכים לפעול כמו הלהטבים. להתאגד ולהפעיל לחץ על קשת להעיף את אביב גפן מהתכנית. מה שהוא עשה זאת הסתה נגד ציבור של מאות אלפי אנשים.

7. Gass12 Member

הוא עושה את זה כי
    1. הוא יצור דוחה ומכוער אבל הוא יכול
    2. ההפקה מרשה לו
    3.הוא באמת כותב מוכשר אבל זמר ששר גרוע מעורב וצרצר
    4.אלוהי הרייטינג קובע כמה יותר מלוכלך,בוטה ומעורר דחיה ככה טוב יותר לרייטינג

8. DRORIKO Member

אלוהי הרייטינג? שטויות, אם היה מדובר במתמודד הומו גפן היה חוטף בעיטה על טיל. אני רק אזכיר לך את המקרה של רוני מיילי באח הגדול.

9. Gass12 Member

הסתקרנתי ולכן צפיתי.
    בעבר טיפוס כמו גפן היה מוציא ממני קללות ברצף, בגלל הארוגנטיות והתחושה שמותר לו הכל.
    היום אני פשוט מרחם על הטיפוסים האלו.הוא טיזר ממחזר !!!האיש אוהב לשנוא ולכן נובר ומחפש את הימניות/מסורתיות/ אצל כל מועמד, ברגע שהוא מזהה כזו, המפלצת העדתית הגזענית שבו מתפרצת.
    אוברייטד מדופלם.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תגידו, גם בגרסה המקורית לתוכנית של הנינג'ה יש מלבד השניים שמשדרים (רותם ואסי) עוד שני פרשנים (רסקין ורותם)?
    אין לי בעיה שכאילו הם אמורים להיות אלה שמבינים יותר בתחום, ונותנים את הפרשנות המקצועית יותר, אבל באמת שזה מיותר.
    מילא כשמתמודד עושה את המסלול בפעם הראשונה, אבל פעם אחר פעם ההסברים הבנאליים האלה של "עכשיו היא צריכה לתפוס חזק את החבל", "היא צריכה לנתר גבוה כדי להגיע לחבל למעלה".

11. סיונרה Member

"מבינים בתחום". זה בסך הכל חבורה של אנשים שעושים את אותו מסלול כל פעם מחדש, מה כבר יש להבין?
    היום ראיתי כמה דקות בצהריים של התוכנית, זה מחזיר אותי לשנות ה-90 בצהריים, כשהייתי משועמם וצופה ב-AXN, זאת הייתה הרמה של התוכניות.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משהו כאן רואה אביב נגד אייל?
    אני בעד כדי באמת ליצור עניין בתוכנית הזאת, אחרי שנגמר השלב של החלוקה לנבחרות, לקחת את כל אלו שבחרו באביב ולשים אותם אצל אייל וההיפך.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39210955_1054723171358789_8528006472171257856_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=74438d9b30ba5d54d7d5bb4089b2a32a&oe=5C0CFA2A

14. DRORIKO Member

רגע לא באמת סוגרים אותה נכון? פשוט מעבירים אותם מרמת אביב לרוממה

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש ערוץ חדש בשם "כאן חינוכית" אבל הוא ערוץ שונה-מיועד אך ורק לילדים ולפי מה שהבנתי בתקציב הרבה יותר נמוך. התוכניות של החינוכית למבוגרים, למשל "תיק תקשורת", ירדו.

כמובן שברמה הלוגיסטית זה אומר פיטורים של הרבה עובדים.