טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. DRORIKO Member

אין לי שום דבר אישית נגדה, זה יותר ביקורת על כל המדיום הטלוויזיוני שהוא ציני מטבעו. את ההפקה של האח הגדול לא מעניין האופי שלה או הכריזמה(ויכול להיות שיש לה כזאת, לא מכיר אותה). הטיקט שלה הוא היותה קורבן אונס. אני אפילו לא יכול להתחיל להסביר כמה שזה מעוות.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מסכים איתך שהאח הגדול תוכנית צינית ולאנשים שעושים אותה אין שום אינטרס מלבד כלכלי. אבל מנקודת המבט שלה, אם היא מקבלת הצעה וזה נראה לה מתאים, בין אם כפלטפורמה לספר את סיפורה ולהביע תמיכה בנפגעות נוספות ולתת להן לגיטימציה ללכת להתלונן, ובין אם סתם כי בא לה להיות סלב לכמה חודשים-אז שתלך על זה.

אני זוכר שבזמנו הרבה התנפלו על מאי פתאל (שהוטרדה ע"י הקצין לירן חג'בי, להבדיל), כשפורסם שהיא נכנסת לעולם הדוגמנות, ברוח דומה-"עושה קריירה על ההטרדה". במקום לשמוח שהיא ממשיכה בחייה ומצליחה, מצפים שתשב בבית ותהיה רק קורבנית מסכנה (מבלי לזלזל חלילה בהרבה נשים שלא מצליחות להתאושש אחרי תקיפה מינית) וכל דבר שחורג מזה אסור לה.

yakov_y ו-Franco אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

אתה מאמין לי שאין לי מושג מי זאת מאי פתאל?

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סיפור שעשה הרבה רעש בזמנו (4-5 שנים אחורה), סא"ל בגבעתי שהיא הייתה הפקידה שלו והורשע בהטרדה.

5. DRORIKO Member

מצלצל לי מוכר, היא כתבה עליו פוסט בפייסבוק לא?

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בערך, אחרי הרבה זמן שהסיפור היה בכותרות ולא פרסמו את שמה היא כתבה פוסט על כך שמדובר בה ושאין לה במה להתבייש.

7. DRORIKO Member

לא מבין איך מכניסים את לירן שטראובר ולא מכניסים גם את רן מלובני שיגיד "לצידי לירן שטראובר"

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ומי ישדר את המשחק בין עומאן לטג'יקיסטן בגביע אסיה? הרבי מלובביץ'?

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז יצא לי לראות את שידור הבכורה של התוכנית של קלמן וסגל, שני אנשים שאני לא מחבב, אבל למען ההגינות אגיד שהתוכנית הייתה מעניינת, מקווה שזה ימשיך כך.

זה בשבילך @DRORIKO שלא תגיד שאני מקפח את הנציגים של הימין בתקשורת :)

10. רוברטו באגיו31 Member

האמת שאראל הוא לא כל כך איש ימין, ובכלל באופן כללי להגיד על מישהו שהוא "ימני" זו אמירה כללית מדיי וריקה מתוכן...מה זה "ימין" בשבילך ???

קלמן הוא עיתונאי מצויין, מההגונים וישרים שיש לנו .

11. מזגן Member

ימין ישראלי עד כמה שאני מבין הוא ימין אירופאי. לאומי. בעוד ימין אמריקאי נגיד הוא יותר נוטה לכיוון הימין הכלכלי - הרפובליקה (החוקה) וממשלה מצומצמת. אילו ערכים גורמים לאראל להראות ימני? הוא מטיף למשמעת פיסקלית שימור החוקה וצמצום כוחה של הממשלה או שהוא מטיף להגברת ההתערבות הממשלתית אבל במסגרת השקעה בלואמיות של ישראל?

12. רוברטו באגיו31 Member

בתכלס בני אדם הם יצורים מורכבים, שבכל נושא יכולות להיות להם דעות שמנוגדות לקיטלוג הפוליטי שלהם .

אראל סגל למשל הוא לא איש שמרן, להיפך, אם תשב איתו על כוס קפה תגלה שהוא מאוד ליברלי .

מההתרשמות שלי ממנו לאורך השנים הוא גם לא כל כל לאומני...מדוע הוא נחשב כ "ימין" ?? כמובן בגלל שהוא תומך נלהב של נתניהו, ובימיינו אנו הכול מסתכם ( לצערי הרב ) בהאם אתה בעד ביבי או נגד ביבי .

דרך אגב : נתניהו הוא דוגמא קלאסית לאיש מרכז , ממש לא ימין, שבגלל השנאה ההדדית לתקשורת, הרבה אנשי "ימין" אמיתיים מתבלבלים ומצביעים לו .

נתניהו הוא איש מפא"י מובהק .

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לסבך את הדברים, ברור שבקונטקסט הישראלי שניהם אנשי ימין מובהקים.

14. סיונרה Member

ימין לא חייב להיות שמרן. בלי להשוות לרפובליקנים, לפחות מבחינה כלכלית, הדמוקרטים האמריקאים הם יותר ימניים מאשר רוב מפלגות הימין המיינסטרימיות בעולם, בטח מאלו שבישראל.

15. מזגן Member

זה יכול להיות מנוגד אבל זה יהיה בלתי עקבי עם העמדות האחרות שלהם. הסיבה שלרוב אפשר לנחש את העמדה של אדם בנושא כזה או אחר היא שאפשר לעשות זה בגלל העקביות של האידאולוגיה הכללית. אם אדם בעל עמדות שונות באשר לנושאים שונים שנוגדים את ה״קיטלוג״ הוא כנראה בלתי עקבי במבחן העקרונות. בארה״ב נגיד זה עקרון השוויון אל מול עקרונות החירות ושימור החוקה והרפובליקה.

תלוי איזה שמרן Constitutional Conservative בארה״ב? לחלוטין כן. שמרן שמתנגד לאובר כי הוא בעד מוניות לחלוטין לא.