טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. רוברטו באגיו31 Member

לא כל כך הבנת למה התכוונתי...מה שאני מנסה להבין זה מה הופך בן אדם לאיש " ימין " - האידיאולוגייה והדעות החברתיות ? התרבותיות ? המדיניות ? הצבאיות ??הכלכליות כפי שרשמת ?

אני יתן לך דוגמא : בן אדם חילוני הומופוב שמתנגד לנישואים חד מיניים ואימוץ של ילדים מהורים כאלו, ומנגד כן בעד וויתור על שטחי מולדת, חילוק ירושלים והקמת מדינה " פלסטינית ",
    ומצד שלישי בעד הקמת צבא מקצועי ונגד חוק גיוס חובה לצבא.

איך היית מגדיר בן אדם כזה ? ימין ? שמאל ? מרכז ?

2. FelaKaT Member

קשה לי להאמין שיש הרבה דמוקרטים בארה"ב שימניים יותר מבחינה כלכלית מכחלון, שלא נדבר על רוב העולם .

3. סיונרה Member

בישראל חלק מאלו שאוהבים לחשוב שהם ימין כלכלי, כמו סמוטריץ' וארא"ל סגל, בסך הכל בעד פירוק של קבוצות הלחץ הקיימות והחלפתן בקבוצות לחץ שלהם.
    הדיונים בארה"ב על דברים שנחשבים בשמאל, כמו שכר מינימום, ביטוח בריאות ממלכתי וחופשות לידה לדוגמא, הן קונצנזוס בשאר העולם המערבי גם בקרב הימין המתון. ברני סנדרס הוא פחות או יותר סוציאליסט סטנדרטי ברוב המדינות, ופוליטיקאי שכיח בישראל.

4. FelaKaT Member

איזה פוליטיקאי ישראלי מהמרכז ימינה יתמוך בתוכניות המס או העבודה שלו (לא רק שכר מינימום)?

5. סיונרה Member

זה נובע מהעובדה שהם פופוליסטים ולא יכריזו על תוכנית להעלאת מיסים, לא מדעות ימניות. אין להם בעיה להגדיל קצבאות שימומנו על ידי העלאת מסים.

6. FelaKaT Member

אולי אבל לא לרמה של 90% או לרמה שהם מתעלמים לגמרי מהחוב .סנדרס הרבה יותר קרוב לדב חנין מאשר מישהו ימינה ממנו.

7. DRORIKO Member

עזוב ימין או שמאל, קלמן ליבסקינד זה אחד האנשים הכי אינטיליגנטים בתקשורת

8. DRORIKO Member

דיון התקשורת לעונת 2017/18 | עמוד 16 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

כשהעלתי את זה, אי שם ב-2017, אנשים לא הבינו מה אני רוצה, אמרו לי שאני סתם רואה שחורות והצינור תפורה בול על ברמן. אז הנה רשת וערוץ 10 מודיעים שלרר יחזור לשדר את הצינור על חשבון ברמן, וזאת למרות הדם הרע שיש בין לרר לערוץ 10. ברמן יזוז להיום שהיה במקום גיא זוהר, אבל זה ברור שאם היה עושה עבודה טובה הוא היה נשאר בצינור וערוץ 10 היה שולח בשמחה רבה את לרר ללשכת אבטלה.

אגב אני עצמי לא כזה חובב גדול של התכנית של לרר(למרות שהוא עצמו בחור נחמד) אבל היא כבר מזוהה איתו ולהכניס בכח מחליף יועד מראש לכישלון.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שזאת גם לא בדיוק אותה התוכנית.
    גיא לרר בחר לקחת את הצינור שהתחילה בתור תוכנית שמלקטת דברים נחמדים ברשת, לסוג של תוכנית תחקירים (דלת אמצעים).
    טל ברמן בערוץ 10 למעשה המשיך את מה שאפיין את תחילת הדרך של התוכנית, שוב קטעי רשת נחמדים ומעט מאוד חומר צרכני.

10. DRORIKO Member

ולא סתם זה היה קיים רק בתחילת התכנית. הקטע הזה של להעלות סרטונים מהיוטיוב היה אולי מגניב לפני עשור, כשהיוטיוב רק התחיל לתפוס אצלנו, מאז זה איבד את הרלבנטיות ולרר החליט לרענן ולהתאים את עצמו לעשור הנוכחי. מהמעט שראיתי מהתכנית של ברמן היא נראתה מאד ארכאית ומשעממת, ומעל הכל ברמן פשוט נראה לא שייך, זה לא כמו מגרש פתוח שממש נבנתה סביבו. בשורה התחתונה אם התכנית היתה כזה שוס לא היו מעדיפים שלרר ינחה אותה, בטח לא ערוץ 10 שלא מסוגלים לראות את הפרצוף שלו.

11. DRORIKO Member

תגידו לאנשים באח הגדול יש עוד אוצר מילים חוץ מ״חיים שלי״ ו״מאמי שלי״? איזה פרחיאדה הולכת שם

12. Cup of Tea Liverpool, UK

היצע וביקוש.

מעבר לזה אני אגיד שהכל מתחיל בחינוך.

13. yakov_y YNWA

עונה שנייה שחנוך דאום משחק אותה.
    בעונה הראשונה ראיתי כמה פעמיים את הפרק עם זהבה גלאון ויורם שפטל, ממליץ.

14. טל. Member

סיימתי לראות היום משחקי הכס. (התחלתי רק לפני חודשיים ומשהו. ראיתי בבינג') ואני רוצה להגיד לכם שחוץ מהעונה האחרונה המטופשת - זו היתה בת זונה של סדרה... ואני שמח שהצטרפתי לשאר העולם.

ואני אחד שלא רואה סדרות כי אין לי כוח. רק סרטים בד"כ.

לפניכם ניצב מעריץ אדוק של סרסיי לאניסטר דרך אגב... אמן תסיים את הסדרה כשהיא יושבת מצחקקת על כס הברזל ומסביב הגופות של כל השאר.

15. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אז מ-1 עד 10, כמה שמחת שסוף סוף חיסלו את ג'ופרי?