טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

גומורה חזרה עם עונה 4. פרק ראשון מרתק. שכחתי כבר כמה הסדרה הזו טובה.

2. Scouser Member

פרק די הזוי. סדרה שלמה בונים את הדמות של דאינריז בצורה מסוימת, ואז ב2 פרקים הכל נזרק לפח והיא הופכת למשוגעת על כל הראש?

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמית: הסדרה המטומטמת בהיסטוריה. לא יודע מאיפה להתחיל אפילו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/19
  4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שאין זמן לצפות בפרק 5 וצפה ב"טיטניק", אז אותו הדבר, רק אש במקום מים ושסרסיי לא תזכה לספר את זה לנכדים שלה.

5. oFiRzZz Member

בתור אחד שהתאכזב מאוד מפרק 3 - אני חושב שזה היה פרק טוב.
    אפילו טוב מאוד. צפיתי בפרק עם עוד כמה חברים שרובנו די התאכזבנו מפרק 3 והכיוון שהסדרה
    הלכה אליו וכולנו יצאנו עם תחושה טובה אחרי הפרק הזה, ולהפתעתנו העולם היה די חצוי.
    אני חושב שבנקודת זמן הזאת, שהסדרה הפכה ל"מפלצת" של אהדה וביקורת וספקולציות וקונספירציות,
    אף תוצאה לא הייתה מקובלת. לא משנה מה היה קורה בפרק - היה מי שיכוון חיצי ביקורת. וזה בסדר,
    הייתי בצד הזה רק לפני שני פרקים ..
    לגבי דני - אולי כן עשו את זה טיפה מהיר אבל הרמזים לכך היו שזורים לאורך כל העונה. ומי שמסתכל קצת
    יותר טוב - אפילו לפני כן. לא חושב שזה "בא משום מקום" כמו שאנשים נוטים לצייר. היא איבדה הכל והאנשים
    שקרובים אליה ביותר (שנשארו בחיים..) כבר לא בדיוק רואים בה מושא להערצה.
    הדבר שיותר חרה לי זה המוות של סרסיי - מרגיש לא "גדול מדי" ביחס לדמות (למרות שבמידה מסוימת, גם פה,
    הסדרה כבר נתנה רמז שג'ימי וסרסיי הולכים למות אחת בזרועות האחר).

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אז הקרב הגדול היה BS מזוקק, הקרב האחרון BS מזוקק, פרק אחד שני דרקונים לא יכולים להתמודד עם חיצים גדולים, פרק שני דרקון אחד משמיד ברגע צי וחצי עיר. לפחות נוכל להתרפק על 7 העונות הראשונות.

7. טל. Member

ג'ון היה צריך לתת זיון של רחמים ולסגור עניין.
    היה חוסך הרבה צרות מכולם.

היוצרים של הסדרה רוצים לגמור אותה יותר מכל הצופים והמעריצים ביחד. שייגמר כבר וזהו. זה כל מה שהם רוצים.

בנוגע לפרק: זה היה צפויי.
    אני דרך אגב לא מקוטלי הפרק. כמו שכל האינטרנט עכשיו מפוצץ... אני דווקא נהנתי בפרק הזה. היה אחלה.
    ממילא ראיתי את הסדרה בתוך כמה חודשים השלמתי הכל. אז לא נקשרתי אליה רגשית או משהו... נחסך ממני כל התיאוריות הפנטזיסטיות/חברתיות/פילוסופיות שאנשים אחרים פיתחו לעצמם במשך שנים.
    ראיתי, נהנתי. סה-טו.
    כפי שכבר כתבתי בעבר - ביום שטייווין לאניסטר מת: ת'כלס הסדרה שבקה חיים... וממילא כבר מתחילת עונה 7 זו סדרה של אפקטים, וכבר לא "סדרה של תסריט". אז הכל סבבה מבחינתי.

למה זה היה צפוי? כי זה היה צפוי נו אני מאמין שכולנו ידענו בסתר ליבנו שכך זה ייגמר.
    אתה בונה סדרה במשך 7 עונות... אין ספור דמויות, אין ספור מהלכים וסיפורים ועלילות מקבילות... -ואז מכריז: עונה הבאה תהיה רק 6 פרקים, והיא תהיה האחרונה... נו חבר'ה, למה כבר היה אפשר לצפות חוץ מסגירה מהירה וטפשית של כל הקצוות בדקה ה- 90?
    דוגרי, איך אפשר לסגור דברים בדרך אחרת - בתוך 6 פרקים? אחרת מאיך שזה נעשה?

מי שרוצה הגיון תסריטאי ותהליכים נורמלים - היה צריך להבין שבשביל דבר כזה צריך לפחות עוד 2 עונות שלמות, של 10 פרקים כל אחת.

הוא שאמרתי בתחילת דבריי: יוצרי הסדרה רצו לגמור את זה יותר מכולם. רוצים לגמור כבר ולהמשיך הלאה.
    לכן, אל תבקשו הגיון.
    הכוח המניע של הסדרה מתחילת העונה הוא לא ההגיון... אלא החיפזון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/19
    Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  8. South Boy Member

אני כבר חודש מחפש איפה לצפות באינטרנט, איפה אפשר לראות?
    גומורה חזרה בעונה חדשה ואנשים מתעסקים פה בפיות ודרקונים. לא יכול לשמוע כבר על הסדרה המאוסה הזאת.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  9. סיונרה Member

העונה האחרונה של גומורה הייתה מציאותית פחות ממשחקי הכס.

10. South Boy Member

באיזה מובן? לא זוכר משהו לא מציאותי ברמת הפנטזיה ואני אחד שממש רגיש לדברים האלה, ברמה שגם סרט או סדרה שאין בהם פנטזיה או מדע בידיוני אבל האירועים לא מציאותיים או מלאים באפקטים אני לא מסוגל לראות את זה.
    זאת סדרה אגדית, שונה לגמרי מכל סדרות הפשע האמריקאיות הקיטשיות, ברוטליות חסרת רחמים שלא מציגה אף פושע כאילו הוא גיבור.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיכוי שג'נא לא מחורר את סאנגו בלו על הסירה ההיא.

העונה השלישית הייתה בסך הכל פרומו. סגירת מעגל של Immortale + הצגה של הclans, וזהו.
    העונה הרביעית מציגה קפיצת מדרגה בכל אספקט של סדרת טלוויזיה. אפילו ברמה של (אותם) השחקנים. אפילו בsoundtrack הנהדר (כן - הנקודות החזקות של הסדרה קיבלו שדרוג).

פחות אקשן ופיצוצים, יותר מהלכי שחמט. משהו שמעריצי GOT כנראה ציפו לקבל לאורך 8 עונות ברצף.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/19
  12. South Boy Member

ואז החברים של אנזו מחוררים לו את הצורה ככה שאפילו הדגים לא ירצו לגעת בו אחרי שיזרקו אותו עם צ'ירו לים, אם כבר זאת דוגמה למשהו שנתפס בעיניי כלא מציאותי
    גם אני יותר טיפוס של מהלכי שחמט מאשר פיצוצים, אני פשוט חייב לראות כבר את העונה הזאת, אתה רק מחרמן אותי על זה יותר.
    לינקים בפרטי דחוף למי שיש.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי כל הסיטואציה הזו הייתה גדולה עליהם + ג'ני לא היה אמור להיכנע, גם אם לא היה שורד את זה + איך לעזאזל הם משאירים את ג'ני חיי אחרי דבר כזה? + יש עוד איזה פרט "קטן", לא רוצה להרוס.

14. סיונרה Member

בגדול מאז העונה הראשונה, זאת סידרה על נפוליטנים חמומי מוח ששולחים אנשים עם קטנוע לחסל אנשים שהולכים ברחוב. מאזני הכוחות אף פעם לא ברורים בין היריבים ונראה שנקבעים שרירותית על ידי הכותבים. החבורה של היצורים ממרכז העיר בעונה האחרונה היו דמויות ברמה של יורון, רק שלקחו לנו גם את צ'ירו, הדמות היחידה בסדרה הזאת שעוד היה לה איזשהו עומק.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האיזשהו עומק של ג'נארו > האיזשהו עומק של פאטרי > האיזשהו עומק של ערס אקראי בסדרה > האיזשהו עומק של צ'ירו (שפשוט קיבל הרבה מאוד פוקוס בגלל השחקן המצוין שמגלם אותו).