טל בן חיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י dkaro, ‏1/7/05.

1. dkaro Member

שלום.
    התפלאתי שאין דיון על השחקן הזה. חברה מדובר על שחקן קבוצה מקום 5 בפרימרליג(!)
    וגם שמה הוא נחשב לבלם תותח, אומרים שמה שהוא המחליף של היירו, השחקן הזה דחק את פרננדו היירו לספסל(!) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    לי זה ברור שהוא השחקן הישראלי הטוב ביותר כיום, כמה דרגות מעל בניון.
    לאיזה קבוצות טל עוד יכול להתקדם לפי דעתכם???
    האם גם לטופ שבטופ? ריאל? בארסה? ארסנל? או רק לרמה אחד פחות? אינדהובן? איאקס?
    יאללה' לדבר...

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/05
  2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט עשה תוך שנה אחת קפיצה אדירה שלא זכורה לי באופן אישי. הוא צריך לתפוס את מקומו על בטוח בהרכב, מה שאני חושב שהוא בכיוון הנכון, לתת הופעות טובות בליגה, באירופה, והכי חשוב (עבורנו) בנבחרת, ואז השמיים הם הגבול.
    אגב, ההתאקלמות המהירה שלו היא רק בזכות המון עבודה קשה, מוסר עבודה גבוה, רצינות והתמדה, ועל כך מגיע לו ח"ח ואת המשכורת שהוא מקבל.

3. ReL Member

הכל בזכות עבודה קשה, בן חיים הוא שחקן אירופאי לכל דבר וההבדל הגדול בינו לבין השחקנים הישראלים זה המנטליות , יש לו מנטליות אירופאית בכל מה שקשור ליחס לעבודה להשקעה ולמוסר עבודה

4. robson Member

ייאמר לזכותו של בן חיים שגם בתחילת העונה שהוא ישב על הספסל או ביציע הוא לא פצה פה חיכה להזדמנות שלו וכשזו הגיעה לקח אותה בשתי ידיים..
    מה שגם גרם לאוהדי בולטון להתאהב בו היתה הצהרת הנאמנות שלו לקבוצה בניגוד לישראלים אחרים {מישהו אמר ברקוביץ'?..} שתמיד דאגו להבהיר שמיקומם הנוכחי
    קטן עליהם..

אני חייב לציין שמעולם לא החזקתי ממנו שחקן גדול או אחד שיצליח להשתלב בליגה הטובה בעולם אבל התבדיתי וכל הכבוד לבחור..

5. burning soil Member

גם כששיחק בארץ היה לו את הפוטנציאל להצליח,אבל המעבר לאנגליה קידם אותו המון,לפני
    כן הוא היה עושה הרבה טעויות. אבל עבודה קשה אמרנו ?

6. dkaro Member

אתם חושבים שיש מצב שהוא עוד יתקדם לקבוצות גדולות באמת??? ארסנך? ריאל? צלסי?

7. coachkev Member

קודם כל אני מסכים שטל בן חיים הרבה יותר טוב מבניון. הוא הצליח להשתלב נורא יפה בקבוצה מקום 6 בליגה הטובה בעולם. הסיבה שכשבן חיים הגיע לבולטון הוא לא קיבל דקות (ובצדק, הוא היה השחקן הכי גרוע בסגל ללא ספק) היא בגלל שהוא התאמן עד אז רק בארץ. היה לו פוטנציאל גדול שכמו לכל שחקן שמתאמן בארץ, 30% ממנו מנוצל ולכן הוא לא היה מספיק טוב אפילו בשביל לשבת על הספסל, אבל במשך הזמן כשהוא התאמן אצל פיל בראון וסאם אלרדיים התותחים, הוא ניצל 100% (כמו שכל שחקן בליגה הטובה בעולם מנצל) מהפוטנציאל שלו ועכשיו כולם יכולים לראות את הרמה האמיתית שלו. אם הוא היה מתאמן באנגליה במקום בישראל מגיל צעיר, מן הסתם הוא היה יותר טוב ממה שהוא עכשיו.
    ועוד משהו קטן. עכשיו אוהדי הכדורגל הישראלי המבינים מתחילים להבין שטל בן חיים יותר טוב מיוסי בניון, אחריהם אני מקווה שיתחילו הבינוניים להבין ואז הלא מבינים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר טוב מבניון? וואו לא ידעתי שהם משחקים על אותו תפקיד...

אולי יותר מצליח מבניון...

9. coachkev Member

בכל זאת שניהם שחקני כדורגל. ג'ון טרי לא יותר טוב מבניון בגלל שהם לא משחקים באותו תפקיד? אפשר להשוות.
    ואם אתה מתעקש, אז הרבה הרבה יותר מצליח מבניון. מה זה שחקן ממוצע בקבוצה אפורה ומשעממת שנאבקת על חייה בליגה הספרדית ומסיימת כל עונה מקום 1 או 2 מעל הקוו האדום לעומת שחקן ממוצע בקבוצה בגביע UEFA שסיימה את העונה עם אותו מספר נקודות כמו לאלופת אירופה?

10. ghost89 Member

טל בן חיים הוא שחקן מעולה תמיד אהבתי אותו למרות שהוא שיחק במכבי ת"א אני חשוב שאם הוא יממש את כול הפוטנציאל שלו הוא יכול להגיע לרמה הגבוה של הבלמים הטובים בעולם כלמור להגיע לקבוצות כמו ארסנל ריאל וכו...

ובן כמה הוא אני זוכר שהוא צעיר יחסית אבל בן כמה?

11. burning soil Member

בסוף מרץ 2006 יימלאו לבן חיים 24.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרי אולי ממלא את תפקידו ביותר יעילות מאשר בניון את שלו וזה בערך מדד ההשוואה היחידי, אבל איך לעזאזל אפשר להשוות בין שחקנים בקבוצות שונות בליגות שונות במצבים שונים לגמרי? מה זה משנה שגם בן חיים וגם בניון שחקני כדורגל, בוא תשווה לי בין רונאלדו לנסטה אם כך!

13. barakrom Member

אין מקום להשוואה, אומר כך: מבין כל הפוטנציאלים, בן חיים ממצה מעצמו את האחוז הכי גבוהה, בדומה לרוני רוזנטל בזמנו. שניהם חרוצים, משקיענים, נוחי מזג-מקצוענים. אייל היה גם בעל כישרון וגם בעל אופי. רביבו ובניון רק כישרון בלי להשקיע יותר מדי.
    בן חיים משחק בדיוק בקבוצה וברמה המתאימה לו, שולי הצמרת בפרמיירליג זה פנטסטי וגם מתאים ליכולתו

14. נדב מיכאלי Member

בן חיים קיבל מתנה משמיים,עבר לאנגליה בגיל צעיר ,את תחילת השנה הוא בילה ביציע ועכשיו הוא הרכב ראשון ורוצים אותו עד 2007.הצלחה אדירה.
    טוב שבן חיים רציני ונישאר באנגליה למרות התקופה הקשה שהוא עבר בתחילת העונה.
    שימו לב שגם מבנה הגוף שלו השתנה בהתאם.
    כל הכבוד טל ,תמשיך ככה !

15. תמיד דל-פיירו Member

בואנה הדיון הזה נסחף באופטימיות כזאת...
    טל בן חיים הוא אמנם בין השחקנים הטובים שגדלו לנו פה והוא תקווה מצויינת לישראל שאפשר להגיע למונדיאל עם שחקנים כמוהו...
    הוא שחקן הרכב לגיטימי בקבוצת מרכז טבלה+,שנה הבאה הם גם יוכלו להילחם בתחתית,למה מי זה בולטון..?
    איך לעזעזל הגעתם שהוא יכול לעלות לרמות של ארסנל וריאל..?
    הוא לא נסטה וא פרדיננד אחרי הכל...
    הצלחה ישראלית מדהימה אבל זהו,וזה לא שחקן כמו בניון שעוד תמיד יכול להפתיע אותך וקבוצות גדולות יכולות להתפתות בסך הכל הוא שחקן הגנה יציב שאין לו הרבה לאן להתקדם כי בולטון זה הטופ יחסית לפוטנציאל שלו ולדעתי זה מדהים שהוא הצליח להגיא ל100 אחוז הפוטנציאל שלו...
    אבל מה שאתם רואים עכשיו זה מה יש,שחקן ברמה הזאת עדיין לא מעניין את הקבוצות הגדולות באמת...

בכל אופן,שיהיה לו בהצלחה בקריירה מאד נחמדה שהוא יכול לעשות באנגליה..
    רק תזכרו שהוא רק שנה שם,בוא נראה אם הוא יישאר עוד שנה שלמה כשחקן הרכב ואז נדע שהוא באמת הצלחה...