טקס ניסים כהן 2006 - יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏19/7/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חחחחח שניה מתקןhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאני אוהב את הפרסים האלה...
    תסלחו לי על אקספוזיציה קצת רגשנית, אולי קצת טרחנית, אבל אני חייב לפתוח בכמה הערות כלליות על הפורום מבחינתי.
    אני נוהג לומר שאנחנו יותר מסתם פורום, ולא כמחווה לפפ גווארדיולה. אנחנו באמת יותר מסתם פורום. הקשרים האישיים בין האנשים, האינטריגות לפעמים (הכל באהבה, אני מקווה), הקליקים שנוצרים כאן, אנשים פה באמת מכירים אחד את השני, אני פוגש לא מעט אנשים בפורום, אם זה ב"פוגי דיו" בכפר סבא שבאיזשהו מובן הפך למעין מקום מפגש שלא מעט חברי הפורום פקדו עד כה, אם זה במפגשים או באיזשהו מקום כדי לראות משחק יחד.
    הנקודה היא, שבעוד פורום כדורגל, זה לא היה קורה. בעוד פורום כדורגל, כולם יושבים מול מסך, רואים שם ומתחתיו דיעה וכותבים מה שהם חושבים על התגובה. כשאני יושב מול המסך, אני לא פעם חושב על פרצוף, מבין לרוב מאיפה זה בא ובסאבטקסט לפעמים מוצא איזשהי בדיחה שלעין בלתי מזויינת הייתה נתפסת כסתם שורה סתמית.
    חשוב שכולנו נבין זאת, כי השנה היו שני אירועים בהם הרגשתי את זה חזק במיוחד. הראשון היה מותו בטרם עת של גיל הנפלא, איש נפלא שתרם המון לפורום ונקטף מאיתנו ע"י מחלה ארורה.
    השני היה ההיפך המוחלט מגיל, אירוע מסויים שלא ארחיב בנוגע לו, מציקן סדרתי ואדם קטן מאוד שניסה לחבל ולשבש את הפורום, הציק למנהלים וחזר למרות שהובהר לו יותר מפעם שאינו רצוי, והדבר נגמר במחיקה של עשרות דיונים שהושקעו בהם מאות (כן, מאות) שעות של השקעה מצד מנהלים ומשתמשים כאחד. אני מקווה שהשנה נראה יותר אנשים סטייל גיל, מאשר אנשים כמו אותו בחור.
    הפרסים האלה, בסופו של דבר, נועדו כדי שתינתן לנו הבמה לפרגן ולהעריך אחד את השני, ולכן אני מוצא את הדיונים האלה מהנים במיוחד.

יאללה, ניגש לפרסים:

הכותב המצטיין - יש המון משתמשים שאני נהנה לקרוא מה שהם חושבים. בוריס וקירק תמיד יביאו זווית לא קונבנציונלית שאחריה לא פעם אינ יושב, מגרד את הראש ואומר - וואלה.
    שלושת האריות מביאים ידע שמפיל אותי מהכיסא, אני מאוד תופס ומעריך את דעתם, גם כשלפעמים איני מסכים איתה.
    יואב הוא נכס, אמנם לפעמים מביא כתיבה הזוייה משהו אבל הבן אדם ספץ איטלקי ומתרגם לא מעט ידיעות עבור הקהל האיטלקי שאינו יליד ארץ המגף. גם אורי-טוטי מביא ידע אדיר.
    ויש את מישה, הפרוייקטן הראשי שעשה קפיצה עצומה החודש בדרך למנהל ראשי.
    אני אלך הפעם על ערן, HammersFan, פשוט בתור מחווה של רצון טוב, כי אני באמת נהנה לקרוא מה שהוא חושב. הוא הלך למסלול ארוך מאוד לצבא ומאז לא רואים אותו הרבה, אבל תמיד כשאני רואה תגובה שלו אני ניגש לקרוא מה דעתו.

הכותב המאכזב - גם כאן יש הרבה, לצערי.
    אני חייב להיות גלוי איתכם, כמנהל אין דבר שאני שונא יותר מתגובה של שורה אחת שלא אומרת כלום. אלה התגובות שיתקעו תמיד את הדיון, כי למי יש כוח להגיב אחרי זה. אז תסלחו לי על רשימה ארוכה, יש לי קיטור לשחרר (עד כה לא טרחתי להוציא אותו, אבל השנה זה עבר כמה גבולות):
    ספרס229, נראה שיש לך לא מעט שכל, אתה מראה ידע כללי לא רע אבל מעבר לגיבוב השטויות שאתה לא פעם מכניס לדיון שאני וערן (רובי קין) בנינו בהרבה עבודה קשה, אתה לגמרי לא ממצה פוטנציאל שלכל הדיעות יש לך.
    נדב מיכאלי - פעם כתבתי לך שאתה קלישאה מהלכת, יכול להיות שהגזמתי אבל רבאק - נסה להיות קצת יותר רציני.
    וכל שאר הספאמרים, אנשים לא רציניים שפשוט הורסים את הדיונים לאחרים, ולצערי יש יותר מדי כאלה בפורום. או שתקבלו רצינות, או שתלכו. אני לא הולך לבחור כאן אף אחד כי אני חושב שזה באמת לא הגון בין משתמש למשתמש, את שלי - אמרתי.

הכותב המפתיע - אנגלופילפסיה נחת עליי כרעם ביום בהיר, הותיר רושם טוב ונעלם.
    לאחרונה חזר, עם לוגו של ווסטהאם והמון מוטיבציה, ומוסיף המון עניין לפורום. הוא קונטרה נחמדה להיעדרו של ערן, ומשתמש בולט בפני עצמו.

הכותב האהוב - מורי ורבי, ערן (רובי קין). בשנה האחרונה ראיתי איתו לא מעט משחקים, וכל הכבוד לבן אדם שמצליח להוציא ממני גלי צחוק במתח שבו אני נמצא כשהתרנגולים שלי על הדשא.
    אנחנו נפגשים לא מעט לראות יחד משחקים של טוטנהאם, בעזרתו האדיבה יצא שראיתי העונה כ-30 משחקים של הספרס, הישג חסר תקדים עבורי כי פעם משחק שלנו ששודר היה יום חג עבורי.
    הבן אדם לא רק מבין על מה הוא מדבר ומוסיף המון לפורום (הרבה פעמים דיעותינו חלוקות, בהתחלה הייתה אי הסכמה לגבי קאריק, יש קצת מחלוקות על ג'ינאס ובהתחלה על קינו מול דפו, אבל תמיד זה נגמר בקונצנזוס), הוא אחד האנשים הכי מצחיקים שפגשתי וגם ההודעות הקצרות ביותר מצליחות לגרום לי להישפך מצחוק.
    שמחנו והיינו עצובים גם עם אנגליה, כשהוא יחד עם שני האריות הנותרים הפכו את הפוגי דיו בכפ"ס למושבה אנגלית קטנה, כשכתבת ONE הסתובבה שם, ניגשתי אליה אחרי שיחה קצרה איתו ואמרתי לה (עם לא מעט אלכוהול בדם) "הבן אדם הזה, הוא האבא הרוחני שלי!". האמת, זה די נכון.
    עוד כותבים אהובים במיוחד - סטרטפורד, איש התותים, ומי שמשלח את מיצי האכזרית, איסטלנדס העצבני, חבריי לניהול, נראה לי שכבר ציינתי את מי שצריך לציין.

הכותב האובייקטיבי - חברי איתי, נייג'ל ווינטרברן. הראשון להחמיא ליריבה וגם הראשון לבקר את קבוצתו שלו. נפל פעם אחת העונה, כששיחקנו בהייבורי, אבל קשה להאשים אותו, גם אני הייתי משתגע...

הסובייקטיבי - טל (Rudess) יכול לשגע פילים, ושני לו בני (Dennis Bergkamp), מבטיח לשניכם שהרבה קירות נשברו העונה בגללכם.

הכותב הרב גוני - אמפלמן. נמצא בכל מקום שביקרתי בו.

הפורום הטוב ביותר - אני כותב הכי הרבה בפורום שאני מנהל, אבל פורום מונדיאל היה אות מופתית להתאחדות של כולנו למטרה משותפת ויצא סופר מושקע, חבל שבהינף אצבע הכל נמחק על ידי בן זונה אחד.

הדיון הטוב ביותר - דיון הפוגי הרשמי, מזכרת נפלאה לכולנו משלושה שבועות קסומים במיוחד.

המנהל - לירן רוזנר, הרים כמעט לבד ועם המון תושייה פרוייקט של פורום ליגה גרמנית שהתחיל קטן אך איכותי. חשוב לזכור שלפני רוזנר בפורום בקושי היה דיון שוטף על ליגה גרמנית ומאז שהוא הגיע כבר יש לו פורום משלו, מה גם שללירן יש עוד עיסוקים בחייו. כל הכבוד לך.

הכותב שאינו כותב - לפורום שלי הצבא גנב כבר את ערן, משה אוחיון, את ארסנלפאן לפניהם, גל גם נלקח מאיתנו ונקווה שיחזור בשיא כוחו, יניב חסר לכולנו.......... אין בחירה ספציפית כאן.

שתהיה לכולנו שנה מקסימה ואיכותית!

3. קינג לדלי Member

הוטספר כתבת " מורי ורבי " וגם " האבא הרוחני " .

אתה מסכים שאני אראה את זה לאמא שלי ? היא לא תאמין שאני אבא רוחני של מישהו ושהמישהו הזה לא נרקומן...

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

די, לא נכון, לא נכון שאנחנו (שוב) בטקס הענק הזה. איזה כיף. אולי אחד מהדברים היותר אהובים בפורום הזה. אגב, הייתי רושם אקספוזיציה קורעת לב, אבל נו, גיא כבר רשם את זה ועשה את זה הרבה יותר טוב ממני. ישר כח.

לבחירות:

הכותב המצטיין: אני חושב שאין הרבה ספק שלפורום האנגלי יש את מספר המשתמשים האיכותיים ביותר. קין,סטראטפורד, ברגקאמפ, שלושת המנהלים,סיטי בלוז והרשימה, לשמחתנו, גדולה(בוריס,קים ודניאל בספרדי, שלושת המנהלים באיטלקי, טוטי). אבל יש אחד שתמיד משאיר אותי פעור פה בהודעות שלו, גם באיכותן, בהומור שלו (במיוחד הדיונים עם רובי בדיון של טוטנהאם) ובכלל, אם יש משתמש שאני לא יפספס הודעה שלו, זה הוא. KirkH , התואר שלך.

הכותב המאכזב: יש מספר מצומצם של מועמדים, אבל יחסית גם לכמות ההודעות, מאוד מאכזב אותי לראות מחדש הודעות בנאליות וקצרות, כאילו יש פה חבר'ה שהמטרה שלהם היא לעלות את מונה ההודעות שלהם. אני מקווה שזה לא ככה, ובכל זאת, מעצבן. ואם יש אחד כזה בפורום שאני אחראי עליו, זה נדב מיכאלי. אם אפשר להיות קצת יותר רציני כמו שגיא אמר..זה יהיה נחמד.

הכותב האהוב: איזו התקלה. שוב, גם פה התואר ילך לאחד האנגלים, והבחירה קשה. עם זאת, אף על פי שאני והוא התחלנו ברגל שמאל, תמיד הערכתי את הידע הגדול שלו( טוב נו, יש לו כמה שנים עליי פור..) ולימים גם את ההומור האדיר שלו. אין מה לעשות, הבן אדם נכס. רובי קין , זאת הבחירה שלי.

הכותב המפתיע : ברוח די פושרת הגיע לדיון הWWE בחור בשם A.N, שבהודעתו הראשונה כבר רשם איזה ספויילר מרגיז ועשה רושם של גם כותב לא משהו, וגם בחור שלא יחזיק פה. לימים, הבחור הפך ל George Best והפתיע אותי כל פעם מחדש עם ההודעות האיכותיות והידע, והיי, מי שמגיח לדיון ההולנדי תמיד ירשם אצלי לטובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב האובייקטיבי: אין הרבה כאלה, בוא נגיד ככה. יש מעט שראויים לציון, כי בינינו, מאוד קשה לאהוד קבוצה/נבחרת ולהשאר אובייקטיבים לגביה. בכל מקרה, שותפי וידידי לדיון ההולנדי, Wesley Sneijder , שאף על פי אהדתו (מכבי בארץ, אייאקס באירופה) אף פעם לא הפגין חוסר אובייקטיביות( טוב, ביחס לשאר המשתמשים ואהדתם) כמו שאנחנו רגילים לראות במחוזותיניו.

הכותב הסובייקטיבי: טוב, זה מאוד מאוד קשה. יותר המון כאלה בפורום, ומה לעשות שאין כמעט משתמש שהוא לא סובייקטבי בדרך כזו או אחרת. רודס, ברקגאמפ הם מועמדים ראויים, גם סרג'ינו בכל הקשור לאוקריאנה לא רואה הרבה ממטר, אבל התואר שלי ילך למגן אינטר בכל הזמנים ובכל התקופות, אינטר בכינויו הנוכחי.

הכותב הרב גוני: הוא כותב בכל כך הרבה מקומות שאני בכלל לא יודע איזו ליגה הוא מעדיף ואת מי הוא אוהד בכלל, אמפלמן כמובן. גם ראוליטו ראוי לציון בתחום.

הפורום הטוב ביותר: כאילו יש לי הרבה ברירות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx. המונדיאל היה פנטסטי, הבונדסליגה ברמה אדירה, על האנגלי לא צריך להרחיב, אבל יש פורום אחד, שלנו, שעוסק בזבל, בביובית, בעכו ובהרצליה, בחיפה ובנצרת עלית, בשייע ובקאנן, הפורום הישראלי הוא קודם כל הבית של (כמעט) כולנו.

הדיון הטוב ביותר: מבחינתי אין בכלל ספק שיש שלושה מועמדים עיקריים. הראשון, דיון הWWE, השני הוא דיון הלאומית, אבל הבחירה שלי תלך אל הדיון השלישי. אמנם נראה שרוב הזמן זה רק אני ודודי, אבל למשך לא מעט זמן( ובעיקר בסוף העונה שעברה) גררנו לא מעט משתמשים לדיון הנהדר על הליגה הנהדרת הזאת. דיון הליגה ההולנדית, בעוד שנה מהיום חוגגים פתיחת פורום נפרד בעקבות זכייתה של אייאקס בליגת האלופות.

המנהל: הקטגוריה הקשה ביותר ללא ספק. יש כל כך הרבה מנהלים נהדרים, גיא שעובד איתי בצוותא בישראלי, נסטה קאצו וזמברוטה שעושים עבודה גדולה באיטלקי, שלושת האנגלים שאחראים לפורום נהדר, יסטה ובוריס שלמדתי מהם המון, בנוסף לקים הנהדר והראל. צוות הבונדסליגה שכל פעם מרשים אותי מחדש ברשותו של לירן, אבל יש אחד ויחיד, שנמצא מעלינו ועושה כל כך הרבה למען הפורום. Obefami, מיכאל, הוא הבחירה שלי.

הכותב שאינו כותב: שי, ozi, טובע בעבודותו, ולי רק נשאר להביע אכזבה. אחד האוהבים עליי, שלצעריי, כבר לא ממש יכול לרשום באופן פעיל.

בתקווה לראותכם גם בשנה הבאה...

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/06
  5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה למי שבא לך, רק לא למיצי. איתה אני לא רוצה להתעסק...

6. עד המוות הפועל Member

הכותב הסובייקטיבי- רועי אוזן (roeiuzan)

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מנהלנו האהוב מיכאל,הלוא הוא אובפמי, נמצא כרגע בארץ הקודש אבל ללא מחשב, אך אל דאגה, מבעוד מועד הכין לנו האדון את בחירותו:

הבחירות של מיכאל (obafemi)

- הכותב המצטיין - בחירה שלא תשתנה הרבה משנה שעברה לטוב ולרע, יש ללא ספק כמה ראויים (מרגיש מחוייב לציין את אורי טוטי, nfcb, קירק ואמפלמן), אבל הבנאדם הכמעט יחידי שיכתוב הודעה של קילומטרים ועדיין יוציא ממני את הזמן שאני אבזבז לקרוא אותה נשאר בוריס - Barcik.

- הכותב המאכזב - מטעם תפקידי אני מעדיף לשמור את הדעה פה לעצמי, למרות שלרוב קשה "להתאכזב" ממישהו בפורום כשאתה מגיע בעצם עם 0 ציפיות, השנה זה דווקא קרה, אבל נדלג כאמור.

- הכותב המפתיע - גם פה קשה לעשות בחירה אחת, אני חייב לציין לטובה את אנגלופילפסיה, המצטרף הטרי יחסית לשורותינו, את Robin ואת The Lane ואיך לא את ג'ורג'י בסט שעשה מהפך גדול מהפתיחה החורקת. עם זאת, הבחירה שלי תלך עם שם שישר קופץ לראש בקטגוריה הזאת - אפנברג מהגרמני.

- הכותב האהוב - לא חסר כאלה האמת, אם אתחיל למנות כל כותב שאני נהנה לקרוא כאן כנראה שחצי פורום פחות או יותר ייכנס לכאן (טוב כי אני יכול להשעות בעיקר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), אבל כבחירה סופית אני אעצור על סטרטפורד אנד, שבשנה וחצי של פעילות כאן הקפיץ את תעשיית קטיפת התותים בארץ לשיא.

- הכותב האובייקטיבי - קטגוריה שהמועמדים שלה הולכים ומצטמצמים עם השנים, את הבחירה שלי כאן אעצור על Ampelmann, שלמעט חיבתו לקלן הקטנה עדיין לא הצלחתי לפצח שום אהדה אצל האיש לכאן או לכאן.

- הכותב הסובייקטיבי - הייתי רוצה לציין את האנטגוניסט המוחלט שלי Bambino, שלמעט קיומי מצעד גאווה אנחנו לא מסכימים על שום דבר מכדורגל ועד רפורמות איראניות, אבל את המקום הראשון צריך לקחת דווקא שותפי לצרה - אינטר, שגם במשך כל המונדיאל הזכיר לכולנו שהנראזורים שלנו הם מלאכים ומלכים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

- הכותב הרב גוני ביותר - יש כמה כאלה אבל היחידי ש(נראה לי לפחות) מצוי באמת בכל פורומי הכדורגל במחוזתינו הוא דור, Raulito. מה שלא מפתיע, כשהקבוצה שלך נראית ככה חייבים לחפש אלטרנטיבות.

- הפורום הטוב ביותר - אז כן, די ברור שבחירת הרוב השנה שוב תלך עם הפורום האנגלי כי מה לעשות, קהילה כזאת גדולה (ואיכותית) של הליגה אין באף מקום אחר בארץ. אבל חשוב לציין גם את הפורום הטרי של אייסוקר, שכבר אמרתי לא פעם כי למרות שהמספרים עדיין בתהליכי צמיחה, הרמה שם פשוט בעננים - פורום הבונדסליגה איתנו רק חצי שנה אבל היווה תוספת נהדרת לאייסוקר.

- הדיון הטוב ביותר - אממ די מתקשה למצוא כזה למען האמת, אני מניח שבסופו של דבר אבחר בדיון שכרגע נקרא "דיון דמעות המונדיאל" ובעבר היה דיון הבית של כל קהילת המונדיאל האנגלופילית שלנו, היה כיף לעקוב אחרי ההתפתחויות בגדול.

- המנהל - מהבחירה הזאת חששתי, זה הולך להיות קשה. אם יש דבר אחד שלומדים מכניסה לניהול באייסוקר זה שנעשית כאן עבודה מדהימה מאחורי הקלעים ולא תמיד מעריכים אותה מנקודת מבט של משתמש. הבחירה פה באמת קשה, יש את גיא וארז הנהדרים מהישראלי, יש את המנהלים האנגלופילים שהיה לי את העונג לעבוד איתם על האתר במשך חצי שנה, יש את הצוות האיטלקי - יניב Nesta שעזר לי המון גם מחוץ לגבולות פורום המגף, יש את הwonderkind שלנו יואב, cazzo, שכל מילה שאוסיף עליו תיגרע, ויש את אור saviola שהוכיח את עצמו כבנאדם שתמיד אפשר לסמוך עליו. יש גם את קים El Capitan ובוריס Barcik ודניאל Yeste שמחזיקים את הפורום הספרדי וכמובן את השלישייה הגרמנית בראשות רוזנר שאם הייתי יכול הייתי קובע חג לאומי על שמו. מעל כל אלה יש את בעל הבית יוגב, שהעבודה וההשקעה של הבנאדם הזה בפורום היא מעל ומעבר למה שאפשר לתאר. ואי אפשר לשכוח גם את גל כמובן, שאמנם עזב אותנו באמצע ינואר אבל עדיין תרם יותר מחצי שנה מאז הטקס הקודם ועזר לי המון כשרק נכנסתי לניהול בפורום הזה. ומכל אלה אני אמור לבחור אחד, חוסר צדק במיטבו. ובכל זאת, כדי שכל הנאום הזה לא יתבזבז לשווא וכדי שלא יאשימו אותי בפתק לבן מכוון, אבחר לי בלירן רוזנר כמנהל השנה, האיש שבנה מאפס את פורום הבונדסליגה ואת הקהילה האיכותית שבו.

- הכותב שאינו כותב - ניצן שפרש מהפורום כבר מזמן עדיין חסר פה אבל אני מניח שצריך לעדכן. אז החסרון הכי משמעותי עכשיו עבורי הוא זה של עומר, שותפי לשנייה בניהול העולמי שהצבא מונע ממנו לכתוב כאן באופן סדיר. צריך לציין גם את מושיקו שנעלם לנו ככל שהזמן עובר.

8. Jose Mourinho Member

באמת תהיתי - לאיפה נעלם מישה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/06
  9. EL Capitan Member

מיכאל טס מקנדה הרחוקה לביקור קצר בארץ הקודש שלנו, ובתקופת שהייתו בארץ אין לו את הדרך להמשיך להגיב בפורום. זה עניין של חודש, ככה שבקרוב מאד הוא שוב יהיה איתנו.

10. eastlands Member

המיצטיינים- רובי, סטרטפורד,קירק ,האמרס(שנעלם החודש) סטרטפורד,הוטספר וסיטי כולם היצטיינו בכתיבתם , לבחור אחד זה קשה - אני הולך על הוטספר השנה .
    אהובים- רובי ,סטרטפורד,סיטי בלוז,קירק, כולם שנונים ומצחיקים ,ובכל זאת רובי בעונה גדולה .
    מאכזבים- אמיר ע. ,יש פוטנציאל ,חבל שהוא מתבזבז בניסיון להיות אנין ומתנשא- שגיא כהן של אייסוקר .
    מפתיע- אנגלופילוסופיה ,התחיל בסערה הבחור כל הכבוד , זה הזמן גם להעיר שמעצבנים כל השמות המסובכים שהחברה בוחרים פה , לדעתי הכי פשוט היה שכל אחד ישתמש בשמו האמיתי ,בלי להסתתר (כולל אותך סטרטפורד המגן הנצחי )
    אובייקטיבי- קייזר
    סובייקטיבי- עדיין יסטה
    רב גוני- ריקי המתוקה ,באמת מתוקה
    פורום- לא ידעתי בכלל שיש עוד פורומים חוץ מהאנגלי
    הדיון- דיון הדמעות היה חזק מאוד , אני רק חושב מה היה קורה לדיון אם האנגלים היו מגיעים לגמר , תמונות מהדיון היו מגיעים לכל רשתות הטלויזיה ,קניתי דגל 4 מטר לחצי גמר , ותכננתי ,דיי דיי עוד פעם עצב , אגב גם הודעת הנעילה של הוטספר בדיון שלחה אותי לסטריאו עם דמעות -גדול .
    מנהל- סיטי ,למרות שבכל מה שקשור למפגש אוהדי הסיטי הוא האחרון להגיב , צא מהארון אשחר !

11. Yeste Member

אני סובייקטיבי ?

אין לי כוח לנמק יותר מידי, הנה הבחירה :

הכותב המצטיין: מיכאל (אובפמי) לשנה הזו. מעט אחריו נמצאים בהצטיינותם בוריס (ברצ'יק), הרצליה עד המוות (ארז) וקפיטן (קים).
    הכותב המאכזב: אין.
    הכותב האהוב: בוריס( למרות שבזמן האחרון אני לא מסכים עם הדעות שלו), YYY, קים וגם 'שלושת האריות'(בגלל הסגנון המשעשע-הזוי).
    הכותב האובייקטיבי: אני.
    הכותב הסובייקטיבי:אינטר בהפרש עצום, עצום, עצום מהשאר. אחריו נמצאים סרג'יניו ושני אוהדי ארסנל ובית"ר י-ם - ברגאקמפ ורובין ון פרסי.
    הכותב הרב גוני ביותר: רוזנר , כמובן.
    הפורום הטוב ביותר: ספרדי.
    הדיון הטוב ביותר: יום המשחקים הראשון בבית 8 בפורום מונדיאל.
    המנהל: יוגב שבזכותו הפורום חי ונושם ואיך לא - מיכאל.
    הכותב שאינו כותב: YYY. רק מההכרות המועטה איתו דרך הפורום הזה אפשר להבין שמדובר בבננאדם שנון ומצחיק בטירוף. הלוואי והוא היה כותב יותר, הן מבחינת גודל ההודעות והן מבחינת התדירות שלהן.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/06
  12. Jose Mourinho Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx Good one Yeste....

אוקיי, החלטתי בכל זאת להצביע -

1. הכותב המצטיין - דור(Raulito).
    2. הכותב המאכזב - Meishar84 שלא מבזבז אף הזדמנות ותגובה להגיד כמה הוא שונא את אינטר ומטראצי(חבר, קצת יותר הודעות עם תוכן).
    3. הכותב המפתיע - אנגלופילפסיה.
    4. הכותב האהוב - דור(Raulito).
    5. הכותב האובייקטיבי - סלע(Der Kaiser).
    6. הכותב הסובייקטיבי - דניאל(Yeste), "בהפרש עצום, עצום, עצום מהשאר".
    7. הכותב הכי רב גוני - תונל.
    8. הפורום הכי טוב - האנגלי, כמות האנשים ומספר ההודעות שם מדהימים.
    9. הדיון הכי טוב - של מנצ'סטר יונייטד, נדמה לי שהגיעו שם כמעט ל-300 עמודים.
    10. המנהל הכי טוב - מיכאל(Obafemi).
    11. הכותב שאינו כותב - אמממ... אני אלך כאן על אלכס, או בכינויו Javier Zanetti, שנעלם פה לגמרי מהמפה(ואגב יש לו היום יום הולדת).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/06
  13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אחל'ה רעיון. כי יש טקס ואין פרסים.
    -------------------------------------------
    אני ממשיך להתעצל לקרוא ולכתוב, אבל יש לי את החוצפה להשתתף בהצבעה.

1. הכותבים המצטינים - אל קפיטאן וייסטה, מביאים את כל החדשות של הליגה הספרדית.
    2. הכותב המאכזב - למה לריב?
    3. הכותב המפתיע - לפעמים אני מפתיע את עצמי.
    4. הכותב האהוב - איקר קסייאס, במיוחד כשהקבוצה שלו מפסידה, ואינטר.
    5. הכותב האובייקטיבי - אין דבר כזה
    6. הכותב הסובייקטיבי - כמו שאמרתי, אני לא רוצה לריב. אבל סרג'יניו לא נמצא בארץ.
    טוב, לא רק בגלל זה.
    7. הכותב הכי רב גוני - לבחור גם בקטגוריה הזאת אין לי מספיק חוצפה.
    8. הפורום הכי טוב - העולמי. כולם באים לשם, אבל כותבים הרבה פחות שטויות מהאוף-טופיק.
    9. הדיון הכי טוב - שחקנים שנעלמו פתאום. הרבה אינפורמציה והרבה נוסטלגיה.
    10. המנהל הכי טוב - לא מתחנף למנהלים.
    11. הכותב שאינו כותב - מתי ארתור ביקר בפעם האחרונה בפורום הספרדי?

14. EL Capitan Member

דניאל, אוהבים אותך.

ובקשר לדני, אם הוא לא היה מגיב כפי שהוא מגיב, זה לא היה אותו אחד. תשאר ככה, דני!

15. MUFC - 1878 Member

הכותב המצטיין-בוריס
    הכותב המאכזב-רודס, למה? ככה.
    הכותב המפתיע-רודס, הפתיע אותי שהוא לא עף מהניהול באנגלי אחרי המילים שלו על אנגליה.
    הכותב האהוב-סטרטפורד, רובי קין, איסלנדס
    רובי קין כי הוא סטלן מצחיק, איסלנדס בגלל האהבה הלא ניגמרת לאנגליה, סטרטפורד כי הוא מבין כולם גם אוהד יונייטד- בגלל זה אני בוחר בסטרטפורד.
    הכותב האובייקטיבי-קירק
    הסובייקטיבי-רודס, כי אני לא מחבב אותו.
    הכותב הרב גוני-ריקי, כי היא גרוזינית כוסית וזה נדיר.(הכול מאהבה מותקhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx )
    הדיון הטוב ביותר-הדיון על החוליחגנים האנגלים בגרמניה
    הפורום הטוב ביותר- England Till I Die
    המנהל הטוב ביותר- איתי, כי הוא הכי חמוד למרות שהוא אוהד צרפת מושבע
    הכותב שאינו כותב-גיל, כי הוא בנאדם פשוט טוב. אוהב ומיתגעגע.
    ארתור נעלם לי.