טקס ניסים כהן 2006 - יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏19/7/06.

1. Rudess Member

אני מנהל את פורום כדורגל אנגליה לא בגלל שאני אוהד/שונא נבחרת אנגליה אלא בגלל הידע על כדורגל אנגלי.

בחרת אותי גם מאכזב,מפתיע וסובייקטיבי?! נראה לי שצריך לקנות לך מטרה ולשים את הפרצוף שלי שם ,שתוכל לזרוק חצים על זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. EL Capitan Member

חחחח תתפלא, אבל לא. בזמן האחרון זה אחד מנושאי הדיבור שלי עם חבר שלי, בגלל איזה שכנה אחת שלו וחברה של בן דוד שלי (שתיהן גרוזיניות, למי שלא הבין).

3. יוגב אסולין Guest

חברים להתמקד בבחירות ולא בדיוני על בחורות או מריבות סתמיות, תודה.

4. idans Member

אני כמעט תמיד בפורום הישראלי וקצת באוף טופיק, כך שאני "מכיר" את הרוב שכותבים בישראלי.

הכתב המצטיין: יש כמה, הראשון זה rainman כמעט בכל נושא בפורום הישראלי הוא מעורב ומבין, השני זה הרצליה (עמית) שלוקח יוזמה, אחראי ומראה שאכפת לו מהפורום, מבין גדול בכדורגל ישראלי (אני לא מבין איך הוא לא מנהל), השלישי זה ארז שכל הודעה שלו מענינת ארוכה ומצחיקה, עושה את עבודתו נאמנה וטובה. האחרון זה TariboWest שאין לי משוג את מי הוא אוהד, אבל הוא כ"כ מבין בליגה הישראלית מהעל ועד האחרונה כל שחקן הוא מכיר ומספק פרטים עליו.

הכתב המאכזב: נדב מיכאלי, שלא תעלב..יש לך ידע עצום אבל לפעמים אתה חופר וחוזר על מה שאתה חושב פעמים רבות למרות שהבנו כבר...אבל אתה בחור טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב המפתיע: ראוליטו, כותב הרבה.. ואריאל (האוהד של נתניה) אני זוכר אותו בהתחלה חאפר בליגה הלאומית, מאז שהקבוצה שלו עלתה גם הוא עלה באיכות ההודעות, אני מקפיד לקרוא את רוב ההודעות שלו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב האהוב: הרצליה,לא מצאתי כינוי, ורובי קין למרות שלא קראתי הודעות שלו מאז שכפר סבא עלו.

הכותב האובייקטיבי: rainman, ולא מצאתי כינוי.

הכותב הסובייקטיבי: רועי אוזן, מציג את עכו כאילו הם צלסי. אהה וביתרי מלידה.

הכותב הרב גוני- הרצליה עד המוות, אין דיון שאני קורא והוא לא מעורב שם,והוא הכניס אותי חזרה לענינים בwwe אחרי ההעדרות של שנים, ועוד לא דברתי על ההולנדית בכלל. גם אובפמי וקיזר

הדיון הטוב ביותר- הלאומית בהליכה.

הפורום הטוב ביותר- פורום כדורגל ישראלי

המנהל הטוב ביותר- הרצליה עד המוות

הכותבה שאינו כותב- ביתרי מלידה (איפה הוא נעלם?) ושי (ozi) שלא ראיתי הודעה שלו כבר כמה חודשים.

בכותב האוהב יכול להיות שזה ג'רמין דפו אני כבר לא זוכר, אני רק זוכר שאהבתי הודעות שלו מאוד, והוא היה מצחיק ואוהד כפר סבא.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/06
  5. ReL Member

חחח תכלס אני זוכר באמת הייתי חאפר בהתחלה , הייתי מחפש ריבים עם האוהד של עכו וג'רמיין דפו

6. city Member

זה לא רק מפגש אוהדי סיטי, כמעט לכל המפגשים שתכננתי להגיע לא הצלחתי (רבע הגמר מול פורטוגל בפוגי, מפגשי פורום שונים). חוץ מזה שאני גר בצפון ורוב המפגשים במרכז, יש לי סובארו ג'סטי שנת 92 שנשרפת אחרי 60 ק"מ. בע"ה אני עוד אגיע לאחד המפגשים בהמשך.

7. שלוס Member

הכותב המצטיין-YYY

הכותב המאכזב-אובפמי

הכותב המפתיע-ראוליטו

הכותב האהוב-אל קפיטן

הדיון הטוב ביותר- הישראליות באירופה/נבחרת ישראל לקראת יורו 08

הפורום הטוב ביותר-ישראל כמובן

המנהל הטוב ביותר-אל קפיטן, זה שיש לו בטיס בחתימה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא על תקן חדש - הכותב שגם לא יכתוב כאן יותר (הוא מורחק).

9. George Best Member

מה??
    ביתרי מלידה הורחק? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. הרצליה Member

הכתב המצטיין:הראשון זה זיו(rainman)
    מבין בכל תחום ומגיב לעניין תמיד.
    הכתב המאכזב: נדב מיכאלי, כמו לא מעט פה ולמרות ששנה שעברה הוא היה המצטיין שלי השנה ההודעות שלו היו די חוזרות ונישנות, נקווה שתחזור לעצמך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    הכותב המפתיע:לא מצאתי כינוי, חדש בפורום עם כינוי מוזר אבל הודעות נהדרות אחת אחת
    הכותב האהוב:עידן(idans)

הכותב האובייקטיבי:rel17, מפרגן ומחמיא שצריך, יישר כוח.

הכותב הסובייקטיבי: רועי אוזן, כמו שעידן רשם, עכו=צ'לסי, דודו גורש=קסיאס, ומומי זעפרן=קשטן.

הכותב הרב גוני- הרצליה עד המוות

הדיון הטוב ביותר- הליגה הלאומית, שהגיעה לשיאים חדשים, i will back .

הפורום הטוב ביותר- פורום כדורגל ישראלי

המנהל הטוב ביותר- ארז

הכותבה שאינו כותב- שי (ozi) שהיה אחד מהאנשים הבולטים ביותר בשנה שעברה בדיון הלאומית וכמובן גילי פלג ז"ל.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/06
  11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית, אני רוצה להצטרף לכל מה שגיא כתב פה קודם. אני פשוט לא רוצה לחזור על הכל אבל גם אני רואה את הדברים ככה. בחצי שנה האחרונה אני באמת לא ממש כאן כל כך בגלל צבא וכאלה, אבל אני שמח לראות שבכל זאת זוכרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx טוב, נתחיל בבחירה הלא פשוטה.

הכותב המצטיין - הזוכה עבורי הוא לירן רוזנר. אני זוכר את אותו היום, שהיה לפני יותר משנה כאילו הוא היה השבוע, שבו אני ועוד חבר פורום נכנסנו לפורום נידח וחינמי כזה מעפן שהיה בו דיון קטן על כדורגל גרמני ובו גאון אחד שכתב לעצמו פחות או יותר. "coupe25 הזה שכותב מגרמניה יכול להיות תוספת מאוד מאוד רצינית" (כן כן, הלכתי ובדקתי את המילים המדויקות), אמר לי החבר שהוא בעצם זה שיכול לזקוף לזכותו את הסטרטר של הקהילה הגרמנית בשנה האחרונה. לירן הוא זה שיכול לקחת את מלוא הקרדיט על כל השאר מרגע זה. הוא זה ששם את הבסיס של הידע, וגם הציק לי בערך חצי שנה (ולזכותי יאמר שאמרתי לו כל הזמן שלא ידאג ויהיה פורום כזה, אבל בקרוב). כל הידע האדיר שלו על הכדורגל, המדינה, גם בגרמניה וגם בכלל בשאר העולם, וגם היותו אחלה בנאדם ואחלה מנהל, מביאה לו את הבחירה שלי.
    המאכזב - מעדיף שלא לענות.
    האהוב - זה יהיה לא פייר לכתוב איתי (אבל כמובן שאתה הכי אהוב), כי אנחנו חברים טובים 7 שנים. אני אבחר בקטגוריה הזו מישהו שאני מכיר רק דרך הפורום, מי אם לא- ארתור. בשנה האחרונה הוא התגייס (כן כן, קוראים לזה צבא והוא גם מקבל מהם קצת כסף כל חודש) אבל עדיין מבליח פה מדי פעם וגורם לי להשפך מצחוק, או השיחות ההזויות במסנג'ר, או הפגישות בפוגי או בגן באמצע הלילה בכפ"ס עם ערסים שמנסים לשרוף מזרן (ספיר?). בקיצור, ארתור.
    מפתיע - מי שהכי הפתיע אותי הוא הקייזר. זה לא בדיוק שרק אני לא קלטתי את טיבו מיד בהתחלה, אני מניח שהרוב בהתחלה סברו שמדובר בפרובוקטור שמסתיר את חוסר הידע בהצקות (אולי כי זה מה שהיה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx) מאז עברו הרבה מים בנהר הליטני והרבה הודעות נוספו בגרמני, וסטטוס הגלובלי מעיד על היכולות הגלומות בבחור, שנחשפו לציבור בסופו של תהליך עיקש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אובייקטיבי - אני חושב שהכותב הכי אובייקטיבי שזכור לי מהשנה האחרונה הוא אמפלמן. חבל שהוא לא ממש כותב פה הרבה לאחרונה. גם בחור עם הרבה ידע.
    סובייקטיבי - לא חסר.
    הרב גוני - יש לא מעט רב גוניים פה בפורום, שאני מודה שזה הדבר שאני הכי מעריך (בהנחה שהבנאדם מדבר דברים מעניינים) אצל כותב. כאן אני חושב שהכי ראוי לתואר הוא אובפמי, מיכאל. לא כותב בכל מקום כי הוא ספאמר, ולא כותב בכל מקום כי הוא מנהל ראשי, אלא כי יש לו ידע ויש לו דיעה. יותר מזה לא צריך.
    הפורום הטוב ביותר - פורום מונדיאל התעלה על כל הציפיות הכי גבוהות שלי, אבל בכל זאת, מדובר פה על שנה שלמה. אני חושב שמגיע לפורום הגרמני הכבוד וההערכה על ההתבססות המהירה. זה היה קו עליה מתמיד שבו הצטרפו עוד ועוד אנשים, הקהילה גדלה, הדיון עוד בפורום העולמי היה כבר גדוש בהודעות איכותיות והפורום המשיך את הקו רק ביותר גדול וביותר נרחבות. גם כל מה שהיה קשור איכשהו למונדיאל בכל המסביב תרם מאוד לכל הפורום. להמשיך ככה. אגב, יצאתי טמבל כי הוא קיים בערך 7-8 חודש, אבל זה עדיין יותר קרוב לשנה.
    הדיון הטוב ביותר - אני לא ממש סגור שזה יהיה הוגן מצידי, אבל "מכירים את זה ש...", הבייבי שלי, הוא אחד הדיונים החזקים פה גם השנה. בנוסף, אהבתי את "לאוהדים אנגלים רציניים" או משהו כזה, שתכלס הביא לא מעט חברי פורום להפגש פה על כוס בירה (מעולה) ומשחק (גרוע) של אנגליה, עם כתבת (כוסית) של ONE שחתכה בעריכה את הראיון איתי שבו אני משבח את הפורום וקורא לכל עם ישראל לפקוד אותו. בניסוח קצת אחר.
    המנהל - זה לא המנהל, זה ה-מנהל. מישה. נכנס שנה שעברה לתפקיד הראשי כשאני כבר התחלתי בעזיבה ההדרגתית של הסמכויות. הוא יכול להצטנע ולהודות על החפיפה, אבל בתכלס עשה פה גדולות ונצורות בכוחות עצמו, ויש לו חלק בכל הפרויקטים של השנה האחרונה, למיטב זכרוני.
    הכותב שאינו כותב - אמרו פה על גיל כמובן, שהיה חבר טוב והוא חסר. בנוסף אליו חסרים לי גם אנשים כמו לירן (אדום בנשמה בזמנו) וגם ניצן, הקולגה שלי לאורך הרבה זמן, שעזבו די מזמן כבר, וגם עומר שנעלם לו השנה. שובו אלינו ביום מן הימים.

12. קינג לדלי Member

סליחה שאני מפריע אבל איך הגעתם לניסים כהן ? והאם זה ניסים כהן השחקן ?

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אכן כן רובי, הכוונה היא לניסים כהן השחקן. כמובן שאין לי מושג למה בחרו דווקא בו.

14. קינג לדלי Member

הייתי ממליץ להחליף את השם לטקס גיל פלג ז"ל.

15. idans Member

כשהייתי חדש פה, וראיתי שלכותבים כאן כתוב ניסים כהן מתחת לשם והבנתי שזוכים בו ב"טקס" שנערך כל שנה, הייתי בטוח שניסים כהן היה כותב בפורום וקרה לו משהו, והחליטו לעשות טקס כל שנה על שמו...ככה חשבתי.