טקס ניסים כהן 2007 - ההצבעה מתחילה!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/6/07.

1. SeRgInHo Member

אפשר גם להוסיף את הקטגוריה "הדו שיח הכי טוב". הריבים בין AW FOREVER וסטרטפורד פשוט גדולים, אני כל פעם נקרא מצחוק. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

וואו, תום, תודה על המחמאה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    האמת שהיית מאד חסר במשך העונה הקודמת, טוב שחזרת!

2. מיכל3 Member

הכותב המצטיין- אורי טוטי (uritotti). נהנת לקרוא כל הודעה שלו בפורום האיטלקי ובעולמי, משתמש בעל כ"כ הרבה ידע וכל הודעה מנוסחת בטעם.

הכותב המאכזב- מצטערת, אבל אין לי אחד כזה.

הכותב המפתיע- יש מספר כותבים שאני רוצה לציין. j.k הלוא הוא ג'ניה מהפורום האיטלקי והישראלי, נהנת לקרוא את ההודעות שלו ובד"כ גם מסכימה איתן. גם אינטר פור מי-מוחמד, שמאוד התקדם בחודשים האחרונים ובהחלט פעיל בפורום האיטלקי. אך הבחירה שלי היא לואי (Chievo), בהחלט מגיע לו את כל המחמאות והקומפלימנטים אחרי ההשקעה האדירה שלו בפורום לאחרונה. כל הכבוד!

הכותב האהוב- שאלה קשה מאוד. יש לי התלבטות בין שניים, בין יואב הנפלא לבין איתי-מלדיני. אני כ"כ נהנת לקרוא את הפריוויואים של יואב בפורום האיטלקי ואת ההודעות של איתי בפורום האיטלקי ובדיון של מילאן בפרט. אבל צריך לבחור אחד, נכון? לכן אני אבחר בקטגוריה הזו ביואב (cazzo).

הכותב האוביקטיבי- סלע (Der Kaiser), ללא ספק בכלל. אין צורך להרחיב, באמת שלא ראיתי כאן מישהו שמתקרב לרמת האובייקטיביות שלו בנוגע לקבוצה שלו.

הכותב הסוביקטיבי- צ'וצ'ו קמביאסו. אני לא אשכח בתחילת העונה בפורום האיטלקי את כל ההודעות האנטי מילאנזיות שלו והכ"כ סובייקטיביות לגבי אינטר.

הכותב הרב גוני- התלבטות קשה בין ראוליטו לאשד. שניהם נוהגים לכתוב ברוב הפורומים, שניהם כותבים נפלאים. אבל גם כאן צריך לבחור אחד, אז..ה'קול' שלי הולך לדור (Raulito).

הפורום הטוב ביותר- זה לא ברור? :aaa15: :aaa15: :aaa15:

הדיון הטוב ביותר- טקס ניסים כהן 2007 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

המנהל- גם פה הייתה לי התלבטות לא קלה. באמת שכל מי שמנהל בפורום עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר. בין אם זה סלע, צמד הלירנים ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) , יואב, אור (סביולה) וכד'. אבל הבחירה שלי הולכת ליניב (Nesta)-דווקא המשתמש הפחות פעיל מבין אלו שציינתי (צבא). אבל פשוט הרים את הפורום מהקרשים בתקופה הקשה שלו, לאחר שפרצו ומחקו שם הכל ועשה עבודת קודש. מגיע לו על כך המון קרדיט ואת כל המחמאות.

הכותב שאינו כותב- איתי (Paolo Maldini). משתמש נהדר, עם ידע יוצא מן הכלל בכדורגל האיטלקי וגם בישראלי (רק למה לעזאזל הפועל חיפה?). בכל מקרה, בהתחלה כשנרשמתי לכאן הוא נהג להגיב באופן דיי קבוע וללא ספק זה המשתמש שהכי התחברתי אליו מבחינת ההודעות שלו. בחודשים האחרונים הוא נעלם קצת, גולש כאן אבל מגיב הרבה פחות. כבר אמרתי לך מזמן איתי-אני דורשת קאמבק! :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  3. דנידין Member

הכותב המצטיין: סטרטפורד, אני אומנם רק כמה חודשים כאן, אבל קורא המון והוא פשוט תענוג.

הכותב המפתיע: Chievo לואי. כל הכבוד לו.

הכותב האהוב: ManUtd Fan, משקיען בסיקורים נפלאים גם באנגלי וגם באנ בי אי.

הכותב האובייקטיבי: הקייזר נשמע האובקייטיבי מכולם. לא האמנתי שהוא אוהד באיירן.

הפורום הטוב ביותר: הוא האנגלי.

הדיון הטוב ביותר: דיון ה NBA הביא את כל כותבי הכדורגל לדבר על כדורסל וברמה!

המנהל הטוב ביותר: WAZZA, כותב מפתיע שהפך למנהל כה מהר לא לחינם.

4. King Kenny Member

פעם ראשונה שאני מצביע פה, אני כל כך מתרגש.

הכותב המצטיין- Hotspur. נהניתי לקרוא כל הודעה והודעה שלו.

הכותב המאכזב- אני לא פה מספיק זמן כדי לדעת מה היכולת של כל אחד ואחד.

הכותב המפתיע- Boateng. נהניתי לקרוא את ההודעות שלו, והביא משהו שונה לפורום כדורגל ישראלי.

הכותב אהוב- אין לי מישהו ספציפי.

הכותב האובייקטיבי- לירן. לא ידעתי שהוא אוהד הפועל ב"ש עד שקראתי תגובה של משתמש בדיון הזה.

הכותב הסובייקטיבי- אין לי מישהו ספציפי, יש הרבה.

הכותב הרב גוני ביותר-Obafemi. מפגין ידע רחב בהרבה תחומים, פרט לפורום הספרדי אין פורום שלא ראיתי הודעות שלו.

הפורום הטוב ביותר- הפורום האנגלי, למרות שהכי נהניתי להגיב בישראלי, אבל נהניתי מכל הודעה באנגלי.

הדיון הטוב ביותר- NBA. הייתה תקופה שהגבתי שם הרבה, בתקופה אחרונה אני יותר קורא ונהנה לקרוא את רוב ההודעות. גם לא יוצא שיש כמה ימים בלי תגובה בדיון הזה.

המנהל-The Yellow Diamond. כל מילה שאכתוב פשוט מיותרת.

הכותב שאינו כותב- שוב פעם, אני לא מספיק זמן בפורום בשביל לבחור משתמש מסוים לקטגוריה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07
  5. Chievo Member

הכותב המצטיין- liran rosner - באמת אחד האנשים הכי טובים פה, הוא מראה שהוא לא נעול על הליגה הגרמנית ומראה ידע רחב, כיף לקרא איתו, גם Hotspur וRaulito כותבים טובים.

הכותב המאכזב- אין לי בחירה.

הכותב המפתיע- bruchian8 - כותב טוב שהגיע בינואר והוא מאוד פעיל בפורום.

הכותב האהוב- שאלה קשה. cazzo - Der Kaiser - liran rosner - מיכל3, ועוד הרבה אנשים הרשימה ארוכה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx, בסוף בחרתי בcazzo כאילו הוא אחד מחברי ההתאחדות האיטלקית.

הכותב האוביקטיבי- סלע (Der Kaiser). יש צורך לברר??!!

הכותב הסוביקטיבי- צריך להתעלם מתואר זה איבדנו היום אחד מהמשתמשים הכי איכותיים פה בגלל תואר זה.

הכותב הרב גוני ביותר - אורי טוטי uritotti כמעת ונמצא בכל מקום בפורום.

הפורום הטוב ביותר- כולם, אמנם אני הכי פעיל באיטלקי אבל אני מרבה לקרוא בפורום האנגלי, הספרדי והאנגלי ועוד... בסוף בחרתי באיטלקי כי שם אני מבלה את רוב זמני.

הדיון הטוב ביותר- אין לי בחירה, אין כזה דיון שמוביל.

המנהל- Obafemi מיכאל, אני מרגיש כאילו הוא זה שמוביל את צוות הניהול, בסה"כ כולם עושים עבודה נהדרת פה.

הכותב שאינו כותב- יניב Nesta חסר לנו, הוא מבקר מדי פעם, אבל לצערנו לא מצליח לשתף אותנו מספיק.

6. Stretford Ender Member

הכותב המצטיין - אני לא אחפור יותר מדי, יש בפורום המון משתמשים נהדרים שמגיע להם התואר בכיף. הקול שלי הולך לאמיר ע. כל הודעה מנוסחת יפה ומנומקת נהדר. המשך כך!

הכותב המפתיע - קודם כל אני רוצה לציין את שגיב, שאחרי כתבה אחת בתחילת השנה (אחרי ההחתמה של קאריק) קיבלתי עליו דעה מאוד שלילית אבל בהחלט היו לו כמה כתבות נהדרות שהפתיעו אותי לטובה. בגלל שזה מחוץ לפורום, הקול שלי בקטגוריה הזאת הולך לWazza שהיה חלק נהדר מהדיון הפורה של היונייטד.
    עוד ראוי לציון גל (wave) שלא ראיתי אותו כמעט בתחילת העונה אבל כיף מאוד לקרוא את התגובות שלו בזמן האחרון.

הכותב האהוב - סטרטפורד, רובי, גיא, פיטר, דניאל(Claret & Blue) ועוד המון...כולם מצויינים אבל התואר פה הולך לKirkh. רוב התגובות פשוט תענוג לקרוא.

הכותב האובייקטיבי - קשה לשמור על אובייקטיביות כשזה נוגע לקבוצה שלך אבל אחד שעשה את זה בצורה בהחלט יפה הוא Nigel Winterburn והוא מקבל את הקול שלי פה.

הפורום הטוב ביותר - פורום ספורט כללי נהדר, אבל יש בכלל ספק מי מספר אחת? הפורום האנגלי בלי ספק.

הדיון הטוב ביותר - הדיונים של הקבוצות לדעתי לא כל כך מתאימים לתואר הדיון הטוב ביותר, אז הקול שלי הולך לאוף טופיק האנגלי - בחצר המלכות.

הכותב שאינו כותב - אני לא הייתי פה בשנים קודמות, אבל יצא לי לקרוא כמה תגובות של Hammers Fan והמסקנה שלי היא שהוא צריך לכתוב יותר!

המנהל הטוב ביותר - Hotspur באמת, שאפו על ההשקעה האדירה ותמשיך ככה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט, חבל שבגלל זה איבדנו אחד מהמשתמשים הכי טובים בפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .

8. לא מצאתי כינוי Member

הכותב המצטיין -George best. כל הודעה שלו מנומקת, היה תענוג לקרוא במשך העונה את הפריווים שלו לליגה האנגלית - דבר שנותן קצת לרקע למי שלא עוקב אחרי החדשות הקטנות מידי יום לגבי הסטטיסטקות וכדומה. מטבל את ההודעות בציניות שלו. הוא הכותב המצטיין שלי, ושני אחריו קירק.

הכותב המאכזב - אין.

הכותב המפתיע - בפורום הישראלי זה shay_ (שכחתי את האות שאחרי ה_ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), שמפגין ידע מצויין בנעשה, רושם בצורה מנומקת ובדרך כלל הוא אובייקטיבי. גם wazaa הפתיע אותי לטובה.

הכותב האהוב - רובי קין. כל הודעה שלו יותר מצחיקה מהשנייה. כן ירבו משתמשים כאלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx כמו כן יש עוד הרבה משתמשים כמו מתן(ויין רוני), דר קייזר למרות האנטי שלו בנוגע לאנגליה, לירן רוזנר, הרצליה מהפורום הישראלי, boateng ועוד הרבה הרבה הרבה.

הכותב האובייקטיבי - אין חיה כזאת.

הכותב הסובייקטיבי - sheva_7, שמוכיח שיש מתחרים לאינטר. כל התיאוריות המטאפורות והדברים הביזארים שהוא רשם בדיוני ליגת האלופות בהחלט מביאים לו את תואר זה בצדק.

הכותב הרב גוני ביותר - Wazza. חוץ מזה שהוא כותב איכותי מאוד, הוא מנהל את הספרדי, רושם בקביעות באנגלי, ואפילו מידי פעם מגיח לפורום הישראלי. והכל בטוב טעם, ובהודעות איכותיות מאוד.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי הכי מהנה לקריאה, הישראלי לכתיבה.

הדיון הטוב ביותר - אין משהו מיוחד לדעתי.

המנהל - לירן. מהרגע שהוא הגיע לפורום הישראלי הוא העלה אותו בכמה רמות, שיפר את הרמה שהייתה בו, והפריווים שלו הם תמיד תענוג לקריאה. ישר כח.

הכותב שאינו כותב - ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מי מדובר?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אינטר"

11. ERIC_CANTONA Member

זאת הפעם הראשונה שאני מצביע בטקס הזה ואני די חדש אז אני לא יצביע בכל הקטגוריות.

הכותב המצטיין- לדעתי האיש שההודעות שלו כתובות הכי יפה ומשולבות עם הרבה ידע הוא Hotspur יש לציין גם את Kirkh שהוא כותב מצוין

הכותב המאכזב- אני לא מספיק זמן בפורום כדי להתאכזב ממישהו

הכותב המפתיע- כנ"ל

הכותב האהוב- פה אני בוחר את האיש שאני נהנה לקרוא כל הודעה שלו THE STRETFORD END שמשלב הומור וידע וגם אהדה ליונייטד

הכותב האובייקטיבי- לדעתי הכי אובייקטיבי הוא Nigel Winterburn

הכותב הסובייקטיבי- אין לי

הכותב הרב גוני ביותר - פה אני יבחר את Obafemi שמופיע בכל הפורומים שאני קורא בהם.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי כמובן :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - אממ.. אני חושב ש England's Coming Home היה הדיון הטוב ביותר

המנהל- שוב פעם משתמש מצוין שמשקיע בלי סוף Hotspur

הכותב שאינו כותב- אין לי

12. ReL Member

עוד עונה חלפה ועוד טקס ע"ש ניסים יוצא לדרך , תענוג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב המצטיין - The Yellow Diamond אבירם עשה לדעתי את פריצת השנה בפורום , הוא נרשם לפורום רק בעונה שעברה אם אני לא טועה אחרי שפירסמתי הודעה בפורום של נתניה. אבירם גם קיבל את הניהול של פורום ישראלי ובצדק , כל הודעה שלו היא בונבוניירה ולא רק שההודעות שלו הן ברמה גבוהה וכיף לקרוא אותן כי לומדים מהם הרבה הוא גם משתדל לגוון ולהגיב בכל פורום קיים. תמשיך ככה אחי.

הכותב המאכזב - למען האמת אני לא מצליח לחשוב על אחד כזה או מישהו שמתקרב לקריטריון הזה , אולי עוד יעלה לי מישהו ואני יערוך את ההודעה , אבל באמת שאין לי כותב מאכזב , כולם מגיבים ברמה גבוהה וכמו שמצפים מהם.

הכותב המפתיע - Chievo לא יצא לי לדון איתו למען האמת כמעט אף פעם , אבל אני שם לב להודעות שלו ואין לי מושג למה אבל ההודעות שלו פשוט מושכות אותי ומעניינות , בהחלט הפתיע השנה.

הכותב האהוב - ראו ערך הכותב המצטיין.

הכותב האובייקטיבי - לירן , אוהד הפועל ב"ש. מגיב בכל דיון נותן מחמאות כשצריך ומבקר כמו שצריך.

הכותב הסובייקטיבי - גם פה אין לי ממש מישהו ראוי , אולי האוהד של שחטיור דונייצק ושונא נבחרת ישראל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx לא שזה רע , חייבים בפורום אנשים עם דעות מנוגדות.

הכותב הרב גוני ביותר - הייתי נותן את התואר לארז (הרצליה עד המוות) בהחלט מגיע לו.

הפורום הטוב ביותר - אולי לא הפורום הכי איכותי אבל הפורום שאני הכי אוהב לדון בו , ולא משנה איכות הדיונים או הרמה בליגה שלנו , אנחנו פשוט אוהבים את הליגה הזאת ואת הפורום הזה , הפורום הישראלי.

הדיון הטוב ביותר - אין לי משהו ספציפי , אולי הדיונים במונדיאל שהיו פשוט איכותיים עם הרבה צבע.

המנהל - אין לי מישהו ספציפי שהתעלה על האחרים.

הכותב שאינו כותב - בשנה שעברה הוא היה הכותב המאכזב שלי ולצערי השנה הוא נעלם מהפורום שלנו , נדב מיכאלי. אני מקווה שהוא יקרא את ההודעה ויחזור להגיב , גם בדיון של נתניה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07
  13. RealStretford Member

הכותב המצטיין: כבינימט, כאילו הקבוצה שלו לא זכתה במספיק תוארים כבר, אבל אין ברירה

The Stretford End

הכותב המאכזב: לא קיים
    הכותב המפתיעה: כל האוהדים של ספרס שבעצם אוהבים את או...ד
    הכותב האהוב: איסטלנדס כמובן
    הכותב האובייקטיבי: איסטלנדס כמובן (!)
    הכותב הסובייקטיבי: יש המון
    הכותב הרב גוני: Obafemi כמובן.
    הפורום הטוב ביותר:england
    הדיון הטוב ביותר: מנצ'סטר סיטי - הגאווה של מנצ'סטר!
    המנהל: Hotspur הגדול
    הכותב שאינו כותב: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

14. avdz7 Member

אני די חדש אז אני בקושי מכיר פה... לכן אני יענה רק על הכותב האהוב
    שזה שון... (Wazza) איזה כיף לקרוא תהודעות שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Football God Member

טקס ראשון שלי,אמנם נרשמתי לפורום לא לפני הרבה זמן,אבל לפני זה גלשתי בפורום בתור אורח ולכן שלא תחשבו שאני סתם מצביע.(חפרתי עכשיו ארשום את הזוכים שלי)

הכותב המצטיין-Raulito.משתמש עם ידע רחב,כל הודעה שלו לעניין,ולמרות שלפעמים הוא מורח את ההודעות שלו,הוא המצטיין לדעתי.כל הכבוד.

הכותב המאכזב-אין לי כזה.

הכותב המפתיע-bruchian 8.בא לפה אלמוני,והפגין ידע מורחב.מנסח את הודעותיו בצורה נקייה.שאפו,נקווה ששנה הבאה תמשיך ברמה הזאת ואולי אפילו תיהיה המועמד של הכותב המצטיין.

הכותב האהוב-ראול.פשוט אני קראתי כמה הודעות שלו באוף טופיק וצחקתי.

הכותב האובייקטיבי-liran rosner.בנוגע לעמיתיו בפורום הגרמני,הוא יודע לפרגן גם אם זו לא הקבוצה שהוא אוהד.

הכותב/ים הסובייקטיבי/ם-כל אוהדי באיירן,אבל לשם הטקס אבחר את הבולט ביותר והוא ג'ובאני אלבר.לפי קריאת ההודעות שלי בפורום הגרמני,אפשר לראות שהם חושבים שהם הכי טובים וזה ממש לא נכון.

הכותב הרב גוני-Obafemi.כמו הרבה אנשים פה,גם אני חושב שהוא האיש המתאים לתואר.הודעות מצויינות בפורום העולמי,והפגנת ידע נרחב בכל ליגה.

הפורום הטוב ביותר-הישראלי.אני הכי נהנה להגיב בישראלי,וגם זו הליגה בה יש לי הכי הרבה ידע.

הדיון הטוב ביותר-אתם מכירים את זה ש.פשוט דיון מצחיק.

המנהל הטוב ביותר-אין לי.

הכותב שאינו כותב אין לי.