טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

1. 亚历山大帕托 Member

הכותב המצטיין - ראוליטו הכי משקיען, אבל גם לתומר22 מגיע אזכור כי הוא תמיד כותב לעניין.

הכותב המאכזב - אני. התאכזבתי קשות מעצמי כי לא סיפקתי השראה ליותר קטגוריות שליליות בהן הייתי זוכה.

הכותב האהוב - אוריטוטי.

הכותב האובייקטיבי - רודס, ללא צל של ספק. הממשלה צריכה לממן כלב נחייה להודעות שלו.

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי, כמובן! :aaa15:

הדיון הטוב ביותר - אנשים שצריך להרוג.

עדכון:

הכותב שאינו כותב - נזכרתי במיכל3! :aaa8:

מצטער על המיעוט בבחירות, אבל פסחתי על הקטגוריות שאין לי בעד מי להצביע בהן, או שיש יותר מדי מצטיינים בשביל לייחד מישהו ספציפי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
  2. cazzo Il Capocuoco

:aaarse:

3. piston Member

הכותב המצטיין - der kaiser - משקיע, כותב הרבה, ותמיד לעניין.

הכותב המפתיע - agent orange- מפתיע אותי שהוא קיבל כל כך הרבה קולות לכותב המאכזב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הכותב האוביקטיבי - der kaiser - מסוגל לקטול את הקבוצה שלו ולהרים על נס את הקבוצה השנואה עליון, אם רק מגיע להן.

הכותב הסוביקטיבי - Abu - בעיקר בגלל עקשנותו לגבי קובי בריאיאנט.

הפורום הטוב ביותר- פורום ספורט כללי.

הדיון הטוב יותר - דיון ה NBA ללא ספק, תמיד מעניין תמיד חם ולוהט, תמיד מעשיר.

4. אבו Member

הכותב המצטיין- אממ, אין לי מישהו מיוחד שבלט וישר קופץ לי לראש(בשנה שעברה זה היה קירק)- הכותבים המצטיינים הם הקבועים שהופיעו פה גם בשנים האחרונות- קירק, סטרטפורד, רובי, וכל השאר. אני אבחר במי שעוד כמה פה בחרו בו, משתמש שפרץ השנה לפורום(אם אני לא טועה), משתמש מעולה שמוסיף המון- תומר 22.

הכותב המאכזב-ללא צל של ספק מבחינתי, Der kaiser. אני חושב שבשנה שעברה הוא כיכב בקטגוריה הזאת, ולצערי גם השנה איכזב(אותי לפחות)- חצי מההודעות שלו נוגעות ל"לוזרים הכי גדולים בתולדות הספורט"- קובי בראיינט ומיכאל באלאק כמובן- יצא כבר מכל החורים.
    מי עוד אפשר לציין פה? אולי גו'רג' בסט שלצד הודעות נהדרות, רושם הודעות שגורמות לי לנסות לתקוע את הראש איך הוא לעזעזאל רושם אותם(דוגמא: מה שהוא רשם בדיון של טוטנהאם לפני כמה ימים), לפחות הם באות בתדירות נמוכה ובכל מקרה מדובר במשתמש שתורם הרבה מאוד(כמו גם הקייזר כמובן).
    אה, ודנידין(לפחות בכל הנוגע למה שהוא רושם בפרומים של ספורט כללי וכדורגל אנגלי).

הכותב המפתיע-Pison, בהתחלה לא ממש החזקתי ממנו, אבל עם הזמן הראה שהוא מבין עניין ב-NBA יחד עם ידע נרחב.

הכותב האהוב- אני אבחר ב-Xavi6, איך קייזר רשם בפתיח? "משתמש שרוט". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    וכמובן חבריי התותחנים שראויים לציון: עמית גאן מן(שונא ספרס אמיתי, חשוב מאוד), אדבאיור, פראטור, AW FOREVER וכל השאר ששכחתי.

[/B]הכותב האובייקטיבי- אני אבחר ב-ראוליטו, שהוא גם אחד המשתמשים הטובים בפורום, וגם אובייקטיבי בהחלט.
    גם Samoel, לירן, דני סימפסון ו-wave(למרות שכבר כותב הרבה פחות לצערי) ראויים לציון.

הכותב הסובייקטיבי- עוד קול שלי ל-Xavi6, הפעם בקטגורייה פחות חיובית("דפוק אותי בתחת צ'אבי!!!!").
    מי עוד? דה ליין, אוריטוטי.

הכותב הרב גוני- כותב גם בספורט כללי, כל פורומי הכדורגל, והוא גם הכותב המצטיין שלי, תומר 22.

הפורום הטוב ביותר- יש על מה לדבר בכלל? :aaa12:

הדיון הטוב ביותר- פרט לויכוחים המאוסים בכל הנוגע לקובי, ללא ספק נהניתי השנה בדיון ה-NBA- נהדר!

המנהל- אם אני לא טועה, בשנה שעברה הוא עדיין לא היה מנהל כך שבלתי אפשרי היה לבחור בו, אבל השנה הוא קיבל את הניהול, ראוי ביותר- מספק כל פיסת מידע אפשרית, חובב טניס מושבע כמוני, ועושה את עבודתו בהתמדה- שלומידוד.

הכותב שאינו כותב- בנוגע למי שמחוץ לפורום לגמרי, אז כל שנה אותם בחירות, אין חדש- רובין, דניס ברגקאמפ, וכל שאר אוהדי ארסנל שכתבו פה בעבר ומאוד חסרים לי- השנה אני אוסיף גם את דה-גאנר, שנעלם לצערי מהפורום(אבל הוא עוד יחזור).
    בנוגע למה שבפנים ויותר רלוונטי לטעמי, אפשר לציין את VaN, כותב מצויין אבל כותב מעט מידי. גם ריינמן שנעלם חלק נכבד מהשנה.
    הבחירה שלי, בכל מקרה, הולכת לDeuce. תכתוב יותר! כותב נהדר, מהמעט שהספקתי להתרשם.

5. oFiRzZz Member

איך שכחתי אותו ?
    אוהב לקרוא הודעות שלו ..

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש לך בקלאסיק לבדוק שוב איפה כיכבתי אבו. תתמודד עם האמת על קובי כבר לשם שינוי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

יאללה, הבחירות שלי:

הכותב המצטיין: נדב (nfcb): תמיד, לא שוכח אף הודעה מאחוריו, עונה ומנמק לכולם בצורה יסודית. במילים אחרות מחזיק את הפורום הגרמני - האיש המנוסה ו"הזקן" שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

הכותב המפתיע: תומר22. לפני חצי שנה או קצת יותר נפל על הפורום משום מקום והביא עימו טון של ידע, תענוג. כיף לקרוא הודעות שלו. הפתעת את כולנו תומר.

הכותב האהוב: יניב (Nesta). עכשיו היה לי ברור יותר מתמיד למה התגעגתי כל כך ליניב וכל כך התעקשנו שיחזור לנהל. תענוג לקרוא את ההודעות שלך יניבי.

הכותב האובייקטיבי: דור. כותב ענייני שיודע לנתח בצורה הכי אובייקטיבית כאן בפורום קבוצות שהן לא הקבוצות שלו. אפשר לומר גם כותב רב גוני בכל הנוגע לכדורגל.

הכותב הסובייקטיבי: לירן רוזנר, הנה רק בשבילך. רק שומע את המילה באיירן, מעביר לאטומט וישר מתחיל לזייף על המייתרים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הכותב הרב גוני: שלומי דוד. נוגע בכל דבר ועניין בפורום, מחזיק את ספורט כללי בכמה וכמה ענפי ספורט שונים ומגוונים. אתה ענק.

הפורום הטוב ביותר: הפורום הגרמני וספורט כללי בשבילי לוקחים, אבל באיטלקי יש גם שלל איכויות שקשה להתעלם מהם.

דיון הטוב ביותר: זה הכי קל, כי על דיון ה NBA אין, בשנתיים האחרונות. פה התחרות נגמרה מזמן.

המנהל: יוני(Ralph-Lauren) יקבל ממני את המנהל פה בלי להסתכל ימינה או שמאלה. מכונת העבודה של השנה. אני ולירן היינו עסוקים אז יוני סיקר את כל הקבוצות. כמובן גם העלה כתבות צבע, פרוייקטים וכו'. אני גם אציין את שלומי דוד ותומר שסוסי עבודה לכל דבר ודוגמאות למנהלים מצטיינים בהחלט.

הכותב שלא כותב: כל שנה אני מזכיר כאן את רמי rami87 שהביא אותי לפורומים. הוא לא כותב כמעט בכלל, נמשיך לקרוא עליך קדיש רמי.

בגדול, המון מילים טובות לכל החברים בפורום. רוזנר אני אוהב אותך מאמי, אין כמו להשתעגע איתך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מוחמד ולואי, אתם ענקיים מהחיים, איזה עילוי פורום אתם, באמת. כמו גם כל שאר חבריי הפורום האיטלקי, הכי קורבים ללב!
    אופיר מזל טוב ליומולדת ורוצים לראות אותך שוב כותב, כמה שיותר, לא משנה איך, כתוב.
    איתי, זעם!
    לירן כחול לבן, אתה אגדה, כבר אגדת פורום. מת עליך מותק.

הייתה עונה יפה ושתיהיה אחת עוד יותר יפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
  7. yonmu Member

הכותב המצטיין - uritotti . בגלל הסיכומים על איטליה (ופיורנטינה).
    הפורום הטוב ביותר - האיטלקי.
    הדיון הטוב ביותר - דיון ההעברות ושמועות באיטלקי.

זה הכל. אני די חדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Lars Ricken Member

הקטגוריות:

הכותב המצטיין -הוא נדב NFCB תענוג לקרוא את הודעותיו. איש אשכולות. דואג לענות לכל אחד.

הכותב המאכזב - לא ראיתי לנכון לפרסם זאת-לא רוצה להגרר ליריבות סתמית עם אחד המשתמשים.

הכותב המפתיע - OFIRZZZ
    אדם בעל ידע רב בכל הקשור למכבי נתניה,הוא ואבירם הם אלו שהובילו אותי לאייסוקר. כל הכבוד להם.

הכותב האהוב -הם לירן ויוני.
    לירן-ההומור השנינות והתחכום בהודעותיו,עושות את הפורום הגרמני למהנה יותר ועיניני יותר.
    יוני-רוב הודעותיו מעניינות (במיוחד ההודעות על ביקוריו בחו"ל). מכל הודעה של יוני השנה השכלתי ולמדתי .
    אני חושב שיש גם לציין את TOXIN כמשתמש מאוד עוזר ותומך,מהרגע שהראשון שהגעתי לפה,הוא הציע את עזרתו ותמיכתו ,כל הכבוד לו.

הכותב האובייקטיבי -הוא ללא ספק סלע,אין הרבה מה להרחיב.

הכותב הסובייקטיבי - לא ראיתי לנכון לציין זאת.

הכותב הרב גוני ביותר - RUDSESS שולט בכמה ליגות ברחבי העולם,תורם מאוד לאייסוקר ואף בפרט לגרמני.

הפורום הטוב ביותר - הגרמני,אין איכותי ממנו. ואפשר לראות זאת בפורום היורו ,כשכל חברי הפורום הגרמני באו כמשפחה אחת גדולה. כל אחד בעל ידע נרחב. הדיון של הנבחרת הגרמנית היה הכי פורה והכי מעניין.

הדיון הטוב ביותר - הבולי-לנד בפורום הגרמני.

המנהל הטוב ביותר - יוני ,ראלף לורן.אין מנהל יותר איכותי ומשקיע ממנו באייסוקר. בעל אישיות מדהימה ומדבר בגובה העיניים עם כל אחד.
    הפרס בהחלט מגיע לו.

הכותב שאינו כותב - נעם אוהד ברמן. אומנם אני לא מכיר אותו אישית,אך לפי הודעותיו בעבר,אני חושב שהוא צריך לחזור ולכתוב לנו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב הטוב ביותר- Wazza . כל הודעה ודיעה מנומקת היטב , מנוסחת מצוין ופשוט כיף לקרוא .
    גם פראטור חובב הקונספירציות כותב נהדר .

הכותב המאכזב- רודס . כשהוא רוצה הוא יכול לכתוב יפה מאוד , אבל הבעיה היא שבדר"כ הוא עסוק בכל מיני הודעות הזויות עם סמיילים שונים . אם הוא היה טיפה יותר רציני , אני חושב שהיינו נהנים הרבה יותר מההודעות שלו .

הכותב האהוב- רובי קין. צחקתי כל כך הרבה מהעקיצות וההודעות השונות על סרטי הבורקס למיניהם .
    וכמובן שבקטגוריה הזאת צריך להוסיף גם את כל הנציגים הסקאוזרים - קפטן ג'רארד , דניאל אגר , דאקיר , וולף והתומר השני (KING KENNY).

הכותב האובייקטיבי- Ampelann. מסיבה אחת פשוטה - את מי הוא אוהד בכלל ?

הכותב הסובייקטיבי- רודס BY FAR . אין דברים כאלה . גם לאיסטלנדס לא חסר הרבה .

הפורום הטוב ביותר- האנגלי . גם היורו היה נהדר , עבודה מצוינת של ההנהלה .

הדיון הטוב ביותר- בלי ספק דיון התשקורת של הפורום האנגלי . כמה נהניתי לצחוק על הפרשנים למיניהם בעונה שעברה .

המנהל הטוב ביותר- מכיוון שאני לא מרבה לצאת מהפורום האנגלי (אני מכור קשות) - נלך על גיא - Hotspur .

הכותב שאינו כותב - wolf89 . בתחילת דרכי פה הייתי מאוד נהנה לקרוא את ההודעות שלו בנושאים השונים (בעיקר ליברפול כמובן) , ולאט לאט הוא הפסיק לכתוב פה . אם אני לא טועה הוא התגייס באמצע השנה , אז זאת הסיבה העיקרית .

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
  10. The-Gunner Member

נעלמתי מהפורום בשנה האחרונה, אך ידיד ותיק וידוע לשמצה בשם אבו גרם לי לחזור ולהיכנס לפורום האהוב. אז לשלוח את הצבעתי אני לא יכול בגלל העדרות ממושכת, אבל רק אציין ואומר שמעיון בהצבעות עולה המסקנה שמרבית הכותבים המצטיינים נותרו באתר ועדיין מככבים, ועל זה מגיע להם כל הכבוד. בהצלחה לפורום ושימשיך להתפתח.

אה, ותודה לאבו שבחר בי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - יותם (ויגאן אתלטיק) ואנדריי (איג'נט אורנג'), מהשניים אני בוחר בשני.

הכותב האהוב -סלע, לירן רוזנר, אנדריי, מיכל, יואב, לואי, אבירם. אבל אני בוחר בסלע.

הכותב המפתיע - פראנקו בארזי.

הכותב האובייקטיבי - סלע.

הכותב הסובייקטיבי - Rudess.

הכותב הרב גוני ביותר - תומר 22.

הפורום הטוב ביותר - :aaa15:.

הדיון הטוב ביותר -דיון אינטר.

המנהל הטוב ביותר -לירן רוזנר.

הכותב שאינו כותב - אשד.

12. George Best Member

הכותב המצטיין: כמו בכל שנה, רמה אחת מעל השאר, סטרטפורד אנד.
    לא תמצאו הודעה אחת של הבחור שאינה מנומקת,
    ידע עצום, הומור, פעם שנייה ברציפות הבחירה שלי.
    חייבים איזכור: קירקי, שהשנה כתב מעט פחות, בגלל שאברם הוציא לו את החשק מהכדורגל,
    הוטספר, לירן רוזנר ותומר 22 שפשוט עושים עבודת קודש ושלושתם כותבים נהדרים.

הכותב המאכזב: לטעמי זו קטגוריה לא פחות חיובית מאף אחת אחרת.אייג'נט אורנג' עושה רושם של אחלה משתמש, אבל תמיד נגרר לקטנות, מספים דיונים,
    אין לי ספק שהוא יכול להפוך למשתמש מצוין.

המשתמש המפתיע: תומר 22, כי מפתיע לראות איך בפרק זמן כ"כ קצר אפשר להפוך לאחד מהמשתמשים הטובים בפורום, ובעיקר בגלל התרומה.ישר כח.

הכותב האהוב: כמו תמיד, קירקי, סטרטפורד ורובי קין מככבים אצלי בקטגוריה הזו,
    כי מלבד הכדורגל - שלושתם יכולים להפיל אותי מהכסא מרוב צחוק, נכס אחד אחד.
    בחרתי בתרנגול, כי בכל זאת עושה רושם שערן הוא השרוט מכולם.
    גם רפאל(aw forever) בהחלט ראוי לתואר, כמו גם גיא ולירן רוזנר.

הכותב האובייקטיבי - אמפלמן ותומר 22, נבחר בראשון כי לתומר כבר נתתי תואר.

הכותב הסובייקטיבי - אין חדש תחת השמש.רודס, מעדיף שלא לפרט.

הכותב הרב גוני - דני סימפסון .אחד המשתמשים היותר מוערכים בעיניי, אבל איכשהו תמיד הפסימיות שלו גורמת לו לכתוב הודעות שמטריפות אותי.אבל בכל זאת הבחור כותב כמעט בכל פורום אפשרי.
    מילה טובה גם לשלומי, תענוג לראות את ההשקעה שלו בדיוני הטניס השונים.

הפורום הטוב ביותר - האמת?קשה להודות בכך, אבל האנגלי נחלש לטעמי במעט, ולכן אני אבחר בפורום ספורט כללי, בגלל דיוני הכדורסל השונים(אנ ביי איי, יורוליג, ליגה ישראלית), טניס ואפילו סנוקר.

הדיון הטוב ביותר - דיון התשקורת בפורום האנגלי.

המנהל הטוב ביותר - לירן רוזנר, כי בכל זאת הבחור ראוי לתואר.

הכותב שאינו כותב - כמו בכל שנה, חברי הטוב דור(אלכסנדר חלב) שנעלם לגמרי,
    אבל אני אבחר דווקא בנייג'ל ווינטרברן, שבקושי כתב בשנה החולפת וההודעות של הבחור היו חסרות בפורום האנגלי.

13. David Seaman Member

הכותב המצטיין: KirkH ללא ספק, פשוט נהנה לקרוא הודעות שלו.

הכותב המאכזב: George Best, יש לו הבנה בכדורגל אבל יותר מדי פעמים הוא מנסה לעורר ריבים.

הכותב המפתיע: פרנקו בארזי

הכותב האהוב: Preator, תענוג לקרוא הודעות שלו שמנוסחות יפה, גם אם לפעמים אני לא מבין מילים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx גם: AW Forever, Abu, אמיר ע

הכותב האובייקטיבי: אמיר ע

הכותב הסובייקטיבי: רודס, ספרס229, Xavi6.

הכותב הרב גוני: אמפלמן

הפורום הטוב ביותר: אנגלי

הדיון הטוב ביותר: כל דיוני המחזור בפרמייר ליג, דיון התשקורת האנגלי.

המנהל הטוב ביותר: Stretford Ender

14. KirkH Member

האמת שתמיד אני כותב שעוד שנה עברה ושכמעט לא שמתי לב בגלל שזה קרה כל כך מהר והפעם המצב מבחינתי הכי רחוק שיכול להיות מזה. זו הייתה העונה הקשה ביותר שידעתי כאוהד כדורגל וכזו שאני לא מאחל לאף אחד לחוות, הרגשתי כל שעה ממנה וזה היה פשוט סיוט. מן הסתם זה גם מאוד פגע בחשק שלי לכתוב ובטח ובטח שהשפיע על התוכן... מקווה לפתוח שנה חדשה שתהיה כל מה שהאחרונה לא הייתה. בכל מקרה אייסוקר ממשיך להיות הבית.

הכותב המצטיין: הבחירה שלי היא סטרטפורד אנד. לא כולם יודעים איך לעכל את הדברים שלו אבל בשורה התחתונה כל הודעה שלו משפריצה ידע ועניין. תענוג.

הכותב המאכזב: אני אדלג. כל אחד כותב מה שבא לו, לא חושב שזה רציני להתאכזב...

המשתמש המפתיע: אני אלך על דניאל אגר. מי היה מאמין שסקאוזר אשכרה יכול לדבר בהגיון?!

הכותב האהוב: סך הכל כמו תמיד החבורה כולה יוצרת את החוויה של אייסוקר ולא רק כותב ספציפי אבל אם בכל זאת לבחור מישהו אני אתן את הקול שלי לאיסטלנדס שגורם לי להשתין מצחוק כל הודעה. חבל שקבוצה שלו שלחה אותו לים כל כך מוקדם.

הכותב האובייקטיבי: כרגיל, אין חייה כזו. לכל אחד יש כיוון מסויים שהוא מגיע ממנו וכשבשורה התחתונה אי אפשר להזיז אותו מדעתו.

הכותב הסובייקטיבי: מסורת זו מסורת ורודס כרגיל שומר עלייה בגאווה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הכותב הרב גוני: מבחינתי זהו דני סימפסון שצץ בכל דיון ופורום שבו אני מבקר. גם כיף תמיד לקרוא.

הפורום הטוב ביותר: הפורום האנגלי הוא היחידי שאני נמצא בו למעט ביקורים קצרים בעוף ובפורום העולמי, כך שלמרות שאני מסכים שזו לא הייתה שנתו הגדולה של הסקשן האנגלי, אני עדיין אבחר במלכה :aaa12:

הדיון הטוב ביותר: מכיוון שבפורום האנגלי אני קורא וכותב באותה מידה של הנאה בכל האשכולות אני אציין את הדיון החדש של הפוטבול האמריקאי שאומנם משמש רק 4 כותבים (עלייה של חצי כותב מהשנה שעברה!!) אבל עדיין תמיד מעניין ותמיד תענוג לקרוא.

המנהל הטוב ביותר: גיא הבלתי נגמר. עושה עבודת קודש.

הכותב שאינו כותב: אני חושב שעובדת היעלמותם של כל אוהדי ווסט האם (דניאל, רעננה, האמר, בועזיניו וסליחה אם שכחתי מישהו..) מהפורום האנגלי מאוד מצערת. כל אחד מסיבותיו שלו. סך הכל הדבר הכי יפה באייסוקר הוא ריבוי הדעות וחבל לי שדי איבדנו אותם.

15. Wave Member

השנה כתבתי פה הרבה פחות בגלל הצבא.. אבל עדיין קראתי הרבה בפורום בין אם בפלאפון וכשהייתי בבית, הבחירות שלי-

כותב מצטיין- אין יותר מדי מה לחדש, הכותב הכי טוב בפורום לדעתי, עם אינסוף ידע, THE STRETFORD END , גם אריאל ראוי פה לאיזכור

כותב מאכזב- תאמת אין לי מושג במי לבחור פה, לא התאכזבתי מאף אחד ממש.

כותב מפתיע- אין לי פה יותר מדי דילמות, אני בוחר באוהד התותחנים שכותב הרבה בפורום האנגלי, ואני נהנה לקרוא את ההודעות שלו-Praetor http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב האהוב- בן אדם שתמיד אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו, משלב חוש הומור וידע, אריאל, הלא הוא George Best

הכותב האובייקטיבי- גם כן כותב מצויין שאני מאוד נהנה לקרוא הודעות שלו, תמיד כותב באובייקטיביות, קירק

הכותב הסובייקטיבי- דבר ראשון הכוונה זה ממש לא להעליב אבל זאת דעתי, בן אדם שחושב שכל העולם סובב סביב ריאל מדריד, REAL MADRID

הכותב הרב גוני- עוד אחלה בן אדם וכותב ללא ספק מצויין, לפעמים אני נכנס גם לפורומים אחרים חוץ מהאנגלי ונדהם מהידע שיש לו כמעט בכל ענף ספורט, מגיע לו- שון, Wazza

הפורום הטוב ביותר- כרגיל, האנגלי :aaa12:

הדיון הטוב ביותר- קשה להצביע על דיון ספציפי

המנהל הטוב ביותר- נכנס לא מזמן לתפקיד ועושה עבודה מצויינת, גם אם בפורום האנגלי וגם בפורום היורו, רועי, Stretford Ender

הכותב שאינו כותב- פיטר, כל הודעה שלו באמת תענוג, אבל הוא בקושי כותב, ואני רוצה לציין אוהד שיטי נוסף- איסטנלדס, שגם הוא כותב פחות בפורום, וחבל.