טקס ניסים כהן 2008 יוצא לדרך

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/7/08.

1. FC_Bayern Member

הכותב המצטיין - nfcb - אמנם אני לא כ"כ ותיק בפורום, אבל אני יודע מיהו נדב כבר כמה שנים. מדובר באדם מבריק, עם כתיבה רהוטה, מדוייקת, נבונה, אחראית ואובייקטיבית. פשוט חוויה לקרוא את תגובותיו. נדב, קבל ח"ח ממני!

הכותב המאכזב - לא יודע. לא יכול לנקוט במישהו שמאוד איכזב אותי. אולי דנידין במקצת, אבל גם הוא משתפר לאחרונה. בהתחלה קצת הרגיז עם התגובות הילדותיות, כיום הוא אחלה טוקבקיסט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המפתיע - אין מישהו שאני יכול להצביע עליו שהפתיע אותי.

הכותב האהוב - liran rosner + Der Kaiser - שניהם ביחד זה שילוב מנצח של פורום גרמני משובח. שניהם מאוד מוערכים, בעיקר בזכות המריבות היומיומיות על טהרת הבונדסליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx חבר'ה, צל"ש...

הכותב האובייקטיבי - liran rosner. את סלע בחרתי שלא לבחור, כי לפעמים האובייקטיביות שלו מוטלת בספק. (סלע- מריבות עם לירן, כבר הזכרנו?!). לעומת זאת לירן מראה לנו תגובות תוך התחשבות בשאר הקבוצות, תוך אמונה שגרמניה זה לא רק באיירן, אין ספק שהליגה הכי חשובה ללירן. זוהי נגזרת של אובייקטיביות.

הכותב הסובייקטיבי - אין.

הכותב הרב גוני ביותר - Rudess. אחת ההצבעות הקלות ביותר - מדובר באדם שתמיד יהיה לו משהו לכתוב, לא משנה באיזה פורום, באיזה יום, תאריך או שעה. דעותיו המחולקות בין הדיונים השונים, אהדתו לקבוצה כמו ארסנל, ולאחר מכן, במעבר חד לנבחרת גרמניה- רק מוסיפים לרב-גוניות.

הפורום הטוב ביותר - בגלל היורו - פורום היורו: השקעה עצומה, שבירת שיאים בכל מה שנוגע להתנהלות ומקצועיות. התחלנו את הקיץ עם טעם מצוין בפה. רק שימשיך כך...

הדיון הטוב ביותר - דיון נבחרת גרמניה בפורום היורו. דיון שהתנהל בצורה מקצועית ויפה, גם הדיון הפורה ביותר, בהפרש ניכר מהאחרים. היה פשוט כיף לקרוא שם את כל האכזבות, ההתלהבות, הסחף ובסופו של דבר- הטעם המר. לא נורא, זה לא העיב על איכויותיו של הדיון.

המנהל הטוב ביותר - Der Kaiser. מדובר באדם שמשקיע מעצמו המון, מנהל את הפורום הגרמני ברמה הגבוהה ביותר, יודע לתת מחמאות וגם לבקר ביקורות מתי שצריך. פותח דיונים מעניינים רבים, מושקעים. שוב, לא יצא לי להיות הרבה זמן בפורום הזה, אבל לפחות בינתיים- הדמות הניהולית הכי מרשימה מבחינתי היא סלע.

הכותב שאינו כותב - אחי, bayer04. חבל. מדובר באוהד לברקוזן, היה יכול להוסיף אחלה צבע לפורום הנהדר שלנו =/

2. VaN Member

הכותב המצטיין - THE STRETFORD END, הכותב שממנו למדתי הכי הרבה, תמיד מעניין לקרוא את הדעות שלו בנוגע לכל עניין כמעט.

הכותב המאכזב - אף אחד לא איכזב אותי, AGENT ORANGE מצחיק אותי לעיתים, אז התואר הולך אליו.

הכותב המפתיע - Abu, כמו שאחרים כבר כתבו, העלה השנה את הרמה שלו בכמה דרגות, הרבה יותר רציני ומשקיע ואני אישית נהנה לקרוא את התגובות שלו בכל פורום.

הכותב האהוב - קטגוריה קשה, אני אלך עם KirkH, השנה פחות דומיננטי כמו עפם אבל כמו תמיד, כל תגובה מושקעת צרינית או מצחיקה. גם ל Wigan_Athletic בהחלט מגיע איזכור, כל תגובה אצלו זו תגובה.

הכותב האובייקטיבי - כמעט ולא יצא לי לפגוש משתמשים אוביקטיביים באמת, מי שהכי קרוב לזה או לפחות מאוד מאוד מתאמץ הוא Danny Simpson.

הכותב הסובייקטיבי - כל עוד הסוביקטיביות לא פוגעת באיכות הדיון היא הגיונית לטעמי. אבל אצל Selby בראש ובראשונה וRudess הסובייקטיביות דומיננטית מדי. התואר יוענק לSelby על התיאורים היצירתיים להפליא שהדביק לפדרר בכל הזדמנות אפשרית.

הכותב הרב גוני ביותר - תומר22 ללא ספק, אין תחום בו הוא לא מתמצא מספיק כדי לחדש לי משהו, תותח.

הפורום הטוב ביותר - :aaa12: .

הדיון הטוב ביותר - אני מניח שהדיון של מנצ'סטר יונייטד העונה, כמו בכל עונה, אחזו גבוהה של איכות.

המנהל הטוב ביותר - shlomydavid, מלך, עושה עבודה קדושה בפורום הספורט הכללי, משקיע בכל דיון שהוא פותח ודואג לענות לכל שאלה. :aaa8:

הכותב שאינו כותב - אמיר ע , Robin ופיטר חסרים בפורום האנגלי, אם אני חייב להכריע ביניהם אז נלך על פיטר והסיפורים המרתקים שלו.

3. SeRgInHo Member

הכותב המצטיין - וואו. כל כך הרבה אפשרויות... רובי, קירק, נדב (nfcb), סטרטפורד, הוטספר, בסט (לאו דווקא לפי הסדר)... בשנה שעברה הקול שלי הלך לקירק שאין עוד משתמש שאני כ"כ מחכה להודעות שלו. ההומור, הידע, הציניות, יש שם הכל וברמה הכי גבוהה. אין סיבה שני לא אבחר בו גם השנה.
    KirkH זו הבחירה שלי. כל אלה שצייני הם מעט אחריו.

הכותב המאכזב - בינתיים לא מצליח לחשוב על אחד כזה, אולי בהמשך אני אתן את הקול שלי למישהו.

הכותב המפתיע - דווקא מהפורום שאני הכי ממעט להגיב בו, באו שני המועמדים העיקריים שלי. הראשון זה אייג'נט אורנג' (כן, כן!) והשני זה וויגן אתלטיק.
    אייג'נט - הרבה אנשים אמנם לא אוהבים אותו בגלל הפרובוקציות, אבל אני אישית אוהב מאד את הקטעים האלה. היו הרבה הודעות שהפילו אותי מצחוק. וגם הוא הראה הרבה מאד ידע.
    וויגן אתלטיק - משתמש מעט יותר רציני שמאד הפתיע אותי עם ההודעות הסופר מנומקות שלו שהכילו ידע רב.
    ההתלבטות בין שניהם הייתה גדולה, אך בסופו של דבר בחרתי ב-AGENT ORANGE.

הכותב האהוב - יש פה מישהו שלא מת על רובי? שלא מת על ראול? הקול שלי הולך הפעם לרובי] פשוט כי ארתור לצערינו נמצא בפורום מעט מאד זמן. עוד מהאהובים - שון וצ'אבי 6.

הכותב האובייקטיבי - תאכלס? אין כאלה ותגידו מה שאתם רוצים. אם למישהו פה מבין עשרת אלפים משתמשים יש דעה מסוימת, גם אם כל הפורום וכל העולם יגידו שהוא טועה, הוא יעמוד על שלו. אני מוותר על הקול שלי.

הכותב הסוביקטיבי - .Rudess. למרות שכולנו סובייקטיבים.

הכותב הרב גוני - Danny Simpson. לבחור שידוע כאחד הפאסימיים של יונייטד יש ידע רב בהרבה מאד תחומים. בכל פורום כמעט אני מדי פעם רואה אותו. הקול שלי הולך אליו.

הפורום הטוב ביותר - למקות הספאם והתחת, :aaa12: לוקח בלי תחרות. גרמני, כמו תמיד, מעט אחריו.

דיון הטוב ביותר - אוהדי אן בי איי (ואני ביניהם כמובן) בבקשה אל תצלבו אותי, כי הדיון הטוב ביותר העונה היה לדעתי של טוטנהאם הוטספר. השקעה עצומה של כל החבר'ה שם... הריבים בין אוהדי ספרס לווסט האם/ארסנל או צ'לסי (בעיקר קירק עם העקיצות שלו) יכולים להפיל לרצפה.

הדיון הגרוע ביותר (קטגוריה משלי) - הדיון של ארסנל הוא היחיד שאני מצליח לחשוב עליו. דיון בן למעלה מ-700 עמודים ש-95% לפחות זה ספאם טהור/הודעות בנות מילה או משפט אחת בסגנון "פאברגאס המלך!!!"/ לינקים בלי שום דעה והתייחסות. מגעיל מה שהלך שם השנה. הדיון היחיד בפורום האנגלי שאני לא נכנס אליו מזמן. ההודעות המצוינות פה ושם של כמה אוהדי ארסנל נבלעות בתוך עשרות הודעות סתמיות.
    ופה הבקשה שלי למנהלים , בשביל שהמצב הזה לא יחזור בעונה הבאה, אל תתביישו למחוק הודעות מהסוג שציינתי.

המנהל הטוב ביותר - שלומי דוד. וואו, איזו השקעה.

הכותב שאינו כותב - ראול, ברסיק, ג'אנזולה, דה גאנר... אין לי מישהו ספציפי.

4. בועז Member

השנה הזו הרבה יותר קראתי מאשר כתבתי, בגלל כל מיני סיבות שהן כבר נחלת העבר אך בכל זאת לא נעלמתי כמו שאולי חלק חושבים, ובגלל שכן הייתי וקראתי(כשהצבא נתן לי את האפשרות) אני חושב שגם אני קניתי את זכותי להגיבhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין - יש מספר משתמשים שבאמת כמו שנאמר כאן ההודעות שלהם מלאות שנינות הומור וידע, אבל יש אחד שמוסיף מדי פעם מעט ארס, וזה בסדר ואפילו מעלה חיוך , אבל אם ישנם כאלו שלא יודעים איך להגיב לזה הארס הופך להרס. אני ככזה נהרסתי ולקחתי תקופת צינון, אבל חזרתי בוגר יותר ומוכן להתמודד גם עם כל מיני כינויים. חוץ מטל אפשר לחלק כאן עוד הרבה צלשים, אבל זה כבר יהיה בפינת הכותב האהוב.

הכותב המאכזב - לא איכזב אותי אף כותב ככה שאני לא חושב ששם הקטגוריה קצת לא מתאים. אבל אם נקרא לקטגוריה הכותב שלמרות רמת הידע שלו והרהיטות לא הצליח להרשים אותך- אז לצערי ג'ורג' בסט עשה את זה.למרות שאפשר לראות שהוא מבין ודי משכיל, יותר מדי אנטי בהודעות, נראה כמו ניסיון לחקות את הגורו מהסעיף הקודם בהודעה,וחבל כי יש לו מה להציע, גם לדור החדש יותר של אייסוקר וגם לחברה הוותיקים שרוצים לראות עוד הודעות שלו ,ארוכות כאלה ומפורטות like it was back in the good old days.

הכותב המפתיע - נראה לי שהבחור הצעיר אוהד צ'לסי, יחסית לגילו נקרא כי הוא בחור רציני.
    הכותב האהוב - אם אפשר לחלק את האנשים בפורום אז יש כאלה שאפשר לשאוב מהם ידע, ויש כאלה שפשוט מפילים מהכיסא. קירק בעיניי הוא שילוב של השניים. איסטלנדס, עופר,פשוט מפיל מהרגליים, כל כך הרבה עקיצות הומור וציניות, משולבים בכתיבה מפוזרת עם פסיקים בכל מקום, מצליח להצחיק אותי גם אחרי 21 ימי שביזות בצבא.

הכותב האובייקטיבי - דני סימפסון, כותב אובייקטיבי בהחלט ,אבל בהחלט הגבול הוא דק בין אובייקטיביות לפסימיות ותזהר לא לחצות אותו!

הכותב הסוביקטיבי - כולנו. חוץ מדני סימפסון.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב הרב גוני - נייג'ל וינטרברן

הפורום הטוב ביותר - אנגלי

דיון הטוב ביותר - דיון של טוטנהאם..

המנהל הטוב ביותר - האמת היא שדווקא בקטגוריה הזו אני לא אבחר מישהו מהאנגלי, לא חושב שיש מישהו שבאמת הצטיין בעבודתו כמנהל בפורום, ולעומתם, לירן עם עבודה נהדרת לאחרונה עם פרוייקט היורו והתחזוק השוטף שלו, ואי אפשר לשכוח את כל מה שעשה במהלך השנה תומר22, נכס לפורום.

הכותב שאינו כותב - לצערי כמו שקירק אמר כל הדיון של ווסטהאם הוחרב בגלל ההפסקה המשולשת שלי ושל שני הדני, ובהחלט הייתי רוצה לראות משניהם יותר, אבל מי שהכי חסר לי בפורום הוא מישהו שהצבא לקח אותו מאיתנו, Hammers fan הלא הוא ערן. בחור איכותי ביותר שנעים מאוד לקרוא הודעות שלו ובעוונותיו היה גם מנהל כאן ושופך טונות של ידע על דפי הפורום. יצא לי לדבר איתו מספר פעמים במהלך העונה, כי אנחנו משרתים באותו מקום והייתי מעדכן אותו מדי פעם בתוצאות, פציעות ומה שבינהם. ערן תחזור!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/08
  5. samoel Member

כותב מצטיין- אני בוחר בשון(WAZZA) כותב בזכות, בהרבה תחומי ידע, כיף לקרוא את ההודעות שלו.

כותב מאכזב - לצד הודעות מעולות הוא יודע לצאת עם הרבה טעיות ודברים טפשיים והוא גם לא תמיד מובן, אחרי שהרבה העניקו לו את המפתיע אני אתן לו את המאכזב, כי בהחלט הפתיע אותי אבל גם הפתיע אותי לפעמים עד כמה השנאה מעוורת פרנקו בארזי

כותב מפתיע- PISTON, לא הכרתי אותו ופתאום משום מקום נחת אדם עם ידע עצום בכדורסל, וגם בתחומים אחרים הוסיף לי הרבה , וגם לאחרים לא פעם זכה לסמיילים הבאים : http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

הכותב האהוב- HOTSPUR, גיא, עם תגובות נהדרות, כל פעם שאני רואה תגובה שלו לא משנה באיזה נושא אני קורא אותה בעיון, נכון בעיקר בדיון שלנו התרנגולים, אבל גם בשאר הדיונים חוויה לקרוא את ההודעות שלו.

הכותב האובייקטיבי- סלע DER KISER, רואה ספורט בצורה נכונה ולא מערבב אהדה עם ניתוח, עונה בדיוק להגדרה אובייקטיבי.

הכותב הסובייקטיבי- בחחי שלא ראיתי יותר בונקר ממנו, אפילו אחד אוהדי הפועל ירושלים הצליח להשתכנע בדיונים והתמתן, השנאה גוברת על הכל - PELE עם הדיון המצחיק של מכבי הקבוצה של המדינה מי קבע?

הכותב הרב גוני- שוב Wazza, או סלע, ומכיוון שכבר לשניהם נתתי פרס אז אני נותן לשון שוב.

הפורום הטוב ביותר- כרגיל, האנגלי

הדיון הטוב ביותר- NBA, למרות שלא הייתי הכי פעיל יותר לפי תקופות, אבל תמיד נהדר לקרוא שם הודעות.

המנהל הטוב ביותר- shlomydavid, השנה קיבל את תואר המנהל, הבנאדם עושה פה הרבה זמן עבודת קודש ומחייה ענפים ונותן להם הרבה לגיטימציה לדיון עם סיקורים נהדרים, אין לי בכלל ספק שהוא יכול להיכנס פה לכל כך הרבה קטגוריות אבל באחת הייתי חייב לבחור בו, פורום ספורט כללי בלעדיו זה לא אותו דבר.

הכותב שאינו כותב - אני בדרך כלל שם לב לאלה שכן כותבים.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כותב מצטיין: יש פה הרבה אנשים שכותבים ברמה גבוהה, יש פה הרבה אנשים שכותבים תמיד לעניין, יש פה הרבה אנשים שההומור שלהם זה משהו יוצא דופן ויש משתמש אחד שיש לו מהכל ( רק חבל שאין פה הרבה אנשים שמכירים אותו), אז חברים תיכנסו ליוזר שלו ותגלו שם פנינה אחר פנינה. השם של היוזר שלו אגב הוא C-J פשוט ענק! מילים טובות לוויגן (יותם) וליוני הגרמני.

כותב מאכזב: אחד המשתמשים האהובים עלי למען האמת, אבל הניסיון שלו לראות דברים שרק המשיח אולי יכול לראות והראייה הסובייקיטבית שלו מפילות אותי כל פעם מהכיסא. מי שלא מבין על מה שאני מדבר צריך להיכנס לדיון ה NBA ולדיונים הגרמנים, אני עד היום לא מסוגל להבין איך אפשר לבחור ב DER KAISER למשתמש אובייקיטיבי. אז אולי הוא לא סובייקטיבי כמו אחרים בפורום, אבל הוא די איכזב אותי. ולמרות זאת אני עדיין חולה עליו כבן אדם אין הרבה שעולים עליו, רק שיחזור לרשום כמו בעבר!

כותב מפתיע: וואלה יש הרבה שהפתיעו אותי, וגם הרבה שציפיתי מהם לפריצה וזה פשוט לא הגיע. אותי אבל ממש הפתיע DEUCE עם תגובות פנטסטיות! בכלל משתמש שהשאיר אותי סקרן, רק שיבוא יותר ממנו!

הכותב האהוב: יש הרבה, נדב, C-J, שלושת הליצנים האנגלים, קירק, מישה ( שנעלם לו), ו...
    אבל בשבילי כותב אהוב זה אחד שאני רואה את ההודעות שלו וחייב לקרא מההתחלה ועד הסוף, והיחידי שממש עושה לי את זה הוא הגדול מכולם תומר, הלא הוא : תומר22

הכותב האובייקטיבי: אמפלמן לוקח בהליכה, בהליכה ....אז AMPELMAN הוא הבחירה שלי

הכותב הסובייקיטיבי: ריקי! סתם ככה כי אני חייב להזכיר את השוביניסטית באיזושהי דרך ( אחרי שנעלמה לנו מהפורום) אז דארלינג RIKI דה פלז'ר איז אול מיין. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב הרב גוני: דור המדהים, בכל מקום מביע דיעה, בכל מקום יש לו הבנה, בכל מקום מוכן לסייע, פשוט דוגמא למשתמש (מנהל). אז RAULITO התואר הזה כ"כ מגיע לך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הפורום הטוב ביותר: כחלק מעבודת המחקר שלי במרקטינג הייתי צריך בהרבה אספקטים להבדיל בין כמות ( אנגלי) ואיכות ( גרמני). כאחד שהכמות בשבילו זה דבר שולי אני חייב לבחור ב פורום הגרמני. מילים טובות גם לפורום ספורט כללי.

הדיון הטוב ביותר: למרות שגורמים עויינים ניסו לפגוע בו ( סלע, דנידין) דיון ה NBA הוא פשוט רמה אחת מעל כל הדיונים בפורום, לפחות!

עוד טופיק שלי הקאמבק של השנה הייתי חייב לתת ליניב המדהים תואר, חייב, אז NESTA זה בא מאהבה

המנהל הטוב ביותר: האמת שיש ארבעה שם הפייבוריטס שלי, דור הספרדי, יוני הגרמני ותומר הבלתי נלאה וכמובן לירן הישראלי שאני מודה כל יום שהבחור הזה נמצא בפורום.
    בסופו של יום ההכרעה שלי נפלה בין יוני שעושה עבודת קודש בגרמני ובאמת כל הסופרלטיבים האפשריים מגיעים לו על זה ולירן. חבל שאי אפשר לתת לשניים, אבל אני פשוט מחוייב לתת את זה ללירן, מה שהבחור הזה עושה מאחורי הקלעים זה פאקינג לא יאמן, לא יאמן!

הכותב שאינו כותב: יש כ"כ הרבה לצערי. מישה האגדי OBFAMI הוא אבל הבחירה שלי.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה מזכיר אותי בכל חור וחור אפשרי רוזנר, עוד אוהד קובי מתוסכל, תספיק להוציא את העצבים שלך על באיירן, יונייטד וכו'. התחלת לפרוק על כולם בפורום באופן סדיר רק בגלל שאתה אוהד שטוטגארט
    :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08
  8. קינג לדלי Member

יש לציין שאני לא מסוגל להכיר לעומק את כל הכותבים בפורום המשובח הזה מהסיבה שאני נכנס פעמים ספורות לדיונים מחוץ לפורום האנגלי.
    גם בפורום האנגלי יש הרבה דמויות שנראות לי כאותו בן אדם ופה כבר זאת הבעיה שלי כי הסיבה היא בעיות זיכרון קשות וגם יותר מידי קמח ותורה.
    לכן כמעט כל הכותבים יהיו מהשטח האנגלי.

מצטיין : סטרטפורד אנד. כל יומיים מגיח מישהו ובוכה על ההתנשאות שלו.בסופו של דבר לא סתם הרבה מעריכים את הידע שלו וקוראים אותו בעיון רב.
    גם הקטע של התותים והליצנים הפך כאן עם השנים לחלק ממנו. האמת שבדרך להביא את הילד מהגן ראיתי בצדדים דוכנים של תותים וחשבתי כמה מצחיק יהיה אם דווקא הוא יפתח אחד כזה...

המאכזב : אלה שכותבים גרוע לא מאכזבים אותי כי אני לא מצפה מהם.

המפתיע : אין.

האהוב : "סטרטפורד האמיתי". פיטר שנון ויודע לכתוב נהדר.
    יש לו עברית נהדרת לאחד שגדל באנגליה.למד את הסלנג של הישראלים לעומק והוא יותר ישראלי מכולנו.
    הבסיס שלו אנגלי ועל זה אני מקנא בו...גם השנינות והסרקזם מגיעים איתו היישר מאנגליה.

האובייקטיבי : ג'ורג' בסט.

הסובייקטיבי : איסטלנדס עם "אירופה רועדת" "אירופה מזדעזעת,ואסיה בוכה"...

הרב גווני : גיא הוטספר וארז ההולנדי המעופף והנהדר.

הפורום הטוב ביותר : אנגליה. :aaa12:

הדיון הטוב ביותר : טוטנהאם,טוטנהאם הוטספר.

המנהל : גיא הוטספר. ראיתם מנהל שעושה עמידת ידיים ברגע שאתה פוקד עליו ?
    תגיד תודה כי אם לא אני האוטובוס ההוא היה מורח אותך על הכביש בקנסינגטון ואפילו את המשחק מול סלביה היית מפסיד...

הכותב שאינו כותב : פיטר,האמרס פאן,והפיל אוהד הפורסט ואח של איסטלנדס שמראה את החדק פעם בשנה.

9. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

10. mrwhat Member

אני אענה רק על קטגוריה אחת, כי אין לי הרבה זמן.

הכותבים המצטיינים- יש כל כך הרבה, מהפורום האנגלי דרך האיטלקי ועד הגרמני, אז אני אבחר ב-רובי קין(כל הודעה זהב),nfcb - הבנאדם יודע על מה הוא כותב, ומביע זאת על הצד הטוב ביותר.הוטספר,למרות ירידה קלהבפעמים האחרונות שהיסתכלתי. AMPELMAN - מדהים, הבן אדם כל כך רב גוני שזה מדהים אותי כל פעם מחדש. לירן רוזנר - אין מילים.
    ואחרון אבל לא חביב, דר קייזר - למרות שכל הדעות שלו מנוגדות לחלוטין מהדעות שלי, הבנאדם יודע להעביר את מה שהוא חושב בצורה הטובה ביותר.

יש עוד כמה, אבל אני ממהר אז...

11. Pipe Member

הכותב המצטיין - ישנם הרבה כותבים נהדרים שאני נהנה לקרוא וגם ללמוד מהם. אני אציין במיוחד את קירק, סטרטפורד, רובי, אוריטוטי ואמיר ע'. you're all aces in my book.

הכותב המאכזב - זו לא תחרות ולכן אין טעם להתאכזב. אנחנו כאן להנות ולדבר על כדורגל, לא צריך לקחת דברים אישית והכל נעשה בהומור, גם אם לעתים הוא לא מוצלח במיוחד.

הכותב המפתיע - אני לא נכנס לפורום האיטלקי בד"כ ולכן לא הכרתי את רוב הכותבים בו עד השנה, אז מבחינתי AGENT ORANGE על שלל פרובוקציותיו נכנס לקטגוריה הזו. הוא אולי לא יזכה בתואר חביב הקהל, אבל בכדורגל הוא מבין, וזה מספיק בשבילי.

הכותב האהוב - קירק ורובי קין. מעבר לידע הרב ולאינטיליגנציה גם משלבים שנינות משובכת וסרקזם איכותי בהודעות שלהם. והיי, עם מי עוד אני יכול לדבר על האוס בת'רד האמריקאי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אני אוהב לקרוא גם את ההודעות של סלע, ג'ורג'י, סמואל ותומר.

הכותב האובייקטיבי - גל אמפלמן גם כותב משובח וגם לא משוחד. גם סטרטפורד לדעתי ראוי לציון בקטגוריה הזו. אם הוא לא היה אוהד יונייטד אני בטוח שבכל פעם שהוא היה מגיב בדיונים אחרים לא היו קוראים לו "שחצן, מתנשא, מגעיל" ושלל הברכות שהוא זוכה להן.

הכותב הסובייקטיבי - רודס, שלבי (dude, גם אני לא משוגע על פדרר, אבל מה שאתה עושה לו בדיון הטניס זו שחיטת אופי).

הכותב הרב גוני ביותר - סלע, הלא הוא הקייזר של אייסוקר.

הפורום הטוב ביותר - לפורום האנגלי אין מתחרים, גם בשנה שבה חובבי אברם נדחפו. אני מאוד נהנה לגלוש גם בספורט הכללי. אמנם אין בו הרבה דיונים, אבל כמעט כל דיון בו פשוט פנינה.

הדיון הטוב ביותר - אני הכי נהנה לגלוש בדיון של מנצ'סטר יונייטד, דיון התקשורת באנגלי,בדיון הטלוויזיה האמריקאית באוף טופיק ובדיון הטור דה פראנס( :aaa021: ).

המנהל הטוב ביותר - לירן, דור ולירן רוזנר מבחינתי מעל כולם כשלירן לוקח בפוטופיניש.

הכותב שאינו כותב -ארתור, בוריס ומתן שלא יוצא יותר מדי מגבולות הדיון של יונייטד, וחבל.

12. beitar4ever Member

הבחירות שלי:

הכותב המצטיין - הכותב המצטיין הוא דור( ראוליטו), ממש כותב נפלא אני נהנה לקרוא את ההודעות הארוכות והמנומקות שלו, ממש כותב מעולה (נ.ב , אתה תגיע רחוק אם תבחר במקצוע הזה לעתידך).

הכותב המאכזב -את האמת אף אחד לא איכזב, אולי מישהו שהוא קצת מעצבן עם תגובותיו לפעמים זה Agent orange, יש לו לא מעט יציאות לבחור הזה.

הכותב המפתיע -אלחנדרו רודריגז שהצטרף אלינו לא מזמן, מהודעותיו ניתן לראות במישהו שמבין כדורגל וכיף לקרוא את הודעותיו, ואין לי ספק בכלל שאם ימשיך לכתוב למשך תקופה ארוכה הוא יהפוך לאחד הכותבים הטובים ביותר בפורום.

הכותב האהוב -תומר 22 . אין לי ספק בכלל שאם הוא יגיב יותר אפילו הוא יהיה המצטיין, הוא אחד שבהודעות שלו שופך את כל מה שהוא יודע בכדורגל ואין לי ספק בכלל שהוא יודע, בנוסף הוא משקיען לא קטן שנותן הרבה צבע להודעות שלו ולדיונים שהוא פותח.

הכותב האובייקטיבי -גם פה אני נאלץ ללכת עם תומר 22, כי גם בהודעותיו הוא הכי אמיתי שיש.

הכותב הסובייקטיבי - יצא לי להיתקל בלא מעט אנשים סובייקטיבים, אך אני יעדיף להישאר חסוי כדי לא לפגוע בהם.

הכותב הרב גוני ביותר -שלומי דוד, הוא בן אדם שמבין בהרבה ענפים ובמיוחד בטניס , ואפשר לראות זאת בדיונים המושקעים שהוא פותח.

הפורום הטוב ביותר - כדורגל ישראלי, כי אין אחר מלבדו.

הדיון הטוב ביותר - יש המון שהיו מושקעים, אך בשבילי הכי טוב היה של בית"ר כי שמה הייתי הכי פעיל.

המנהל הטוב ביותר - ראוליטו.

הכותב שאינו כותב - את האמת אין לי מישהו שאני יכול לבחור בו בקטגוריה זו.

13. roeiuzan Member

הכותב המצטיין - תומר22
    המאכזב - \
    המפתיע - abu
    האהוב - taribowest
    האובייקטיבי - שגיא
    הסובייקטיבי - don joan roman
    הפורום - ישראלי
    הדיון - מכבי חיפה
    המנהל - לירן
    הכותב שאינו כותב - יחי(בגלל הצבא)

14. Jack Wilshere Member

משעמם לכם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מצטיין : רובי קין. ההודעות שלו משלבות תוכן והומור גם יחד. מכל מקום, אני מאוד אוהב את כל הכותבים הקבועים בפורום האנגלי, ואפילו את מחרחרי הריבים למיניהם (אגב, לא הגיע הזמן לנתק את הפורום האנגלי מאייסוקר?). בפורום הגרמני nfcb הוא רמה אחת מעל כולם. מבחינת הסגנון הייתי רוצה לציין את Gass12, שכתיבתו משלבת רהיטות ועממיות. הייתי רוצה לציין גם את SkiMan, שאני כמעט תמיד מסכים עם הדעות שלו בדיון התקשורת, דיון הסרטים וכולי. ואחרון אחרון חביב: תומר22, שמנהל את הפורום העולמי במקצועיות, ניכר עליו שהוא משקיען. הואיל ואני אקטיבי בעיקר בפורום האנגלי, אני בוחר ברובי קין, כאמור.

המאכזב : אף-אחד לא אכזב אותי.

המפתיע : פרנקו בארזי. לא חושש להתנגח עם כל הפרות הקדושות בפורום, להיכנס לגוב האריות ולירות לכל עבר (הדיון של היונייטד), תוך כדי שהוא מפגין בקיאות לא מבוטלת.

האהוב : Rudess. חבר גם מחוץ למערכת הפורומים, האיש שהביא אותי לפורום. על כל פנים, אני מאוד אוהב את המשתמשים שכותבים בקביעות בדיון של ארסנל, להוציא כל מיני שוטים למיניהם.

האובייקטיבי : אין חיה כזאת. אף-אחד לא אובייקטיבי במיוחד, ואני לא מצליח להעלות על דעתי מישהו שהוא יותר אובייקטיבי מאחרים.

הסובייקטיבי : xavi6. הוא לא מסוגל לראות את הסגולות של פברגאס, והטעמים לכך ברורים לכל. את חלב הוא כינה "באלרוסי חסר מושג". לדידו, חלב ואדא הם לא השחקנים הכי טובים בארסנל. עוד הוא הוסיף שחלב ואדא לא ראויים לשבת אפילו על הספסל בברצלונה.

הרב גווני : Abu. הוא כותב בקביעות בפורום האנגלי, בדיון ה-N.B.A, בדיון ליגת ווינר, בדיוני הטניס למיניהם, בדיון הסרטים, ואיפה לא בעצם? הוא תורם המון לדיון של ארסנל, וכמעט תמיד אני מסכים עם דעותיו.

הפורום הטוב ביותר : האנגלי. בפורום האנגלי יש את מיטב הכותבים. לא לחינם הדיונים השונים בפורום האנגלי הם הארוכים ביותר. הייתי גם רוצה לציין את הפורום הגרמני, שבו מתנהלים דיונים מעניינים ושפויים, שבהם נוטלים חלק משתמשים רציניים.

הדיון הטוב ביותר : הדיון של ארסנל. אכן, יש הרבה מאוד זבל בדיון, הרבה מאוד ספאם, הרבה מאוד טפילים, אבל יש גם הרבה מאוד תכנים. הכותבים הקבועים בדיון הם משקיענים בלתי נלאים. לא בכדי זהו הדיון הארוך ביותר בתולדות אייסוקר, לא בכדי כל הויכוחים המעניינים ביותר מתרחשים בדיון, הכי הרבה צפיות בדיון, הכי הרבה משתמשים סימולטנית ועוד. בהקשר הזה הכמות עושה איכות.

המנהל : Nigel Winterburn. מלבד היותו אחד הכותבים האהובים עלי (אני כמעט תמיד מסכים עם דעותיו בנושאים השונים), הוא ביטל לי את ההשעיה מהפורום בראשית דרכי, ולכן אני רואה בו כפטרוני.

הכותב שאינו כותב : תרנגול כפרות. אני נהנה לקרוא את ההודעות שלו. חבל שהוא לא כותב לעיתים תכופות יותר.

15. תומר22 Member

הכותב המצטיין - אני אבחר ביוני (Ralph-Lauren). על הסיקורים המושקעים מדי מחזור בפורום הגרמני ועל העבודה השוטפת והמושקעת לאורך כל השנה. גם דור עובד בספרדי ללא הספקה, תמיד נשאר מעודכן ודואג גם לעדכן את כולנו.

הכותב המפתיע - אליאס (sixtobastia) שבא ככה פתאום והרים את הדיון הארגנטינאי למחוזות עליהם אפשר היה רק לחלום. הוא קצת נעלם לאחרונה, אז נקווה לראות אותו כאן איתנו לזמן רב.

הכותב האהוב - או, יש הרבה שאני נהנה לקרוא את ההודעות שלהם. החל מלירן רוזנר הגדול, ממשיך ליותם בפורום האיטלקי, גיא ורועי באנגלי ועוד.

הכותב האובייקטיבי - עמיתי לפורום העולמי, אמפלמן, הוא הבחירה המתבקשת כאן, על שלל הודעותיו המלומדות והלא משוחדות. אני אוסיף ואזכיר את שגיא מהפורום הישראלי.

הכותב הסובייקטיבי - Messinho. על בית"ר, סמלים, שחקני נשמה ומירוסביץ'. בית"ר, ואין עוד מלבדה.

הכותב הרב גוני ביותר - שלומי דוד. אולי זו לא הקטגוריה המדויקת, אבל אני חייב להחמיא לו על העבודה האדירה במגוון הנושאים בפורום ספורט כללי ובפורום ההימורים. דיוני הטניס תמיד מושקעים וכיף לקרוא את הודעות הפתיחה שלו. תענוג. נציין גם את הקיסר סלע שנמצא בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר - אני מחויב לפורום העולמי שלי, אבל צריך להודות שפורום היורו עשה שירות אדיר לקהילה הזו והמחיש את אייסוקר בצורה הטובה ביותר. גם העבודה מאחורי הקלעים וגם הדיונים המעניינים בהם כולם נטלו חלק. זו שנת היורו.

הדיון הטוב ביותר - אני לא עוקב יותר מדי אחרי ה-NBA במשך העונה הסדירה, אבל הדיון הנהדר כאן מחזיק אותי בעניינים. באמת כיף לקרוא.

המנהל הטוב ביותר - למרות שיש לו הרבה על הראש הוא לקח על עצמו והוביל בגדול את פורום היורו, וזה כמובן בלי להזניח לאורך העונה את הבייבי שלו בישראלי. לירן הוא הפייבוריט לשלי.

הכותב שאינו כותב - אני רואה את אשד פה מדי פעם, מגיב בעיקר בפורום האיטלקי. אז אני אנצל את ההזדמנות לפנות אליו: אשד, אני מקווה לראות אותך חוזר בגדול גם לדיון הצרפתי שהיית החלק המרכזי בו בשנה שעברה. מוריירה שאל עלייך...

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/08