טקס ניסים כהן 2010

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏15/7/10.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - יש רבים וטובים באייסוקר. החל מThe Yellow Diamond (אבירם) דרך Hotspur (גיא). אבל אם צריך לבחור אחד אני הולך על אמיר ע. הוא כותב בצורה רהוטה, ברורה ובעיקר עם המון ידע בכדורגל. גם שאני לא מסכים איתו הדעות שלו נשמעות מאוד משכנעות.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הכותב האהוב - גם כאן יש הרבה כאלה אבל הבחירה שלי הולכת לTHE STRETFORD END (טל). כל הודעה שלו בקשר ליוניטד או נבחרת אנגליה מלאה בתשוקה ואהבה אמיתית לכדורגל. אני תמיד נהנה לשמוע תגובה מאוהד כדורגל אמיתית בטח אחד כמו טל שרואה את הכדורגל בצורה דומה מאוד לאיך שאני רואה אותו.

הכותב הרב גוני [/.b]- Raulito ]
    לא משנה אם מדובר בדיון של הפועל ת"א, הולנד או כל מסגרת אחרת, תמיד כיף לקרוא את ההודעות שלו. מנומקות, ענייניות ולעניין.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי. אני בעיקר כותב באנגלי ולכן אני קצת משוחד.

הדיון הטוב ביותר - אהבתי מאוד את הדיון על הליגות הנמוכות בפורום האנגלי אבל לדעתי הדיון על נבחרת הולנד בפורום המונדיאל היה הטוב ביותר. ושוב, יתכן כי אני משוחד. אבל לעבור על הדיון ולהרגיש מה עבר על הנבחרת ההולנדית. הציפיות, ההנאה, ההצלחה, ההפתעה, וגם האכזבה. דיון מלא קסם.

המנהל הטוב ביותר - תרשו לי להגיד שכל מנהל באייסוקר שמקדיש מזמנו האישית לפורום ראוי להיות כאן ולקבל יותר ממילה טובה על מה שהוא עושה למען הפורום.
    תודה לכולכם.

הכותב שאינו כותב - הייתי רוצה שAriel(אריאל) יכתוב יותר. כל גיחה שלו לפורום מעוררת עניין אצלי כי מדובר בכותב ברמה מאוד גבוה. אם היה כותב לעיתים קרובות בטח היה מתמודד על התואר הכותב הטוב ביותר באייסוקר ואולי הכותב המגוון ביותר.

נ.ב
    כמעט שכחתי, אם כבר נותנים מחמאות לכותבי הפורום אז כולכם מוזמנים למפגש הפורום המסורתי-
    http://www.asoccer.co.il/index.php?showtopic=27706

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/7/10
  2. eastlands Member

ומה עם אירוע השנה באייסוקר לפחות חברי פרלמנט האריות

נסיעה לכותל בחצות נסיעה חסרת תקדים גם במונחים עולמיים !

חבורה בריאה מאוד שגרמה לי להבין שאני לא לבד ,ועוד נהג תימני בשם אריה שעד עכשיו לא יודע מה נחת עליו בשעת לילה מאוחרת ,פרס ניסים כהן לכל אחד שעלה להעסה הזאת אכן חבורה קשה לפיצוח ,מה שגורם לי לחשוב שנית עם מי אני מתווכח פה כל העונה ,קירות אטומים ! לא יאומן הפורום הזה כבוד!

3. אסף ראסינג Member

היי לכולם, עקב זה שאנ יכותב רק בדיון הארגנטינאי (אדבר על כך בסוף ההודעה), אני לא יכול לענות על כל הקטגוריות, אז אענה על מה שכן:

הכותב המצטיין - idan10
    מתנסח יפה, מביע דעות, בנוסף משתמש קליל שיודע גם לשלב הומור, ובכלל מוסיף צבע ותענוג לקרוא.

הכותב המשתפר - לא פה מספיק זמן כדי לקבוע

הכותב האובייקטיבי (גם האהוב) - benos
    תמיד נחמד, תמיד מתייחס באופן אישי לאדם אליו הוא עונה, ויודע לבקר גם את הקבוצה שלו כשצריך. בטוח שיישאר למרות קבוצתו שירדה ליגה

הפורום הטוב ביותר - כדורגל עולמי

הדיון הטוב ביותר - מלבד הדיון הארגנטינאי, דיון התלבושות, ודיון השידורים

המנהל הטוב ביותר - Sixtobastia
    אין מילים, יחס אישי, אובייקטיביות, הומור, והשקעה אין סופית בעיקר.
    רק תמשיך ככה
    אמיין גם את לירן שפגשתי אותו אישית, אחלה של בן אדם, וזה מתבטא גם בפורום

*וקצת נימה אישית-
    נרשמתי לפורום כאוהד ראסינג, והדיון הארגנטינאי היה הסיבה העיקרית לכך שנרשמתי, ולמעשה הגבלתי את עצמי אליו.
    לקח לי זמן להבין איזה טעות עשיתי, מלבד היותי אוהד ראסינג, אני גם אוהד הפועל תל אביב בארץ, ובכלל אני חובב כדורגל גדול, ואני לא חושב שזה מתבטא פה
    הפורום הזה נהדר, בטח לאנשים כמוני, וחבל שלא ניצלתי את זה
    אני מקווה החל מהעונה הקרובה להרחיב אופקים ולהיות הרבה יותר פעיל בפורום.

אסף

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  4. Igi Member

יאללה...

הכותב המצטיין - Raulito. גם אם יש מספר נושאים שהוא טועה בהם לדעתי, אין עוררין על היותו הבן אדם שתמיד יתייחס ברצינות ויתן תשובה עניינית לכל נושא ולכל בן אדם שיבקש זאת.

הכותב המאכזב - היצור שפרץ לאנשים לא כל כך מאכזב אותי כי הוא היה משתמש פרווה שלא ציפיתי ממנו לכלום. אין לי אף אחד שמאכזב אותי כי אין לי מאף אחד פה ציפיות אישיות.

הכותב המשתפר - אדם, דה יונג, אני שם לב שבכל הקשור לפתיתח נושאם וחדשות הוא מפציץ ותורם המון לפורום. אולי 'הכותב המשקיע' יותר יתאים פה, פשוט לא עקבתי יותר מדי כדי למצוא מישהו שהשתפר.

הכותב האהוב - אם זה היה ה'בן אדם האהוב' הייתי בוחר בזיו(איש הגשם) או גל(הירוק,ברח לי הכינוי האחרון שלו) שמדברים לעניין ובדר"כ גם עם הומור, אבל תואר ה'כותב האהוב' אני מחשיב כבן אדם שאני לא ממש 'מכיר' אישית, אז הייתי בוחר באייג'נט אורנג' שלמרות שלדעתי יש לו הרבה דעות שנשמעות מטומטמות בגלל סובייקטיביות גדולה בהרבה נושאים, הוא בן אדם טוב עם חוש הומור אדיר. כמו כן גם סטרדפורד שנדיר שלא מצאתי הודעה שלו שלא הסכמתי איתה. גם רודס, שיצר בטח הרבה אנטיגוניזם כלפיו שמתי לב, אני אוהב והוא מאד משעשע אותי. הבחירה הסופית היא זיו(איש הגשם)

הכותב האובייקטיבי - מייקל קאריק ובאמת שהכל בא בטוב, אבל במקרה שלך זו לא מחמאה... אתה כל כך אובייקטיבי שזה לפעמים פשוט מגוחך.

הכותב הרב גוני - דנידין ללא ספק וזו דווקא כן מחמאה. מבין בהמון נושאים החל מלהכפיש את רה"מ בין אם זה לדבר על כדורגל ושאלקה, או לתרום לדיוני הספורט השונים.

הפורום הטוב ביותר - מכיוון שבתיאור הכותרת ציינתם "האהוב ביותר", אני אגיד שזהו הישראלי. הוא לבטח לא הטוב ביותר, אבל הפורום הכי קליל שאני מרגיש הכי חופשי והכי נהנה לכתוב בו.

הדיון הטוב ביותר - הדיונים עם שחם על חיפה-הפועל על ההתבכיינויות השונות משני הצדדים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

המנהל הטוב ביותר - שמתי לב בעיקר ל-sixtobastia שהוא משתמש ומנהל הנהדר שתורם המון לפורום עם הידע שלו על האיזור הדרומי של אמריקה.

הכותב שאינו כותב - איפה לעזאזל מר Shacham? כבר התחלתי לחשוב שזה יוזר שיצר אלי גוטמן במטרה שיוכל להסיר כל צל של מילה רעה מהפועל ולהעביר הכל לשאר הגורמים בכדורגל הישראלי.

5. SeRgInHo Member

גאה שהייתי שותף לנסיעה הזאת! :aaa12:

אני מקווה שנהפוך את זה למסורת ולפני כל טורניר גדול (כמובן 48 שעות לפני שריקת הפתיחה) נגיע לכותל בחצות ונתפלל למען שלום הנבחרת.

6. קרלס פויול5 Member

עמוד אחורה...

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - יותם nereo rocco ,הודעותיו ברמה הגבוהה ביותר, מקיפות ומנוסחות היטב. בעל חוש הומור נהדר שמוסיף המון לכתיבתו. בחור בעל לב זהב שקשה שלא לחבב.

הכותב המאכזב - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

הכותב המשתפר -שי furia ceca, משתמש מדהים ואינטיליגנט בעל ידע עצום על קבוצתו האהודה יובנטוס, עם הזמן הוא הפתיע אותי לטובה. נכס אדיר לפורום האיטלקי. אם אני לא טועה כינויו הקודם היה .juve. (?)

הכותב האהוב - אנדרי AGENT ORANGE, בדיוק כמו תוכן הכותרת- הבן אדם "שרוט".משתמש מצחיק שאני מאוד מחבב את האופי שלו. אני בטוח שבעזרת הפנאטיות הרוסונרית שלו הוא יוכל להקים מחדש את הפוסה.

הכותב האובייקטיבי - דור raulito, פשוטו כמשמעו המשתמש האובייקטיבי ביותר לדעתי.

הכותב הרב גוני - עומר, כותב הודעות עינינות בפורומים השונים, בעיקר האיטלקי, העולמי והישראלי. משקיע ללא ערף בכל אחד מהפורומים האלו.

הפורום הטוב ביותר - ישנה התלבטות קשה בין הפורום האיטלקי לפורום המונדיאל. בשניהם המנהלים ביצעו עבודת קודש למען הנאת הקורא. בפורום האיטלקי נכתבים פוסטים מדהימים אך אני אלך עם פורום המונדיאל, בכל זאת פורום של פעם בארבע שנים.

הדיון הטוב ביותר - דיוני המחזור באיטלקי.

המנהל הטוב ביותר - יואב cazzo , עובד ללא הפסקה למען איכות הפורום. אין דבר שקשור לאיטליה שהוא לא יודע עליו ולא מבין בו, יודע איטלקית ברמה של סופר, אוהב לעזור כשצריך ועוד כמה דברים ששכחתי. כל מה שאפשר לבקש ממנהל.

הכותב שאינו כותב - ZLATAN IBRAHIMOVIC, הצבא גוזל ממנו זמן יקר של כתיבה בפורום אך בהתחשב ברמת כתיבתו ומעורבותו הוא חסר לפורום האיטלקי (ובמיוחד לאנדרי) למרות שהוא מבקר מדי פעם.

8. wings Member

פעם ראשונה שאני משתתף, לצערי גיליתי את הפורום רק לפני חצי שנה פלוס מינוס. בבחירות שלי אני מתייחס בעיקר לפורום כדורגל ישראלי וקצת מונדיאל. כמה מהקטגוריות די קשות לבחירה ואני אחליט בהמשך.

הכותב המצטיין - החלטתי לבחור ב Nigel Winterburn בגלל התרומה שלו לאשכול הפוטבול\בייסבול\הוקי האמריקני. נכס אמיתי לפורום.

הכותב המאכזב - kfiros. הרובן עובד של הפורום, פוטנציאל לא ממומש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx הייתי שמח לראות אותו פעיל גם מחוץ
    לאשכול האיצטדיונים. אולי אני צריך להכניס אותו לקטגוריה של הכותב שאינו כותב.

הכותב המשתפר - Raulito. משהו ציין שבעבר משהו קרא לו רובוט, זה היה אני... הסיבה שקראתי לו ככה (וזה היה בהומור דרך אגב) מכיוון שבחודשים הראשונים שלי כאן הייתי נתקל בהודעות שלו שתמיד היו ארוכות מאוד, ותמיד הפיסקה הראשונה היתה כאילו נכתבה בצורה אטומטית ע"י מחשב. סוג של הודעה ללא רגש. אבל מתישהו זה השתנה וההודעות שלו הפכו להיות הרבה יותר מהנות לקריאה. הוא גם תמיד כותב בצורה אובייקטיבית ולא מחפש להיכנס לריבים מיותרים.

הכותב האהוב - אני אוהב לקרוא את רוב הכותבים בפורום מכבי חיפה. שגיא, rainman, ועוד. אם אני צריך לבחור אחד, אז אני בוחר ב Toffeeman שתמיד מצוין. 

הכותב האובייקטיבי - ערן לוי. עם שם כזה לא נעים להשאיר אותו בידיים ריקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx. וברצינות, הוא תמיד כותב לעניין
    ואני חייב לציין שעד לפני כמה שבועות הייתי בטוח שהוא אוהד מכבי חיפה בכלל. רק אחרי שביקרתי בבלוג שלו אני חושב הבנתי שהוא אוהד מכבי ת"א. זה אומר הרבה על האובייקטביות שלו בפורום.

הכותב הרב גוני - de middenweg. ההודעות שלו בקשר להולנד היו תענוג. ובכלל כיף לקרוא בנושאים שונים.

הפורום הטוב ביותר - אין לי פה הרבה ברירות ואני בוחר את פורום כדורגל ישראלי.

הדיון הטוב ביותר - אני אישית הכי נהנה באשכול של מכבי חיפה כי זה פורום בפני עצמו. נהנתי גם לקרוא את כל ההודעות באשכלות האיצטדיונים השונים. המחמאות בעיקר ל kfiros ועומר.

המנהל הטוב ביותר - The Yellow Diamond. הוא פעם מחק לי בטעות איזו הודעה תוך כדי שהוא מחק שרשור
    של ריבים ושלח הודעה פרטית להתנצל. צריך להוסיף? להבדיל, לירן איים עלי בפרטית בהרחקה וקרא להודעה שלי טוקבק בוואן בגלל שכתבתי משהו בסגנון "טישו משהו?". איזה מלשן אני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    ואם כבר הנהלה, אז לפני איזה שבוע נכנסתי בצחוק עם יוזר של פול התמנון וכתבתי שחמד יהיה מלך השערים. תוך חמש שניות ההודעה נעלמה - מה עם קצת חוש הומור, הלו?

הכותב שאינו כותב - אני לא מספיק זמן בפורום כדי לענות על זה. אני יכול להגיד שבכללי הייתי שמח לראות נציגים של יותר קבוצות בישראלי. היה נחמד גם אם היה אשכול אחד באנגלית שאוהדים מחו"ל לפני משחקים
    מול קבוצות ישראליות יכולים להשתתף בו. אחד מהנהלים כתב שזה לא נחוץ מכיוון שיש כלים לתרגום אטומטי, אבל הבעיה שאוהדים מחו"ל לא עושים חיפוש בעברית והסיכוי שהם יגיעו בכלל לפורום הוא נמוך מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/10
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הכותב המצטיין -
    הצ'כי הזועם או יובה. לשעבר, אי אפשר לומר תגלית כי הוא לא חדש אבל חזר השנה לפעילות. אייסוקר והאיטלקי הרוויחו.

הכותב המאכזב -
    ירדן.

הכותב המשתפר -
    בולדוג. חבל שאין עוד כותבים כמוהו שאיכפת להם.

הכותב האהוב -
    הסוכן הכתום.

הכותב האובייקטיבי -
    אליאס.

הכותב הרב גוני -
    עומר, לפעמים הוא כותב שטויות אבל ידע יש לו ובכמויות, אם זה בישראל, איטליה או רומניה ואוזבקיסטן.

הפורום הטוב ביותר -
    איטליה. למרות הרוב פה אני שמח להיות בדעת המיעוט, שמח שהאיטלקי הראה שיש המשכיות והייתה לנו עונה נהדרת מבחינת סיקורים, דיונים וכותבים חדשים שהצטרפו. אני מקווה לעוד שנים כאלה.

הדיון הטוב ביותר -
    לא זוכר משהו שהיה בולט במיוחד.

המנהל הטוב ביותר -
    יותם. הבחירה שלי שנה שנייה ברציפות, אחראי להרבה צבע באיטלקי יחד עם יואב, עובד קשה ואחראי לצורה של האיטלקי כיום.
    הכותב שאינו כותב -
    הרשימה מאוד ארוכה אבל מי שהיה הכי חסר לי העונה הוא קובי (קובי רומאניסטה) שהלימודים הגבוהים מנעו ממנו להיות מעורב יותר והדיון של רומא מוסר את געגועיו.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל תודה לכל אלה בחרו בי. בסופו של דבר אני נמצא פה בשביל לשמור קשר עם מדינת ישראל ולכתב על הדברים שאני אוהב ומתעניין בהם.

הכותב המצטיין - אליאס (sixtobastia), שני הלירנים וכמובן דור (ראוליטו). אני מקווה שארז (הרצליה עד מוות) ישתחרר בקרוב כדי שנחזור לדבר כמו בעבר.

הכותב המאכזב - בוא נתמקד בדברים החיוביים, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הכותב המשתפר - מי שצץ לי מיד לראש הוא אדם ("נייג'ל דה יונג). במשך השנה האחרונה נפגשנו פה בפורום דה הרבה וברב הזמן ראיתי אצלו נטייה טובה. גם ראיתי צדדים טובים של עומר. בשבועות האחרונים שמתי גם לב לשני חבר'ה אחרים: xavi6 ו-arsenal fan שהתגלה כבחור מאד חביב עם דיעה טובה.

הכותב האהוב - פה הרשימה ארוכה...בדיון ההולנדי יש לנו כמה חבר'ה שתמיד כיף איתם. הגיע הזמן שארז יקבל יותר זמן בשבילנו, אבל כשיחזור מהצבא אני בטוח שנראה אותו יותר. בדיון של מכבי חיפה אני תמיד נהנה לשתף רגשות על הקבוצה עם גל, שגיא, זיו (rainmain) ואיגי. סביר להניח שיש עוד כמה, אבל אני רוצה לעשות היום עוד דברים אחרים...

הכותב האובייקטיבי - לירן למרות שאני גיליתי גם הרבה רגשות עמוקות כשהוא מדבר על הפועל באר שבע. זה היה מאד נחמד כי תמיד חשבתי שאי אפשר להכעיס אותו. מגיע גם מילה טובה לעידו (C_WEB) שמראה המון קלאסה כאוהד יחיד בדיון ההולנדי שממש אין לו דבר עם אייאקס. תמיד מראה המון סטייל ומבחינתי הוא נכס לדיון.

הכותב הרב גוני - אליאס. השתמש בשורשים שלו בשביל להיות מעורב בדיון ההולנדי. היה נחמד לקבל ממנו הודעה פרטית אם בנושא כלשהו שקשור לדרום אמריקה אני טועה. והשיא, אנחנו כבר דיברנו על הוקי שדה...נו, זה רב גוניות, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הפורום הטוב ביותר - אני דווקא מאד אוהב את שני הפורומים הפחות גדולים. "ספורט עולמי" וה"אוף טופיק" נחמדים. בראשון יש הרבה תשומת לב לענפי ספורט אחרים ובשני פשוט כיף מדי פעם לבקר. אני בעיקר אוהב את הדיון של המוסיקה (מה אתה שומע עכשיו). רואים המון טעמים וזה נחמד מאד.

הדיון הטוב ביותר - בדיון של הפוטבול רואים מספר חבר'ה מצומצם, אבל אני בכל פעם מתרשם מחדש מהידע של הבחורים ההאלה. אני מאד אוהב את הספורט הזה, אבל יש כאלה שאפילו יודעים מה השחקנים אוכלים לארוחת הבוקר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

המנהל הטוב ביותר - כל המנהלים עושים עבודה מצויינת, אבל בחור אחד צריך לקבל קצת יותר קרדיט. שלומי משקיע הרבה מאד דקות גם בענפי ספורט שלא ממש ידועים בארץ. אני לא ממש זוכר מתי ואיפה, אבל זכורים לי נושאים שלמעשה היו מתים ושלומי המשיך לעדכן! נורא אהבתי לראות את זה!

הכותב שאינו כותב - שלומי, בחור עשר. יואב (cazzo). אני מניח שהוא כותב הרבה בדיון האיטלקי, אבל לצערי דרכינו לא ממש נפגשות הרבה. אההה, ורוני. אתה חסר לי פה גבר!

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הכותב המצטיין - אני חושב שבכל שנותיי בפורום כמעט אוטומטי הלכתי עם קירק. אז כנראה שלא שמתי לב השנה ליותר מדי הודעות שלו או שאני בעצמי הורדתי יותר מדי את המינון. בכל מקרה, תמיד טוב לגוון. בחירה קשה והתלבטות רצינית - אבל לירן, הישראלי, החבר לשריטה הכתומה, ובכלל, בכתום, בלונדון או בב"ש - תמיד עם שפה רהוטה והודעות מהנות. התואר לך.

הכותב המאכזב - יש כמה בספרדי, כאלה עם פוטנציאל עצום אבל שלפעמים מתעסקים בקטנות. לא עולה לי בראש משהו ספציפי.

הכותב המשתפר - נייג'ל דה יונג.

הכותב האהוב - אוי, השנה באמת שהבחירה הזאת קשה מתמיד. ערן ועופר תמיד התחלקו אצלי בפרס, שי ואליאס גם מועמדים מצויינים וגם פיטר. אם לא העקיצות על סוארז הייתי נותן לאליאס, אבל ידידי הטוב, שי (de Middenweg) שחי את החלום שלי בהולנד, יקבל את הפרס

הכותב האובייקטיבי - c_web - עידו כמובן. הבחור בהולנדי בכלל אוהד אלקמאר, אבל ללא ספק הבן אדם מצליח לשמור אל אובייקטיבות מדהימה בכל הנוגע לקבוצות האהדה שלו. גם ארסנל והולנד כמדומני. ובכלל, אחד ממנועי הדיו ההולנדי, שתיכף תגלו שגם הוא זוכה בפרס. גם עומר (AFCA) מהדיון שלנו ראוי לקטגוריה.

הכותב הרב גוני - דור (ראוליטו), ישראלי, עולמי, אנגלי, ספרדי, גרמני. תמיד שם ותמיד על הצד הטוב ביותר.

הפורום הטוב ביותר - עולמי. מה ציפיתם?

הדיון הטוב ביותר - אני אובייקטיבי! , סתם, ממש לא. דיון הליגה ההולנדית. הדיון שכל שנה מנצח ללא מתחרים. סתם, הפעם גם הדיון של הולנד במונדיאל נותן לו פייט. אבל בית לא מחליפים, גם לא בשביל טורניר של פעם בארבע שנים.

המנהל הטוב ביותר - כמעט הוא לקח את האהוב, הפעם אין לו מתחרים - אליאס (sixtobastia), המנהל של השנה האחרונה בה' הידיעה. ידע עצום בדרום אמריקה וניהול פנטסטי של העולמי, ביחד כמובן עם סיקורים מהשורה הראשונה. ישר כח. מחמאות גדולות גם לשני הלירנים, סלע, רפאל שרק נכנס לצוות, תומר, אורי ובכלל, לכל הצוות המופלא הזה.

הכותב שאינו כותב - יסטה!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx . סתם. הרשימה ארוכה: קודם כל החבר'ה ההולנדים, נועם, דודי ורוני שחייבים לכתוב יותר, את האמת שקירק קצת נעלם לי מהרדאר... ועוד חבר'ה שכרגע לא עולים לי לראש.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  12. Number 8 Member

הכותב המצטיין - אין לי מישהו אחד... זה מתחיל מלירן הישראלי, ממשיך דרך שי ההולנדי ועדי שחזר מהגלות שלו לדיון של ארסנל עד לדור ראוליטו(אל תדאג, אנחנו עוד ניתן לכם בראש העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ) מגיע כל הכבוד לכולם.

הכותב המאכזב - Shacham. הוא באמת יודע לכתוב ולהתבטא אבל ברגע שזה מגיע לדיון על הפועל וחיפה, זה מוציא את כל ה"רוע" ממנו כמו שאומרים וזה נורא מאכזב.

הכותב המשתפר - יש לי שניים, גל(Toffeeman) ואדם(נייג'ל דה יונג). שניהם באמת השתפרו מהשנה שעברה, אני זוכר את התגובות שלהם כאילו זה היה אתמול... אבל עבר הרבה זמן מאז, שניהם ממש השתפרו ואני לא יכול לבחור באחד. מבחינתי, שניהם צריכים להיות הכותב המשתפר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האהוב - אני אוהב לקרוא את ההודעות של עומר. לפעמים הוא לא כותב כזה מסודר עם פסיקים ונקודות אבל זה לא העיקר, מה שכתוב בתוך ההודעה זה מה שחשוב, ומעבר לעובדה שהוא אוהד את מכבי ונפגשנו לא פעם אחת, הוא גם כותב מצויין, אם זה בישראלי או בפורומים האחרים.

הכותב האובייקטיבי - לירן הישראלי. תמיד אומר את האמת, גם אם זה דברים רעים על הקבוצה שלו ולא מתרגש לדבר על זה.

הכותב הרב גוני - עומר. יש לו ידע בהמון ליגות ומגיב כמעט בכל הפורומים.

הפורום הטוב ביותר - פורום כדורגל הישראלי. אמנם אני מנהל שם ואני קצת משוחד אבל בעיקר זה בגלל הקפיצת מדרגה שעשינו בשנה האחרונה... הדיונים אצלנו הרבה יותר טובים, יש יותר ויותר משתמשים שרוצים לעזור, שומרים על הרמה בפורום, לא מפסיקים להגיב, משתמשים איכותיים שאוהבים את הפורום ודואגים שיתקדם, וזה כמובן ביחד עם כל המנהלים שעושים עבודה גדולה מדי יום. אני גאה להיות חלק מהחבורה הישראלית הזו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הדיון הטוב ביותר - אני קצת משוחד אבל... דיון הישראליות באירופה. אולי היו שם תגובות שלא הכי במקום אבל הדיון זרם על הרבה משתמשים ונגמר עם 3000 הודעות... שאפו.

המנהל הטוב ביותר - אליאס. כל התרומה שלו בזמן המונדיאל פשוט קנתה אותי...הוא לקח על עצמו הרבה סיקורים וכאשר היו חורים לסגור, הוא היה הראשון לסתום אותם. ומעבר למונדיאל, צריך כמובן להזכיר את העובהד שלו בפורום העולמי ובסיקורים לצ'מפיונס... בקיצור לא חסר. באמת רק שימשיך ככה, חלק חשוב מאוד באייסוקר בשנה האחרונה.

הכותב שאינו כותב - Emil. בנוסף חסר לי מתן(ווין רוני באנגלית) וג'ילארוסי שהיה כותב הרבה בדיון של מכבי.

13. shlomydavid מנהלים

שי, תודה רבה על הבחירות. באמת שריגשת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    ברשותכם, אני עושה זאת בקצרה.

הכותב המצטיין - דור (RAULITO). התגובות שלו פשוט מרשימות אותי כל פעם מחדש..
    הכותב המאכזב - אין לי.
    הכותב המשתפר - לא מכיר מספיק ולא יכול לבחור בקטגוריה זו.
    הכותב האהוב - שי (De Middenweg).
    הכותב האובייקטיבי - דור (RAULITO)
    הכותב הרב גוני - שי (De Middenweg). כותב כמעט בכל מקום.
    הפורום הטוב ביותר - בשבילי כמובן זה הבייבי - פורום ספורט כללי
    הדיון הטוב ביותר - לצערי דיון הטניס זה לא מה שהיה פעם, וקשה לי לבחור בדיון אחר.
    המנהל הטוב ביותר - כל מנהל באייסוקר ראוי לתואר הזה. אבל בכ"ז, sixtobastia בלט השנה מעל כולם. המשך כך !
    הכותב שאינו כותב - אבו. איפה אתה חביבי ? תחזור תחזור כבר לדיון הטניס..

14. AFCA Member

הכותב המצטיין- היו לי קצת התלבטויות בין שי לדור, אלך על דור (ראוליטו) שכל הודעה שלו מנוסחת נפלא ופשוט כיף לקרוא.

הכותב האהוב- אנדריי (AGENT ORANGE). אולי יש כאלה שיחלקו עליי, אבל מהודעות שלך אני מוצא את עצמי יושב מול המסך ומתפוצץ מצחוק.

הכותב האובייקטיבי- לירן.

הכותב הרב גוני- שי (de Middenweg)

הפורום הטוב ביותר- גם פה היו לי התלבטויות, בין הפורום האנגלי שאני מאוד נהנה לקרוא בו לבין פורום המונדיאל המושקע מאוד. החלטתי ללכת על הפורום האנגלי, גיוון נהדר ורמה גבוהה (למרות התבכיינויות לפעמים).

הדיון הטוב ביותר- ההולנדי!

המנהל הטוב ביותר- אליאס (sixtobastia). משקיע מאוד והודעות ברמה גבוהה. כיף לקרוא הודעות שלך.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכותב המצטיין - דור. מגיב בכל מקום, כל הודעה שלו מנמק ומסביר ברמה גבוהה, אפשר להתווכח איתו (כמו עם כל אחד אחר) על התוכן, אבל תמיד תמיד מעביר את דעותיו ברמה גבוהה, לא זורק מילים לאוויר ללא ביסוס, שלא יגמר לעולם.

הכותב המאכזב - לא יודע מה זה מאכזב, אבל מ- AGENT ORANGE אני בטוח שאפשר לראות הרבה יותר ממה שאנחנו רואים, אני מציין אותו פה רק כי זה ברור כל כך שאת כל מה שצריך יש לו, פשוט יש יותר מדי הודעות שלא אומרות כלום, להצחיק זה אחלה, זה מוסיף, אבל שזה שוב ושוב חוזר ללא שום תוכן רציני... זה כבר מאבד מהטעם. כותב שחשוב לאייסוקר, ויכול לתת לפורום הרבה יותר.

הכותב המשתפר - לציין פה את עדי (arsenal fan) זה לא במקום לדעתי, כי מי שהכיר אותו מהקדנציה הראשונה יודע שכל הודעה שלו מתחילת ימין בפורום היא על רמה, משתפר הוא לא, איטליגנט וכותב ברמה גבוהה הוא כן. לא הצלחתי עדיין לגבש דיעה בעניין, אם יהיה מישהו אני אערוך את ההודעה ואציין את שמו.

הכותב האהוב - לא חסר, שאתה מעביר כל כך הרבה דקות ביום, ימים בשבוע ושנים בכלל.. בפורום, אתה צובר ומכיר אנשים מרתקים, איכותיים, שכולם אהובים כי לכולם יש מכנה משותף איתך, הכדורגל. קשה לי מאוד לציין שם ספציפי, אבל בשביל הספורט- Der Kaiser

הכותב האובייקטיבי - יש אנשים שאוהבים לרדת עליו בנושא הזה, ורואים את זה כחיסרון, אבל הבן אדם פשוט אומר בלי להתבייש מה שהוא חושב, גם אם זה מנוגד לחלוטין לכל דיעה אחרת בפורום, גם אם זה קשור לקבוצתו. אורי- Michael Carrick.

הפורום הטוב ביותר - בדרך כלל באתי לבחירה הזו עם דיעה מוצקה, והיה לי קל לבחור, הפעם אין לי משהו ברור, לכן אני אתן את הקול שלי לפורום הישראלי, בשלבים גדולים של העונה היה ברמה גבוהה מאוד, יש דיונים חיים, היו שלבים שהפורום הלך אחורה בגלל משתמשים מסויימים, אבל הכל מטופל, ונקווה שהעונה נתגבר יותר טוב על המפריעים והפורום ימשיך להתקדם.

הדיון הטוב ביותר - הדיון ההולנדי במונדיאל, היו שם הודעות מדהימות, לא חושב שקיים דיון העונה אם כמות של רגש כמו שהיה בדיון הזה, אחלה דיון, שחבל שלא הסתיים בצורה חיובית יותר.

המנהל הטוב ביותר - טוב.... מעולם לא הייתה לי בחירה קשה כמו זו, ואני ממש נקרע, יש לנו צוות מדהים, איכותי, שלוקח את הפורום הזה למקומות גבוהים כל פעם מחדש, באמת שאין לי מושג במי לבחור אבל אני חייב לציין מספר מנהלים מדהימים, שעשו השנה עבודה מדהימה שכולם מבחינתי ראויים לתואר הזה במידה שווה- אליאס, יותם, אורי, יואב (בגלל עבודה אדירה בתקופת המונדיאל) ודור. אבל צריך לבחור ובשביל הספורט אני אבחר באליאס, שנתן מעצמו המון, גם בנושאים ומשחקים שלא עניינו אותו באופן אישי, אבל בשביל הפורום השקיע ועשה עבודה מדהימה. אני שוב חייב לציין גם את יותם, שביחד עם שאר המנהלים באיטלקי מרים פרוייקטים מרהיבים באיטלקי, צל"ש ענק.

הכותב שאינו כותב - דניאל חסר לי בכל רגע בפורום הזה, קירק קצת נעלם העונה, וכולי ציפייה שארז ההולנדי ישתחרר מהצבא כבר ונראה אותו פה שוב על בסיס יום יומי.

------------------------------------------------------------------

עוד עונה עברה, היה כרגיל כיף גדול, וכבר עונה חדשה בפתח, :aaarse: