טקס "ניסים כהן" 2011

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nesta, ‏2/6/11.

1. RealStretford Member

אני כותב כמה מילים, זהים לחלוטין לשתי הפורומים שלהם אני שייך, גם ספורטאנטר וגם איי-סוקר.

אנו חיים במדינה (יחסית) דמוקרטית, שבו לרוב אתה חופשי לעשות אתה מה שאתה רוצה, אפילו לבחור באיזה פורום אתה כותב בענייני כדורגל.

בתקופה האחרונה אני כותב בעיקר (אבל לא רק) בספורטאנטר, וזאת בעיקר בגלל שהחברים שלי נמצאים כאן, והאנשים שאני הכי נהנה לכתוב איתם ולשמוע את דעתם. זאת לא אומרת שאין כאלה באיי-סוקר. יש שם המון אנשים שאני מחזיק מאד מדעתם.

כמובן שיש גם מטומטמים גם שם וגם שם.

קורה לא מעט שיש לי את שני הפורומים פתוחים אצלי במחשב בו זמנית.

כל ה"קומלימנטים" והעקיצות וכל שאר הבולשיט שמכתים את שתי הפורומים לא ראוי ולא מכובד.

שכל אחד יכתוב איפה שהוא רוצה. לעולם לא הבנתי את ה"תקרית" שהתחיל את כל העסק הזה, לא בדקתי וזה גם לא מעניין אותי, אבל די! הגיע הזמן להתבגר ולהמשיך האלה.

ושיהיה מעניין ונעים ומשכיל לכולנו.

פיטר

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - IDANS10 - הגיע במהלך השנה וכל נושא שהוא לוקח אליו יוצא בינגו. חידוש מרענן לאייסוקר. לרשום שי (de midenwegg) זה קיצ'י, כי הוא כבר כותב ותיק ואהוב, מצטיין מגיע למישהו שהשנה נתן את כל כולו, שי עושה את זה כבר יותר משנה, הרבה יותר, הוא מהאיכותיים שנשארים פה וטוב שכך...

הכותב המאכזב - לא חושב שיש כזה, לא התאכזבתי מאף אחד.

הכותב המשתפר - אני חושב שזה גם מגיע ל-alexsw, הציף הרבה בהתחלה, אחרי זה נרגע, ועכשיו מתחיל לדבר כדורגל יותר, הוא אפילו התחיל לסמפט את אלישע.

הכותב האהוב - יואב (cazzo) היחידי שיודע על כל ליגה וליגה, ניב בכל שפה ומתקשר עם העולם המוסלמי הספורטיבי בצורה מושלמת, מגיע לו להיות גם בכותב האובייקטיבי אבל בתאכלס הייתי יכול לשים אותו כמעט בכל קטגוריה פה. מעט אחריו, אני חייב להגיד, למרות שכמעט על שום דבר אני לא רואה איתו עין בעין, אנדריי AGENT ORANGE פשוט מצחיק אותי 365 יום בשנה עם תמונות מוריניו/ויכוחים עם יותם, כיף לראות את הצחוקים האלה, גורמים לכתיבה להיות מהנה הרבה יותר, נותן צבע וטעם. ראוי לאיזכור!

הכותב האובייקטיבי - אני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx סתם. הכותב האובייקטיבי...אני ייתן את התואר הזה לדור Raulito. יודע לפרגן למי שצריך וגם לצאת על מה שצריך. המשך כך, טוראי (או שזה רב"ט כבר?)

הכותב הרב גוני - MURAAD. יש פורום שהוא לא נמצא בו?

הפורום הטוב ביותר - אם היינו בשנת מונדיאל/יורו כמובן שזה היה נכנס (עדיין כמה פעמים הם באים? פעם בשנתיים? 4?) אבל בסופו של דבר, הפורום הטוב ביותר הוא ה- :aaa15:. כמו שאמרו, זה לא הכמות אלא האיכות. אחריו, הישראלי (למה אין סמיילי כזה?), הבית שלנו.

הדיון הטוב ביותר - כל דיון שאפשר לנגח את בארסה מבחינתי הוא הטוב ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx אבל לדעתי דיון הטוב ביותר, שנה שניה ברציפות - פרויקט שמינית גמר ליגת האלופות.

המנהל הטוב ביותר - יותם (Nereo Rocco) - ומי שחושב אחרת, זה כמו לבחור בשחקן אחר מתיאגו סילבה לשחקן השנה באיטליה, לא מובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב שאינו כותב - יניב NESTA http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx (יש לך מזל שחזרת אחרת היה אפשר להעביר את השרתים והאנשים לאוסטרליה/ניו זילנד).

3. RubberSoul Member

האמת שכינויים והודעות לא מתקשרות לי ואני לא זוכר הרבה כינויים, אז לא חושב שיש לי הרבה מה לכתוב פה, למרות שאני קראתי מלא הודעות איכותיות. אז ברשותכם אני כתבתי לחלק מהסעיפים.

הכותב המצטיין - xavi6, אוהב לקרוא את הסיקורים למשחקים הגדולים שלו.

הכותב המאכזב - אם אני אזכר במישהו אני אערוך עד סוף הספירה(או אשלח בפרטי למנהל).

הכותב המשתפר - בכל זאת נזכרתי במישהו. amirb91, שגם כותב סיקורי מחזור טובים, טוב לראות כאלה כותבים, ויש מצב שגם בשנה הבאה אני אכתוב אותו פה.

הכותב האהוב - אליאס, בעיקר ההודעות בספרדי על שחקנים מדרום אמריקה.

הכותב האובייקטיבי -

הכותב הרב גוני - עומר, אני רואה אותו בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר - עם כל האהבה לפורום הספרדי, יש שם דברים שקצת קשה לעשות שם, כמו לנהל דיון ליגות נמוכות כמו באיטליה ובאנגליה, ובגלל שבד"כ אם אתה משקיע במשהו יש כאלה שלא יאהבו את זה כי זה לא מעניין אף אחד...
    אני בוחר באיטלקי, כל הודעה חדשה שיש אני קורא, בעיקר בדיון של התקשורת(קראתי אותו מההתחלה וזה פשוט ענק!), בליגות הנמוכות ובשאר הפורום.
    הפורום הספרדי האהוב ביותר עלי, אבל זו לא השאלה לצערי.

הדיון הטוב ביותר - דיוני ליגת האלופות בעולמי, וגם כי בכל מקום שמדברים על הרוע השטני של ברצלונה זה דיון מעניין וגם כי זה ליגת האלופות בכלל.

המנהל הטוב ביותר - המארח Alon Harazi, אני רואה ויודע כמה הוא משקיע כדי לארח לנו אנשים.

הכותב שאינו כותב -

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/11
  4. xavi6 Member

מצטיין-אליאס. תותח אמיתי.

מאכזב-אף אחד. אני לא מצפה לכלום פה מאנשים.

הכותב המשתפר-Muurad. תותח אמיתי2. גם אם אני לא מסכים איתו אני יכול להבין את דבריו, והוא לא מדבר מהתחת.

הכותב האהוב-שון (dude) ואבירם The Yellow Diamond. אני יותר אוהב אותם כבני אדם מכותבים, אבל גם בפורום כל הודעה שלהם פנינה.

הכותב האוביקטיבי-וואלה, אני חייב לציין את כל האוהדים ההולנדים. באמת שלא ראיתי קהילה אחת (איטלקית, ספרדית, אנגלית במיוחד) שיש בא אוביקטיביות כמו לקהילה הזאת. מביניהם הייתי בוחר את de Middenweg.

הכותב הרב גוני-דור (raulito). כרגיל, מעל כולם. חייב לפרגן גם לעומר שנמצא בכל מקום.

הפורום הטוב ביותר-כבר לא האנגלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אני אוהב את הספרדי וזהו.

הדיון הטוב ביותר-אין כאלה, כול אחד מושך לצד שלו בלי להקשיב לאחר. אם היו יותר הולנדים הכל היה מסתדר.

המנהל הטוב ביותר-אבירם. The Yellow Diamond.

הכותב שאינו כותב-ארז, real madrid. תחזור, אני משתגע בספרדי בלעדיך.

5. Los Che Member

הצטרפתי לפני מעט זמן לפורום כך שייתכן ותשובותיי לא יהיו מדויקות או משקפות, בכל אופן נראה נחמד מאוד לערוך תחרות ולא אוותר על ההזדמנות להצביע למספר קטוגריות שאוכל.
    בלי קשר לכך, אני בפורום קצת יותר מחודש ומאוד נהנה, אחלה כותבים ואחלה רמה.

הכותב המצטיין - The Yellow Diamond - אני קורא את ההודעות שלו בפורום הישראלי ועם רובם מוצא את עצמי מסכים. כותב איכותי ביותר ואובייקטיבי.

הכותב האובייקטיבי - המשתמש 'לירן'

הכותב הרב גוני - muurad כותב כמעט בכל פורום אפשרי, בנוסף להיותו מבין עניין ואחלה כותב בכללי.

הפורום הטוב ביותר - אולי הוא לא פורה בכותבים כמו האנגלי או הישראלי, אבל אני משוחד ולכן אצביע לספרדי. :aaa21:
    אגב, צריך לציין בהקשר לכך את העובדה ש99 אחוז מחובבי הכדורגל הספרדי הם אוהדים של ברצלונה וריאל מדריד שלהם יש קהילות מאוחדות ולכן המצב הדל של משתמשים בפורום הספרדי.

הכותב האהוב - זה דומה לקטגוריית 'הכותב המצטיין' מבחינתי וכאן אצביע לעוד כותב איכותי ובולט בפורום - sixtobastia והידע שלו בכדורגל הארגנטינאי מאוד הרשים אותי, בנוסף הוא גם כותה ותורם בפורום הספרדי בו אני נוכח לרוב.

המנהל הטוב ביותר - rivaldo שדואג לעדכן מידי יום בפורום הספרדי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכותב המצטיין - יש כמה כותבים מצוינים שאני מאוד מעריך מהפורומים השונים פה באייסוקר, אבל אמרו לי שאני חייב לבחור אחד, אז זה יהיה - עדי (ארסנלפאן) שכמעט ללא יוצא מן הכלל מנמק בהרחבה ומגיב לעניין. שי ההולנדי, נרו פרנקו (יותם), עידן הקולומביאני, איתי הפרואני, קובי הרומאי, אורי ה"צרפתי" (תחזור לכתוב!) ואחרים לא הרבה מאחור.

הכותב המאכזב - שחם (Sacham) כותב טוב ומעניין שלצערי מעורב יותר מדי בשטויות ובוויכוחים מיותרים לדעתי.

הכותב המשתפר - כותב שהגיע בשנה האחרונה ושמתי לב אליו רק לאחרונה, Ian Wright שאינני יודע את שמו אבל אני רואה אותו מגיב יותר ויותר והרושם מאוד חיובי. גם Walkon הותיר רושם מצוין בזמן הקצר יחסית שהוא איתנו, לא סתם החליפו לו צבע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

הכותב האהוב - וואי, יש כל כך הרבה כאלו ולעתים מסיבות שונות לחלוטין. עידן יודע להצחיק אותי ולהתכתב איתו תמיד מעניין, על תגובות של נרו פרנקו היקר אני אף פעם לא מדלג, יואב בדרכו המיוחדת, אורי בשפתו המיוחדת ובערך כל החבורה שבקטגוריית המצטיין גם מועתקת הנה, ירדן שהוא כותב מהרגש ולא כדי לפגוע, אבל בחירה יש רק אחת ולכן אתן את קולי לאיתי הפרואני (itay7) שמשלב הרבה ידע והומור בתגובות שלו בדיון הפרואני.

הכותב האובייקטיבי - אין דבר כזה, אבל הכי קרוב שאני יכול לחשוב עליו זה אותו צמד של השנה שעברה, לירן (לירן) ואורי (מייקל קאריק). גם דור (ראוליטו) בהחלט שומר על פאסון אובייקטיבי.

הכותב הרב גוני - שי ועידן מגיבים במספר ענפי ספורט, אבל מי שחולש על הכי הרבה ליגות, וראוי גם לאזכור באופן כללי כאחד הכותבים הטובים באייסוקר הוא האיש ואלף הקבוצות, אור (Muurad)

הפורום הטוב ביותר - הפורום האנגלי הכי פעיל ויש בו מספר דיונים ברמה גבוהה, העולמי הוא זה שאני הכי אוהב וקרוב לכותבים בו (תחומי עניין משותפים בין היתר), אבל האיטלקי הוא לדעתי הטוב ביותר, מידת ההשקעה והמעורבות של המנהלים, איכות המשתמשים ובכלל האווירה בו. אני מקווה שלצד האיכות נזכה גם לכמות מרשימה יותר בעתיד הקרוב.

הדיון הטוב ביותר - אני אוותר על הבחירה פה ורק אציין כמה דיונים ששווים אזכור לדעתי: גיליתי השנה דיון נהדר בספורט כללי שלא הייתי מודע לקיומו, של איזשהו ענף ספורט ינקי מונפץ. הדיון של ארסנל הוא תמיד מעניין, ההולנדי נהדר כרגיל למרות רוח הפסימיות שנשבה בו העונה, דיון הטניס איכותי מתי שהחברה חוזרים ומושקע תמיד בזכות שלומי וגם הדיון הניסיוני של הליגות השונות באירופה הפך למקום מעניין וצבעוני השנה.

המנהל הטוב ביותר - שנה שעברה בחרתי באורי שעדיין עושה עבודת קודש פה באייסוקר, אבל אני משתדל לגוון משנה לשנה. שי (אלון חרזי) משקיע המון מאז הצטרף למנהלים וראוי למילה טובה, נרו פרנקו הוא תמיד בחירה אפשרית פה, לירן מבחינתי זה שם נרדף לאייסוקר וכך גם סלע ורוזנר שבשבילי תמיד יהיו ה-מנהלים. אבל אני אתן את הקול שלי למי שעושה המון עבודה אבל הכי בשקט מכולם - שלומי היקר (שלומי דויד רק באנגלית ומחובר)

הכותב שאינו כותב - נעלם כבר פעם אחת בעבר, חזר ולצערי עזב שוב, פיטר (RealStretford) אוהד הסיטי האנגלית עם התגובות המשעשעות ביותר באייסוקר. מקווה שבקרוב בן (BENOS) יחזור מהעולם החדש ושלא אאלץ לרשום את שמו של אורי (URI) פה מודגש בשחור שנה הבאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/11
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קטגוריית הצבע: אנדריי (סוכן כתום) ומאגר תמונות המוריניו הלא נגמר שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Selby Member

הכותב המצטיין- All around, אמיר ע. (אני חייב לציין לטובה גם את sixtobastia, אבל כאמור ההצבעה הולכת לאמיר)
    הכותב המאכזב- אני? כאילו, יוצא לי לקרוא את עצמי לפעמים, כמו ילד בן חמש, בחיי...
    הכותב המשתפר- אני לא עוקב יותר מדי אני חייב להודות, אולי Ian Wright.
    הכותב האהוב- סטרטפורד אנד, לא ספציפית על השנה אלא יותר בתור פרס מפעל חיים. Top, Top Red
    הכותב האובייקטיבי- מייקל קאריק
    הכותב הרב גוני- אמיר ע
    הפורום הטוב ביותר- עדיין, :aaa12:
    הדיון הטוב ביותר- מממ..."בחצר המלכות" דיון קליל ונחמד. למרות שאין ממש דיון אחד שבולט באופן ברור.
    המנהל הטוב ביותר- שלומי שכבר שנים זה נראה שהוא משקיע ימים ולילות בשביל הפורום, לא מבין איך אפשר להצביע אחרת.
    הכותב שאינו כותב- כל אלה שעברו לספורטאנטר ובמיוחד סטרטפורד אנד חסר לי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - ארסנלפאן, הודעות ארוכות ומנומקות.
    הכותב המאכזב - רודס, על הגב של ונגר באופן קיצוני.
    הכותב המשתפר - איאן רייט, גרף עולה ברמת איכות ההודעות.
    הכותב האהוב - אמיר ע, חוץ מכשהוא מדבר על גרנט - סובייקטיבי לחלוטין בנושא הזה.
    הכותב האובייקטיבי - ווקאון, נכנס בקבוצה ללא רחמים כשהיא ראוייה לכך, לי קשה יותר עם זה אני חייב לציין.
    הכותב הרב גוני - מוראד, ראיתי אותו כותב בצורה משכנעת כבר על כל מיני סוגים של ליגות.
    הפורום הטוב ביותר - אנגלי.
    הדיון הטוב ביותר - ליברפול.
    המנהל הטוב ביותר - AW forever, מזל שיש אחד שמגבה את ונגר בדיון של ארסנל, מילא רוב נגד אבל רוב מוחלט נגד זה כבר נראה מוזר לחלוטין.
    הכותב שאינו כותב - סטרטפורד.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/11
  10. yonmu Member

הכותב המצטיין - Nereo rocco. כל תגובה שווה קריאה.

הכותב המאכזב - לא מישהו ספציפי, אבל הארוע באקטואליה-אנגליה בהחלט איכזב.

הכותב המשתפר - לא שלא ציפיתי ממנו, אבל הוא פשוט מוסיף המון - bulldog.

הכותב האהוב - Agent Orange.

הפורום הטוב ביותר - האיטלקי. גם אם אין הרבה כמות, האיכות מדהימה.

הדיון הטוב ביותר - של מילאן. אין ספק שאני לא אובייקטיבי, אבל מדובר בדיון לא מרוח על 400 עמודים אבל כן תוסס ומרתק.

הכותב שאינו כותב - Uri בעיקר.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - ArsenalFan, מתנסח מצוין, מדבר לעניין, מעורר מחשבה. מנמק. מסוג המשתמשים שכשאתה רואה שהתגובה האחרונה בדיון היא שלו אתה לא תדלג על זה, תמיד יש לו הרבה מה להגיד.

הכותב המאכזב - מעדיף להשאר ברוח חיובית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הכותב המשתפר - אין מישהו שציפיתי ממנו לרמה נמוכה והפתיע אותי, אייסוקר מורכב ב99% מכותבים איכותיים, מי שלא כזה בדרך כלל בורח למקומות אחרים שבהם ההתנגחויות, הקלישאות שלו וכו' מתקבלים יותר טוב. אני פשוט אתן את זה למישהו שלא הכרתי והשאיר רושם טוב, Ian Wright.

הכותב האהוב - אין לי פייבוריט. אני אשים פה את Strawberry Fields כי הוא כותב מצוין שאני מרגיש שצריך להיות פה איפשהוא ברשימה שלי, הוא מזן נדיר של אוהדים שמכירים את המועדון שלהם מאוד לעומק, כזה שישלוף לך את השמות של קבוצת הU16's שלנו באמצע הלילה. מתעניין ומעדכן לגבי כל הליגות הנמוכות באנגליה.

הכותב האובייקטיבי - Micheal Carrick, לא חוסך ביקורת מהקבוצה שלו אף פעם, לא מייפה כשלים או מאשים שופטים.

הכותב הרב גוני - מוראד. אין כדור שנבעט איפשהוא באירופה או דרום אמריקה בלי שזה יעניין אותו. נדיר למצוא אנשים עם ידע נרחב כמו שלו על הליגה הברזילאית או קבוצות כמו פאלרמו או נבחרת דנמרק עד גיל 17.

הפורום הטוב ביותר - משוחד :aaa12:

הדיון הטוב ביותר - ליברפול! רק כותבים טובים גם לא במספרים גדולים. לפחות אני לא צריך להיות דכאוני ולהכנס לפאניקה לבד. הטוב ביותר? לא יודע, אבל הוא האהוב עליי.

המנהל הטוב ביותר - Micheal Carrick, על ההשקעה העצומה בסיקורים לליגת האלופות העונה.

הכותב שאינו כותב - לא פה מספיק זמן כדי שמישהו באמת יהיה חסר לי. לא בוכה בלילות על החבר'ה שהחליטו לעזוב.

12. ArsenalFan Member

קודם כל, תודה למי שהזכיר אותי בהקשרים חיוביים... תמיד טוב לדעת שמעריכים אותך ומחמם את הלב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב המצטיין: יש כמה שבולטים, אבל de Middenweg הוא הבחירה שלי. תמיד רהוט, משקיע, מבין עניין, לא מתלהם, תורם בצורה משמעותית במיוחד לדיון ההולנדי בזכות היתרון הטבעי שלו וגם תמיד עונה לשאלות בתחום "מומחיותו".

הכותב המאכזב: לאנדריי קנצ'לסקיס יש פוטנציאל לא רע בכלל שמתבזבז על מציאת עובדות לא רלוונטיות בויקיפדיה והודעות שאיך נגיד... הן קצת היסטריות. בזה פחות או יותר הדברים מסתיימים.

הכותב המשתפר: Walkon. זמן לכנות: בהתחלה חשבתי שהוא כותב קצת טרחן (בעיקר בכל מה שקשור לבובת הוודו שלו, הידועה גם בשם רוי הודג'סון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ), אבל מהר מאוד התברר שהוא הפך לנכס אמיתי בדיון המתעורר לחיים של ליברפול (הרנסנס של דלגליש עושה את שלו גם על האוהדים). הראייה הטובה ביותר - הניהול הטרי.

הכותב האהוב: יש הרבה, כולל אוהדי ארסנל שחלקם אני מכיר גם מחוץ לפורום. אבל אני הולך נגד הנטייה לבחור בגונרים והולך לקיצוניות השנייה: הוא גם כותב מצטיין, אבל מעבר להצטיינות אני פשוט מחכה כל פעם למה שהוא כותב. גם לקרוא את דעתו, אבל במיוחד לעקיצות הסרקסטיות - על ספ*ס באופן ספציפי. אפילו את הירידות על "פראנסנל" אני מקבל באהבה. בקיצור, אם זה לא היה ברור, KirkH. אהבתי את ההודעות שלו מאוד גם ב"קדנציה" הקודמת שלי כאן.

הכותב הרב גוני: Muurad. להביע את דעתך על כל דבר, זו חוכמה קטנה מאוד. להביע אותה ברהיטות, עם הפגנת ידע מרשימה, עם ניתוח מעניין - זה כבר אתגר הרבה יותר גדול. רואים שיש בו אהבה מזוקקת וטהורה לכדורגל, וזה יפה (סליחה על התפרצות המנחם-בן שבי).

אני מוותר על הבחירה בקטגוריית "הכותב האובייקטיבי" בגלל שזה מונח בעייתי מדי להגדרה ברורה - ואני שונא אותו.

הפורום הטוב ביותר - אני מבלה את רוב זמני באייסוקר בפורום האנגלי, אבל אני לא יכול לבחור בו, ממש לא. הפורום האנגלי ספג בשנה האחרונה מכות אנושות שקשה להמעיט בערכן או לבטל אותן. זה התחיל עם הנטישה של אוהדי ווסטהאם (דווקא בעונה שבה הקבוצה זכתה לחשיפה הרבה יותר גבוהה בישראל) והמשיך כמובן עם העריקה ההמונית האחרונה שבאה לידי ביטוי גם בכמות וגם באיכות. עצוב לראות מה נהיה מהדיון של מנצ'סטר יונייטד. הדיונים של טוטנהאם ומנצ'סטר סיטי כבר כמעט RIP. התקבלו החלטות מצד כל הצדדים המעורבים שהיו לא לעניין ובסופו של דבר הפגיעה שנוצרה היא בקהילה האנגלית כולה. אין לי בעיה לקרוא לאברשה לחזור הביתה, אבל אני לא משלה את עצמי. אני בוחר לפרגן במקום זאת לפורום האיטלקי, שלפעמים סתם כיף לקרוא אחרי שהמחזור מסתיים, כי הכתיבה על הנושא ע"י מספר משתמשים שם היא ברמה שלא הייתה מביישת מגזיני ספורט טובים.

הדיון הטוב ביותר - ההולנדי. אני פשוט נהנה שם. נהניתי גם לחלוק חוויות אישיות מהביקור שלי העונה במשחקים באמסטרדם. והתפרצות השמחה אחרי האליפות הסנסציונית למדי של איאקס, הייתה שווה הכל. חוץ מזה, מדובר במקום היחיד שבו ניתן למצוא אוהד ישראלי של AZ אלקמאר! פינה חמה תמיד תישמר לדיון הליגות הנמוכות באנגלי. ולכל מי שבחר בדיון של ארסנל - אתם כנראה אוהבים את ז'אנר סרטי הדיכאון.

המנהל הטוב ביותר - הרבה מאוד מהעבודה של מנהל נעשית מאחורי הקלעים, לכן אבחר בכותבים שאני הכי נהנה מהם מבין המנהלים - וזה בין sixtobastia לבין הרצליה עד המוות. שני כותבים איכותיים לכל הדעות, אבל הכף תוכרע כאן לכיוון ארז בגלל שהוא כותב בנושאים שקצת יותר קרובים ללבי והנטייה הצפון-אירופית שלי מתקשה להסתדר עם כל השמות והמונחים בספרדית שוטפת... בקיצור, הרצליה עד המוות.

הכותב שלא כותב - בעיניי זה מיותר לנקוב בשמות הנוטשים מהפרשה האחרונה בפורום האנגלי. אני כן אנקוב במשתמשים אחרים שהייתי שמח לראות אותם כותבים יותר - כותבים כמו משה אוחיון, RealStretford, הוטספר, Dyer... יש גם אוהדים של קבוצות יותר קטנות שהייתי שמח לראות אותם יותר, כמו Ariel המצוין שאוהד את רדינג, ואוהדי פורסט שקופצים לביקור מדי פעם. צריך לבחור אחד? Hotspur.

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/11
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - שנה שניה ברציפות ArsenalFan כל הודעה בצבע.

הכותב המאכזב - אין לי.

הכותב המשתפר - נבחר באלכס alexshw שבהתחלה היה קרציה(גם עכשיו קצת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) אבל התמתן עם הזמן, גם Muurad ו-Ian Wright שהגיעו השנה כותבים מצוינים.

הכותב האהוב - מירו שהוא האוהד בית"ר היחידי כאן מלבדי (Don Joan Roman) והיחיד שמתדיין איתי בדיון הקודר על קבוצת המנורה וגם שי ההולנדי שבכל נושא הדעות שלו תמיד מרתקות.

הכותב האובייקטיבי - כרגיל Michael Carrick.

הכותב הרב-גוני - Muurad.

הפורום הטוב ביותר - האנגלי השנה איבד הרבה כותבים וגם כבר היה לא נעים לכתוב שם עם כל העקיצות האישיות אז אני יבחר בפורום האיטלקי.

הדיון הטוב ביותר - לא כתבתי שם השנה אבל המשכתי לקרוא הליגה ההולנדית.

המנהל הטוב ביותר - התלבטות בין אליאס להרצליה אבל בחרתי באליאס שנה שעברה אז אני יבחר בהרצליה עד המוות.

הכותב שאינו כותב - סיטיבלוז וגם מיסטר ג'ו קול שנעלם.

14. gilad16 Member

אני לא כותב פה מספיק בשביל לבחור בחלק מהקטגוריות, אבל יש כאלו שאני אבחר

הכותב המצטיין: the yelow diamond שהפוסטים שלו תמיד מעניינים ושווים קריאה.

הכותב האהוב: לא ברור לי ההבדל, אז אני אבחר באופציה השנייה שהייתה לי לבחירה הראשונה, Don Juan Roman. אני נהנה לקרוא את התגובות שלו.

הכותב האובייקטיבי: חברי אלי sixtobastia שלא רק פה מסרב לבחור צד.

הפורום הטוב ביותר: הפורום הישראלי נהדר אבל אני אלך על הפורום העולמי שמלא בצבע ומאוד מעניין.

הדיון הטוב ביותר: דיון הליגה הלאומית תמיד משעשע אותי.

15. riquelme1 Member

בלי יותר מדי חפירות...

הכותב המצטיין- מוראד, המשתמש הכי איכותי ומקצועי שפגשתי בפורום הזה, תענוג לקרוא כל הודעה, כמות ידע בלתי נתפסת, הספקתי להכיר אותו עוד לפני שהצטרף לפורום הזה, ולא היה קשה לזהות שמדובר בבן אדם שנושם כדורגל עם הבנה עצומה, הייתי מצרף גם את נירו-רוקו שגם הוא משתמש סופר איכותי.

מאכזב- לא עולה לי כרגע.

כותב משתפר- אמיר מהפורום הספרדי השתפר מאוד השנה, גם המשתמש בוז'אן קרקיץ' עשה התקדמות יפה השנה.

הכותב האהוב -ירדן, כי הוא אמר לי לרשום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אליאס, פתחנו ברגל שמאל אבל היום הוא אחד האהובים עלי כאן בפורום, לירן רוזנר כמובן ועוד.

הכותב האובייקטיבי- גם לכאן מוראד נכנס, וגם לירן שהוא תמיד אוביקטייבי בכל דיון שהוא מגיב.

הכותב הרב-גוני- שוב מוראד(כמה מקורי), כמו שאמרתי ידע עצום כמעט בכל ליגה שיש, אפילו בליגות הזניחות ביותר שיש, המון ידע בליגה הפורטגלית שלא הרבה אנשים עוקבים אחרייה, ברזילאית, וגם בענפי ספורט אחרים. היתי מכניס גם את עומר, למרות שהוא מקשקש לפעמיים יותר מדי.

הפורום הטוב ביותר- האיטלקית ביי פאר. למרות החיבה שלי לספרדי, האיטלקי הוא הפורום עם המשתמשים הכי איכותיים בפורום, דיונים ברמה גבוה, סיקורים נהדרים, ותענוג להיות שם, האהבה שלהם לכדורגל האיטלקי גם בשיא השפל וגם ברגעים הקשים ביותר מעוררת בי קנאה. גם הספרדי עשה התקדמות לא רעה, הצטרפו הרבה אוהדי ולנסיה ואתלטיקו וזה תמיד טוב שיש אוהדים לא רק ל2 ה'גדולות', הדיון הכי פורה בפורום הוא דווקא של אתלטיקו.

המנהל הטוב ביותר- עידן ואליאס בעולמי עושים פלאים, יותם בפורום איטלקי שכיף לקרוא כל סיקור שלו, 'אלון מזרחי' בישראלי וכו'.

הכותב שאינו כותב- יסטה, רק ה' יודע לאן הוא נעלם, והמשתמש 'סרחיו ראמוס' שנעלמו עקבותיו.