טקס פרסי ניסים כהן לעונת 2004\2005!

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/5/05.

1. יוגב אסולין Guest

--- חברים כל מי שעדין לא הצביע פה ובחר או בחר בצורה חלקית בלבד.. מתבקש למלא את ההצבעות שלו פה לפני הסיום והשיכלול של התוצאות הסופיות.
    במידה ואתם הצבעתם ואתם רואים אנשים אחרים מהפורום שעוד לא הצביעו אתם מוזמנים לשלוח להם הודעות פרטיות כדי לרענן את זכרונם ולהביא אותם גם כן להצביע על מנת שנקבל פהא תה תוצאות המדוייקות והמעניינות ביותר.

--- בקשר לכל מיני פרסבים מיוחדים שאמרתם.. כמו שצויין פה בהודעת הפתיחה מנהלי הפורום יתנו ביחד עם התוצאות הסופיות כמה פרסים ותארים לאנשים ללא קשר להצבעה על התשתפפות או פעולה יוצאת דופן עבור הפורום וכל מיני דברים כאלה. אנחנו מבחינתנו נשתדל לא לקפח אף אחד. נשמח עם הדיון יחזור למסלול ההצבעות ולא דיונים סתמיים בין האנשים פה.. המשך גלישה מהנה לכולכם.

2. robson Member

הכותב האהוב מבחינתי הוא סטרטפורד אנד שכל תגובה שלו היא שנונה ומצחיקה תמיד מדבר לעיניין ומכניס פלפל לכל דיון שהוא משתתף בו.
    ראוי לציון גם בית"רי מלידה ששבה אותי גם בתגובותיו השנונות..
    הכותב המצטיין מבחינתי הוא hammers fan שכל תגובה שלו היא לעיניין ומראה הרבה בקיאות בליגות הנמוכות של הממלכה..
    הכותב המאכזב, מצטער אין לי ציפיות מהכותבים פה מכיוון שאני לא מכיר אף אחד כך שאין ממי להתאכזב..
    הכותב המפתיע, מבחינתי הוא רודס שהתחיל כליצן עם המייל מוונגר והוכיח בהמשך שהוא לא כזה אידיוט..
    הכותב האובייקטיבי מבחינתי הוא אלברו רקובה שעד עכשיו לא ברור לי אלו קבוצות הוא אוהד..
    הכותב הסובייקטיבי מבחינתי הוא כל אותם ילדים אוהדי הבונדס ליגה שלא זוכר את שמותיהם ואליהם אפשר גם להוסיף את תואר האוהדים הליצנים..
    הפורום הטוב ביותר, כמובן האנגלי שיש בו מספר לא קטן של מומחים לכדורגל אנגלי שנותר רק להוריד את הכובע בפניהם.
    הדיון המצחיק ביותר, הדיון של "קיבלתי מייל מוונגר"..

3. Barcik Member

אין איזה גביע קסטיליה?

4. city Member

הכותב המצטיין - יש שניים, רובי קין ואיסטלנדס, שרוב התגובות שלהם מצחיקות ושנונות.
    הכותב האהוב - ארתור, שלא כותב הרבה על כדורגל וחבל, אבל הפך את פורום האוף טופיק מפורום משני לאחד הפורומים שהכי מהנה לקרוא פה.
    הכותב המאכזב - אין לי ממש כותב מאכזב. אני לא מכיר את האנשים מחוץ לפורום אז אין לי מה לצפות מהם.
    הכותב המפתיע - כנ"ל.
    הכותב האובייקטיבי - גל, שחוץ מכמה הודעות בנושא מכבי חיפה הוא נשאר כמעט תמיד אובייקטיבי.
    הכותב הסובייקטיבי - איסטלנדס כמובן. הבנאדם לא יכול לכתוב את המילה יונייטד...
    הפורום הטוב ביותר - האנגלי בלי שום ספק.
    הכותב הרב גוני - הוטספר. אין מה להרחיב.
    המנהל - פטריק ויירה. משקיע המון בפורום האנגלי ואני נהנה לקרוא את ההודעות שלו.

5. Makaay#10 Member

אני גם צריך להצביע?, בכל זאת אני לא ממש הרבה זמן פה...

6. ראול Member

ארתור, MEMO.

7. Makaay#10 Member

ובכל זאת אני עדיין לא ממש מרגיש שאני מכיר את הפורום.
    לא נורא שנה הבאה...

8. ozi Member

טוב אני אשתדל לענות על כמה שיותר קטגוריות, למרות שאני לא ממש מכיר פה את כולם.
    כותב מצטיין- כניראה בגלל שאני נמצא בעיקר בדיון של הליגה הארצית (שנה הבאה עוברים לדיון הלאומית!), יוצא לי לקרוא הרבה את ההודעות של יוגב "הפועל אשקלון", שהן תמיד הודעות מעניינות, מנומקות שמוסיפות הרבה לדיון- ואני מאוד נהנה לקרוא אותן. אני בוחר בו לקטגוריה הזאת.
    הכותב האובייקטיבי- למרות שהוא שולח כל יום מאות הודעות ותגובות חדשות, עד לתקופה האחרונה לא ידעתי איזה איזה קבוצה גל Alvaro Recoba אוהד, אם בכלל (ולמרות שזה לא נראה ככה- אני הרבה זמן רשום פה בפורום). איך אתה עושה את זה??
    הכותב הסובייקטיבי- הפעם הראשונה שראיתי הודעה של יסטה- הייתה בדיון של נבחרת ישראל במשחקים מול אירלנד וצרפת. הוא הצליח איכשהו להכניס את נבחרת ספרד לדיון, והשאיר חצי פורום מתוסכלים מההליכה שלו עם הראש בקיר עם הטענה שהכדורגל הספרדי מושלם בניגוד לכל אחר.
    הכותב הרב גוני ביותר - אני לא זוכר שראיתי דיון שהוא לא הגיב עליו, ואני עדיין לא מבין איך יש לו "רק" 8000 הודעות. לכן בפעם השנייה היום (ולא האחרונה) אני בוחר בגל Alvaro Recoba.
    הפורום הטוב ביותר - אין הרבה התלבטות- אני כותב רק בפורום אחד- כדורגל ישראלי.
    הדיון הטוב ביותר- כניראה שהקול שלי הוא היחידי שהדיון הזה יקבל, אבל הפועל אשקלון- הדיון הרישמי זאת הבחירה שלי. שוב אין הרבה מה לפרט- הקבוצה שלי, שעשתה עונה פצצה, שמשום מה הדיון שלה דווקא משגשג פה...
    הכותב האהוב - טוב אז כשאני לא בדיון של הליגה הארצית או של הפועל אשקלון, אני בודק מה הולך בדיון של הפועל ת"א, בעיקר בגלל ביתרי מלידה. הבנאדם פשוט קורע אותי מצחוק, ובכלל אם הוא ו-Apu נימצאים בפורום באותו זמן- זו בכלל חגיגה.
    המנהל- כמובן שזה שוב יהיה גל- שביום חלש שלו פותח 3-4 דיונים חדשים, מוחק/מצנזר הודעות שהוא לא אוהב, ובסה"כ מחזיק את הפורום זורם כל הזמן. קשה להאמין שזה בנאדם אחד.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאז ומתמיד אוהד את סטרומגודסט, לא סובל את ברונדבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

והיי, אין מצב שאני רק מחבב את אנגליה. כאן החל מאמצע העמוד ניתן לראות כמה אהבה יש לי לנבחרת אנגליה, יותר מנבחרת ישראל זה בטוח.
    ובפעם האחרונה אפרט את ההיררכיה של הקבוצות:
    1. טוטנהאם.
    2. מילאן.

ומתחת לזה יש כל מיני קבוצות שאני נהנה לראות. מותר לי?

10. eastlands Member

הכותב המצטין - למרות הבעיה שלי עם הרפש שעולה מהיציע עליו הוא נקרה - סטרטפורד מוביל על דפו , קירק ,המרס,וויירה . ובמיוחד בזכות ההשקעה גם בימים קשים של הפסדים , או סתם ימים של דיון עם כותבים מדכאים ומשעממים(או סתם אנשים כמו הגברת המוזרה ההיא ,, ליהי).
    המאכזב-יסטה (שבינתיים השתפר) ילד עם ידע עצום , שמתעסק עם תרופות ושאר דברים מטופשים,
    עוד ברשימה -1878 שאחרי 2 שורות נגררת לה מגילה עם דברים דיבילים וגם מפחידים(בדרך כלל חרבות) . וגם אורי טוטי מלך פרמה .
    המפתיע- city התחיל כצופה אלמוני , קיבל אומץ , רצה ליסוע לניוקאסל דרך ראש הנקרה , ואז פרץ עם ידע עדכונים ותחושות שהיו די מבוססות .
    האהוב - קירק השנון לוקח בגדול , גם דפו כותב ברמה פרמייר.
    אובייקיטיבי - אן דבר כזה , וגם אם יש זה בלוף
    סוביקטיבי-מצטער שוב יסטה מנצח , המסכן נפל על עונה קשה , ושקל התאבדות .
    הרב גוני- האמרס הפטיש שמעדכן אותנו מהליגה האהובה שלו ומכל המתרחש בממלכה -גדול
    הפורום - אנגליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
    הדיון-"הדברים שהייתה עושה עבור קבוצתך " דיון שיחזור בגדול בימי הקיץ המשעממים , האפשרות להשתחרר מהשגרה ולגלוש לריגושים . כמו דיון בכתה טיפולית או בכנס מחזורים.
    הכותב שנעלם- התקופה שרודס נעלם היתה מאוד מדאיגה , במיוחד לאחר המכתב ההוא מוונגר , דפו לא הפסיק להפיל עלי פחדים שמשהוא טראומתי קרה .
    המנהל - החבורה שמנהלת כרגע בלי יוצא מהכלל
    תמשיכו לכתוב ולהתמיד באהבה האמיתית של חיינו - חופשה נעימה .
    אגב -אם היה פרס בטריויה האנגלית , אן לי ספק בכלל שמספר תשובות שלי היה מדהים גם את השחקנים שעליהם נשאלו השאלות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/5/05
  11. Zizou10 Member

טוב הפועל אשקלון ביקש ממני גם להביע דעה, אז בזמן הקצר שאני כאן יצא לי להתרשם מכמה אנשים.
    אני בכל זאת חדש אז חלק מהבחירות קצת מוזרות...

הכותב המצטיין - בוריס, למרות כל הירידות על ריאל, מאוד מהנה לקרוא את מה שהוא כותב ויש לו ידע עצום מפרט, מגיב, מנמק , גם להוטספר מגיע מילה טובה.

הכותב המאכזב - נראה לי שארתור, למרות שחל אצלו איזה שינוי והוא התחיל לכתוב פחות באוף טופיק ויותר בפורומים השונים.

הכותב המפתיע - נראה לי שcazzo שהוא גם לא הרבה זמן כאן ובהחלט מגלה ידע והבנה. קבל ח''ח.

הכותב האהוב - חייב להיות ארתור, הבנאדם שרוט, כל מילה מיותרת.

הכותב האובייקטיבי - גל לוקח בהליכה.

הכותב הסובייקטיבי - יסטה, למרות שאני גם מאוד נהנה לקרוא את ההודעות שלו ואת הידע שלו בנוגע לליגה הספרדית.

הכותב הרב גוני ביותר - הוטספר, בהחלט יודע מא' ועד ת' את הליגות.

הפורום הטוב ביותר - ליגה ספרדית, גם בליגה איטלקית אני נהנה לקרוא.

הדיון הטוב ביותר - מכירים את זה ש...

המנהל
    - גל בגלל ההשקעה, הוא פותח הרבה דיונים כל יום, מעדכן, מגיב מעיר.

הכותב שאינו כותב - ג'רי בית הלוי וOfer16 חבל ששניהם לא מגיבים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/5/05
  12. Joel Gion Member

אתה באמת חדש,אה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

13. MUFC - 1878 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx כן אבל זה ההומור המוזר והמופרע שלי זה בסדר עכשיו אני כבר לא מגיב ככה לא?

יסטה סתכל למטה ותבין...הסמים עושים לך כזה קטן. בלי להעליבhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - קירק,כרגיל...כל הודעה מחושבת נכונה,לא כדאי להתווכח איתו כי בדרך כלל הוא צודק וגם יודע לנסח את עצמו..פשוט כיף לקרוא,רק חבל שהוא לא כותב בכל הפורומים[לטיפולך!!! :aaa031: ]

הכותב האובייקטיבי - שגיא,מאז ומתמיד.

הכותב הסובייקטיבי - יסטה...אבל זה עדיין לא אומר שלא כיף לקרוא מה שהוא כותב...

הכותב הרב גוני ביותר - גל...בכל פורום יש הודעה שלו והוא לא רושם סתם שטויות...

הפורום הטוב ביותר - פורום ליגה אנגלית[אני לא מאמין שאני אומר את זה...] אבל מה לעשות שאני רוצה להתעדכן במשהו של הליגה האנגלית,העברות תוצאות או דברים כאלה אני הולך לפורום עוד לפני כל האתרים האחרים..תמשיכו ככה.הפורום האהוב אבל זה ליגת העל.

הדיון הטוב ביותר - דיון ההעברות בליגה האנגלית,ת ע נ ו ג ...
    רוב הכותבים הטובים של הפורום מעדכנים בצורה הכי יפה מה הולך לקרות בליגה האנגלית...רק חסר אבי מלר ויש תוכנית טלויזה על הדיון הזה.

המנהל - גל...וכל מילה מיותרת.

הכותב שאינו כותב - מזמן לא ראיתי את בני...מה קרה לו?

חייבים להוסיף,פרס על מפעל חיים - יוגב - הפועל אשקלון,אל תשכחו בזכות מי האתר קיים. :aaa025:

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'סי זו diavoletta rossonera/the north stand, ג'רי בית הלוי זה בכלל ניצן.

אגב, מי לוקח את הכותב הרב גוני? נרשם מאבק צמוד ביני לבין גל.