טקס פרסי ניסים כהן 20022003

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י שגיא, ‏26/5/03.

1. juva Member

יש אנ יעדין מוביל בטבלת הכותב המאכזב....אל נא תשחכו שגם בפורום הקודם נבחרתי לכותב המאכזב!!! אם גם שנה הבאה אני אזכה בתואר, אני אמור לקבל גביע או משהו??
    --------

ככה:

הכותב המצטיין: מלאדיני למרות שרובכם פה לא סובלים אותו ולמרות שהוא פרש ועבר לכתוב בספורטאנטר הוא עדין לדעתי הכותב הטוב בפורום והתגובות שהוא נותן מידי פעם באיטלקית ממש משפרות את הפורום

הכותב המאכזב- טוב בגלל שאני לא יכול לבחור בעצמי לקטגוריה הזאת, אני אבחר בבנצור, למרות שהוא מצחליק אותי, על כדורגל הוא לא מדבר יותר מידי(מה זאת אומרת יותר מידי, לא מדבר בכלל)

הכותב המפתיע- ניצן, הוא הוצליח מאוד להפתיע אותי עם היכולת שלו להשתלט על הפורום

הכותב האהוב- אילן, הוא הבנאדם היחיד שאני עדין מדבר איתו באיסיקיו על בסיס קבוע ככה שמן הסתם...

הכותב האובייקטיבי- שגיא...אין צורך לפרט

הפורום הטוב ביותר- אוף טופיק, בגלל בנצור ואילן, שאולי על כדורגל כבר לא מדברים, אבל הם מצליחים להצחיק אותי

המנהל- אדום בנשמה...אין צורך להוסיף למה

2. Emil Member

פרסי הפורום:

הכותב המצטיין: לירן. פשוט מגיע לו אחרי שנה נהדרת שבה הוא תרם רבות לפורום.

הכותב המאכזב: אילן איכזב אותי, מהרגע שירד לו הניהול גם ירדה הרמה, וחבל.

הכותב המפתיע: שוב לירן, שהולך על דאבל. התחיל עם הודעות שורה וחצי, קיבל מינוי לניהול והתחיל להפציץ, והוא הולך חזק על תואר המצטיין.

הכותב האהוב: מבחינתי זה אילן, כי אני פשוט הוא!

האובייקטיבי: עופר, ונראה לי שהוא בעצמו עוד לא החליט בעד מי הוא.

הפורום הטוב ביותר: לא מת על הליגה הזאת, לא אוהב אותה, לא רואה אותה, לא אכפת לי ממנה. אז למה ישבתי וקראתי דיוני מחזור שלמים? כל הכבוד פורום ליגה אנגלית!

הדיון הטוב ביותר: אנחנו מדברים על שנה שלמה, אז אני הולך על דיון 90 העמודים שגסס לו - מנג'ר 3.

המנהל: נשמה, לילך. אין ספק, חייבים שיהיה לך את זה כדי לעשות את מה שהיא עושה. כל הכבוד.

כתב המגזין: אני נהנה במיוחד מהכתבות של רוי, והקול שלי הולך אליו.

פרסי הכדורגל:

שחקן העונה: בישראל, ללא ספק, ברוך דגו שהוביל את מכבי ת"א במשך כל העונה עד הפציעה.

הפתעת העונה: בקטגוריה הזאת אפשר לחשוב על באזל וסוסיאדד, אבל עם כל הכבוד סוסיאדד עושים את זה כבר עונה שלמה, והם יקבלו את הקול שלי.
    בתחום הישראלי זה ילך להפועל ר"ג. אין עליהם. דו דו דובי גל, ר"ג, ליגת על!

אכזבת העונה: מישהו ראה את פראליה?
    ובאיזה מקום ברצלונה?

מאמן העונה: כל מי שמסוגל להושיב את נימני ובנין על הספסל זכאי לתואר הזה. קלינגר.
    מרצ'לו ליפי. הולך לדאבל?

תגלית העונה: מאור מליקסון, עשה את הפריצה הראשונית העונה, נקווה שיהיה לזה המשך.
    פורטיליו של ריאל. עם כזה הרכב משופע בכוכבים זה לא פשוט לבחור צעיר לפלס את דרכו לספסל, שלא נדבר על לקבל דקות או לפתוח בהרכב.

3. Don p1 Member

והקולות שלי הולכים ל...

הפורום-
    הכותב המצטיין: הקול שלי הולך גם לקירק, אומנם אני לא כל כך פעיל בפורום אנגלית אבל כל פעם שיצא לי לקרוא את ההודעות שלו התלהבתי.
    הכותב המפתיע: אדום בנשמה. את האמת בהתחלה חשבתי שהוא לא רציני, אבל עם הזמן הוא רק הפתיע אותי.
    הכותב האהוב: ג'סי, הלכה חזרה אבל עדיין תענוג לקרוא את ההודעות שלה
    הכותב האובייקטיבי: אין כמו וידוקה...חחח סתם אין לי
    הפורום הטוב ביותר: להיות אובייקטיבי...פורום אנגלית כל הכבוד למנהלים
    הדיון הטוב ביותר: הציטוטים...להוצא מהקשרו הגענו
    כותב המגזין הטוב ביותר: הפרטנטר היקר שלי, רועי עמיקם שללא ספק נתן לנו כתבות נפלאות השנה..המשך כך.

כדורגל ישראלי-
    שחקן העונה: ברוך דגו, למרות שנפצע עשה שינוי גדול מאוד במכבי והביא אותה למצב שהיא תלויה רק בעצמה לזכייה בתואר האליפות
    אכזבת העונה: אוואט, שלא יחרבשו את השכל, הוא נתן עונה אויימה ומלאת טעויות.
    מאמן העונה: לופא קדוש, נו תביאו מאמן אחר שיודע לדבר בלי לירוק שיצליח בב"ש ועוד עם זינו.העונה.
    תגלית העונה: הקול הולך למליקסון, במשחקים ששיחקו הוכיח מה יש לו, עוד נשמע עליו גם בעונה הבאה..מבטיח!

כדורגל עולמי-
    שחקן העונה: נדבד, עשה שינוי ענק ביובה, הביא לה את האליפות למרות שבחלק גדול מהעונה הנהיג את הקבוצה בגלל פציעתו של דל פיירו, ברביעי הוא לא ישחק אבל אם יובה תזכה לנדבד יהיו מניות רבות, שחקן נפלא!
    הפתעת העונה: פיוחו לופז, חזר משום מקום והוכיח שעדיין יש לו כדורגל, בעונה קשה מאוד לאציו הלא יציבה.
    אכזבת העונה: ברצלונה, נו זה חדש?..
    מאמן העונה: ריינאל דניו , מאמן סוסיאדד גם אם לא תזכה באליפות עושה חיים קשים מאוד לקבוצת המליונרים של מדריד
    תגלית העונה: וואין רוני, ללא ספק הנער הכל כך צעיר הזה הפתיע את כל אנגליה השנה ועוד יעשה זאת גם בעתיד..

מפה אני שולח ברכה שכולנו ניהיה פה גם לטקס פרסי ניסים 3
    ממני, פיימן ניסני.

4. Julian Joachim Member

פיימן, התאכזבתי... עם כל הנדנודים הבלתי פוסקים, הייתי בטוח שאתה מקבל אורגזמה כשאני מגיש לך טור... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. inter-zone Member

והקולות שלי הולכים ל...

הפורום-
    הכותב המצטיין: הקול שלי הולך גם לקירק, אומנם אני לא כל כך פעיל בפורום אנגלית אבל כל פעם שיצא לי לקרוא את ההודעות שלו התלהבתי.
    הכותב האהוב: מלדיני, תמיד כיף לראות אותו
    הפורום הטוב ביותר: איטלקית, פשוט את כל זמני בפורום אני מבלה בו
    הדיון הטוב ביותר: הדיון על השחיתות בסרייה א' שהיה פעם בפורום, הודעות על רמה
    כותב המגזין הטוב ביותר: פיימן נייסני, מוסיף פן איטלקי שאין לנו ממש בארץ..

כדורגל עולמי-
    שחקן העונה: בקאהם, למרות שהכל הלך נגדו הצעיד את מנצ'סטר לעוד אליפות.
    הפתעת העונה: פיפו שחזר אחרי כמה שנים של בצורות קשה..
    אכזבת העונה: שוב פעם זה ברסה
    מאמן העונה: קופר, הביא חבורה של נטולי כישרון עד לחצי גמר ליגת האלופות ולמקום השני בליגה, תאמינו לי שזה לא הולך ברגל
    תגלית העונה: אדריאן מוטו, עוד לא ראו אותו באירופה אבל בפארמה הוא עושה עבודה נפלאה..

6. Don p1 Member

גילד.(חחחח.) אתה יודע מה אני חושב על טוריך, באמת שהם מצויינים ואני בטוח שהקהל האנגלי שלנו נהנה לקרוא אותנו אבל....
    אני אנגלופיסט בנשמה...ואני רק מראה אובייקטיביות שאני מפרסם כתבות על אנגליה במגזין..כי אני בכת של אבי רצון, חייבים להפסיק עם האנגלופיסטיה...

7. Roy Member

הכותב המצטיין- אני נותן את הקול שלי ל.... שגיא. כל הודעה שלו מנוסחת בצורה נוחה לקריאה, ורק הניסוח עושה חשק להמשיך לקרוא את ההודעה, גם אם היא ארוכה ואין כוח. כך או כך, תוכן ההודעות של שגיא, שמשתדל להגיב בכל מקום אפשרי כשהוא יכול, הוא שמזכה אותו בקול שלי.

הכותב המאכזב- אמממ... אני אתן את הקול שלי למנהל הראשי השני... אמיל. לא שהוא כתב כל כך מעט, אלא שאחרי השנה שעברה, בה הוא התחרה עם יוגב ראש בראש על ראשות הפורום בהודעות ועל תואר הניסים הנכסף, ציפיתי ממנו להפציץ בהודעות, כשיש פורום שנופל הרבה פחות מהפורום הקודם, ויש יותר דיונים ואנשים.

הכותב המפתיע- האמת היא שניצן. חשבתי שבא לנו עוד ליצן לא אובייקטיבי לפורום, אבל הסתבר שבא לנו שריף חדש העירה. שליטה ביד רמה על רבע/שליש מהפורומים, ועבודה מצוינת.

הכותב האהוב- אני הכי אוהב לקרוא את ההודעות של יונתן, זאת אומרת דייר. אני בכלל לא הוא אחרי אירוע מסוים, אבל כל הודעה שלו היא תענוג. שילוב של חוש הומור, חוסר רצינות ורצינות גם יחד.

הכותב האובייקטיבי- בני. מה, לא? משה. מה, גם לא? ואם נהיה רציניים- הראל (ריבאלדו)

הפורום הטוב ביותר- אני לא יכול לדבר על פורום אנגלית כי כמעט לא יצא לי השנה לדרוך שם, בשנה הבאה אני מקווה להיות שם פעיל יותר. אז הקול שלי יילך לפורום מנהלים, ואם זה לא נחשב אז לפורום שלי, פורום ליגת העל.

הדיון הטוב ביותר- גם אני, כמו פיימן, מאוד אוהב את דיון הציטוטים.

המנהל הטוב ביותר- לירן, אדום בנשמה.

כתב המגזין הטוב ביותר- שניהם בחרו בי, על שניהם אני חולה כבני אדם וכתבים, שניהם כותבים טורים על ליגות באירופה. פיימן ופולדש, אתם הבחירה שלי.

המהמר- שגיא.

ונצטט את ידידי פיימן- שהחיינו וקיימנו והגיענו לטקס פרסי ניסים כהן השני. נקווה להיות פה גם שנה הבאה.

8. Shishlik Member

אני די חדש בפורום ואני לא מכיר על עך טוב את החברים ואת המנהלים אז אני לא יצביע בנוגע לזה....
    כדורגל ישראלי
    שחקן העונה: ברוך דגו, אין ספק שהביא למכבי ת"א את האליפות (נקווה שלא תהיה) הוא הנהיג את הקבוצה במשך רוב העונה וחבל שהוא נפצע....
    אכזבת העונה: ג'וטאוטאוס - התחיל את העונה מצוייו וציפית י ממנו ליותר אחרי הפציעה כנראה שנגמרו לו המצברים...
    מאמן העונה:גילי לנדאו!!!! פשוט אין מילים!
    תגלית העונה: רמי חאליס שחקן גדול שבעונה הראשונה שלו בבוגרים שיחק הברכב הראשון במשך כל העונה עד שגילו אצלו דלקת חמורה ברגל... :cry:

אירופה:
    שחקן העונה: פאבל נדבד הוכיח את עצמו העונה... הוא הוכיח שהוא בעל מנהיגות ואופי ושהוא יכול להובילח את יובה לזכייה שנייה ברציפות בסקודטו (כתבתי נכון?!) והוביל את יובה לגמר ליגת האלופות!!!!
    הפתעת העונה: ריאל סוסיאד...
    אכזבת העונה: ברצלונה... ומנדיטה ציפיתי שישחק במרכז ומשום מה הוא שיחק בימין והוא לא באי לידי ביטוי בבארסה...
    מאמן העונה: לואיס ואן חאל!!! מאמן תותח שיוגע להרוס קבוצות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    סתם.... מרצקלו ליפי שיחק אותה בגדול העונה עם אליפות שנייה והשתתפות בגמר ליגת האלופת... ואולי מעבר לריאל...?
    תגלית העונה:
    אכזבת העונה: זלאטן איברהימוביץ' - שחקן ענק!!! שהכרתי אותו לפני אבל העונה הוא בא לידי ביטוי בצ'מפיונס ליג שהוכיח שהוא חלוץ מהדרג הראשון באירופה.... ולפי דעתי עשה את הפריצה הגדולה ביותר...

9. Reyes Member

יופי שלא העתקת את המילים מההודעה של פיימן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לדעתי ניסטלרוי היה גורם יותר משפיע באליפות של יונייטד, אבל זה לא הדיון.

ושכחתי, הנה עוד דיון שהיה על רמה:
    http://www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.php?t=2901

10. RE-QL Member

יאללה כולם להצביע לי למאכזב! הרי אני ילד קטן נכון דאייר?

כותב מצטיין- לירן. אין ספק בכלל השקיע והשקיע וכתב כל מילה זהב.
    המפתיע- גם פה לירן. בהתחלה חשבתי שהוא סתם משתמש רגיל שלא ישאר הרבה זמן וילך אחרי איזה חודש אבל הוא נשאר וקטף גם את הפרס הזה.
    המאכזב- הרבה מאוד איכזבו אותי פה אבל לא בקטע של הכתיבה.
    האהוב- אין מישהו מיוחד הרי אני מאכזב פה את כולם. אם כבר אז אני אבחר בעמיקם.
    האובייקיטיבי- עופר למרות שהוא אוהד את איפסוויץ אז כמה סובייקטיבי הוא יכול להיות כבר?!
    הפורום- ללא ספק האנגלי. למי שלא זוכר אני ניהלתי שם פעם.
    הדיון- סיכומי המחזור של לירן בפורום אנגלי.
    גם פה לוקח לירן את הפרס שלי. מתנהג כמו מנהל למופת פותח דיונים באנגלית מסכם נקודות בהימורים וכל זה למרות שהוא בצבא עכשיו!מחליף ראוי בשבילי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

כדורגל:
    השחקן- מאוד נהניתי לראות את תיירי הנרי, הבנאדם פשוט אומן.
    הפתעה-שחקן: ג'יימס ביטי, למרות שהוא לא ממש הפתעה כי כולם ידעו מי הוא שנה שעברה אבל השנה הוא פרץ לטופ האנגלי.
    קבוצה: ריאל סוסיאדד.
    אכזבה- שחקן: סטיבן ג'רארד. מעדיף לא לפרט.
    קבוצה: דיי ברור לא?
    המאמן- ג'ראר הוייה! לא סתם אהה נראה לי שסטראכן הכי טוב.
    תגלית- לדעתי כריס קירקלאנד הולך להיות שוער מהטובים בעולם והשנה הוא עשה את תחילת פריצת דרכו.

ישראלי:
    שחקן- אבי נימני הולך לקטוף את הפרס הזה אחרי שהוא יכבוש שלושער גם מול פ"ת וחבל.
    הפתעה-נתניה
    מאמן-לנדאו
    תגלית- אין

נ.ב. למה הטקס לא התחיל אחרי סיום העונה בשיראל וספרד?

11. שגיא Guest

קודם כל, אואן, זה לא הדיון לסגור חשבונות ולהתחיל עם רחמים עצמיים. זה לא מועיל לאף אחד.

דבר שני, הדיון נפתח עכשיו כי מצאנו לנכון לפתוח אותו עכשיו. סוף עונת הכדורגל. מה שגם שהוא ישאר פתוח לפחות עד אחרי המחזור הקרוב בישראל, ככה שאנשים שלא בטוחים עוד יכולים לחכות עם ההצבעה. יש לכם זמן.

12. Ilan Member

אוי... כבר עברה שנה :roll: . אני זוכר שהצטרפתי שנה שעברה ישר לתוך טקס ניסים כהן הראשון- שהיה יותר טוב לטעמי, יותר שכונה ויותר כייף- עם קטגוריות יותר נחמדות, אבל אחרי זה תגידו שאני רק מתלונן, אז אני מתחיל לבחור...

הכותב המצטיין- בחירה קלה, לא היה, לא יהיה ואין כמו... וידוקה, להסביר למה? כי אם הוא לא היה פה- אני לא יודע אם היה מעניין פה, כמה שאני מתווכח איתו, זה ממש כייף ואני חייב להתוודות- שיש דיון בליגת העל, אני ישר מחפש את התגובה של וידוקה- תמיד עסיסית, מעצבנת- שיש מה להגיב עליה- ולא כמו 90 אחוז מהתגובות הדביליות: "היה משחק טוב, רוסו הצטיין, וכו' וכו'...", בקיצור- כמה שהוא מעצבן, הוא גם מצטיין שכותב תמיד לעניין ואני נהנה לקרוא תתגובות שלו- למרות שממש לא מסכים עם 99 אחוז מהם.

הכותב המאכזב- אני באמת חושב שמגיע לי הפרס הזה, למרות שאי- אפשר לבחור בי, אין ספק נהייתי ספאמר רציני בהשרעת בנצור וחבריו, בהיזדמנות זו אני מבטיח שאני ישתפר ויחזור להוכיח מה אני שווה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx , אבל מכיון שאני לא יכול לבחור אותי הזוכה בפרס המפקפק הזה הוא רוי... למה? כי יותר קל למצוא אוהדי מכבי פ"ת ואשר לראות הודעות שלו, אני נהנה מאוד לקרוא את ההודעות שלו אבל זה פשוט נדיר... הוא לא משתתף מספיק לטעמי בדיונים.

הכותב המפתיע- אני מרגיש שאני סקאוט :) אני זוכר שלפני כמה חודשים בזמן שהייתי מנהל פורום ליגת העל פתחו דיון בפורום מנהלים על הרמה הנמוכה כביכול של אדום בנשמה, אני מהבודדים שאמרתי שלבנאדם יש ידע והוא כותב מצויין- והנה צדקתי כרגיל, אדום בנשמה הוא הזוכה.

הכותב האהוב- זה הקטגוריה הכי קשה בשבילי, בעיקרון אני מדבר עם די הרבה אנשים מהפורום, אבל אין ספק שאני מדבר הכי הרבה עם עופר ועם אמיל שההיסטורי שלי איתו באיי סי קיו באורך מגילת העצמאות (טוב זה לא ממש ארוך מגילת העצמאות- אז פשוט מגילה ארוכה מאוד), עם שאול שבקושי כותב אבל אני אוהב אותו, ועם דאייר שאני הוא עצום!
    בעיקרון אני בכל זאת יבחר בעופר ואמיל, כי בכלליות אני מדבר איתם הכי הרבה, והם באמת אחלה אנשים.

הכותב האובייקטיבי- עדיין לא הבנתי עם הפינה המטומטמת הזאת היא בציניות או ברצינות? כי אם זה בציניות אז הכותב הכי לא אובייקטיבי הוא כמובן שוידוקה, אבל אם זה ברצינות, אז אני חושב שעופר הוא האובייקטיבי- שכמו שאמיל אמר אני לא יודע אם הוא יודע את מי הוא אוהד.

הפורום הטוב ביותר- אני הכי נהנה מפורום ליגת העל, פורום ברמה גבוהה, למרות שלטעמי המנהלים שם יכולים לעשות הרבה יותר ממה שהם עושים שם עכשיו, ויש לו פוטנצייל עצום- אבל עדיין זה פורום מאוד מהנה.

הדיון הטוב ביותר- וואו זה שאלה קשה, עם כל הכבוד אני זה שפותח תדיונים הכי טובים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx , אני חושב שהדיון שלי הראשון של השוואות שחקנים לילדים בפורום (ולא החיקוי העלוב של ניצן כעבור כמה חודשים) הוא הדיון הכי קורע, הכי מצחיק שממש נהנתי לקרוא אותו. עוד דיון שאני מבטיח לכם שיזכה בניסים כהן 3 זה דיון מנג'ר 4, כן- גם אני מאוד מאוכזב ממנג'ר, אבל אתם תראו- מנג'ר 4 משתפר כל הזמן עם גירסאות ההרחבה ובגירסה האחרונה כבר ממש כייף לשחק במשחק, עד שנה הבאה יצא מנג'ר 4 גירסת 2003-2004 וזה יהיה המשחק הכי טוב בתולדות הפורום, תזכרו שגם מנג'ר 3 בהתחלה היה גרוע... ככה שאל תמהרו להספיד את הדיון, הוא עוד יחזור ובגדול.
    אם אתם מתעקשים על כדורגל אז הבחירה שלי שונה, והיא הדיונים על משחקי בית"ר- חיפה, ללא ספק מלחמות עולם, למרות שמאוד נהנתי בתחילת העונה מהדיונים על חיפה בצ'מפיונס, איך זה התחיל- וכל פעם וידוקה אכל את הכובע- הרי בהתחלה חיפה לטענתו הייתה עפה בקלות, אחרי זה הוא טען שזה בגלל שיפוט והיא תעוף בגומלין לגראץ, ושהיא הגיע לליגת האלופות הוא טען שחיפה תושפל, והוא כרגיל טועה. אז מה שרציתי להגיד הדיון על המשחק של חיפה נגד אולימפיאקוס הוא דיון שאני אזכור מליגת האלופות- אני זוכר לפני שנסעתי למשחק וידוקה צחק עלי שאני יחזור עם דמעות וחזרתי עם 3-0 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx .

המנהל הטוב ביותר- למישהו יש ספק? אדום בנשמה- הבנאדם עושה כל מה שמנהל צריך לעשות! תמשיך את העבודה הטובה.

כתב המגזין הטוב ביותר- פיימן, אני נהנה מאוד לקרוא את הטורים שלו שבדר"כ מאוד מדוייקים.

----

ולפינה העיקרית... נבחרי הכדורגל של העונה!

שחקן העונה בארץ: ג'ובאני רוסו... אין ספק בכלל. גם אם חיפה לא תיקח את האליפות. למה? כי אם מכבי ת"א תיקח אליפות זה יהיה אליפות של קבוצה, לעומת חיפה שהשחקן הזה עושה הכל- מנהיג, כובש, מבשל, צוחק- ומרביץ שצריך! אין עליו, תמשיך ככה... אוהבים אותך ג'ובאני.

שחקן העונה בעולם: RVN, אין לי מושג מתי הוא יעצור- הוא משתפר מעונה לעונה ומדהים כל פעם מחדש, החלוץ הטוב בעולם.

הפתעת העונה בארץ: מיכאל זנדברג, לא יאמן- בעונה הראשונה שלו בחיפה הוא השתלב מקצועית וחברתית בצורה יוצאת דופן, והוא אפילו לא שחקן בית! ממש כל- הכבוד, אוהבים אותך מיכאל.

הפתעת העונה בעולם: סוסיאדד, איזה הפתעה...

אכזבת העונה בארץ: פראלייה ללא ספק, למרות שהיו לו רגעים יפים העונה- בכלליות הוא נתן עונה לא טובה.

אכזבת העונה בעולם: בארסה, ששוב שוברים שיאים שלילים של עצמם- חבל דווקא אני מאוד מחבב את המועדון הזה.

מאמן העונה בארץ: קלינגר... אני לא סובל את האופי שלו אבל אין ספק שהוא עשה השנה נפלאות במכבי, עצם העובדה שהוא מוביל את מכבי לאליפות ראשונה אחרי 7 שנים אומרת משהו... לא אוהבים אותך קלינגר... אבל אתה מאמן גדול :)

מאמן העונה בעולם: אנצ'לוטי, אין ספק :wink: .

תגלית העונה בארץ: גל אלברמן, הפתעה מהנה...

תגלית העונה בעולם: רוני, מישהו צריך הסברים?

קריאה מהנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Julian Joachim Member

עוד דיון מצויין ששכחתי הוא הדיון על אסף. אין, פנינה שכזאת לא תמצאו בשומקום.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הנבחרים שלי

פרסי הפורום

הכותב המצטיין- קירק. כותב גדול, הרבה מאוד למדתי ממנו. כיף לקרוא את ההודעות שלו.
    הכותב המאכזב- אף אחד. אף אחד לא איכזב אותי, מאף אחד לא ציפיתי ליותר ממה שהוא נתן.
    הכותב המפתיע- בני בן שלום. בהתחלה כל כך עיצבן אותי הבן אדם הזה אבל לאט לאט למדתי להבין אותו ולהסתדר איתו. הייתי חייב לתת לו תואר הוא וקירק הכותבים המצטיינים שלי.
    הכותב האהוב- עופר. מאוד כיף לדבר איתו, לשוחח איתו ולהתווכח איתו. איש גדול.
    הכותב האובייקטיבי- עופר, אין צורך להרחיב
    הפורום הטוב ביותר- באמת להיות אובייקטיבי עד הסוף זה ליה האנגלית. הפורום ששמר על רמה גבוהה לכל אורך העונה.
    הדיון הטוב ביותר- המנג'ר.... 90 עמודים... וואו
    המנהל- גבי. עשה מעל ומעבר לפורום שלו ותמיד לא שכח ולא הזניח את הליגה הצרפתית והאוקראינית...
    המגזין- לא קורא לא יכול להגיב.
    המהמר- אוי אוי דייר.... אהבתי את המספרים שלו... מהמר לי על 35, 20, 40, 70 מאיפה הוא מביא את זה......

פרסי הכדורגל

שחקן העונה- בארץ- ברוך דגו בעולם- פבל נדבד
    הפתעת העונה- בארץ- ברונו הייס, ציפיתי ממנו לפחות בעולם- ניחאט. הוא וסוסיאדד הגיעו אלינו משום מקום.
    אכזבת העונה- בארץ- ננאד פראליה חלש כל כך... בעולם- סאלאס. איפה הוא???????
    מאמן העונה- הארץ- לופא קדוש בעולם- מרצ'לו ליפי
    תגלית העונה- בארץ- תומר חליבה בעולם- רוני

15. ג'רי בית הלוי Member

פרסי הפורום
    כותב מצטיין-קלייברט. הוא פשוט עושה עבודה מצוינת, גם בתור מנהל ראשי, אבל גם בתור כותב, כל ההודעות שלו ובמיוחד בתחילת הפורום ובשבועות האחרונים הם ארוכות, מעניינות ומנוחסות היטב, פשוט תאווה לעיינים.

כותב מאכזב-בנצור, הוא התחיל עם הודעות טובות מאוד בפורום עולמי, אבל הפך להיות קרציה, טפיל, ספאמר, כל מה שאתם לא רוצים והכל ביוזר אחד.

כותב מפתיע- אני חושב שצריך לבטל את הקטגוריה הזאת, הרי ברור מי יקח אותה. לא, לא אני, אלא לירן, אדום בנשמה, שהתחיל כמועמד להעפה, כתב הודעות ברמה של יולי יולי (אני חושב שצריך להעניק לו פרס על מפעל חיים), אבל אז לקח פסק זמן, השתפר בצורה פשוט מדהימה, ועכשיו הוא מהכותבים הטובים ביותר שיש לנו. עלה והצלח.

הכותב האהוב-מה השאלה? פרדס הוא הכותב האהוב עלי, אין, אני פשוט חולה עליו, כל המריבות שלנו זה סתם הצגה. וקצת ביותר רצינות, עופר הוא הכותב שאני הכי אוהב לקרוא את ההודעות שלו. מצד שני, הוא גם זה שהכי מעצבן אותי, בגלל הידע האינסופי שלו על הפורום, אפילו שהוא הצטרף לפני יום וחצי בערך.

הכותב האובייקטיבי- שוב עופר מככב פה, הבן אדם היחידי לדעתי שהוא אובייקטיבי בפורום הזה, אבל זה לא הכי חוכמה שיש, כי הרי הוא לא אוהד שום קבוצה (לא עופר, איפסוויץ' לא נחשבת!)

הפורום הטוב ביותר-אין אפילו שאלה, פורום הליגה האנגלית. כל הכבוד לדייר, פולדש ולירן.

הדיון הטוב ביותר-היו שני מתחרים עיקריים, דיון הציטוטים ודיון המנג'ר, אבל בחרתי בדיון הציטוטים, בגלל שהוא מתעדכן כל הזמן, ובגלל שהוא הביא אותנו להוצא מהקשרו של מרדכי אלון ואמיר דורון.

המנהל הטוב ביותר-גבי, שמרים לבדו את פורום עולמי הידיים, וגם הוא הכי כלי בפורום, והוא הולך לתת לי הסעה, אז אני משוחד :)

כותב המגזין הטוב ביותר-ידידי האדום רועי הוא הבחירה שלי לכותב המצטיין במגזין, הכתבות שלו מנוסחות באופן מופלא ופשוט תענוג לקרוא את ההודעות שלו. במקום השני, בהפרש קטן מאוד, מתייצב לו פיימן.

פרסי הכדורגל-ישראל
    שחקן העונה-ברוך דגו. כל מילה מיותרת, ואילולא הפציעה שלו, מכבי ת"א הייתה היום אלופה שמתכוננת לגמר הגביע.

הפתעת העונה-אלעד בונפלד. לא ציפיתי ממנו להרבה, והוא נתן עונה מצוינת, כמו כל ב"ש בחלקים גדולים של העונה.

אכזבת העונה-דודו אוואט. תמיד ידעתי שהוא חרא שוער, אבל לא ידעתי עד כמה. אם דגו לא היה נפצע ובשער של חיפה לא היה עומד דודו אוואט, מכבי לא הייתה סגורה על האליפות היום :)

מאמן העונה-צריך הרבה ביצים בשביל לעשות את מה שניר קלינגר עשה העונה. צריך הרבה גאונות בשביל לעשות את מה שקלינגר עשה העונה. צריך להיות אדם גדול בשביל לעשות את מה שניר קלינגר עשה העונה. ניר קלינגר הוא מאמן העונה שלי.

תגלית העונה-מאור מליקסון. אלי כהן וחנן אזולאי פשוט מפגרים שהם אל שמו בהרכב כל משחק את הצעיר הכישרוני הזה, שיכל בקלות להביא להם עוד נקודות. אני מאמין שבשנים הקרובות, עם מאמן קצת יותר חכם, בית"ר רק תרוויח מהילד הזה.

פרסי הכדורגל-ישראל
    שחקן העונה-פאבל נדבד. הוביל את יובה לאליפות ולגמר הצ'מפיונס ליג, וחבל מאוד שהוא לא ישחק ביום רביעי.

הפתעת העונה-ריאל סוסיאדד, אחלה קבוצה שאולי תיקח אליפות מקבוצת הכוכבים העולמית.

אכזבת העונה-ב-ר-צ-ל-ו-נ-ה.

מאמן העונה-מרצ'לו ליפי. גאון האיש, פשוט גאון, לא פשוט להצעיד את יובה לאליפות שניה ברציפות וגמר אירופאי ראשון מזה חמש שנים, אבל ליפי עשה את זה.

תגלית העונה-פורטילו מריאל, יש לי הרגשה שנשמע את השם הזה עוד הרבה הרבה זמן.