יאללה להתעורר מחזור 6 בפתח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י figo, ‏12/10/02.

1. figo Member

אהלן אנשים. הותיקים פה בטח זוכרים אותי מהפורום הישן אז חזרתי והתבקשתי ע"י המנהל הגבר לנסות להעיר את הפורום קצת.
    אין לי כוח לעשות סיכומים רק אתייחס למשחק של ריאל שאחרי שהוציאה תוצאה טובה בחוץ מול בטיס בהשלמה היא משחק שוב בחוץ מול סנטנדר של בניון ובכר.
    אני כמו אוהדים אחרים עוד לא השתחררתי מן הפחד של משחקי חוץ במיוחד כשמגיעים מול קבוצה ביתית כמו סנטנדר שמגיעה בתנופה אחרי תוצאה אדירה (בחוץ דווקא) מול דפור.
    ריאל הוכיחה כבר שהיא קבוצה חזקה העונה ואני מקווה שתשמור על יציבות גם במבחן הזה.
    משחק מעניין נוסף הוא המפגש בין אתלתיקו מדריד הועלה החשה והאמפריה הישנה לבין האלופה, ולנסיה, שבניגוד לדעת הפרשנים נותנת עד עכשיו תפוקה ראויה.
    אתם מוזמנים להגיב ...
    המשחקים:

אתלטיק בילבאו
    מלאגה

אתלטיקו מדריד
    ולנסיה

סלטה ויגו
    ראיו ואיקאנו

אספניול
    הואלבה

אוסאסונה
    סיביליה

ויאריאל
    לה-קורוניה

בטיס
    מאיורקה

ויאדוליד
    ברצלונה

סנטאנדר
    ריאל מדריד

אלאבס
    ריאל סוסיאדד

2. Reyes Member

אתלטיקו מדריד - ולנסיה:
    ולנסיה, האלופה, יוצאת למשחק חוץ קשה ב"ויסנטה קלדרון" מול העולה החדשה.
    שתי הקבוצות באות אחרי הפסדים - ולנסיה באה אחרי ההפסד במחזור הקודם 1-0 לסלטה ואילו אתלטיקו באה אחרי ההפסד 3-1 למלאגה.

אתלטיקו בילבאו - מלאגה:
    בילבאו שבמקום ה16 עם 4 נקודות מקווה לנצח ב"סן ממס" את מלאגה שממוקמת רביעית עם 11נקודות, בדיוק כמו לריאל מדריד.

אספניול - הואלבה:
    אספניול אמורה להשיג את שלשות הנקודות אבל עם הבעיות הרבות שלה, מי יודע, אולי העולה החדשה תפתיע.
    אספניול (ללא מאמן בינתיים) נמצאת כרגע במקום האחרון עם נקודה אחת בלבד יחד עם הואלבה שגם לה נקודה
    אחת בלבד והפרש שערים זהה לזה של אספניול.

סלטה ויגו - ראיו:
    סלטה שממוקמת ראשונה עם 13 נקודות תארח את ראיו, הקבוצה הקטנה מהעיר מדריד.
    סלטה לא חושבת על לאבד נקודות במשחק זה, היא רוצה לקחת את כל הנקודות ולהישאר בפיסגה.

אוסאסונה - סביליה:
    אוסאסונה שחילצה במחזור הקודם 2-2 ב"קאמפ נואו" תארח את סביליה שסיימה ב1-1 בדרבי מול בטיס במחזור הקודם.
    אוסאסונה מתחת לקו האדום, סביליה במקום ה14.

ויאריאל - לה קורוניה:
    משחק חוץ קל על הנייר ללה קורוניה אך ויאריאל עלולה להקשות על חניכיו של איוריטה שיחסרו את מולינה שפרש זמנית מכדורגל.

בטיס - מאיורקה:
    בטיס בפתיחת עונה בכלל לא רעה ממוקמת שישית עם 9 נקודות וניצחון במפגש הזה, מול מאיורקה יתן לך בטיחון רב לקראת המטרה שלה העונה - ליגת האלופות.
    המשחק יתקיים ב"נובו קולימבינו", מגרשה של הואלבה, עקב הדרבי הסוער בשנה שעברה מול סביליה.

ולאידוליד - ברצלונה:
    בארסה יוצאת ל"נובו זורילה", מגרשה הביתי של ולאידוליד ומקווה להתאושש מהתיקו הביתי במחזור הקודם מול אוסאסונה.
    ארחיב בהמשך.

סאנטאנדר - ריאל מדריד:
    סאנטאנדר שגברה על דפור' במחזור הקודם בתוצאה 2-0 תקווה להפתיע גם את ריאל.
    ארחיב בהמשך.

אלאבס - ריאל סוסיאדד:
    איזה משחק!
    אלאבס מארחת את סוסיאדד לדרבי באסקי מצוין.
    http://www.canalplus.nl/data/images/alaves.Xxx

*כתבתי את זה גם באתר.

3. the_secand Member

סאנטאנדר - ריאל מדריד:
    הפתעה מרשיה
    2-0 אדיר לסאנטאנדר
    משחק אדיר ריאל מדריד הפסידה אחרי 10 משחקים בכל המסגרות
    לעולה החדשה כאשר פדרו מוניטס כובש את אחד השערים
    ריאל מדריד מחזיקת הכרטיס שלו והיא וויתרה אליו כאשר השאילה אותו לקבוצתו של בניון ואתמול הוא הוכיח להם שהם טעו כאשר רונאלדו היה פשוט בזיון והוכיח את הטענה שלי כי ריאל עשתה טעות שהביאה אותו