יאללה פיטר לך הביתה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/2/03.

1. Julian Joachim Member

מצדי תשתה שם כוס קפה, מצדי תחרבן על הכלבה שלך. העיקר, תלך!!!

כמה נזק יו"ר אחד יכול לעשות?
    אם הוא אוהד אמיתי, הוא היה הולך מזמן. אני רק מקווה שאל טל לא יעזוב לפניו...

אז מי יעזוב קודם?

2. ofer16 Member

לצערנו, אל טל יעזוב קודם.
    ליושבי ראש לא קל להודות בטעויות שלהם, וכשמצרפים לזה את ההכרח למכור את המניות שבהן אתה מחזיק, זה לא צעד פשוט. הרבה יותר להאשים את המאמן ולפטר אותו.

3. Julian Joachim Member

אני בכלל לא בטוח שלרידסדייל יש מניות, אני חושב שהוא מונה לתפקיד ע"י בעלי המניות...

והשכר שלו הוא די גבוה, אגב.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

האדון רידסדייל קיבל איומים על חייו מאוהדים. אני מניח שאני מכיר אחד מהם...

בכל מקרה זה ברור שאחד מהם צריך לעזוב. רידסדייל איכזב את האוהדים ואת טרי וונבלס במכירת החיסול שהוא עשה.
    מי זה מפריע לקבוצה? מי מונע ממנה לפרוץ קדימה?
    אחד מכם חייב לעזוב עכשיו בלי כלום.
    זה הזמן להכריע, מי כאן החולייה החלשה?
    (ההבדל הוא שכאן רק לרידסדייל מותר להצביע).

5. Julian Joachim Member

התפתחויות:

רידסדייל ישו"ז (יימח שמו וכל זכרו), אומר שלא ייכנע לאוהדים המאיימים.
    אך, גם האוהדים היותר מתורבתים מתחילים לנקוט באמצעים וכבר 200 איש החזירו את המנויים שלהם, ולמשחק מול הג'ילס ביום שלישי לא נרכשו כמעט כרטיסים מצדה של לידס.

ונלבס טוען שעד המשחק מול ג'ילס הוא עוד פה, ואחרי זה הוא יצטרך לשקול את המשכו. נקווה שרידסדייל יבין את הרמז קודם.

6. Fernando Cavenaghi Member

פיטר תישאר תהרוס אותם יותר (מקורי לא?)

אני לא בטוח שלידס יצטערו עלה זה שהאוהדים לא יבואו יחסוך הוצאות אבטחה גדולות.

אבל ברצינות אין הרבה סיכויים ש"מרד" האוהדים הזה ישנה משהו, בבארסה למשל כבר שנה ומשהו בצורה רצינית יש קריאות לגספארט להתפטר, זה עזר להם מאוד!!

7. ofer16 Member

[/size]טרי ונבלס הודיע שהוא נשאר

טוב, לפחות לפי וואן...
    מאמן הנבחרת לשעבר ומאמנה של לידס יונייטד, טרי ונבלס, הודיע כי הוא ישאר בתפקידו למרות המכירה של וודגייט לניוקאסל.
    הוא אסף את השחקנים והודיע להם כי הוא נשאר בתפקידו.

לינק לכתבה בוואן:
    http://www.one.co.il/next.asp?id=34355&Bz=0

8. Julian Joachim Member

כן, בינתיים ונבלס נשאר.

אבל אם הוא ימעד מחר נגד הג'ילס בגביע, זה יהיה הסוף שלו במועדון.

בלי 4 שחקני הרכב, אחד מהם הוא הארי קיואל... הכל יכול לקרות.

אני עדיין מקווה שרידסדייל יבין את הרמז.

9. Don p1 Member

אוקיי...
    קודם כל המכירת חיסול שעושה לידס בשנה האחרונה היא דבר מתבקש. פולדש אולי לך בתור אוהד זה קצת קשה להבין את זה, אבל הקבוצה נקלעה לקשיים כלכלים ובשביל לצאת מהם אין פתרון אחרון מלמכור שחקנים ולהקטין את הגירעון שנוצר.

הטעות של יו"ר לידס הייתה בשניים האחרונות, לפני שונבלס מונה למאמן.
    לידס ביזבזה הרבה מאוד כספים על קניות ופיתוח הקבוצה, אבל בעצם הקבוצה לא הצליחה ולא זכתה בתארים. בגלל זה הקבוצה נכנסה לגירעון ואין מנוס ממכירת השחקנים.

הגיע הזמן שהצעירים יקבלו זמן בלידס, היא תיעלם קצת מהצמרת האנגלית, אבל יש לקוות שתחזור בעתיד.

10. Julian Joachim Member

כן, ברור שלי כאוהד קשה לקבל את זה. אבל עדיין, יש הבדל בין למכור את רובי פאולר, גם אם זה בכלום, לבין למכור את אחד הסמלים של הקבוצה, את אחד השחקנים שהכי מזוהים עם המועדון והאוהדים (לטוב ולרע). רידסדייל חצה את הקו האדום. זה יותר חמור מהמקרה של ברדה לחיפה. חיפה בכל זאת מועדון יותר גדול, ובאר שבע עם כל הצער שבדבר אינה קבוצת צמרת, לפחות לא קבועה. לידס כזאת, לפחות בשנים האחרונות, ולמכור את הסמל לקבוצה שאינה מהאריות של אירופה, אלא עוד מתמודדת עם לידס בליגה, זה כואב. זה מראה משהו על חוסר אונים, לא רק של האוהדים, אלא גם של היו"ר. במקום שהוא יעוף מכאן ויעשה לכולנו טוב,הוא ממשיך לנהוג בחוסר אחריות, וכל עוד הוא שם... זה לא ייגמר.

11. ליהי Member

אני לא מבינה בכלל מה הדיון, טרי וונאבלס הראה לכל מי שמוכן היה לראות שהוא יכול לקחת קבוצה טובה (מאוד) ולהוריד אותה למקום ה-13.
    פיטר רידסדייל הוא בהחלט *** לא קטן, שכן הוא מכר את כל השחקנים הטובים ואם היה אפשר גם את ההנהלה הוא היה מוכר, אבל כשג'ונתן וודגייט עזב לניוקאסל ונאבלס הבטיח להתפטר - ובסוף לא עשה את זה,וחבל, חשבתי כבר שיצא מכל העניין העצוב הזה משהו טוב אחד.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. RE-QL Member

הנה התשובה לשאלתך... (והתשובה השגויה לדעתי)
    טרי ונבלס מתפטר מאימון לידס לאחר פגישה קשה וריב עם רידסדייל על המשך ונבלס בעונה הבאה ולבסוף ונבלס בכלל לא יסיים את העונה הזאת... עוזר מאמן לידס ידריך את הקבוצה במשחקיה הקרובים כולל במחזור הבא מול ליברפול.

פולדש- אני מ-צ-פ-ה ל-ת-ג-ו-ב-ת-ך

13. KirkH Member

פולדש, בכל זאת זה הישג עצום ללידס. המנג'ר-שחקן הראשון בפרמייר ליג מאז נטש ויאלי את הגשר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. KirkH Member

עוד צעד מבריק של מר רידסדייל. על הספסל שלו יושב העוזר של מאמן נבחרת אנגליה ואיש מקצוע לא רע בפני עצמו, בראין קיד. מה עשה הגאון? הביא את פיטר ריד עד סוף העונה. עכשיו ריד יוכל להיות המנג'ר הראשון בהיסטוריה שהיה אחראי לירידתן של שתי קבוצות באותה עונה.

15. Julian Joachim Member

אני כבר באמת לא יודע מה להגיד.

איך רידסדייל חושב?
    מילא שבגללו ונבלס הלך... עוד הייתי מסתדר עם זה, אם הוא היה נותן לקיד את המושכות... אבל לא! הוא צריך להביא מנג'ר שאחראי בלעדי לחוסר היעילות, האפרוריות והיכולת הנוראית שהחתולים השחורים מציגים בעונה-שתיים האחרונות. אז אותו הוא מביא? כוס אמק, לא יודע כבר מה להגיד.

מקווה שלפחות נשרוד השנה בפריימר ליג, אולי שנה הבאה יגיע מאמן נורמלי (ריד מסיים חזוה).