יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

או שאולי נשאר אצלנו עד גיל 38. אי אפשר לדעת אצל המספרי 10 האלה :)

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה יהיה נאיבי לקוות שדיבאלה יישאר אצלינו עד גיל 38, אני מאוד מקווה שבארסה תסתום את החור של ניימאר עם קוטיניו/דמבלה שלפחות יישאר אותנו יותר ממספר 10 הקודם .

3. DRORIKO Member

כתבתי את זה בחצי הלצה. אי אפשר לקבוע כבר מעכשיו אם דיבאלה יעזוב או ישאר ויהפוך לסמל,זה מוקדם מדי. מה שאני כן יכול להגיד זה שיש לא מעט מקרים של זרים שכן נשארו נאמנים לקבוצות שלהם, ראינו את זה גם אצלנו וגם בקבוצות איטלקיות אחרות. השאלה בסופו של דבר היא כמה השחקן באמת מחובר למועדון. זה יכול להיות מקרה פוגבה אבל זה גם יכול להיות מקרה האמשיק.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/17
  4. DRORIKO Member

המיסטר,שידוע בפתיחותו, פורש את סיפור חייו, ועושה את זה כמו שרק הוא יודע ועם הרבה תובנות בדרך

Dayatso, muller ו-אלעד אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על השיתוף.

אלגרי וסימאונה הגיעו בשנים האחרונות פעמיים לגמר ליגת האלופות והפסידו. לא רוצה לחשוב כמה זה קשה מנטלית לחזור מדבר כזה, ואני לא מופתע שאלגרי אומר בפתיחות שהוא שאל את עצמו אם הוא מסוגל לתת יותר עבור הקבוצה (חבל שונגר לא שואל את השאלות הללו גם).

בכל מקרה, חושב שיש לו את הפוטנציאל להיזכר כגדול מאמני יובנטוס בכל הזמנים.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

בשביל להגיע למעמד של שליט סין הנוכחי הוא צריך לזכות בליגת האלופות, משימה לא פשוטה בכלל כידוע.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

לפי דיווחים ספינצולה לא נסע עם הקבוצה למשחק נגד ולנסיה והצהיר שהוא רוצה לעבור ליובה כבר עכשיו. כפי הנראה הוא יגיע אלינו במקום אסמואה שישוחרר.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Juventus have closed a deal with PSG for the signing of French international central midfielder Blaise Matuidi for €20m plus bonuses, according to Gianluca di Marzio.

Matuidi will undergo a medical this afternoon and be presented tomorrow, he will join on a 3-year deal worth around €3.5m a net a year. Mino Raiola brokered the deal.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

רק עכשיו לצערי יצא לי להיתקל בטקסט הנפלא על אלגרי. סימאונה אפילו קיצר את החוזה שלו באתלטיקו מ-2020 עד 2018 כשהרגיש 'איני יכול עוד'. אני חושב שהצורה בה יובה נראתה לאורך כל חצי השעה האחרונה החריפה את המצב, יובה ממש לא הייתה בעניינים. בכל-מקרה כבודו במקומו מונח, ליפי בינתיים הגדול ביותר של יובה.

גם אני קראתי על מאטווידי, לדעתי זה יכול להיות רכש נפלא עבור יובה. לעתים בנבחרת צרפת הוא משחק בכנף, קצת מבולבל, קצת 'בוקס-טו-בוקס', ואלגרי יוכל לבחור את המשבצת הכי מתאימה לו, קצת הגנה וקצת התקפה, הוא מיצה את עצמו בפאריס ובעקבות גילו אני מניח שהמחיר הוא סביר. יובה חייבת חיזוק לאמצע. קדירה מרגרינה, פיאניץ' מעולם לא עשה הגנה ומרקיזיו מעבר לשיאו. יש למאטווידי שנתיים-שלוש ותהיתי תמיד איך יונייטד לא קפצה עליו לדוגמא. בטיימינג הזה של שבועיים מסוף החלון - זה נהדר.

10. yonmu Member

מאטווידי זה כנראה החיזוק הריאלי הכי טוב שיובה יכלה להביא. שאפו.
    אני ממש לא מבין איך המחיר שלו נמצא באזור ה20מ' בעולם שבו פאוליניו ומאטיץ' עולים כפול.

Dayatso, Civil ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזוי. גם המשכורת הזוייה. רק מראה איזו זכות זאת לשחק אצל יובנטוס. החתמה מעולה, אבל הבחור צריך שני קשרים לידו אחרת תאבד עליו דעתו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DUGRI ו-golding אוהבים את זה.
  12. VAR Member

מארוטה עושה בית ספר לכולם טייק #2727
    מדהים שאלה רוצים וידאל ב900 מיליון ואלה רוצים רנאטו סאנצ׳ס ב480 מיליון והוא בא לי עם עסקה כזאת שנראה כאילו בוצעה ב2010.

Dayatso, optimus, Civil ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*הוא בן 30.
    *אחרי עונה meh.
    *אין לו הרכב בפסז'.
    *ביקש לעזוב.
    *מסיים חוזה בקיץ הבא.
    *ה"עולם" הזה שייך למועדונים בהם אין שום סיבה לנסות למקסם את טיב העסקה, וקבוצות כמו אברטון.

בחירה טובה של מארוטה ואחלה חיזוק, אך המחיר תואם במדויק את הכוכביות.

muller, Dayatso, Mamadu ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  14. Don Joan Roman Member

אחלה רכש.
    נותן לנו מגוון אופציות להרכב.
    מקווה שסאביץ יצטרף אליו בעונה הבאה כשסמי יעזוב

Sent from my m3 note using Tapatalk

15. DUGRI Member

קיוויתי לרכש אחר במרכז המגרש אבל לדעתי אמצע של מרקיסיו-פיאניץ'-מטווידי יכול להיות אחד הטובים באירופה (אם מרקיסיו יחזור להיות מרקיסיו). לדעתי בהתחשב בהיצע ההתקפי בסגל המערך הראשי עדיין צריך להיות 4-2-3-1 (הייתי הולך על ציוות של מרקיסיו/פיאניץ' לצד מטווידי מתחת לרביעייה ההתקפית) אבל במשחקים מול קבוצות עם אמצע חזק לדעתי כדאי לפתוח עם שלושתם מתחת לדיבאלה, היגוואין וקוסטה/מריו/ברנה.

אם אכן מדובר על 20-25 מליון גם מדובר בעסקה טובה מאוד, לכל הצדדים המעורבים.
    חבל רק שהוא הגיע כ"כ מאוחר, אם היה מגיע לפני שבועיים יכולנו כבר להיות עם תואר העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.