יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחת אלגרי - בנטאנקור ופיאניץ' חולקים את אותו התפקיד.

צ'אן יכול לשחק בכל משבצת אפשרית אך אם מיעדים אותו לתפקיד המקביל לליברפול, כבר צירפתם מחליף\גיבוי לפיאניץ'. בהנחה ש3 בקישור זה לא דבר זמני, נותר לטפל במחליף\גיבוי למאטווידי\חאדירה. למזלכם יש ים של אופציות גם מבלי לצאת מאיטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/18
  2. itzik.miro Member

שלישיית הקישור של ליברפול משחקת בצורה שונה משלנו אבל אם הולכים על הקבלה בכל זאת אז ווינאלדום "יושב" על התפקיד של מאטווידי, צ'אן על זה של קדירה וקוטיניו על זה של פיאניץ' - עכשיו שקוטיניו הלך יכול להיות שצ'אן יקבל את התפקיד של הברזילאי אבל נצטרך לראות.

את בנטנקור האמת הייתי משאיל - הוא צריך לשחק ולהשתפר בכמה אספקטים שהבולט בהם הוא יכולת המסירה שלו - בעיקר לעומק, כל עוד הוא לא ישפר את זה הוא לא יוכל להיות גיבוי לפיאניץ' - למרות שאלגרי מתפקד אותו שם כי הוא הכי קרוב בפרופיל למה שפיאניץ' אמור לעשות אבל הוא עדיין לא ברמה הנדרשת (למרות ששוב לדעתי הוא פרוספקט נהדר).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שליברפול משחקת בצורה שונה. אצל קלופ אחד המאצלות חייב להיות שחקן התקפה (כמו אצל פפ). אצל אלגרי לא, אבל לשניהם יש שחקן במרכז המגרש לפני קו ההגנה. אצל קלופ זה הנדרסון וצ'אן. אצל אלגרי זה פיאניץ' ובנטאנקור. אני די משוכנע שצ'אן מסוגל למלא כל תפקיד על המגרש, אבל אם הוא נבחר על סמך תפקודו בליברפול, הקשר היחיד שלו לקאדירה הוא ששניהם טורקים עם אזרחות גרמנית, שפם ותספורת דומה.

*אני מתייחס רק למקרים בהם קלופ פתח ב433 כי זו המגמה של אלגרי בחודש\חודשיים האחרונים.

אלעד אוהב/ת את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהסתבכת עם הטוניסאים!

itzik.miro, אלעד ו-Un bombón אוהבים את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן אמירה עם פוטנציאל למשבר דיפלומטי.

Mamadu ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. Ever Banega Member

איך קוסטה עד עכשיו?

7. DRORIKO Member

בסדר גמור. התחיל קצת מהוסס אבל לאט לאט משתלב, ושלשום נגד גנואה היה הטוב במגרש. מעבר למספרים שהוא נותן הוא גם מתחיל להתאים את עצמו לשטף ההתקפי של יובה. יש לו עוד דברים לשפר אבל נכון לעכשיו הוא מספק את הסחורה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/18
    Dayatso ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  8. Dayatso #BlackAndWhite#

עברתי על הלוח משחקים עד סוף העונה ופשוט כל מחזור נראה כאילו לנו יש משחק קשה יותר מלנאפולי.. פשוט מרגיש לי שנגמר הרצף אליפויות שלנו

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. itzik.miro Member

כל עוד אנחנו בפער נקודה מהם + משחק ביובה סטאדיום נגדם - אני אופטימי

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

10. DRORIKO Member

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.up2me.co.il/images/68575505.Xxx

אחרי יום כיף נגד סאסולו מתחיל חודש מאתגר.

yonmu אוהב/ת את זה.
  12. SerieA Il Capitano

אכן, יהיה מרתק לראות כיצד יובה תתמודד עם חודש זה. לשמחתה יש לה את המאמן הכי טוב בליגה והסגל העמוק בליגה.

כבר בשבוע הבא אחד המשחקים הקשים בעונה שנותרה - ברנרדסקי חוזר לפירנצה ופוגש את קייזה הבן שבוודאי ישמח לקלקל ליובה השנואה.

הקהל בפירנצה בוודאי לא יקבל את ברנרדסקי בזרועות פתוחות ומעניין אם הוא יפתח בהרכב.

13. DRORIKO Member

אלגרי מאמן כביר, אבל הבעיה שגם המאמן של ״האוייב״ הוא לא פריאר. זה שהסגל שלנו יותר עמוק זה אחלה, אבל כל עוד השלישייה המזדיינת של נאפולי לא מתעייפת זה לא רלבנטי כרגע, נצטרך לקוות לנסיגה של אחד מהשלושה(עם דגש על מרטנס/אינסיניה) ובנוסף כמובן לנצח את נאפולי בסטאדיום, כי זה נראה שהנמושות של הליגה לא יעשו בשבילנו את העבודה.

14. Raulito Madridista

דור הופמן סיכם את המשחק הראשון בשלב 1/8 הגמר והתמקד בגונזלו היגואין:

בדרך פלא הייחודית רק לו, מצליח גונסאלו היגוואין להיות דיסוננס אנושי. בן אדם שהוא לא הרמוני, כזה שמצליח להיות דבר והיפוכו בבוא העת, עד כדי כך שזה צורם לעין האוהדת כדורגל. ב־90 דקות של משחק הארגנטינאי יכול להיות מעולה וגרוע, ווינר ולוזר, הוא מסוגל להושיע אותך ומייד לקבור אותך, יש לו יכולת נדירה לנצח משחק ולהפסיד אותו. הקריירה של היגוואין מלאה ניגודים. לכל גול גדול דאג להצמיד החמצת ענק, כל תקווה שנתלתה ברגליו הצליח להמיר בספק, תמיד הוכיח שהוא מסוגל לא להיות מסוגל. שלשום מול טוטנהאם עשה זאת שוב כשכבש את הצמד המהיר בתולדות יובנטוס בגביע האלופות, שבמטאפורה ההיגוואינית שווה ערך למילוי דלי, שאותו בעט מהנקודה הלבנה למשקוף והחוצה בדקה ה־45. כזה הוא פיפיטה - דחף את התרנגולים מהצוק, ומיהר להושיט להם יד לעזרה. הבעיה של היגוואין היא שהוא יודע שהוא כזה. זה יושב לו בראש ואוכל לו את הרגליים. לכן, כשנרגע, פרסם את הפוסט הבא: "הכל היה טוב כשהובלנו 0:2, אבל כשנהיה 2:2 הגיעו הביקורות. נורא קל לכתוב מהספה, אבל זה לא מעניין אותי". היגוואין מתכוון לכך, אבל לוקח ללב. הרי הוא לא רגיש, אבל מתרגש בקלות.

http://www.israelhayom.co.il/sites/default/files/u1329/New_06522390.Xxx

אני מסכים אבל לא במאה אחוז, קשה לי עם ההגדרה הזו. אני חושב שבנאפולי למשל הוא כבש כמות פסיכית של שערים שחלוץ אחר לאו דווקא היה מגיע אליה. לא בטופ5 של החלוצים אבל קשה לי להגיד שהוא בוודאות לא בטופ של 10. גם עם הכרס הוא מאוד מהיר וחד ועושה גולים מכלום. בריאל הוא ניצח משחקים גדולים בגיל 20-21 כמו אספניול, שער השיוויון נגד אתלטיקו, שער האליפות נגד אוססונה ואפילו חטאפה איי-שם בעונת החואנדה ראמוס. זה בטח לא כמו לנצח שמינית או רבע גמר צ'מפיונס והמאזן שלו שם עגום, אבל לא כל דבר ניתן להסביר.

15. DRORIKO Member

היגוואין אכן לא ניצח שמינית או רבע גמר צ'מפיונס. הוא ניצח רק חצי גמר צ'מפיונס.

מצב נושא:
הנושא נעול.