יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

בופון יהיה בריאל כי הוא רוצה את הצ'מפיונס ואפשר להבין אותו. וברצינות: דווקא עדיף שיעבור למועדון גדול ככה 'הירידה' תהיה פחותה. מותר לו לחוות תרבות אחרת וכדורגל שונה לפני הפרישה. בניגוד לדל-פיירו שלא היה לי ספק שיישאר עם יובה גם בליגה השנייה - מה שבופון עשה הוא אצילי. נדיר ששחקנים נשארים באותו מועדון כל-כך הרבה זמן. אצל שוער זה אחרת ואוליבר קאן פרש בבאיירן אבל עדיין זה קשה. אני בטוח שכל אוהד יובה מעדיף שימשיך לשחק בקבוצה אחרת כדי שהאגדה תמשיך עוד קצת. לדעתי העובדה שאין מונדיאל השפיעה עליו.

2. DRORIKO Member

את הטיעון הזה הייתי מקבל אם היה מדובר בדיבאלה או סמי חדירה(שבאמת אמר שהוא רוצה לחוות תרבות אחרת) בופון זה בן אדם שירד איתנו ליגה בזמן שקיבל הצעות מהאימפריות של אירופה. זה יהיה הזוי אם דווקא עכשיו כשיובה חזרה להיות אימפריה הוא יחפש שדרוג מקצועי. לדעתי אם הוא עוזב זה נטו בשביל הכסף. כמו ש @Roma אמר פסז' זאת בהחלט אופציה הגיונית(עם כל זה שאני מתעב הנובורישים המסריחים האלה) לריאל יש את נבאס המעולה, שהוא גם הרבה יותר צעיר מבופון, לא רואה אותם מתאבדים על ג'יג'י.

3. Raulito Madridista

לא דיברתי על שדרוג מקצועי, זה היה בצחוק. ריאל מדריד לא אופצייה, לדעתי זה פייק ניוז. לשנינו אין ספק שהוא יחזור ליובה ויהיה מאמן שוערים או ווטאבר, וכשהוא רגע לפני סיום הקרירה טבעי שיירצה לחוות תרבות אחרת, מדינה אחרת, לפני שהוא חוזר. אני מניח שבופון הוא אחד המשתכרים הגבוהים ביובה גם בגלל הפז"ם, זה לא משנה שהוא לא הכוכב הכי גדול שלה כיום. פאריס תציע לו פי 3? גם אם בופון הולך בגלל הכסף כרגע זה כלל לא משנה, עשה את שלו ביובה וזה לא ישנה בשום צורה ולו בגרם את ההסתכלות על התקופה שלו.

4. DRORIKO Member

לדעתי בופון יכול לתרום לנו מקצועית עוד שנה-שנתיים, והוא לבטח לא היה הבעיה שלנו השנה, אדרבא. אין לי מושג לאיפה מיועדות פניו, אבל אני מניח שזה ל-MLS/ליגה סינית/פסז'. אם אני אראה אותו חלילה במדים של ליברפול/יונייטד זה יהיה מאד מאכזב ומכעיס. "חוויה אחרת" בתחת שלי, אם הוא מרגיש שהוא עדיין יכול לתרום ברמות הגבוהות הוא צריך לעשות את זה ביובה נקודה. אחרי שיפרוש שיעשה מצידי טיול מסביב לעולם בכדור פורח.

5. itzik.miro Member

בדיוק
    לא מכיר אוהדי יובה שמעדיפים שהוא ימשיך במועדון אחר.
    או פרישה או שיישאר איתנו כשעדיף שיישאר איתנו

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    בופון לא ממשיך ביובה מהסיבה שיובה בחרה להמשיך הלאה בלעדיו. אתה מאחל לו פרישה (MLS) אבל הוא רוצה להמשיך לשחק. פסז' זה לא מעבר כסף (כמו סין\MLS). זה מעבר לקבוצה שקולטת את השחקנים הטובים באירופה על מנת לגדול ולזכות בהכל. מצד הצרפתים, יש משהו "בקהאמי" בהצעה לבופון, אבל אין לי ספק שיש לו המון מה לתרום, גם בגיל 40.

Gianzola, oFiRzZz ו-Dayatso אוהבים את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא למה יובנטוס החליטה להמשיך בלעדיו אם הוא מעוניין להמשיך?

8. SerieA Il Capitano

אולי הם רואים שהוא לא מה שהיה ולא רוצים סינדרום טוטי-רומא אצלם.

הם לא פראיירים ולא ייתנו לשום דבר לפגוע בהישגיות שלהם.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג מה זה סינדרום טוטי, אבל זה התכנון של יובה לשחקן בן 40 ואין דרך לערער על השיקולים שלהם.

כמובן שאין זה אומר שלבופון אסור לשחק יותר כדורגל או שהוא מוגבל רק לסיבוב פרישה בMLS.

10. DUGRI Member

כאוהד יובה, יכאב לי אם בופון יחליט להמשיך לשחק במועדון אחר (ושלא יהיה ספק בעניין, אם הוא ממשיך זה במועדון שמתחרה על תואר באחת הליגות הגדולות. לא ארה"ב ולא סין). עם זאת, אי אפשר להאשים אותו: אם עוד יש לו את התשוקה והרצון להמשיך לשחק, הוא לא צריך לפרוש רק כי ביובנטוס מעוניינים להמשיך הלאה.
    עם כמה שזה כואב, לדעתי ההחלטה המשותפת בין הצדדים לסיים את זה בסוף העונה היא נכונה. ג'יג'י עדיין שוער ברמה הגבוהה ביותר ובהחלט יכול לתרום ליובה גם בעונה הבאה, אבל כשמדובר בסמל ובאגדת כדורגל כמו בופון- כשהוא פורש, זה צריך להיות עם טעם של עוד. הרי הזמן מנצח את כולם בסוף, ואני לא רוצה לראות אותו מנצח את ג'יג'י.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה לאן הוא יילך - שיתכונן לספוג גולים בכמויות שהוא לא רגיל אליהן.
    אצל יובה המצב יישאר אותו דבר גם בלעדיו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. itzik.miro Member

כמו שבופון אמר הוא החליט רק לאחרונה להמשיך בשער ויובה כבר תיכננה את היום שאחרי ומה שחשוב הוא ששניי הצדדים קיבלו החלטה משותפת ונפרדים בהסכמה הדדית.
    כולי תקווה שג'יג'י יפרוש בתום העונה אך אם יבחר לשחק במועדון אחר - אאחל לו בהצלחה רבה, אעקוב אחריו ואהיה תומך של אותו מועדון עד שיפגוש ביובה - גראנדה בופון!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

כל החלטה מצד שני הצדדים היא לגיטימית, זה לא יוריד ולו במעט מהאהבה של יובה לבופון ולהיפך, הוא אחד הגדולים בהיסטוריה שלה ולדעתי מס' 2 אחרי דל-פיירו. כשראול עזב את ריאל לשאלקה בהתחלה היה לי עצוב ואחר-כך הבנתי שמוריניו החליט שיהיה לו תפקיד שולי מן הסתם, האהבה שלו לכדורגל הייתה חזקה מהאהבה לריאל מדריד ואצל שוער זה אפילו אחרת. ליובה אסור להתפשר, אני חושב שברור שיש ירידה ביכולת של בופון אבל גם היום הוא בין 15 השוערים הטובים, שצ'זני למשל הוא לא צריך להיות היורש אבל ביובה פועלים בשקט מאחורי הקלעים ואני מקווה שיהיה רכש יותר חכם מדונארומה בטריליון יורו. משוכנע שכל אוהד יובה רוצה שבופון ימשיך גם אם במקום אחר מאשר שיפרוש. כל עוד בתנאי שהוא לא משחק באותה הליגה

14. SerieA Il Capitano

סינדרום טוטי זה אומר שהשחקן נהיה פחות טוב מהחלופות בסגל אך הוא אגדה ולכן התקשורת מפעילה לחץ רב על המאמן להרכיב אותו ב-11 למרות שלא כדאי לו.

ואז לא משנה כמה בולדוזר יהיה המאמן הוא תמיד יהיה בצל של הכוכב הגדול ביותר שמה לעשות כבר לא מספיק טוב.

15. DRORIKO Member

מה שכן ספאלטי בקדנציה האחרונה הצליח לעמוד בפרץ. בחצי העונה הראשונה זה הביא להרבה חיכוכים בין השניים(למרות שטוטי היה קלף חשוב מהספסל) בעונה שלאחר מכן כבר היה ביניהם שלום קר והדברים עברו על מי מנוחות.

מצב נושא:
הנושא נעול.