יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

נכון, הרבה קבוצות אכן היו מציעות ואולי גם הציעו, אבל בסוף רונאלדו הוא זה שבוחר אותך ולא אתה אותו. היה לו מבחר בין כמה מקומות שבהן רצה לשחק משיקולים שונים ויובה הכי התאימה לאותן שיקולים. קיבלו זהב מוגש לידיים.

אני לא רוצה לתת לזה להשמע כאילו לא הרוויחו את זה ביושר. הם הרוויחו את זה ועוד איך ביושר כל עוד הוא בחר בהם. כנראה שיש מספיק סיבות טובות לשחק שם והם עושים בשנים האחרונות עבודה טובה מאוד.

2. DRORIKO Member

יש יותר ויותר דיווחים על חזרה של בונוצ'י. בגאזטה גם מדווחים על משא ומתן לגבי בונוצ'י תמורת היגוואין כשיובה תקבל בנוסף 25-30 מיליון.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/18
  3. Andrea21 Member

מילאן פראיירים אם הם מסכימים לטרייד כזה. אין לי בעיה עם הטרייד לכשעצמו אבל להוסיף 25-30 מיליון?

שחקן תמורת שחקן וזהו.

4. DUGRI Member

חזרה של בונוצ'י? נשמע לי בולשיט- יוציא את בונוצ'י עצמו מאוד קטן, מעבר לכך אלגרי עדיין המאמן. אני מאוד נגד, בטח ובטח אם מדובר על טרייד עם היגוואין. בונוצ'י עשה את הבחירה שלו לפני שנה ואין לי שום רצון לראות אותו שוב בשחור-לבן. חוץ מזה הוא כבר בן 31. להיגוואין אין ילד חולה ואין "תירוץ" למכור אותו דווקא ליריבה באיטליה.

איזה מראקטו מטורף...

5. DRORIKO Member

גם אני נרתעתי בהתחלה כששמעתי על זה, אבל אחרי חשיבה קלה אני לא פוסל, זה כמובן בתנאי שיתקיימו שני תנאים:1.שרונאלדו יביא את אותם מספרים שהביא בריאל(וההגנות באיטליה זה לא ההגנות בספרד חשוב לציין) 2.שבונו למד את הלקח ומעכשיו הוא יהיה ילד טוב.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם בסקיי מאשרים שמילאן ויובה מדברות על בונוצ'י והיגוואין. לא ידוע אם בטרייד ישיר או עסקאות נפרדות.

7. DRORIKO Member

יובה לא יסכימו, הם צריכים את הכסף

8. Andrea21 Member

כן אבל הם רוצים להנחית בלם בכל מקרה לא? טרייד כזה יכול לחסוך להם דמי העברה.

9. DRORIKO Member

תראה בעיקרון יש לנו עמדות יותר לחוצות, בלי בונוצ'י אנחנו עדיין יכולים להסתדר כשיש את בנעטיה שנכנס היטב למשבצת שלו(למרות שמדובר בשני סגנונות שונים) לעומת זאת אם לא נתחזק בקשר אנחנו יכולים להיות בבעיה. הרעיון הוא גם להשיג את בונוצ'י וגם עוד כסף בשביל להביא את פוגבה/סאביץ'/תן שם אחר שאתה חושב.

10. Andrea21 Member

עכשיו בכלל מדובר על בנעטיה ופיאצה תמורת בונוצ'י.

מגניב שרוצים לקבל 60 מיליון על היגוואין אבל ואללה, לא רואה קבוצה שתשים עליו כזה סכום, ואני מאוד מעריך את פיפיטה.

רוצים את בונוצ'י חזרה? מילאן פראיירית אם היא לא מתעקשת על היגוואין בעסקה הזאת, לא משנה באיזה אופן.

11. DRORIKO Member

נשמע כמו עסקה גרועה, זה בעצם להחליף בין שני בלמים באותה רמה+לוותר על נכס עתידי. קשה לי לראות את יובה הולכת על זה, אלא אם אלגרי לא כזה מחזיק מבנעטיה(מקצועית הוא הכי מחזיק מבונוצ'י)

12. Andrea21 Member

למיטב הבנתי בנעטיה לא מסתדר עם אלגרי...

ועם כל הכבוד בונוצ'י ובנעטיה ממש לא באותה רמה וגם לא באותו סגנון.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מילאן לא הולכת על היגוואין כי כנראה שגאטוסו מאמין באנדרה סילבה וקוטרונה, כשמנגד הוא מאבד את הבלם הפותח שלו. ההיגיון פה הוא להביא בלם ליגה מוכח עם פוטנציאל גבוה, ואני מאמין שגם קאלדרה יהיה מעוניין במעבר כזה כדי להמשיך את ההתקדמות בקריירה (במילאן הוא יהיה שחקן הרכב, ביובה הסיכויים נמוכים יותר), ובגלל זה אני מבין ומסכים עם הכיוון שמילאן חותרת אליו. גם פיאצה זה כיוון נכון, האגפים של מילאן צריכים עומק.

14. DRORIKO Member

אין לי בעיה לתת את קלדארה ואת פיאצה, אבל שישלמו עליהם כסף והרבה. כסף שאני לא רואה קבוצה כמו מילאן משלמת(פיאצה אולי כן, קלדארה לא). בונוצ'י תמורת קלדארה זאת עסקה שהייתי מקבל אם היה חסר לי בלם טופ לצד קינג קונג, אבל יש לי כבר אחד כזה-בנעטיה.

15. Andrea21 Member

גם מקומו של גאטוסו לא מובטח. מתגברים הדיווחים על קונטה...

מילאן לא מעוניינת בשחקנים עם פוטנציאל להיות טובים אלא רוצים שחקנים שכאן ועכשיו יוכלו להחזיר אותה למקום הרביעי.

מצב נושא:
הנושא נעול.