יובנטוס 2014/15:: רוצים לקפוץ כיתה ולהצליח גם באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

כנראה שהערבים האלה הם לא כאלה טיפשים :)

2. JohnTerry26 Member

עסקת דיבאלה נסגרה היום כצפוי, כך אומרים באיטליה. יחתום ל5 שנים, ועובר תמורת 28+8 בבונוסים, ושני שחקנים בשווי 4 מ' יורו. כך שזמפריני יוכל להגיד שהוא השיג את ה40 מ' יורו עליהם התעקש.

לא קראתי את הדברים של נשיא פסז' על קבאני, אבל נכון לאתמול די מרציו אומר שיובנטוס ממשיכה לדבר איתו על שכר (כרגע מציעים פחות ממה שקבאני רוצה).

את דיבאלה אני לא מכיר, אבל במידה וטבז נשאר ולא צריך למצוא לו מחליף 'סופרסטאר' יקר, לדעתי יובה צריכה דבר ראשון להוסיף קצת יצירתיות לקבוצה, ווינגר יצירתי אם מכוונים לשינוי המערך או מספר 10 יצירתי במידה והמערך הנוכחי יישאר.

3. N כמוני Member

כמו שנאמר פה, עסקת דיבאלה כנראה נותן אישור סופי שטבז יעזוב בקיץ לבוקה ג'וניורס ועל כך ניתן להצטער.
    לי הסכום הגבוה יחסית גם עורר מחשבה שאולי ביובה בונים גם על מכירה בסכום גבuה של פוגבה, שאסור לוותר עליו לדעתי, גם לא בתמורה ל-80 מיליון אירו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/15
  4. Alta Tensione Member

לא בהכרח. נראה לי שאלגרי יעביר את טבז לקישור ההתקפי במקרה שדיבאלה ישתלב טוב בקבוצה (לא דבר שהוא וודאי. ע"ע איטורבה). בנוסף, קראתי שיובה הכניסה סכום של 100 מיליון פחות או יותר מהשתתפות בליגה האלופות. אם זה המצב, לא נראה שיש להם סיבה למכור מישהו, אלא ההפך. יש עוד אפשרויות לבזבז.

5. Don Joan Roman Member

טבז לא יעזוב בתום העונה לדעתי, להערכתי אלגרי יחכה עוד עונה כדי לתת לדיבאלה את מרווח הזמן והביטחון להסתגל למעבר מפאלרמו ליובה וכשזה יקרה, רק אז טבז ישוחרר ובצדק גמור.
    לעניין המחיר - לדעתי יקר מאוד המחיר הזה ואני מקווה שהוא יצליח.

6. FelaKaT Member

לא מבין למה צריך את דיבאלה כשיש את ברארדי וזאזה. מה הוא עשה שהוא שווה סכומים כאלו?

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאזה לא לרמה הזאת וסביר להניח שגם לא יהיה, ברארדי כיום לא לרמות האלה אבל עדיין יש לו זמן להתפתח. דיבאלה שחקן לרמות הכי גבוהות.

אני מת על השאלה הזאת של "מה הוא עשה?!". מה זאת אומרת מה הוא עשה. בגיל 21 הוא לא זכה ב-8 אליפויות עם פאלרמו. זה אמור לשנות משהו? תצפה במשחקים של פאלרמו, תראה מה הוא עושה על המגרש ותבין לבד למה משלמים עליו סכומים כאלו.

Franco אוהב/ת את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראה את הפוטנציאל והיכולת הנכונה להיכנס לנעליים של טבס. ברארדי עדיין לא שם. זאזא לא שייך לרמות האלו.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקופה טובה ביובנטוס (מה שלדעתי יקרה) והוא יכפיל את השווי שלו. זה לא שמחכים להם בשוק שחקני התקפה ברמה שלו שרק מחכים להגיע ליובנטוס. גם ככה קשה לה בפן הכלכלי להביא את הכוכבים הגדולים, ואני לא בהכרח מדבר על סכום העברה - אלא על משכורת.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא חושב שדיבאלה יהיה גדול כמו שהסכום שהוצמד לו אמור להעיד, אבל השאלה היא גם איזה חלוץ אחר יכלו יובה להביא בסכום הזה ואני לא בטוח שהייתה אופציה טובה יותר. חוץ מזה שגם ביכולת הנוכחית שלו הוא שחקן נהדר לרוטציה בתור התחלה. אני גם לא מכיר את השוק באיטליה מספיק טוב.

מבחינה מקצועית אני לא חושב שהחתמת דיבאלה לבדה נותנת חותמת על העזיבה של טבס. דיבאלה יכול לשחק גם עם טבס וגם להיות רוטציה לטבס. ליובנטוס גם ככה חסר שחקן מהסגנון הזה גם היום שטבס עדיין פה, להוסיף את הארגנטינאי הצעיר לרוטציית החלוצים יהיה חיזוק נהדר. אם טבס אכן יעזוב, הייתי מצפה מיובה להחתים עוד חלוץ שיודע לשחק היטב עם הפנים לשער.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבעיה של כל האיטלקיות בכל מה שקשור לשמות גדולים אלה המשכורות המפוצצות.

דיבאלה רכישה נהדרת לדעתי גם בסכום כזה. אני חושב שביחס לגילו ולקבוצה ששיחק בה, הוא נתן עונה פנומנלית, ואם הוא ימשיך בקו הזה ליובנטוס יהיה את אחד השחקנים הטובים ביותר בעולם, ולא בעוד הרבה זמן.

13. FelaKaT Member

ראיתי, בדיוק כמו שראיתי מה עשו לפניו מיקולי, אמאורי, ג'יובינקו ורבים אחרים.
    זאת העונה הראשונה שלו שהוא מספק מספרים טובים (דומה לברארדי, אגב) ואין לו נתונים פיזיים יוצאי דופן, על מה משלמים את הסכום הזה?
    ברארדי למשל, מצליח עונה שניה ברציפות בסריה א', מספק מספרים דומים בפחות דקות.
    שניהם מאוד בוסר (הסיומת של ברארדי טובה יותר, הדריבל של דיאבלה טובה יותר מצד שני) ולא שווים סכומים כאלו.
    לדעתי זה סיכון שמתאים הרבה יותר לעידן שלפני קונטה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקולי בשיאו היה שחקן התקפה טופ 20 בעולם והשחקן הכי טוב בליגה. לא יודע מה הוא עושה במשפט עם ג'ובינקו ואמאורי.

כשאתה קונה שחקן בגיל הזה אתה משלם על מה שהוא יעשה, לא על מה שהוא "עשה". ברארדי מנפיק מספרים טובים שקצת משקרים לאור הנטייה שלו להבקיע רביעיות ושלישיות במשחקים בודדים (מילאן!) והתרומה שלו למשחק מוטלת בספק.

דיבאלה שחקן קבוצתי שתורם ה-מ-ו-ן לקבוצה שבה הוא משחק. הדריבל שלו ברמה הכי גבוהה שיש והסגנון שלו (בריחה לאגפים ומשחק על הקו) מרווח מאוד את משחק ההתקפה של הקבוצה, זאת כשהוא עובד קשה ויורד עמוק מאוד על מנת ללחוץ ולהרוויח את הכדור.

לגבי כך שזאת העונה הראשונה שבה הוא מציג מספרים טובים: מה זה משנה? זה נתון רלוונטי רק כשמדובר בשחקנים לא ממש מוכרים מבחינת כישרון שלהם ואז אתה יכול לתהות אם מדובר ב-ONE SEASON WONDER ושחקן שסתם תפס עונה טובה. במקרים כמו של דיבאלה, כלומר שחקנים שמסומנים מגיל צעיר וידוע שיש להם כישרון גדול מאוד, עונה כזאת מהווה עונת פריצה שמראה שהוא יודע לתרגם את הכישרון.

ליובנטוס אין מה למכור באירופה אם היא לא תנצל אפשרויות כמו לקנות שחקנים מסדר הגודל של דיבאלה בסכומים האלה. עוד עונה כמו הנוכחית והוא היה מחוץ לטווח המחיר שלה. אין לה גם את הלוקסוס לקנות שחקן בן 18 מארגנטינה בסכום דו-ספרתי של מיליונים כמו שפאלרמו עשתה. אין לה את הזמן לתת לו להתגלח על חשבונה.

אלה הסכומים כיום. אפשר לשבת בצד ולראות איך כל כישרון בורח ולחיות על השאריות שבשאריות או שאפשר לשחק את המשחק. ליובנטוס יש את הכסף אז היא משחקת את המשחק כי מדובר במועדון עם שאיפות.

uri, SerieA, golding ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גם דיבור על יורנטה נמכר - זאזא מגיע.

אנדראה פירלו בן 36 היום. :sm_birthday:

מצב נושא:
הנושא נעול.