יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו זה רשמי.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

50מ' יורו עוד לפני שנגעו להם בקסי, פאפו ואנדראה קונטי. אטאלנטה בשיאה.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי הפרוספקט הכי טוב לטעמך?

עוד שאלה לגבי וראטי דווקא: יובנטוס או אינטר - איפה היית רוצה לראות אותו כ״אוהד מן הצד״?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*גליארדיני הוא פריצת העונה שלי. לא כל יום רואים שחקן שבנוי כמו אתלט אפריקאי עם חוכמת משחק איטלקית.
    *את קונטי הייתי שם בנבחרת הסיבוב ללא מתחרים.
    *קאלדרה הוא הבלם הטוב ביותר בקטגוריית "איטלקי+צעיר" ובעיניי שווה מקום בנבחרת כבר היום. יהיה לו לא פשוט להזיז את ברצאלי ולהתמודד עם ההשוואה המתבקשת עם גטאנו שיראה אבל הוא עושה רושם של the real deal. כמו בונוצ'י בזמנו.

*עם זאת, קסי זה שחקן שכבר מחר יכול לגשת לכל קבוצה גדולה ולקבל מקום בהרכב. הוא הפרוספקט הגדול ביותר וכנראה הנכס היקר ביותר שלהם אי פעם.

*פאפו גומז הוא השחקן המוכשר, הטוב, החשוב ביותר והכי מגניב לצפיה שלהם. ה"בעיה" שהוא נזכר להיות כזה רק בגיל 28 => לא פרוספקט.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/17
  5. DRORIKO Member

סך הכל רכישה מצויינת. קלדארה ביחד עם רוגאני זה מה שנקרא "היום שאחרי", ולזה צריך להוסיף גם את בונוצ'י שיש לו עוד כמה שנים לתת. יפה שגם בעתיד יהיה לנו מרכז הגנה איטלקי.

6. Don Joan Roman Member

נקווה שגם נמצא שוער איטלקי בכיר ליום (הכואב) שאחרי סופרמן

Sent from my m3 note using Tapatalk

7. DRORIKO Member

אל תדבר איתי על זה אני בהכחשה :)

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי תחושה שהשאלה הזאת לא תהיה רלוונטית ככל שהדברים יתבהרו בהמשך הדרך. אם התחרות היא בין יובנטוס ואינטר אני כמעט משוכנע שהסיכוי שהוא יגמור ביובה די קלוש. דיברו על זה לא מעט בעמודים האחרונים (וגם בעבר) ומארוטה פשוט לא יכול/רוצה להלחם בקבוצות עשירות משמעותית מיובנטוס. הם יתעניינו, יגששו, ומה שיקרה בפועל זה שאינטר עם הרצון להכריז שהם כאן - תציע סכומים שפשוט ישברו את יובנטוס ויכריחו את מארוטה לעשות את מה שהוא תמיד עושה - לוותר ולהתפשר על "שם" פחות גדול.

כמו שיובנטוס לא מסוגלת להלחם על שחקנים מול פריז וסיטי, היא לא תוכל להלחם עליהם מול אינטר. גם אם מדובר באיטלקי שצולם לובש חולצה של יובנטוס כשהיה בן 3.

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. Enzo Maresca Member

חייב להגיד שכל השיח הזה קצת מדאיג אותי. אני מסכים שה"אהדה" של הגמד לא תהווה פקטור בבחירת היעד הבא שלו ובכלל לא חושב שזה אמור לעניין; מה שכן מעניין זה שמדובר כרגע בשחקן האיטלקי הטוב ביותר, ומהבחינה הזאת בלבד - גם אם סבא שלו נספה בסופרגה ואבא שלו בכלל אוהד ליברפול שאחראי במו רגליו לטבח בהייזל - הוא פשוט חייב להגיע אלינו. המצב הכלכלי שלנו מאפשר השקעה משמעותית נוספת ו-וראטי הוא השחקן הכי מתאים לקחת אותנו עוד צעד קדימה, אין שום סיבה להתפשר על פחות. אוי ואבוי למארוטה אם הוא יפספס אותו כי אין לו זין להיכנס למכרזים ולאבד שעות שינה. זה יהיה אסון אם הוא יעבור לבערך כל מועדון שהוא לא ריאל מדריד - בטח ובטח אם זו תהיה אינטר.

בקצרה, עוד כמה נקודות מהזמן האחרון - רינקון הוא אחת מרכישות ינואר הכי מגניבות שזכורות לי (והוכחה שכשבא לו מארוטה דווקא כן יודע לשלוף ציפורניים), אברה אחת ממכירות ינואר הכי מבאסות שזכורות לי, קלדארה הוא פרוספקט מרגש שיושב בול על היום שאחרי ברצאלי (הוא ליד רוגאני זה אשכרה חלום מתוק שיהפוך תוך כמה שנים למציאות), פיאניץ' מתחיל סוף סוף לשחק כדורגל טוב ולא רק לנפק מספרים - ובמקביל להתאוששות של דיבאלה (שמאז שחזר מציג את הכדורגל הכי טוב בקריירה. ה3/4 עושה לו ממש טוב) והמעבר ל4 בהגנה אנחנו נראים, כצפוי, הרבה יותר טוב. מה עוד? הארכות החוזים של רוגאני וסטורארו (איזה ישן אני, הא?) משמחות ו(בנוסף לגישושים אצל אורסוליני ודה שיליו) מחזקות את ההבנה שחובה להרחיב את הבסיס האיטלקי בקבוצה. זה מתחבר גם לנקודת הפתיחה שלי על וראטי. נכון שהכל הגיוני עכשיו?

בגדול הכל בשליטה והתחושה היא שהחצי השני של העונה הולך להיות הרבה יותר מהנה מהראשון. תביאו כבר את פורטו בקיצור.

(נ.ב - חייב לציין שתענוג גדול לקרוא פה בזמן האחרון. הפורום בנסיקה אדירה ומזכיר את "תור הזהב" מלפני כמה שנים. כל הכבוד לכל ההייטרולים היקרים שעוסקים במלאכה)

Dayatso, אלעד ו-SerieA אוהבים את זה.
  10. golding מנהלים

אורסוליני לא אמור לעבור לאטלנטה? לא שזה משנה מבחינתכם, הם פרקטיקלי הפידר קלאב של הגדולות. מצפייה בסרטונים הוא נראה כמו חתיכת שחקן.

מסכים לגבי וראטי. הבאתו יכולה להיות כל כך סמלית והצהרתית, למארוטה אין תירוץ להימנע ממלחמה עליו.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  11. Enzo Maresca Member

גם אם אורסוליני יעבור להתבשל קודם אצל גאספריני זה יהיה בחסות שלנו, בדיוק כמו שסנסי עבר לסאסואולו. הוא באמת נראה כמו כישרון יוצא דופן ויכול להיות אחלה אלטרנטיבה (גם אם לא מיידית) למקרה שהסיטואציה עם ברארדי תתפספס מסיבה זו או אחרת.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  12. SerieA Il Capitano

ברארדי צריך לתת חצי עונה טובה מאד עכשיו כדי שהוא יוכל לבנות את המלחמה עליו בקיץ בין הגדולות. אני ממש לא בטוח שהוא יגיע ליובה. לא רק כי הוא דחה את האופציה הזו כבר פעם אחת כדי לשחק יותר, אלא בעיקר בגלל שיש קבוצות נוספות אשר מסוגלות כלכלית להתחרות עליו.
    לכו תדעו, אם הארכת החוזה של אינסינייה בנאפולי לא תלך כמו שצריך, אולי הם ימכרו אותו ויחליפו אותו בברארדי.

לגבי אורסוליני, הדרומיים עשויים להגיע מאחור:
    Orsolini, Napoli al sorpasso. E la Juve

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגי, הכל טוב ויפה, אבל מה מארוטה יעשה כשפריז יסרבו למכור במחיר של 80 מיליון ואינטר תמשוך את זה לכיוונים של 100-110 פלוס? איפה עובר הגבול? כי אצל אינטר אני לא בטוח שקיים כזה.

Dayatso ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  14. Don Joan Roman Member

כבר יצאתם מפרופורציות והגעתם ל100 מיליון פלוס, זה לא כזה פשוט להגיע לסכומים האלה, אל תשכחו שאיכשהוא צריך לשמור על חוקי "הפור פליי" של אופ"א, ולכן לדעתי גם אם אתה מולטי מולטי מליארדר אתה לא יכול בקיץ אחד להוציא גם 100 מיליון על וראטי, גם 30-40 על ברארדי, גם 30-40 על ברנרדסקי, גם לתת לכל אחד משכורת מנופחת כדי שיעדיף אותך וכו'.
    ובכלל לא דיברנו על הרצונות של פאריז ושל וראטי.

לאינטר יש עוד תהליך גדילה משמעותי מאוד לעשות בשנים הקרובות, עם הכסף של הסינים זה קרוב לוודאי יהיה קל יותר ויקח פחות זמן אבל לדעתי זה בהחלט תהליך שייקח יותר משנה - שנתיים.

Sent from my m3 note using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/17
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיוט של כל גבר :)

מצב נושא:
הנושא נעול.