יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

לא מתלהב מהכדורגל של מילאן. אמרתי כאן עוד בתחילת העונה שהכדורגל שלה לא משהו ורוב הניצחונות הם מקריים ושזה לא יחזיק לאורך זמן, והנה הקבוצה לאט לאט חוזרת למימדים האמיתיים שלה. האם זה אומר שהוא נכשל שם? לא בהכרח, הסגל שלה די מוגבל כמו שאתה אומר, אבל לטעמי הוא לא עושה שם משהו מיוחד שמצדיק שדרוג ליובה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/17
  2. SerieA Il Capitano

אגב, ביאנקונרו נוסף שנודד כעת בצפון איטליה הוא גאספריני.

אבל הוא הרבה הרבה יותר מדי הרפתקן בשביל יובה.

3. DRORIKO Member

טוב מודה שהיתה לי פה פדיחה קטנה, לא ידעתי על העבר הנפוליטני שלו. בראש שלי הביוגרפיה שלו התחילה בקיץ 2012,היה לי חור שחור לגבי מה שהיה לפני. חבל,כי במידה ולאלגרי יעזוב(ואני מקווה שלא)זה המאמן שלצד ספאלטי הכי הייתי רוצה לראות אצלנו. אני מקווה שהוא ציני שמוכן למכור את הערכים שלו בשביל יותר כסף ושאיפות גדולות יותר, אבל כשנגיע לגשר וכדומה, כרגע אלגרי פה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא משוכנע שדונאדוני מתאים, וככל הנראה (אולי כמו כל מאמן אחר שיגיע) הוא יהווה הימור, אבל הטיעון הזה שלך לא מצדיק את עצמו. גם ספאלטי הגיע לרומא בזמנו מאודינזה, סארי לנאפולי מאמפולי ואלגרי למילאן מקאליירי. לא מזמן הסוכן של דה בור טען שאחת הסיבות לכשלון של דה בור באינטר היה שהכוכבים התנהגו כמו פרימאדונות, ופיולי, שהקבוצה הכי גדולה שאימן בקריירה היתה לאציו, הצליח עם הכוכבים כבר מהרגע הראשון. דווקא לעומת כל אלה (בזמן שהם עברו לאמן קבוצה גדולה) לדונאדוני יש יתרון, הוא כבר אימן והתמודד עם הכוכבים הגדולים של איטליה בנבחרת והוא גם שיחק עם כאלה כל הקריירה שלו וחלק איתם חדרי הלבשה. לדעתי הסיכון הוא ביכולות האימון של דונאדוני (הוא בוודאי מאמן טוב, אבל האם הוא מצויין כדי להצעיד את יובנטוס...) ולא העובדה שהוא מאמן את בולוניה, לא שהוא יצטרך ליזום ולא ההתמודדות עם כוכבים.

Don Joan Roman, Alta Tensione ו-SerieA אוהבים את זה.
  6. Raulito Madridista

המאה של אלגרי. לאחר הניצחון האחרון על קליארי מצמד של היגואין, מאסימיליאנו אלגרי רשם ציון דרך יפה מאוד במדי יובה כשרשם את נצחונו המאה כמאמן הקבוצה. אלגרי הגיע למספר המטורף הזה בפרק הזמן הקצר ביותר - 142 משחקים בלבד. המאזן המלא של אלגרי - 100 נצ', 23 תוצאות תיקו ועוד 19 הפסדים. קרלו קאצ'נו השני ברימה היה זקוק ל-145 משחקים, אנטוניו קונטה היה זקוק ל-149 משחקים, ומרצ'לו ליפי היה זקוק ל-164 משחקים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

לראות הערב את וראטי ודרקסלר ולחשוב ששניהם היו מטר מלהגיע אלינו

8. Don Joan Roman Member

על וראטי כואב לי.
    דראקסלר? מי שלא רוצה להיות פה? וולקאם, שחקן טוב אבל זין של בן אדם.

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הטוטוספורט כולם היו מטר מלהגיע אליכם -
    https://pbs.twimg.com/media/C4qRyeUWEAAQru0.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/17
    Lazarobbie, Bianconeri, Gianzola ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

על וראטי דיברתי בהקשר לקיץ 2012,לא על עכשיו
    ודרקסלר זה ממש לא היה רק בטוטוספורט

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב2011 וראטי היה סגור ברומא. לפני שנת הפריצה בפסקארה. לפני שמישהו פרט לסבאטיני הכיר אותו. לואיס אנריקה אמר שהוא לא מתכוון לתת דקות לילד ללא ניסיון מסריה בי. אתמול הילד הזה לימד אותו שיעור כדורגל.

Lazarobbie, yonmu, Dayatso ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

המזל הגדול של יובנטוס זה שמקבלי ההחלטות בריאל מדריד חולים על התחת הצרפתי של בנזמה.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שריאל רכשו בחזרה את מוראטה ,מארוטה אמר שמצבת ההתקפה שלנו מצוינת והתוכניות היו על פיאצה/ברארדי בלבד(לפחות על פי בפה) . ככה שגם ההתעקשות שלהם על מוראטה תרמה להחלטה לקנות את היגוואין. בעצם אנחנו חייבים להם פעמיים. עכשיו נשאר לו להוכיח את עצמו בליגת האלופות

14. Raulito Madridista

הגולים במשחק נגד פאלרמו היו נהדרים. לדעתי זו הפעם הראשונה מזה זמן מה שיובה תזכה באליפות בעיקר בזכות התקפה מטורפת ולא משחק הגנה משובח כי בקטע הזה יש נסיגה ולא רק בגלל הספיגות(לאט-לאט מתאזן). לטעמי אם נביט על הקבוצה מתחילת העונה - היא מוכשרת ומגוונת יותר בהשוואה לאשתקד אך קצת חסרת אגרסיביות באמצע וסובלת מהגנה מעט איטית יותר.

חושב שהיגואין השתלב מצוין ומעבר לכך שהוא '9' מפחיד, הוא גם יודע לפרגן כמו בבישול האחרון, הוא לא נלחץ מתג המחיר והוא עוזר ליובה להבטיח את האליפות בסרייה A. אנחנו קרובים לשלבי ההכרעה בצ'מפיונס ולדעתי התקופה בריאל קצת עשתה לו עוול, מקווה בשבילו שיבקיע גם במשחקים האלה.
    נערך, תוקן, לא בושה להודות בטעות. טעות.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/17
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד אתה אמיתי? ראית את המשחק בכלל? זה היה אחד המשחקים המשעממים שראיתי(ואני אוהד יובה להזכירך ) . יובנטוס נראתה נרפית מול הקבוצה אולי החלשה בליגה והגולים היו הדברים המעניינים היחידים. אלגרי ודיבאלה בעצמם דיברו על המשחק הלא טוב של יובנטוס ושהם חייבים לעשות סוויץ׳ בראש. פיאניץ׳ בכלל לא שיחק אפילו לא כמחליף .
    התוצאה הייתה כזו נטו בגלל חולשת היריבה,האמת היא שמבחינת יכולת זה היה אחד המשחקים הפחות טובים של הקבוצה העונה ויש הרבה חששות לקראת פורטו

Dayatso, DRORIKO ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.