יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. FelaKaT Member

חוץ מהקישור, אין עמדה שדחוף יותר לחזק מאשר ההתקפה, אין לנו מחליפים שם גם אם פיאצה יחזור בצורה טובה מהפציעה. אני לא אומר שחייבים את שיק, אבל חייבים במינימום של המינימום עוד שחקן אחד לשם.
    מה עם מנדרגורה?

DRORIKO ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקישור יותר דחוף , זו הייתה כוונתי, אם אנחנו משקיעים בשחקן התקפה אני מעריך שהשאיפה תהיה לשם גדול יותר משיק.

הרבה דיווחים גם מדברים על זה שירדנו מברארדי ושסאסואלו ימכרו אותו לאינטר

מנדרגורה שיחק נגד ג׳נואה לראשונה העונה לדעתי אחרי המון פציעות - קשה לדעת מה יצא מזה

3. DUGRI Member

בהנחה שמתכננים להמשיך ב4-2-3-1 כמערך המרכזי, לטעמי בקיץ יובה זקוקה ל3 שחקני רכש. קודם כל ולפני הכל, ווינגר ברמה הגבוהה ביותר להרחבת הרוטציה בהתקפה. אלכסיס זה החלום, הוא כמו כפפה ליד למערך הזה ולדרישות של אלגרי.
    תהיה התלבטות בנוגע לאורסוליני, אם להשאיר אותו כמחליף (אי אפשר לדעת איך פיאצה יחזור) או לשלוח אותו בהשאלה לקבוצת אמצע-תחתית בסריה.
    בנוסף צריך כמובן בדחיפות קשר אמצע נוסף. לראות את מרקו וראטי ביובה זה אמנם החלום הרטוב שלי ושל רוב הביאנקונרי אבל לצערי הרב הוא לא מה שיובה צריכה כרגע. קישור שלו, של פיאניץ' ושל דיבאלה לא יעבוד. יובה צריכה קשר בוקס טו בוקס איכותי, פיזי ושיודע להצטרף מקו שני ולכבוש שערים (סטייל וידאל ופוגבה..) שישחק לצד פיאניץ' הנפלא ויכנס לרוטציה עם חדירה ומרקיזיו. נראה שמארוטה ופראטיצ'י זיהו את טוליסו מליון בתור השחקן הזה, ומהמעט שראיתי ממנו במשחקים של ליון נגד יובה ורומא, אני יכול להבין למה הם מוכנים להשקיע בו 40 מליון.
    אפשר להיפטר מחסרי תועלת דוגמת רינקון, סטורארו, למינה.. לא לרמה של יובנטוס.
    בהגנה אנחנו די מסודרים אבל עמדת המגן הימני מדאיגה אותי, ליכשטיינר ואלבס כבר מאוד מבוגרים ואני מאמין שאחד משניהם לא ישאר. צריך למצוא מחליף צעיר (כמובן עדיף איטלקי) שיוכל להיכנס להרכב בעוד עונה או שתיים. לא יודע אם אפשר לבנות על דה שיליו.

מעבר לזה העונה הבאה אולי תהיה האחרונה של אלוהים בשער שאמר כבר כמה פעמים שכנראה יפרוש אחרי רוסיה. צריך להתחיל לחשוב על פתרון.

4. Don Joan Roman Member

1. בנוגע לאורסוליני לא חושב שיש מקום להתלבטות - השאלה ויפה שעת אחת קודם, לקפוץ מאמצע טבלה של הליגה השנייה לשחקן רוטציה ביובנטוס זה נראה לי פחות ריאלי, צריך לתת לו להשתפשף ברמות של הסריה.

2. וראטי לא יעזוב את פ.ס.ז כ"כ מהר, לו אין אינטרס כי זו קבוצה שבקביעות משחקת בליגת האלופות ומשלמת לו המון המון כסף ולהם אין אינטרס, בכל מקרה בשיטה הנוכחית אני מסכים שהוא לא הטייפ קאסט של השחקן שאנחנו צריכים אלא אם כן מוותרים על פיאניץ'.

3. רינקון וסטורארו הם שחקני רוטציה טובים שלא מרוויחים הרבה ונותנים לנו המון מרווח נשימה בקישור, לא הייתי מוותר על שניהם יחד כ"כ מהר ובמניהם הייתי מעדיף להשאיר את סטורארו. את למינה צריך למכור למרבה במחיר. בסה"כ אם נישאר באותו מערך ונסגור את עמדות הקישור על חד'ירה(המצוין והרבה פעמים הלא מוערך), מרקיזיו (מאמין שבעונה הבאה הוא יהיה טוב יותר), סטורארו/רינקון, פיאניץ' וטוליסו זה יהיה נהדר.

4. אני הייתי ממשיך עם ליכט ואלבס שמראה לאחרונה שיפור ביכולתו גם לעונה הבאה, לטעמי אין כיום שחקנים שריאלי להביא והם טובים משמעותית מהשניים האלה ואת הכסף צריך להשקיע בעמדות אחרות כאשר לדעתי אנחנו צריכים גם לבדוק ולראות מה קורה עם מנדזוקיץ', האם ממשיכים לשחק איתו באגף או שמא מביאים שחקן אחר לשם ונותנים לו את עמדת החלוץ המחליף להיגוואין.

לגבי בופון - משימה כלל לא פשוטה אך אני בטוח שביובנטוס כבר עוקבים אחרי שוער פוטנציאלי לרשת אותו,

Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. yonmu Member

אין לאף אחד בעיה עם פיאניץ' כבאנקר במערך 4-2-3-1?

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוליסוראטיבאלכסיס.

ושעמרי לא יבוא להרגיע אותי שאני לא אתהפך.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/17
    Bianconeri אוהב/ת את זה.
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי אנדראה קונטי טוב משמעותית מליכטשטיינר. גם מאלבס, אבל לו יש ערך מוסף ששווה לתחזק.

8. Don Joan Roman Member

יש, אני לא חושב שפיאניץ' צריך להיות באנקר בהרכב, אם כבר אז הציוות שאני הייתי הולך עליו זה חדירה וטוליסו לפחות בהתחלה אבל צריך גם להיות הוגנים ולומר שמול ברצלונה הוא הפתיע מאוד לטובה, סך הכל אם החמישייה שציינתי היא זו שתהיה בסופו של דבר בסגל אני אקבל כמעט כל קומבינציה שהיא לא סטורארו וחדירה(אפור מדי לטעמי)
    קונטי שחקן נהדר ואם אני יובנטוס אני עושה איתו את אותו מהלך שנעשה עם קלדארה אבל עדיין אני חושב שאת הכסף כרגע צריך להשקיע בעיקר בקשר 50/50 ושחקן כנף/חלוץ(תלוי מה מחליטים לעשות עם סופר מריו) כי שם יש לנו בעיית עומק גדולה מאז המעבר לשיטה החדשה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה להאמין שאם קונטי יגיע, ליכשטיינר ימצא עצמו בחוץ..

לגבי ווינגר - לא רואה את אורסוליני מגיע ליובה ונשאר בקיץ, מסוג השחקנים עם ההייפ שבסוף מסיימים בתור פאלדינו.
    אני אשמח לאכול את הכובע לגביו - פשוט הוא עוד לא הוכיח כלום.השמועות אומרת השאלה אצל סאסואלו - נשמע לי סביר והגיוני.

פיאצה הוא בהחלט סימן שאלה,אלכסיס הוא חלום שלא יתגשם(כמו וראטי), וגם ברארדי כנראה יהיה נראזורו בסוף. מי כן? לא יודע האמת, לפי מה שאני מבין מאיך שמארוטה עובד ומתבטא - יש מספר מועמדים , אם ימצאו אחד - יופי, ואם לא - אז לא יגיע.

דבר אחרון - קינגסלי קומאן הוא סופית שחקן באיירן - שלום שלום ולא להתראות

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Don Joan Roman
    יובה שוברת העונה את שיא ההכנסות שלה. השקעה בקונטי לא תדגדג את המטרות האחרות שלה. אם יובה לא תעשה את זה, היא לא רק תכנס לעונה הבאה עם שני מגנים בני 34, אלא גם תאבד כישרון מקומי גדול לאחת היריבות.

אם אני מארוטה, זה ה highest priority לקיץ הקרוב. לזרוק 40מ' על טוליסו זה דווקא משהו שהייתי שוקל פעמיים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/17
  11. Don Joan Roman Member

עצם זה שהם בני 34 פחות מפריע לי, עם רוטציה נכונה שניהם יספיקו לדעתי כשבמקרה הכי גרוע תמיד אפשר לשנות למשחק או שניים את השיטה ל3-5-2 אבל לגבי החלק השני הנוגע לאיבוד כישרון מקומי צעיר אני מסכים.

12. Don Joan Roman Member

עצם זה שהם בני 34 פחות מפריע לי, עם רוטציה נכונה שניהם יספיקו לדעתי כשבמקרה הכי גרוע תמיד אפשר לשנות למשחק או שניים את השיטה ל3-5-2 אבל לגבי החלק השני הנוגע לאיבוד כישרון מקומי צעיר אני מסכים.

13. DUGRI Member

על מה אתם מדברים? פיאניץ' אחד המצטיינים ביובה בחודשיים האחרונים. היה מצויין נגד בארסה בשני המפגשים.

14. Don Joan Roman Member

אמרנו את זה ועדיין למרות צמד המשחקים הללו הוא עדיין לא באנקר מבחינתי, נראה איך תסתיים העונה

15. danielblum94 Member

קצת מוקדם אבל אני מתכנן לנסוע לגמר הגביע באולימפיקו..
    מצאתי כרטיסים דרך חבר מועדון בהנחה.. אם יש כאן מישהו כזה שמחזיק בחבר מועדון ואפשר לקנות דרכו 2 כרטיסים אני אהיה אסיר תודה של ממש!
    אשמח גם אם מכירים אולי דרך אחרת לקנות כרטיסים בלי לצאת במחירי שחיטה.

עריכה:
    במידה ומגיעים לגמר.. יש תאריך שהמשחק יזוז אליו?

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/17
מצב נושא:
הנושא נעול.