יובנטוס 2019/20: מאמן חדש, מטרות ישנות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏10/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

הריענון להתקפה במקום היגוואין היה אמור להיות מנדז׳וקיץ׳ אבל בגלל הפייר פליי מכרנו אותו.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב ששיחררתם בחינם את מנדז׳וקיץ׳ בגלל הפייר פליי, הוא פשוט לא בא טוב לסארי.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

לדעתי זה היה בגלל הפייר פליי, אבל גם אם לא, תהיה הסיבה אשר תהיה, אחד כזה היה יכול לסייע לנו מאד. כנ"ל לגבי מויזה קן שהוא בודאות נמכר בגלל הפייר פליי. ומי כמוך אמור לדעת שצריך יותר מחלוץ 9 אחד בקבוצה :wink:

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את רונאלדו. אבל אני מסכים שסארי טעה כשוויתר על מנדזוקיץ׳ שיכל לעזור לקבוצה. בכל מקרה סארי ישפט בסיום העונה, וכרגע הוא במקום הראשון בליגה, בשמינית האלופות ובחצי הגביע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

את הראשון אתה יכול למחוק, את השני אתה יכול למחוק כבר מעכשיו לאור הבושות שנעשה.

6. Raulito Madridista

יש דיון ארוך אצלינו בפורום של ריאל על כריסטיאנו והמשבר המסוים של יובנטוס, אני ממשיך לטעון שקשה להאשים את רונאלדו בירידה גדולה ביכולת של כל כך הרבה שחקנים כמו פיאניץ', אלכס סנדרו (לטעמי), כמובן שהיגוואין לא אותו שחקן מלפני שנתיים והיה קטסטרופה בעונה שעברה. קיים גם שובע אחרי מיליון אליפויות. כמובן שהוא גם לא אחראי לכך שההגנה סופגת בכל משחק. מכיר במגבלות שלו, יובה קנתה חלוץ רחבה גדול שצריך שיעבדו בשבילו, הוא מותג כמובן. יותר מדי קסם על המגרש הוא לא יכול לנפק ואני מצפה משחקן כמו דיבאלה שייקח על עצמו עוד ועוד ועוד, מספר הבישולים שלו מעולה.

דוגלאס קוסטה נפצע וייעדר 20 ימים לפי מה שנכתב, יחמיץ את ליון, בספק גדול לקראת אינטר. העונה החמיץ כבר 13 משחקים בגלל פציעה. אני חושב ששלישייה כזו דוגלאס-רונאלדו-דיבאלה יכולה לעבוד לא רע אבל אי אפשר לנסות אותה אף פעם ויובה צריכה להביא שחקן אחר. אי אפשר לסמוך עליו. זוכר במיוחד ציטוט של אלגרי: "אני לא זוכר אם הוא לבן או אפור" (הוא לא זוכר איך הוא נראה מרוב שהוא פצוע). הפיתרון כרגע זה יהלום, אבל גם מראמזי לא מרוצים.

השמועות על חזרתו של אלגרי (לה רפולבליקה וכל מיני כאלה) נראות לי מגוחכות וסארי יסיים את העונה בכל מקרה אבל עד כמה זה היה מהלך גרוע אם כן..

7. VAR Member

תגידו בויות,

געגועים למארוטה, כבר יש? או שמחכים לתחילת השושלת של אינטר?

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי עם מארוטה היה לנו קישור של פוגבה-דה-יונג-קדב ?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

לא, לא היה משהו מיוחד, סך הכל 8 אליפויות רצופות, 2 גמרים בליגת האלופות, לא משהו רציני.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה רלוונטי/קשור/משפיע על ההחלטה להפרד ממנו בקיץ?

ואיך זה בכלל קשור לעובדה שהקבוצה מציגה כדורגל רע בעיקר בגלל המאמן שלה?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. VAR Member

ומי בחר את המאמן, שמראש לא היה התאמה יותר מידי טובה?

איך זה רלוונטי? לא יודע, לדעתי זה פחות או יותר מה שמנהל מקצועי נשפט לפיו.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב , כי מארוטה היה מביא את פפ? כי קלופ בדיוק היה פנוי?

הקבוצה נראית כמו חרא מתחילת השנה, מראה מגמת שיפור נמוכה מאוד, יש בעיות מנטליות, יש בעיות בעמידה הגנתית, יש בעיות במשחק הלחץ, יש בעיות בהתקפה, אין שיטה ברורה, ובעיקר רואים שאין טביעת אצבע חזקה של המאמן .

וכל זה בגלל שמארוטה הלך?

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. VAR Member

כן. לא יודע את מי מארוטה היה מביא. אולי בכלל אלגרי היה נשאר.

בעונה הראשונה שפתחתם ללא מארוטה (=מאז שהודחתם מבית שכלל את מכבי חיפה) פתאום יוצאים משפטים כמו:
    או כמו:
    אינטר, מנגד, בעונה הראשונה שלה עם מארוטה, הפכה מקבוצה שצריכה ניסים ונפלאות כדי לסיים רביעית, למועמדת לאליפות.

אבל היום למדתי שכל זה בכלל לא רלוונטי, לא על זה נשפט מנהל מקצועי. כנראה שצפיפות השיער על הראש חשובה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/20
    yonmu אוהב/ת את זה.
  14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

@VAR, פראטיצ'י הראשון שצריך לענות על הביזיון המטורף הזה שנקרא יובנטוס. תמיד חשבתי שמארוטה הוא האידיוט ופראטיצ'י הוא הגאון, מסתבר שלא. כל ההחלטות שהוא קיבל הקיץ היו בזיוניות (למעט דה-ליכט אבל זה באמת לא חוכמה לקנות בלם עולה בן 19 ב-75 מיליון) - החל ממה שהלך עם מנדז'וקיץ' (פה זה 50-50 עם סארי), הניסיון להיפטר כל הקיץ ולדחוף את היגוואין לכל חור העיקר שילך ובסוף הוא מוצא את עצמו כשחקן הרכב (במרבית המשחקים), המכירה האידיוטית של ספינאצולה והבאת פלגריני, שמיד מושאל ואנחנו נשארים עם מגן שמאלי טבעי אחד בסגל, המשיך עם הבאת שחקן מביך ובזיוני שנפלט מכל קבוצה כמו דנילו (דה-שיליו הבינוני נראה כמו זמברוטה לידו), הניסיון להיפטר מדיבאלה (ואח''כ לרוץ וספר לתקשורת איזה שחקן גדול הוא וכמה הוא שמח שהוא בקבוצה) ונגמר עם הבאת שחקנים בינוניים כמו ראביו וראמזי שהיה ברור מתחלכילה שהסיכוי שהם יתרמו משהו שואף לאפס, אבל מה, הגיעו בחינם (עם 10 מיליון עמלה לאמא המקסימה של ראביו).

ועדת חקירה ממלכתית על הפעולות המטומטמות והחובבניות שפראטיצ'י ביצע הקיץ. את ליון אני משער שנעבור בגומלין, אבל ברבע אנחנו כבר נקבל בראש. אי אפשר להמשיך להסריח את הדשא 95 אחוז מהעונה ולצפות שהכל יסתדר משום מקום.

uri ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שמארוטה הוא מנהל מקצועי מדהים.
    הבעיות שלנו בקישור(מבחינת פרסונל) היו קיימות גם עם מארוטה, אני אומר את זה כבר כמה שנים טובות.

יחד עם זאת הניתוח הפשטני שלך את המציאות הוא שגוי כי האשם הגדול הוא(עדיין) סארי. איך טל אוהב להגיד? הד.ס עובד עד אוגוסט, ומאז זה של המאמן.
    ואיך אמר קלופ? ׳אני לא מבין איך יובנטוס לא ביתרון דו-ספרתי של נקודות׳.

אני מסכים שהיה לנו קיץ רע(מלבד דמיראל ודהליכט) , ואני מסכים שפארטיצ׳י מאוד אכזב בהתנהלות בנתיים ועדיין האשם ביכולת שלנו הוא סארי, הגיע הזמן להפסיק עם הנימוס והסבלנות בישורת החשובה של העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.