יובנטוס 2019/20: מאמן חדש, מטרות ישנות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏10/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

האפשרות של דיבאלה מתחת לשני החלוצים תהיה הכי טובה עבור יובנטוס גם אם תפגע בביצועים שלו, יש שחקן אחר שיכול לעשות את זה בצורה טובה יותר? אני חושב שלא. לא ראמזי של 2020 שהוא עם רגל בחוץ, לא ראביו שצריך לשחק בלטה אחת למטה. בשנה שעברה כתבתי שהבעייה של יובה היא שאין לה קשרים התקפיים מספיק טובים (גם התרומה ההתקפית של המגנים פחתה לדעתי), תקף גם לגבי השאלות על היכולת של רונאלדו שהוא חלוץ '9' בלבד ולא קיבל אספקה טובה. במסגרת המגבלות הקיימות מה היית עושה? מבחינת שחקני רכש כמובן, ואפילו בקיץ 2018 בהנחה שהבינו שעם פיפיטה הסיפור נגמר.
    הייתי מעלה את איסקו כאופציה כי הוא לא טאבו בריאל מדריד (ראיתם איך הוא השמין?) אבל הוא לא מספיק יציב ושיאו מאחוריו. הוא היה נכנס להרכב במפתיע במשחק גדול, משחק חודש טוב וגורם לך להאמין (סופרקופה או קלאסיקו) ואז דועך. וזה לא ממש רלוונטי כי אני לא רואה טרייד אפשרי בין ריאל ויובה ואין כסף בקופה.

לגבי סוארס, כמובן שאנחנו לא נסחפים אחרי התקשורת, אבל עונה גדולה של בנזמה=עונה בינונית של סוארס, זה רלוונטי לשנתיים האחרונות. הוא גם מבשל עשרה בישולים בעונה.

2. DRORIKO Member

עשו אותו כזה כי יש לו איכויות נהדרות מחוץ לרחבה. ניידות, טכניקת מסירה, חשיבה מהירה, בעיטה מחוץ לרחבה. גם כשהוא מחוץ לרחבה הוא מאד אפקטיבי ותורם המון לקבוצה. גם בעונה הראשונה כשהיה חלוץ שני היה מבלה הרבה מחוץ לרחבה. השאלה מה היו הציפיות שלך ממנו. להפוך להיות אגוארו? סוג אחר של שחקן. כריסטיאנו רונאלדו? אשרי המאמין.

3. itzik.miro Member

כשמדברים על דיבאלה צריך לזכור שאצל אלגרי הוא שיחק עונה וחצי יותר כ-50/50 מאשר שחקן באזור הרחבה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ייפוי של המציאות רק אם אתה מעריך את סטורארו ב16.5מ' יורו ולא מבין את המטרה העיקרית בעסקאות מסוג זה.

שאין לו מקום ביובנטוס ולאחר עונה די חלשה לא יצר מספיק ביקוש אפילו בכדי להיכלל באיזשהו טרייד (ובטח שלא הצעה לרכוש אותו בסכום שנסגר עם אטאלנטה).

מה כבר יש לגעת בשחקן שהתרסק מפציעות ומנסה לשקם את הקריירה (או מצידה של יובנטוס - את הערך שלו) בהשאלה?

בזמנו חשבתי ששילמתם עליו יותר מדי. היו כאן אוהדים שחשבו להיפך.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/20
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער אם אני חוזר על עצמי, אבל לדעתי -
    לקחת את דיבאלה לאחר עונת בכורה בה נכנס לנעליים של טבס וכבש 20 שערי ליגה, להזיז אותו הצידה, ולשרוף את כל העבודה הכלכלית שנעשתה במועדון במשך שנים על ערן לוי (זה מה שיצא בגוגל מ'כדורגלן ישראלי שמן'), זה נזק ברמה של מוג'י.

אלעד ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  6. itzik.miro Member

אני באמת לא מבין את העסקאות שיובנטוס עושה בזמן האחרון. כאילו מתעקשים לקנות ביוקר ולמכור בזול.

הבנתי שבכל הנוגע לעסקת סטורארו ופאבילי עשו קומבינה בשביל הספרים, אבל על אותו משקל שילמנו מחיר מופרז על רומרו, מבחינתי שם העסקה הזו התחילה ונגמרה. נשארנו עם רומרו והשאלנו אותו לשנתיים תמורת סכום עלוב ואופציית רכישה נמוכה.

מילא היו מוכרים אותו כבר עכשיו ב-20 מיליון כדי לגייס כספים להחתמת שחקנים הייתי יכול להבין איכשהוא את הכיוון, לא במתווה העסקה הזה.

לגבי פרין - יכול להיות שהסכום שבו הוא נרכש היה גבוהה מדי, לא אכפת לי. מה שכן אכפת לי זה מה קורה איתו עכשיו ומה המצב הפיננסי שלנו וכרגע למעט חיסכון במשכורת, אני לא רואה שום יתרון בהשאלה של פרין ללא שום חובת רכישה.

היו הרבה דיווחים על התעניינות בו מצדה של אטלאנטה. יכול להיות שהיה אפשר לרקום שם משהו עם גוזנס/האטבור ורומרו את פרין.

7. itzik.miro Member

כאן אני מסכים באופן עקרוני אבל לדעתי היגוואין ודיבאלה היו צמד נהדר, בבעיה הייתה יותר בזה שמשחק אחר משחק התחילו לתפקד את דיבאלה נמוך יותר במגרש.

8. DRORIKO Member

שנתיים אחרי זה כבש 22 גולים מעמדת ה-10 אז מה?

אני סופר את דיבאלה לא רק לפי כמות שערים אלא לפי התרומה שלו לקבוצה באוברול, והתרומה שלו ב-5 שנים שלו בקבוצה היא אדירה. אתם משום מה מציגים את זה כאילו הוא "מתבזבז" מאחורה. לא נראה לי שקברניטי יובה יכלו לבקש יותר כשהביאו אותו. אז דיבאלה הוא לא טבס, הוא משהו אחר. בשורה התחתונה יובה עם טבס ויובה עם דיבאלה הגיעו לאותם הישגים, ושניהם תרמו להישגים האלה באותה מידה.

ולא יודע מה זה "לשרוף את כל העבודות הכלכלית" ההכנסות והערך של הקבוצה רק הלכו וגדלו מאז שדיבאלה הגיע. גם היגוואין לא עצר את זה. זה שהיום אנחנו במצב של להביא את רונאלדו מספר לך את הסיפור. ב-2015 זה היה בגדר מדע בדיוני.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא על "אותו משקל" אלא רק על חצי ממנו. זה כמו שספינאצולה "נרכש" ב29מ' ו4 חודשים מאוחר יותר פטראקי כבר ניסה (אומנם ללא הצלחה) לדחוף אותו בטרייד על שחקן שמוערך בקצת פחות מ20מ'.

זו ציפיה לא ריאלית. אף אחד לא היה משלם סכום כזה, ובטח שלא עכשיו. אחרי העונה האחרונה המקסימום שהיה ניתן להוציא עליו (ואף דובר על כך בעיתונים) זה טרייד מול רומא\נאפולי\לאציו עם שחקן אחר. ברגע שהכיוון הזה לא התפתח ומכיוון שגם ככה אין לו מקום ביובה, העסקה עם אטאלנטה - טובה לכולם.

לאף קבוצה באיטליה אין אינטרס (או אפשרות) לשלם סכום כלשהו על פרין וגם את המשכורת שהוא מרוויח ביובה. אני מניח שגם ליובנטוס אין מוטיבציה גדולה לרשום עליו capital loss. די ברור שהמטרה כאן היא לחסוך ככל הניתן את עלויות השכר שלו. אם הוא הוא לא יפצע וימשיך את ההתאוששות שלו בג'נואה, בקיץ הבא אולי תהיה לו קונה (אולי אפילו ג'נואה עצמה). אחרת תתקעו עם החוזה שלו עד הסוף.

קשה לומר. הם כבר עשו קופה יפה על קסטאנייה. לא נראה לי שעוד מגן יעזוב אותם הקיץ.

הייתה להם כימיה טובה והישגים לא רעים בכלל, אבל הייתה מאחוריהם קבוצה אדירה ממש (עכשיו רואים כמה קשה להרכיב אחת כזו), ולדעתי היה ניתן להוציא יותר בהשקעה אחרת\תפקיד אחר של דיבאלה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחמיץ כל משחק מ2 מטר

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נשחק משחק ״GM בדיעבד״.

קיץ 17: קאנטה (35) + סאנה (40) + דז׳קו (15) >>>>>>>>>>>> היגוואין (90).

פחחח איזה הומו המארוטה הזה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. DUGRI Member

לגבי דיבאלה - הוא לא creator מספיק טוב, לא יעזור. הוא תפקד כפליימייקר בעונות האחרונות של אלגרי כי הקישור היה מחפיר ולא הייתה ברירה, אבל הוא בפירוש לא מספיק טוב בזה. הוא חלוץ מדהים והקבוצה צריכה להיבנות כך שיהיה כמה שיותר קרוב לשער. בגלל שהוא סופר מוכשר הוא מצליח להתבטא לפעמים גם בעמדות יותר אחוריות, אבל זה חד משמעית בזבוז של הכשרון שלו.

לגבי החלוץ - ראיתי איזה לחשוש בטוויטר על מוראטה, ולדעתי זה רעיון מעניין מאוד. אם נשים בצד את הפן הכלכלי, אני חושב שמקצועית הוא יותר מתאים גם מדז׳קו וגם מסוארז. מיותר לציין ששניהם חלוצים טובים ממנו, אבל הוא יותר מתאים לשחק לצד רונאלדו ודיבאלה. החסרון הגדול של מוראטה הוא שהוא לא מספק גארנטי לגולים, אבל רונאלדו ודיבאלה (כשמשחק קרוב לשער) מספקים את זה. הוא חזק וטוב באוויר, יוכל להוריד להם כדורים, אין לו בעיה לרוץ אחרי מגנים (יספק גאנטיז הגנתיים שדז׳קו וסוארז לא), ללחוץ ולשחק באגף דקות ארוכות. מכיר את הליגה והסביבה וכו׳.
    זה יכול לעבוד.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  13. itzik.miro Member

מוראטה רלוונטי ל-2016 לא ל-2020.
    הוא גם לא מספיק טוב, גם לא מספיק מתאים וגם יקר מדי.

סוארז/דז'קו אלה האופציות הריאליות היחידות.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק רק סאנה ולא בדיעבד.

*ליובה היה מספיק כוח משיכה ואמצעים כדי לצרף אותו.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיץ הבא אני מוכר את רונאלדו ומביא את בלוטי. משחק עם קולוסבסקי מאחוריו ודיבאלה.

חזרה לשנות ה-90.

מצב נושא:
הנושא נעול.