יובנטוס 2020/2021 - רב הנסתר על הגלוי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי ההפסד לפיפו, הצוהר של התקשורת נפתח, ועכשיו מדד הלחץ על פירלו וההנהלה עולה.
    כולם בתקשורת עושים רשימות מחליפים, וכבר גמרו לפירלו תקדנציה.

בעייני המבחן האמיתי הוא של ההנהלה. אם יש תוכנית, אז מה שקורה צריך להיות מקובל. אנחנו בבניה ויש פה תהליך. אם באמת מבינים את זה, התוצאה הזו לא כזו נוראית, ואם אכן יש פרויקט - אין סיבה לפטר את פירלו(מלבד התרחיש של יציאה מהטופ 4). לכן בעייני, כרגע מי שבמבחן אלו פאבל פאביו ואניילי. אני רוצה להאמין שיש תוכנית והבנה מסודרת של מה שקורה ויקרה. יותר מהכל - המועדון הזה צריך שההנהלה שלו תראה יציבות, כמו שהיא הראתה עד העזיבה של אלגרי.

Un bombón, DRORIKO, AS R ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. itzik.miro Member

אני אוסיף שאחת הסיבות לרפיון בקבוצה שחווים כבר שלושה מאמנים זה שההנהלה לא החלטית וממהרת להחליף אותם. ברגע שההנהלה תהיה החלטית ותאמין במאמן שהיא מביאה באמת אז אני מאמין שזה יחלחל גם לסגל.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. טל. Member

קחו את פונסקה.
    דרך אגב לדעתי פונסקה ביובה העונה הזאת היה לוקח סקודטו. לא צוחק.

לקבוצה בסדר גודל של רומא בכלל ול as roma בפרט: הוא לא מתאים בשיט.
    -"לא מתאים" זה בלשון המעטה.

אבל ביובה בעונה כמו זו השנה הוא מביא לכם אליפות.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם אתה רציני או מטריל כהרגלך. אנחנו לקראת חודש אפריל ולקבוצה היה אימון 1(!) בלבד כל העונה בסגל מלא. מאז שסארי עזב, ועד עכשיו, הקבוצה ערכה רק אימון 1 עם כל השחקנים. רצף הארועים שקרה השנה הוא כזה שגם אלגרי ליפי סארי פפ וקלופ ביחד לא היו לוקחים מאינטר את התואר השנה.

הספק העיקרי הוא שהאתגרים שניצבים בפני פירלו הם מורכבים גם עבור שועלים ותיקים כמו הרשימה למעלה.
    בכל מקרה - כל עוד המועדון אומר(ומאמין) שזה פרויקט ארוך טווח - רצוי שיתנהל בהתאם(כמובן מלבד קוים אדומים כמו לסיים מחוץ לטופ 4)

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלבד הגיבוי המתבקש מאניילי ופראטיצ'י, חשוב להבין האם גם השחקנים מוכנים "לצאת למלחמה" בשביל פירלו.

די ברור שרונאלדו לא תופס מפירלו. השאלה מה קורה עם הצעירים.

6. SerieA Il Capitano

זה ברור? למה?

7. DRORIKO Member

ממי הוא כן תופס? גם מסארי הוא לא תפס. השאלה אם נתחיל עכשיו להחליף מאמנים כמו גרביים עד שרונאלדו יגיע לגיל 50 וימצא סוף סוף את הנפש התאומה שלו.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  8. itzik.miro Member

גם מאלגרי הוא לא תפס.

כנראה שהוא תופס רק מזידאן או אנצ'לוטי [emoji848]

מצחיק ששחקן אחד קובע למועדון שלם. מצחיק ועצוב.

uri אוהב/ת את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוגמה:
    לאחר המשחק מול רומא, פונסקה ניגש אליו להחמיא לו על ההופעה. רונאלדו ענה לו "תודה מיסטר, איתך הייתי כובש שישיה".

*או שזה היה "איתך הייתי כובש כל משחק", לא זוכר בדיוק, אבל המסר היה ברור.

זו לא סיבה להחליף מאמנים. צריך לראות איך שאר הקבוצה מגיבה, ולא כי הדעה שלהם חשובה יותר אלא כדי להבין האם פירלו עשוי מחומר שסוחב אחריו את הקבוצה.

הנקודה היא שחשוב לקבל גיבוי משני הצדדים. הנהלה ושחקנים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/21
  10. DRORIKO Member

אז כנראה שטל לא הטריל, כנראה שבאמת היינו לוקחים אליפות עם פונסקה

11. itzik.miro Member

בסדר רונאלדו גם אמר לפפה "אני אנצח אותך כשאתה על המגרש"

כמו שראינו המילה שלו שווה לכפרות כי חוץ מלהדליק את פפה הוא לא עשה כלום.

12. DRORIKO Member

אני צחקתי כמובן, יש לנו מספיק דוברי פורטוגזית בקבוצה, לא צריך עוד אחד :)

13. Raulito Madridista

@Bianconeri, הייתי שמח לשמוע מה מבחינתך חוצה כל גבול אפשרי ומתי תהיה נגד המשך דרכו של פירלו, הבנתי שאי העפלה לליגת האלופות זה הקו האדום שלך. אני חושב שטיעון הפציעות הוא טוב אבל לא תופס כי זו שנת קורונה מחורבנת לכל הקבוצות. את הדו"ח הרפואי של ריאל מדריד אני מכיר בעל פה אבל למנצ'סטר סיטי היה פרק זמן ללא קווין דה בריינה וגם ללא חלוץ חוד טבעי, באיירן מינכן נאלצה לאלתר, פריז סן ז'רמן, ליברפול ועוד ועוד. לטעמי גם אם פירלו היה מספק תוצאות טובות בקבוצת המילואים של המועדון למשל (זה היה התכנון, לא?) זה היה הימור גדול, זידאן לדוגמא בקסטיליה לא הצליח מי יודע מה וגם לו וגם לפפ (וגווארדיולה הוא מאמן בלבל אחר) כמובן נעזרו בשחקנים היסטוריים באותה נקודת זמן. מה כן ראית מפירלו שהרשים אותך לדוגמא? הסגל של יובנטוס אולי לא הראשון בטיבו בליגה אבל כן השני ולא ציפיתי שהיא תצא ממאבק האליפות מאוד מוקדם.
    בורסת השמות שעלו לא ממש מרשימה, חבל שאלגרי לא יכול לחזור. ספאלטי מאוד לא מתאים לטעמי, לגבי גספריני זה היה יכול להיות מעניין.

14. DRORIKO Member

אני אנסה לספור עד 10 ולהיות נחמד אבל אתה פאקינג משווה את הסגל של סיטי לזה של יובנטוס? בליברפול אכן יש הרבה פציעות וזה ניכר ביכולת שלהם בליגה שהיא חלשה אפילו משל יובה ולהם יש את יורגן קלופ, לא פחות. אז כנראה שמאמן זה לא הסיפור פה. אני לא יודע איפה לדרג את הסגל של יובה באיטליה, אני כן יודע שיש קבוצות כמו נאפולי ואטאלנטה שאמנם התקציבים שלהן נמוכים יותר אבל רצות כבר כמה שנים ביחד עם אותו מאמן, בטח אטאלנטה. זה יתרון. על אינטר אין מה להרחיב. כל זה כמובן לא מצדיק שיובה לא תהיה בטופ 4, היא חייבת להיות שם, אבל צריך גם להבין את הנסיבות כי זה לא שחור ולבן(סטגדיש)

15. Raulito Madridista

אני אדבר על כדורגל ברשותך, זה קשה להרבה אנשים פה - הכי נחמד שלי. אם הייתי מכניס אותך לחר"פ של ריאל מדריד היית אומר שכל דבר אני משווה לקבוצה שלי. ובכל זאת - ריאל משחקת כדורגל חרא אבל נשארת עם הראש מעל המים. אתה זוכר את ההרכב שלנו נגד אטאלנטה במשחק הראשון? קח: איסקו הפנסיונר, מריאנו חילוף ראשון; קרבחאל כל העונה פצוע ולוקאס עבר הסבה די מוצלחת, ראמוס פצוע, פדה שהצטיין בתחילת העונה נפצע, הזאר, נו טוב, אתה יודע, והוא שחקן שאמור לשנות קבוצה. יש לנו את רודריגו ואסנסיו בכנפיים. תסתכל נגד איזה קבוצות יובנטוס איבדה המון נקודות (גם כשרונאלדו הקטסטרופלי אגב לא שיחק). בחייאת, לא חיברתם יותר משלושה ניצחונות ליגה ברצף ולא טיפסתם אפילו למקום השני בטבלה. שואל ברצינות - איזה דברים טובים ראית מפירלו כמאמן ואם זה לא היה שחקן עבר אהוב או מישהו לא מנוסה - האם גם היית מתון בביקורת?

קח, זו תמונה מפברואר לצערי, לפני כחודש, מאז המספרים עלו ועלו:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2021/02/19/16137748290890.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.