יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

עדכון פציעות:
    פאולו דיבאלה צפוי לחזור אחרי פגרת הנבחרות, כלומר יפסיד את צ'לסי וטורו.

מוראטה צפוי לחזור בסוף אוקטובר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. DRORIKO Member

מה קרה שם שהוא נפצע כל כך קשה? הוא סובב את הרגל או משהו?

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשניהם יש פציעות בירך(בהאמסטרינג), אחד בימין והשני בשמאל, לפי ההודעה הרשמית של יובה שניהם יחזרו לאחר פגרת הנבחרות הבאה אחרי טורינו, אולי זה לטובה יחסוך להם נסיעה חסרת טעם.
    לדעתי רק סקיי דיברו על סוף אוקטובר למוראטה.

שתי הפציעות זה סוג של מתיחות אך בהגה היומיומית אני מניח שלפציעה של דיבאלה היינו קוראים ״נמתח לו השריר״ ולמוראטה ״התכווץ השריר״ למרות שהמונחים לא נכונים בדיוק.
    בכל מקרה לאחד הפציעה נגרמה מכיווץ חזק בהאמסטרינג(מוראטה) ולפי מה ששחררו יש לו low-grade strain, שזה אומר שהכיווץ(בדרך כלל אקצנטרי, התנגדות מהרצפה כמו יציאה לספרינט למשל) גרם לקרעים קטנים בשריר(בגלל זה רק דרגה נמוכה)
    לדיבאלה הפציעה נגרמה ממתיחה מעבר ליכולת שלו(אולי מהנפה חזקה של הרגל, אני לא זוכר את רגע הפציעה שלו)

על פניו נשמע שאכן הפציעה של מוראטה יותר ״חמורה״ אך שוב לפי יובה שניהם אמורים לחזור בזמן לאחר סיוט הנבחרות החודשי

4. itzik.miro Member

רגע הפציעה של דיבאלה התרחש בזמן שהוא ניסה לחטוף כדור אבוד כך שאתה די מדייק.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבאלה זומן לסכל ארגנטינה… דרעק

6. DRORIKO Member

אני לא מבין מה אין לנו שום SAY? אבל עזוב אותנו, הרי דיבאלה עצמו מצהיר כל 2 דקות כמה חשוב לו להוכיח את עצמו ביובה, שלא לדבר על המשא ומתן המתקדם להארכת החוזה. ללכת לנבחרת במקום לשבת בבית ולהתאושש מפציעה זה לא קצת לצפצף על המועדון? הוא גם לא צריך להתכסח עם ההתאחדות הארגנטינאית. פשוט להגיד להם שהוא לא כשיר ובא שלום על ישראל. בוא נגיד שהוא חשוב ליובה הרבה יותר מאשר לארגנטינה, לפחות כל עוד הליונל משהו הזה משחק שם.

7. itzik.miro Member

המועדון הוא זה שצריך לטפל בנושא הזה. לא השחקן.

יש להבהיר לאדון סקאלוני שזה לא בית זונות פה. השחקן פצוע וגם ככה הוא לא משחק אז הנסיעה הזאת מטופשת ומטומטמת גם ככה.

8. DRORIKO Member

שמע הקטע עם הפציעות כבר באמת מייאש. אני מסתכל למשל על אינטר, עונה שעברה לא היה להם פציעות בכלל. לדעתי כמעט כל המשחקים היה לקונטה את שלושת הבלמים לרשותו, זה בזמן שאצלנו אתה לא יכול להעמיד אפילו שני בלמים שישחקו קבוע. דנילו נראה לי שיחק שם יותר מקייליני. לא שזה תירוץ כמובן לעונה הכושלת שלנו, אבל ברור שזה פוגע בקבוצה. הבעיה שכבר שנים אנחנו מדברים על זה, ואני מניח שהחליפו צוותי כושר ועדיין המצב בקנטים.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה הקודמת הזו באמת התחילו עם בעיות כשירות חריגות, העונה שעברה אפילו הייתה גרועה יותר. בראיה אחורה לא זכורות לי בעיות גדולות ברמת המועדון כמו ברומא והפטיש הלא ברור שם לרצועות צולבות.

יש גם עניין של בחירת שחקנים. דיבאלה שחקן פציע,נקודה. אתה זוכר פציעות של רונאלדו? של בונוצ׳י ?

10. itzik.miro Member

בונוצ'י נפצע בשנה שעברה או לפני שנתיים לאיזה חודש אבל זה היה הגיוני עם העומס שעבר עליו.

רונאלדו היה פצוע כשהתחשק לו.

11. Raulito Madridista

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/858e268c596564c1216a1bdb6a2de351/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/09/29/16329077232808.Xxx

לאונרדו בונוצ'י
    בריאיון מרתק לאתלטיק: "הנוכחות של כריסטיאנו השפיעה עלינו רבות. רק האימונים לצידו נתנו לנו ערך מוסף, אבל באופן לא מודע השחקנים החלו לחשוב שעצם הנוכחות שלו מספיקה כדי לנצח משחקים. התחלנו לחפף בעבודה היומיומית, בענווה, בהקרבה, ואפשר לראות את זה בשנים האחרונות. זה היה מובן מאליו שאם נמסור את הכדור לכריסטיאנו – הוא ינצח את המשחק. אבל הוא היה צריך קבוצה שתהיה שם כפי שאנחנו צריכים אותו".
    "בעונה שעברה התעשתנו לקראת הסוף ולכן הצלחנו לסיים במקום הרביעי ולזכות בגביע. היינו שוב קבוצה. אם היית זורק פיסת עץ לפני המשחקים האלה – היא הייתה עולה באש כי היה חשמל באוויר".

הוא סיפר שוב כי היה קרוב לחתום בסיטי ב-2016. "חלמתי שפפ יהיה המאמן שלי, כמעט חתמתי אצלה. הפרטים האחרונים היו חסרים ויובנטוס החליטה שלא למכור. בשנה שעברה דיברתי עם פפ שוב אבל אמרתי לו – 'יובנטוס היא הבית שלי'. אני מעריך אותו אבל זהו-זה".

12. DRORIKO Member

אם אני זוכר נכון הוא גם לא רצה לעבור לאנגליה בגלל הבן שלו שהיה מאד חולה והיה צריך להישאר באיטליה. זאת הסיבה שהוא עבר למילאן למרות שהיו קבוצות באנגליה שרצו אותו.

13. itzik.miro Member

אתמול נהנתי ממשחק ההגנה של יובנטוס בפעם הראשונה אחרי שלוש שנים. עמידה למופת שהובילה לניצחון חשוב ושחקנים שנתנו הכל על המגרש (ועדיין ראביו המשיך להיות הפחות מחוייב מבין כלל השתקנים. השחקן הזה מייאש אותי כי יש לו נתונים מטורפים והאדישות קוברת את זה) וזה היה כיף לראות ושאפו ענק לבונוצ'י שהנהיג את ההגנה כמצופה ממנו.

כמובן שבשבת יש משחק אחר, לא פחות קשה שבו נצטרך לשלוט יותר ולייצר יותר מצבים מול טורינו שעושה לנו בעיות כמה שנים ועם יוריץ' בכלל ולכן אין פה מה להשוות אבל אני מאמין שעצם העובדה שלא ספגנו מול התקפה כמו זו של צ'לסי תגביר קצת את הביטחון של השחקנים וזה חשוב. הגיע הזמן שנגיע לעונה הזאת.

ברנרדסקי נותן עבודה ולסוג המשחקים הזה שבו ה- work rate והסטמינה חשובים מאוד הוא יכול להתאים אבל מול קבוצות מסתגרות חוסר הביטחון שלו וחוסר החדות בפעולות ההתקפיות הופכות אותו לבעיה עבור יובה. הלוואי והוא היה מצליח להשתלב כמו שצריך כי אני כן מעריך את ההשקעה שלו על המגרש.

וקייזה - מהרגע שנחת ביובה הוא שדרג את עצמו ברמות ויש לו עוד הרבה גם לאן להתפתח. כוכב כדורגל. לעומתו קולוסבסקי מאכזב אותי מהרבה בחינות, אני מאוד מקווה שלא יתברר כברנה 2.0 - שחקן מוכשר מאוד שהגיע לקבוצה גדולה ונפל בין הכיסאות.

14. itzik.miro Member

דיבאלה עד 2025 עם אופציה לעונה נוספת.

8 מיליון לעונה + 2 בבונוסים.

הלך פארטיצ'י - נגמרו השקרים נגד פאולינו.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבאלה צריך עוד זמן בשביל להחלים.

דיבאלה ומוראטה נפצעו באותו הזמן. אז האבחון היה שהפציעה של מוראטה היא קשה יותר ויקח לו יותר זמן להחלים.
    ההערכה הייתה שדיבאלה יחזור כבר אחרי פגרת הנבחרות.
    בפועל - מוראטה חזר כבר אתמול ודיבאלה, אחרי שהחמיץ את רומא ויחמיץ את זניט, הולך להחמיץ גם את אינטר ואולי גם את סאס.
    מתסכל מאוד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.