יום הולדת 10 לאייסוקר!

הנושא בפורום 'איסוקר חוגג 10' פורסם ע"י Avvvi, ‏8/10/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב לפורום שיזכה לעוד הרבה שנים מוצלחות ושהקהילה כאן רק תגדל. אני נמצא כאן כשנתיים אך אני חייב לציין שהזמן עובר מהר. את מירב זמני בפורום אני מבלה באיטלקי אבל אני חייב לציין שישנם עוד כותבים שמושכים את תשומת ליבי.

2. Zico Member

אני אומנם לא מרבה להגיב, אבל זה בעיקר מסביר את הרמה הגבוהה של הפורום הנהדר הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מזל טוב

3. Ian Wright Member

הפורום סבבה והכול, אבל...

סתם. שנה עשירית לפורום? זה נתון מדהים, אז קודם כל מזל טוב לפורום עצמו ואינסוף פרגונים ומחמאות למנהלים(שאני בטוח שרואים את זה הם מלאים גאווה, גם אם לא האמינו בתחילת הדרך שזה מה שיקרה בסופו של דבר) ושאר המשתמשים שהיו פה לאורך השנים ובגלל ההתמדה והרצון שלהם הפורום המשיך להיות פעיל ופתוח, ואני ואחרים יכלנו למצוא אותו. אגב, חלק מאותם "אחרים" בכלל לא גרים בארץ, כך שזה גם משהו מעניין בפני עצמו.

זה מדהים לראות איזו כמות גדולה (ואיכותית) של משתמשים מתארים בדיוק את מה שאני הרגשתי במהלך השהות שלי פה בפורום במהלך השנה האחרונה: ברגע שאתה נכנס אתה לא יוצא, וגם אם כן אתה לא תשכח. פורום הספורט הישראלי הטוב ביותר, גם דיוני האוף טופיק יכולים להיות מעניינים וטובים מדי פעם(יכולים להיות גם לא). בסופו של דבר מצאתי בית חם ברשת לכל נושא אפשרי בערך: מהכדרוגל באנגליה ועד לכדורסל האמריקאי, מהמוזיקה ועד לסרטים, וכן הלאה וכן הלאה...

מקווה שהתלונות הכי גדולות כלפי הפורום ימשיכו להיות מספר הנרות שיש על העוגה.

4. oFiRzZz Member

אני פה כבר 4 שנים וכמעט שאין יום שאני לא נכנס לפורום.
    באמת שזה הפורום הכי איכותי שפגשתי. מזל טוב.

5. שגיא Member

10 שנים. לא צחוק. לא שהשנים הקודמות היו צחוק, אבל זה ללא ספק נקודת ציון משמעותית מאוד. 10 שנים במונחי אינטרנט זה הרבה מאוד. והפורום הזה לא רק שמחזיק 10 שנים, אלא רק מתקדם ומתרחב עם הזמן.

אני הייתי פה גם כן מתחילת הדרך, עוד במערכת הישנה (מאוד) של הפורום בגירסא הראשונה שלו (עוד לפני אפילו שקיבל את השם אייסוקר), וכל השנים נעשתה פה עבודה ללא הפסקה על מנת להחזיק את הפורום הזה באוויר, לשפר ולטפח אותו ואת התוצאות אנחנו רואים במאות הגולשים שכותבים כאן כל יום והמצטרפים החדשים בכל חודש.

הרבה אמרו כאן בית. ואכן זהו בית להמון חובבי כדורגל בפרט וספורט בכלל שמוצאים פה את אשר הם מחפשים.

אני אכן מלא גאווה להיות שותף עם הרבה שנים של עבודה מאחורי הקלעים ובצוות הניהול פה וכל אחד ואחד מגדול המייסדים ועד אחרון הכותבים, ראוי למילה טובה על התרומה שלו למה שנקרא אייסוקר.

שיהיה המון מזל טוב ושנחגוג עוד הרבה ימי הולדתץ

6. ArsenalFan Member

וואו, יש אתרי אינטרנט מסחריים בארץ שהשקיעו בהם מיליונים והם לא שרדו את ה-3 שנים... האנשים והמחויבות שלהם כאן באייסוקר מסבירים את ההצלחה.

מזל טוב לכל אחד מחברי הקהילה הזו!

7. shlomydavid מנהלים

מזל"ט לפורום האהוב עליי ברשת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. D.Irwin Member

תמיד כיף להיכנס לפורום הזה, מזל טוב והרבה הצלחה בהמשך!

9. gilad16 Member

פורום מגוון ואיכותי שכיף לשוטט בו, גם אם אני לא מגיב יותר מדי.

מזל טוב!

10. קספר Member

אני חדש פה, יותר קורא בנתיים אבל באמת אחלה פורום ובית לשנים
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx מזל טוב אייסוקר

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו תגובה ראשונה בפורום מזה... אתם יכולים לבדוק, הרבה מאוד זמן.
    ראשית אני רוצה להתנצל על העיכוב בברכות, ניסיתי להכנס אבל משום לא הצלחתי והייתי זקוק לשינוי סיסמא ע"י המנהלים.
    שנית, והעיקר - אני רוצה לברך את הפורום פה החל מהמנהלים הותיקים ביותר ועד למשתמש הטרי ביותר שנרשם בזה הרגע במזל טוב גדול ליומולדת 10, כיתה ד', זה לא צחוק!
    אני הגעתי לכאן בעצת שניים מחבריי אי שם בקיץ 2003 כשעוד היה אינטרנט "איטי" בחיוג טלפוני מציק ורועש כזה, וכתבתי כאן כמה שנים טובות שבמהלכן ניהלתי את הפורום הישראלי (אילו ימים!) ולאחר מכן גם את הפורום כולו בצוותא עם חבריי הטובים. התבגרתי יחד עם הפורום הזה ויחד עם חברים טובים שהכרתי כאן ואני בקשר עם רבים מהם גם כיום כשאני לא חבר פעיל פה.. באמת בשנתיים האחרונות אני חושב כבר פחת הזמן שיכולתי להרשות לעצמי להשקיע כאן, ולצערי הקשר התמוסס והתנתק, אבל תמיד הייתה, תמיד יש ותמיד תהיה לפורום המעולה הזה פינה בליבי.

תמשיכו לרוץ עם הלפיד הבוער הזה! תמשיכו לקיים את הקהילה הגדולה הזו שסובבת סביב הדבר שאנחנו הכי אוהבים.
    וחג שמח ושנה טובה לכולם!

אלבארו רקובה.. גל

12. פריד טאהר Member

מזל טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מספיק להגיד שאני חבר בפורום הנפלא הזה הרבה שנים ואשאר פה עוד הרבה שנים כדי להבין עד כמה אני נהנה מהפורום הזה..

לכל חברי ההנהלה המקסימים, תודה לכם ומזל טוב

13. M_T_A Member

10 שנים.. זה תקופה לא נתפסת במונחי אינטרנט. תחשבו רק על ההבדלים בין האינטרנט של אז לזה של היום, ולחשוב על זה שהפורום הזה החזיק מעמד לאורך כל השנים האלה, מדהים.
    אולי לא יצא לי להכיר כאן אנשים כמו חבר'ה אחרים פה, ואני פחות פעיל כבר כמה שנים(אני מעריך ש4500 מתוך ה5000 ומשהו הודעות שלי נכתבו עד שנת 2007), אבל תמיד נהנתי להיכנס לפה ולהביע את דעותיי ולקרוא דיונים מעניינים ואיכותיים ואין לי ספק שזה ימשיך ככה.
    כמו שאמרו פה כבר, בית שני. או שלישי. או לא משנה איזה. אבל כל מקום שאתה מבקר בו בקביעות כמעט שליש משנות חייך עד עכשיו הוא סוג של בית.
    אז שיהיה במזל טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx