יום שני

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י MOTTY22, ‏15/2/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כי אני לא אהמר על 300 שקל, מי שעושה את זה שיהיה לו לבריאות, אני שומר את זה בשביל לשלם שכר דירה, אוכל, חשבונות ולדאוג למשפחה, להפריש 50 ש"ח בחודש פחות מפריע לי.

מה קשור אגו לא הבנתי?

הרוב המכריע של המהמרים לא מרוויחים, ככה שאם אתה אוהב ללכת על בטוח אל תהמר, אלו שמהמרים כל פעם על "הימורים בטוחים" כמו שאתה מציג, יוצאים מופסדים לרוב בסופו של דבר כמו אלו שלא. ככה שהכל עניין של מה שעושה לך טוב לדעתי , שאני מהמר אני מוסיף עניין למשחקים, ומכיוון שאני משקיע באיזור ה-10 שקלים לרוב, יחס 1.6 לא מוסיף לי הרבה עניין.

בטוח לא בטוח, אני ב-2009 סיימתי מאוזן בהימורים שאני לא שם על אף משחק מתחת ל-1.6, לרוב בכלל מעל 2, אתה מרגיש טוב עם "הבטוחים" אחלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, אסף, מאיורקה יושבים על השער של טנריפה, זה לא ישנה הרבה שיגמר 1-0 אבל כנראה זה לא היה רחוק כל כך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx כמו גם ההימור על מכבי בכדורסל...

2. כחול לנצח! Member

דימה אני גם לא מבין את הגישה שלך. זה מטופש לשים סכומים מופרזים על הימורים. בטח שלשים 500 שקל כדי לקבל 520. הימורים זה תחביב ולא יותר ואני בהחלט בגישה של אליאס. ואגב.. כנס לאשכול זכיות. לילה טוב.

3. JR-Riquelme Member

אם אתם רוצים לצאת מורווחים מהימורים, אז בטח לא בווינר. תמצאו ליין לא חוקי, אני כבר מצאתי.

4. דימה Member

המטרה שלי היא לא לצאת עם רווח מהימורים. כאילו אם זה יבוא מן הסתם שאני לא יגיד לא, אבל זה פחות חשוב. אסף מה שאמרת עכשיו על ה 500 שקל זה בכלל לא מה שאמרתי. אמרתי לשים טופס עם יחס כולל של 1.6 זה לא רע בכלל. במיוחד אם אתה בטוח זוכה - כמובן שאי אפשר להיות בטוח אבל עדיין.
    אתמול שמתי 50 על בני השרון ויצא מאוד נחמד.

אגב, נראה לי השופטים אתמול חטפו על הראש בגלל שלא יצא 17 הפרש...