וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. קלייברט Member

סוף סוף. אני מחכה לשמוע את המילים האלו כבר ארבע שנים.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמית במה ג'ו טורה אשם בדיוק? לדעתי הוא התמודד עם האגואים הנפוחים שיש לו בקבוצה בצורה מכובדת למדי. בעיות בבניית הקבוצה ישנן ועוד איך, דגש מוגזם על חובטים לאורך השנים האחרונות והפקרה מסוימת של הפיצ'ינג (בעיקר הבולפן בעונות שעברו), אבל זו אשמת הג'נרל מנג'ר ולא המאמן.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי לך שהם מקשיבים אליאור! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

היאנקיז מצמצמים ל2-1 הודות להתעוררות של ההתקפה שלהם. היום בלילה זה יהיה פול בירד שיצטרך למצוא דרך לעצור את ההתקפה הטובה בליגה.

אגב שכחתי לציין את זה קודם, הסוקס כבר ב-ALCS אחרי 9-1 מרשים באנהיים. תצוגה התקפית מצוינת לצד 7 אינינגים נקיים של קורט שילינג נתנו לסוקס את הסוויפ, והם מחכים למנצחת בין היאנקיז לקליבלנד. מצד אחד טוב שהעלייה הובטחה יחסית מוקדם, ככה יהיה זמן ל-3 הפיצ'רים הפותחים הגדולים וגם לבולפן לנוח טוב לקראת הסידרה הבאה, אבל מצד שני יכול להיווצר מצב של איבוד מומנטום אחרי כמה ימים ללא משחק.

let's go Tribe!

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, הכתובת הייתה על הקיר. ממש התבאסתי כשהתעוררתי וקראתי את זה בESPN, כי אתמול עוד לפני שהלכתי לישון "ראיתי" את 2 האינינגים הראשונים בGame cast והכל היה נראה טוב וחלק עם הגשות מזעזעות של קלמנס שסיים אגב את המשחק אחרי 2.1 אינינג'ס בגלל פציעה (ועם מבט חטוף על השורה הסטטיסטית שלו...אולי חבל שכך)
    מה שאולי הכי מדאיג אותי זה שבדומה לאתמול, אני לא כ"כ רואה איך בירד מתעלה מול וואנג (לא עקבתי אחרי העונה הסדירה אבל הבנתי שהטייואני בברונקס בלתי עציר...?) ומצליח למנוע מהסידרה להגיע לGame 5.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/07
  5. קלייברט Member

שוב, בגלל שלדעתי לדבר על בייסבול בעברית נשמע רע, אני אכתוב באנגלית.

Let's start from the latest mistake he made. Clemens hasn't pitched in a month, and he lets him start the biggest game of the season. What did he expect to get out him? He should've went with Phil Hughes, who was fantastic last night.

And you know what, I'll give him a pass for that. Why the hell didn't Hughes pitch the 7th last night? He was cruising through the game, and the all of a sudden he takes him out. Then, he brings in Joba Chamberlain, who had a terrific 7th, but keeps him in for the 8th in a 5-run game. Chamberlain gets through the 8th eventually, but throws 38 pitches on the night, which will probably make him unavailable/ineffective for tonight.

He doesn't know how to manage a bullpen. It's been this way all the time, but when you have guys like Scott Proctor instead of Jeff Nelson, it's much more obvious.

I could go on and on.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

well, i haven't been following them as closely as you do so i obviously can't put my finger on specific details. But from what i see managing the Yankees is more about ego management than abouy pure baseball. Maybe Phil Jackson would be a good fit for them http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

like you said, his weakness in managing the pen may have been exposed, but Brian Cashman is responsible for not replacing Nelson, Stanton and co. adequately.

A baseball team should be built around pitching and not around hitting. That's at least the way i see it.

It does sound better in English doesn't it http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. קלייברט Member

Thing is, Cashman got him good pitchers. Torre just overused every pitcher that had a decent streak. That's why they had the "Joba Rules", so he doesn't wear out Chamberlain.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארמ, בא לי לבכות על ההפסד של בפאלו, אבל לפחות היאנקיז בחוץ... היפ היפ הוריי

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף עידן בברונקס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    מטעמי ניחוס העדפתי לוותר על הודעה בסוף האינינג השני בה כבר חרצתי את גורל המשחק. אינינג אחד בלבד (ועוד אחד הרסני שלא נספר) לקח לג'ו טורה כדי להעלות מהבולפן את מוסינה על חשבון וואנג שרק הולך ומצטייר כגיבור הטראגי של הסידרה הזאת...איזה מופע אימים! הנזק כבר היה גדול מדי והלחץ כבר עשה את שלו, וכנראה שבלי פיצ'ינג איכותי אי אפשר לקחת סידרה, גם אם זאת היאנקיז (למעט ההופעה הגדולה של פטיט בgame 2 שגם בו היאנקס הפסידו, כולם פישלו)

אה כן, הבנתי שפיספסתי משחק ענק בבפאלו, אני מקווה לתפוס את זה היום בשידור חוזר...או שהעצבים לא שווים את זה?!

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שווים שווים אליאור, כל כך הרבה טוויסטים לא היו בכל הסרטים של היצ'קוק ביחד. כואב, אבל בלאו הכי אין לנו סיכוי להשיג כלום העונה, ככה שזה קצת פחות כואב (איך אני עובד על עצמי).

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

IT'S PARTY TIME!!!
    אחרי שבמשך יומיים, כל אמריקה נעה סביב השאלה האם סטיינברנר יפטר או ישאיר את ג'ו טורה וכתוצאה מכך גם מי מהשחקנים יישאר או יעזוב, הדבר האמיתי מגיע. הלילה תיפתח סדרת הגמר בנאשיונל ליג (ESPN, 2:30) כשאריזונה תארח את הקבוצה החמה ביותר בפלייאוף עד כה, קולורדו רוקיז. הפיצ'ינג מצ'אפ נראה מבטיח מאוד כשעל המאונד יעמדו ברנדון ווב וג'ף פרנסיס. בנוסף, לרשות שתי הקבוצות יעמוד גם כן בולפן קטלני שעשה חייל ב-2 הסדרות הקודמות. איתי, אני מקווה שפה אתה לא משאיר אותי לבד...
    תחזית שלי: דיאמונדבאקס ב-6 (כן, אני הולך נגד 9 מומחי ESPN... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

סידרת ה-ALCS תיפתח מחר (1:00) במשחק מסקרן מאוד בין הסוקס לאינדיאנ'ס כשאני אישית עדיין לא יודע איפה אני עומד. מצד אחד, הרד סוקס היא אחת הקבוצות שאני יותר מסמפט ב-MLB. מצד שני, נקשרתי יותר מדי רגשית (בולשיט רגשני..אני יודע) לקליבלנד במהלך הסדרה עם החלאות, אז.....Let's go tribe! :aaa021:
    גם כאן צפוי פיצ'ינג סטאף משובח למדי כשבמשחק הראשון נקבל את שני טועני הסיי יאנג, ג'וש בקט העצום נגד סיסי סבאטיה לאחר שבוע מנוחה מצד שניהם. במשחק השני נזכה לראות שוב את העילוי (מצטער, התאהבתי) העונה לשם פאוסטו קארמונה ( :aaa8: ) אל מול שועל הקרבות הבלתי נגמר, קורט "לא נותן R בחודש אוקטובר" שילינג. Dice-K צפוי לפתוח במשחק השלישי מול ווסטברוק במה שעל הנייר אמור להביא לבוסטון ניצחון קל, אבל לא אם היפני יחליט שהוא ממשיך את מופע האימים מהמשחק השני מול האיינג'לס.
    תחזית שלי: רד סוקס ב-7.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא היתה תופעה ייחודית למשחק מול האיינג'לס, דייסוקה כבר כמה חודשים לא מספק את הסחורה, לפחות לא בסטנדרטים שהורגלנו לראות בחצי העונה הראשון שלו בבוסטון. יכול להיות שהיריבות למדו איך לחבוט נגדו...

אני אוותר על ה-NLCS היום כי יש לי כאב ראש נוראי, אבל אני אעקוב אחרי הסידרה, למרות שעצם המחשבה על זה שהרוקיז או ה-D באקס יהיו בסירייס קצת עושה לי רע. הייתי מעדיף שם את הקאביז או אפילו את הפיליז על פני שתי הקבוצות הדלוחות האלה.

התחזיות שלי: D באקס ב-7 משחקים, סוקס ב-5 (מקווה לא לנחס).

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולורדו לא עוצרת! ניצחון מס' 18 מתוך 19 המשחקים האחרונים מעלה אותה ליתרון 1-0 בסדרה. בסוף הם עוד ייקחו את הWS כיאה למסורת הווילדקארדיות המגעילה...
    בסיומו של יום, קלינט הארדל יכול להיות מרוצה. הכל הלך לפי הGame plan עם פתיחה סוערת שהניבה 4 run's אל מול אחת בלבד של הנחשים. ג'ף פרנסיס אמנם נתן משחק טוב מאוד וסיים את עם ERA של 1.35 אבל את רוב הטענות אני מטיח לעבר ההתקפה האימפוטנטית של אריזונה שיכלה לעשות הרבה יותר.לקראת הסוף הם קצת השתפרו ושמו רצים על בסיסים רק כדי להרוס הכל בכל מיני דאבל פליי'ס למיניהם. בסדרה הקודמת הם נהנו מתצוגות פיצ'ינג עלובות מצד הקאביז (וגם במשחק הראשון כשהם נתקלו בביג קרלוס היה להם את ווב שיציל אותם) שלצורך העניין עשויות להגיע בהמשך גם מצד הרוקיז, אבל לא על זה בונים כשרוצים לעלות לWS.

גם לברנדון ווב יש חלק נכבד בהפסד היום והוא ממשיך את ההיסטוריה הלא נעימה שלו עם קולורדו. ERA של 6 זה לא מה שמצפים מסיי יאנג, בטח ובטח שלא בNLCS. לקראת מחר, הרבה נטל יהיה על דייויס (ERA 4.25) מן הסתם וגם על ההגנה שכנראה תצטרך להתעלות כדי לנצח. הדי-באקס חייבים לשאוף להגיע לאינינגים האחרונים כשהם ביתרון, אפילו מינימלי ואולי גם בשיוויון, ולתת לבולפן הקטלני שלהם לסגור עניין.

אה כן, שוב אני נחשף לתרבות רעה בגלל האמריקאים החוליגנים האלה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx בתחתית האינינג השביעי, הגיע Double play call שנוי במחלוקת כנגד התקפת אריזונה ואז המשחק הופסק ל-10 דקות בגין זריקת עיתונים ובקבוקי מים למיד פילד. רק באמריקה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/07
  14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://d.yimg.com/us.yimg.com/p/ap/20071013/capt.80b649cd26a64a9e8ababc62c7c2be7c.alcs_indians_red_sox_baseball_bxf220.Xxx
    too easy...
    אם מול היאנקיז זאת הייתה ההתקפה של האינדיאנ'ס שחיפתה על המחדלים של C.C (איתי, יש לך הסבר לקריסה שלו?), הרי שהיום זה התפוצץ בפרצוף. ההתקפה של הרד סוקס שחטה אותו ללא רחמים במשך 4.1/3 אינינג'ס זוועתיים. ביג פאפי ומאני סגרו עליו משחק מושלם. ג'וש באקט המשיך ביכולת האדירה שלו בפוסט-סיזן ובוסטון עולה בקלילות ליתרון 1-0 בסדרה. מחר הכל יהיה על הכתפיים של קארמונה שיעמוד על המאונד vs מיסטר אוקטובר וינסה לתקן את הנזקים של סבאטיה. קל, זה לא יהיה.

אני כבר לא יכול לחכות...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/10/07
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך הסבר לקריסה התמידית של A-Rod בפוסט-סיזן? כנראה שיש אנשים שפשוט לא נועדו למעמדים האלה ו-C.C הוא אחד מהם. צריך להסתייג ולומר שהוא התמודד מול 2 ההתקפות הכי טובות בליגה במשחקים האלה, זה לא שהוא פישל מול טמפה ביי ובולטימור.

הרוקיז אגב ממשיכים להרשים, עוד ניצחון, 3-2 ב-11 אינינגים, בדרך ל2-0 בסידרה.