יורוליג + יורוצ'לנג' - משחקי רביעי וחמישי !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏3/12/08.

1. shlomydavid מנהלים

http://img254.imageshack.us/img254/996/eurwv0.Xxx

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

2. כחול לנצח! Member

משחק 41: פרטיזן בלגראד – אפס פילזן (4+): אחרי חמישה מחזורים ביורוליג אפשר כבר להגיד שאפס פילזן היא הקבוצה הכי מאכזבת עד כה. בפילזן בנו קבוצה עתירת כוכבים בקיץ כשצירפו את ת'ורנטון המצויין מסיינה ואת צ'ארלס סמית מריאל מדריד. אולם אחרי הפתיחה הטובה שלה ליורוליג, שכללה שני ניצחונות, פילזן הפסידה את כל שלושת משחקיה האחרונים, כאשר שניים מהם היו תבוסות ביתיות משפילות מול מילאנו ומול ריאל מדריד במחזור הקודם. הערב פילזן מגיעה למבצר של פרטיזן בבלגראד. אז צסק"א אלופת אירופה הצליחה לנצח במבצר הזה בנקודה במחזור הקודם, אבל פילזן עם כל הכבוד היא לא צסק"א. פילזן במשבר עמוק ולמרות הסגל העדיף שלה, פרטיזן תנצל את המשבר שעובר על התורכים ואני לא רואה אותם מפסידים פעמיים ברציפות בבית, מה גם שמדובר במאבק ישיר על המקום השלישי בבית, הליין בהחלט עביר וההימור פה הוא 1.

3. כחול לנצח! Member

לה מאן (5+) – מלאגה: לה מאן סוגרת את הבית בו משחקת מכבי ת"א, אך הסיבה לכך שהיא עדיין ללא ניצחון היא הלוזריות שלה ולא חוסר היכולת שלה. לה מאן היתה על סף ניצחון ביתי גדול על אולימפיאקוס במחזור הקודם, אך שוב הצליחה להפסיד בהארכה כמו גם מול מכבי בהיכל, אחרי שהוביל ב-3 נקודות עד לסל עם הבאזר של בראון. גם יתר ההפסדים של לא מהן באו במשחקים צמודים, את משחק הפתיחה שלה היא עשתה בחוץ מול מלאגה, שם הפסידה בחמש הפרש בלבד ואז מלאגה היתה בהרכב מלא לעומת היום. מלאגה תפסה את מכבי בחילופי מאמנים ולדעתי אין מה להסתנוור מהניצחון שלה בהיכל. היא תחסר הערב שוב 4 שחקנים חשובים מאוד. את קרלוס קבאזאס, מרקוס הייסליפ הסנטר המצויין וכן את ברני רודריגז והרמן גבריאל. קשה לי להאמין שקלאטי יוכל שוב לתפוס יום גדול כמו שעשה מול מכבי והעייפות של שחקנים מלאגה תשפיע היום. לה מאן קבוצה לא רעה בכלל וראינו את זה כששיחקה מול מכבי. ספנסר, באטיסטה, שאו ודייויד בלות'נטאל יכולים לעשות צרות צרורות לספרדים. מלאגה תבוא עם עודף ביטחון למשחק הזה ולדעתי הערב יושג ניצחון הבכורה של הצרפתים. ההימור: 1

4. כחול לנצח! Member

מומלצי יורוליג בסדר יורד: ברצלונה (20-), פנאתינייקוס (11-), ציבונה (8+), אולקר (3+)

משחק 63: מכבי ת"א – ציבונה זאגרב (8+): מכבי תחפש הערב ניצחון יורוליג ראשון בעידן פיני גרשון. יש לה סיכוי לא רע לעשות את זה מול ציבונה, אבל קשה לי להבין את הליין המנופח שהעניקו פה הבוקיס לציבונה, שניצחה בארבעה מתוך חמשת המשחקים שקיימה עד עתה. ציבונה תבוא להיכל ותנסה לכפות קצב איטי. היא בוודאי תשמור חזק את ארויו והטיול שהיה למכבי ביום ראשון מול אשקלון בליגה לא יחזור. מכבי החתימה השבוע את אלטון בראון, אבל הוא לא יטול חלק במשחק הזה ולמכבי תהיה בעיה קשה בצבע מול פרקאצ'ין, שחגג עליה במשחק הקודם בקרואטיה בו ציבונה ניצחה בהפרש של 2 נקודות. אני מקווה שמכבי תנצח הערב, אבל לדעתי המשחק הזה יהיה צמוד והליין יכריע. ההימור: 2, היחס 1.8

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/08