יורוליג - מחזור 3 - משחקי רביעי וחמישי!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏10/12/08.

1. כחול לנצח! Member

http://img206.imageshack.us/img206/8922/asafcm1.Xxx

2. כחול לנצח! Member

משחק 34: צסק"א – פניוניוס (19+): אלופת אירופה נחלה הפסד יורוליג ראשון במחזור הקודם במילאנו בנקודה ואין כמו משחק בית מול פניוניוס כדי להתאושש. פערי האיכות בין שתי הקבוצות הללו עצומים. במשחק הראשון בין הקבוצות ביוון צסק"א השפילה את פניוניוס ב-34 הפרש. הליין די גבוה אבל צסק"א ניצחה מעל 20 הפרש את שני משחקי הבית הקודמים שלה ותעבור לדעתי בהרבה את הליין גם מול היוונים, שעם כל הכבוד לניצחון שלהם מול ריאל מדריד, אין להם מה למכור מול צסק"א. ההימור: 1

משחק 36: אפס פילזן – מילאנו (7+): אפשר להגיד שזה משחק בין הקבוצה הכי מאכזבת ביורוליג עד כה לקבוצה הכי מפתיעה. פילזן, ממנה ציפו לגדולות העונה, פתחה את היורוליג עם 2 ניצחונות אבל מאז היא בצניחה חופשית והפסידה את כל ארבעת המשחקים האחרונים שלה ונמצאת בכושר מזעזע. לעומת זאת ממילאנו, שנפרדה בקיץ מהכוכב של גאלינרי, שעבר ל-נ.ב.א ציפו להיות בשר תותחים אבל המחליף של גאלינרי דייויד הוקינס נותן עונה מדהימה ובמחזור הקודם הוביל את מילאנו לניצחון מדהים על צסק"א אלופת אירופה. אני מאמין שמילאנו תעמוד בליין ואפילו יכולה לנצח באולם בו פילזן הפסידה כבר פעמיים העונה. ההימור: 2

3. כחול לנצח! Member

טאו ויטוריה - אולימפיה לובליאנה (18+): בדומה למשחק בין צסק"א לפניוניוס, עוד משחק בין קבוצה חזקה שאוהבת לדרוס בבית לבין קבוצה חלשה מאוד, בעיקר בחוץ. במצב רגיל לא הייתי הולך נגד לובליאנה בליין כזה גבוה אבל ללובליאנה יש חיסורים קריטיים במשחק הזה. מרקו מיליץ, הכוכב של הקבוצה הזו פצוע ולא נסע עם הקבוצה לספרד, כמו גם ולאדו אילייבסקי המצויין. בלעדיהם לובליאנה חטפה 21 הפרש בראש בבית מחובנטוד במחזור הקודם ובטח שהיא צפוייה לספוג תבוסה אפילו יותר כואבת מטאו שהיא קבוצה טובה מחובנטוד וגם ביתית מאוד.טאו יודעת לדרוס בבית, תשאלו את ברלין שחטפה בויטוריה 41 הפרש בראש. טאו נראית מצויין לאחרונה. היא ניצחה בחוץ את אולקר במחזור הקודם ב-12 הפרש ולפני כן השפילה גם את ולנסיה החזקה עם 18 הפרש בחוץ. כל אלה מובילים אותי להימור אחד בלבד והוא על טאו. סמנו 1

4. Villarreal Member

יא אללה איזה אכזרי ליפול על X בכדורסל

5. כחול לנצח! Member

ספר לי על זה:

http://img228.imageshack.us/img228/7341/asafss6.Xxx