יו"ר חדש להתאחדות לכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏21/7/03.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולכם יודעים שגברי לוי כנראהעזב סופית את משרת יו"ר ההתאחדות (אוי לא ).
    מי לדעתכם צריך להיות יו"ר ההתאחדות החדש ולמה? :roll:

2. ליהי Member

לפי דעתי לפני שמתחילים לבחור מי יהיה יו"ר ההתאחדות
    צריך לסווג את מי ל-א יהיה ראש ההתאחדות
    בוא נתחיל בכל מי שגברי לוי ממליץ עליו. נמאס לי שההתאחדות מתנהלת כמו שכונה, נמאס שכולם מסדרים לכולם עבודות,ואם הם עושים את זה- לפחות שלא יהיה מדובר בתפקיד כ"כ חשוב כמו יו"ר ההתאחדות,וגם אם כבר, אז שלא יצהירו על כך בפומבי בעיתונות. אפילו הועדה לבלה בלה שלטון (לא זוכרת איך קוראים לזה) שלחה להם מכתב אזהרה חריף שיפסיקו לעשות שם שכונה.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל זה צריך להיות מישהו אובייקטיבי ואחד שלא יבחר ע"י קומבינה[כל המועמדים נפסלו..]
    באמת אין לנו יותר מדי מועמדים מתאימים
    אולי חיזוק מחו"ל יעבוד..אם יכול להיות מאמן נבחרת זר ושחקנים זרים אולי שווה לחשוב על איזה יו"ר זר..

אבל האפשרות לא ממש ריאלית ובאמת אני לא יודע מי מתאים..
    בסוף עוד נתגעגע לגברי[זה הקטע לצחוק בקול..]

4. Jerson Member

לא ממש משנה....אין מישהו מספיק טוב וכשרוני שיכול לתקן את הנזק שגברי עשה.....

5. שגיא Guest

זהו, שבסוף נראה לי שזה מה שבאמת יהיה.
    רואים עכשיו, אחרי שהוא פרש, מנסים לחשוב על מועמדים מתאימים, או אפילו מועמד בודד שיוכל למלא את התפקיד הזה בכבוד, ומה? נאדה! לא מוצאים כלום, אפילו שם אחד לא עולה, אז נכון שגברי גם פגע בכדורגל הישראלי, אבל הזמן האחרון גרם לי להבין שלעשות עבודה טובה ממנו יהיה קשה מאוד, לא תמיד הכל הלך לו, אבל הוא ניסה, אני ממש מתקשה לראות את ההתאחדות לכדורגל מתפקדת עם יושב ראש אחר...

6. ליהי Member

לא לא לא
    גברי לוי אומנם לא היה יושב ראש גרוע כ"כ אבל היו לו כמה מגרעות א' א', מהסוג שבכל מדינה מתוקנת אחרת היו מעיפים אותו לכל הרוחות בגללן. ובראש המגרעות עומדת חוסר היציבות. הוא יודע שזקוקים לו ושאין לו מחליף ראוי ולכן הוא מאיים כל שניה בפיטורים? ואני לא יתחיל עם זה שכל מה שהוא עשה בהתאחדות הוא עשה לפי הדרך שלו ולפי הנקודת ראות שלו, וגם כבוד הוא לא נותן מספיק לאנשים סביבו. גברי עשה החלטות חשובות ותרם לכדורגל הישראלי, למעשה הוא החזיק אותו בשתי ידיו לפרק זמן מסויים והמצב היה יכול להיות רע הרבה יותר,אבל אני לא אצטער אם יבוא מחליף ראוי לגברי, כי הוא לא חביב הקהל שלי.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שאנחנו לא מכירים אנשים שיכולים להיות מתאימים..בגלל זה אמרתי שאולי אפשר לבדוק אופציה של יו"ר לשעבר של התאחדות מחו"ל.