הפועל באר שבע 2018/19- מחפשים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏14/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

סליחה, השתמטה לי המילה "גיל" איפשהו שם.

2. קשר שמאלי Member

בסדר אז איזה בלם/קשר ישחק בכמה משחקים כמגן, זה לא אסון.
    ההגנה שלכם במילא לא תהיה טובה עהעונה, גם של מכבי תל אביב לא. הקישור וההתקפה שלכם יעשו את ההבדל

3. Love Is Red Member

עם מצב הפציעות אצלנו זה כן יהיה אסון.
    זה לא שיש לנו מלא קשרים ומגנים.
    יש לנו 5 קשרי אמצע, אחד מהם פצוע ויחזור בינואר.
    4 בלמים שאחד מהם פצוע.
    מגן מחליף אחד, מגן שמאלי פצוע, מגן שמאלי אחר שרצו להפטר ממנו, ומגן ימני אחד.
    וואו איזה סגל איכותי וקצר.

4. Butragueño מנהלים

מה רע? האלטרנטיבה של ב"ש עם שחקני הגנה שמכילה את דוידזדה ואיתן טיבי. בנוסף בלם זר שעדין לא הצליחו להבין מה היכולת שלו, והבלם המחליף הוא שרן ייני.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

העומק בהגנה יורד משמעותית, אבל אני מניח שמה שיושב בראשו של בכר זה הוורסטיליות של אלחמיד ואוחיון (וגם של סטו.. אם הנגר הזה ישאר), שחקנים שלמעשה יכולים לשחק גם במרכז ההגנה וגם כמגינים. זה משאיר אותנו עם בן ביטון, אורן ביטון, קורהוט, שיר צדק, לואי טאהה, אלחמיד, מתן אוחיון, סטו ונגיד חצי מויטור. בכל סיטואציה- זה קאדר מספיק לעונה של מפעל אחד.

ההגנה שלנו בינונית, ההגנה של מכבי תל אביב לא יותר טובה, בקישור ובהתקפה מצבם היה פי אלף יותר טוב משלנו עד לפני שבוע, כרגע אני מקווה שעשינו מהלכים שיחזירו את מאזן הכוחות למצב כפי שהיה ב 3 השנים האחרונות, חובת ההוכחה על השחקנים שהגיעו ועל זה תיפול או תקום לנו העונה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבנתי.

אני לא חושב שאנחנו יכולים לדבר על אליפות בשום קונוטציה, אבל אני מבין את התלונות של אוהדי ב"ש. זה לא שבית"ר היא מ.ס. אשדוד או הפועל רעננה עם יומרות מאוד מוגבלות, בסופו של דבר משה חוגג נמצא כאן כדי להביא תארים ולהגיע רחוק (ויסלחו לי כל ממציאי הקונספירציות), ועדיף לא לעשות את שיתופי הפעולה הללו. נכון שב"ש הרוויחה את סאבו וקיצוץ בתקציב, אבל מקצועית בית"ר היא זו שמרוויחה יותר ממערכת היחסים הזו (עד כה). אלמלא ההחתמה של שיימן, היינו תקועים עם אור זהבי או עוז ראלי כמגן שמאלי, אלוהים יודע מי יותר גרוע. אפשר להתווכח על היכולות שלו, אבל צריך להפנים שההיצע הישראלי דל מאוד, ושיימן הוא מגן ישראלי סביר, במצב שלנו זה מצוין. דור אלו כנראה יגיע, ואם לא הוא, אז כנראה שהיינו משחקים עם קלטינס כאילתור או מתן פלג כמגן ימין, לפחות עד חזרת קונטה מפציעה.

אני מהמר שאם בן שהר מצטרף לבית"ר, סילבסטר עשוי לעשות את הדרך ההפוכה כבר בינואר. לא בטוח שזה כזה רע לנו.

7. Love Is Red Member

זהו, שיש שמועות שסטו יושאל לאשדוד ככה שנשאר עם אוחיון ואלחמיד כאשר גם ככה יש לנו בעיה עם הפציעות של הבלמים והיכולת שלהם.
    לדעתי זה טמטום כל השחרור השחקנים המסיבי בלי להביא לפחות שחקנים במקום, או שחקן אפילו, שלא לדבר על הקישור האמצעי הדליל שלנו שאולי התחזק בשחקן פוטנציאלית טוב יותר אבל הוא עדיין דליל.

אם משחררים את סטו ישארו לנו 8 שחקני הגנה, ששניים מהם פצועים ולא ידוע מתי יחזרו, ועוד אחד מהם היה מועמד לעזוב ולא בכושר משחק.
    אם סטו ישאר זה עוד יהיה סביר מינוס.

8. Love Is Red Member

האלטרנבטיבה של באר שבע קרי מכבי תל אביב עם עומק בהגנה, במקום דסה יש להם את מאור קנדיל, ובעמדות הבלמים ייני זה מעולה לליגה ובמקום המגן השמאלי הזר יש להם את דוידזאדה, מבחינת עומק ואיכות בהגנה הם עולים עלינו, וגם בקישור האמצעי.
    אז כן התקפית יהיה לנו איכות, אבל שכחו אצלנו מההגנה ומהקישור האמצעי.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  9. hbs7 Member

חוליית ההגנה הבינונית שלנו הייתה הכי טובה בליגה בעונה שעברה.
    יקח קצת זמן, אבל היא שוב תתייצב ותהיה טובה. אין לי ספק בזה.
    כרגע המצב קצת נזיל כי אלחמיד רק חזר לכשירות ויצטרך קצת זמן הרצה, קורהוט וצדק עם הרבה חלודה להוריד וטאהא צריך עוד קצת זמן לפציעה שלו.

הדיבור על סילבסטר יכול לקרות כבר החלון הזה. תלוי באם סטו אכן יעסוב לאשדוד ושהר ילך לחיפה/בית"ר.
    @EO11 מעריך את יאקוב או שהפתיחה שלו בעונה שעברה הייתה פיק זמני ולא מדגם מייצג?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Melikson24 Member

אין צורך להגיב ל-Love Is Red ברצינות.

בכל אופן, זכינו בשתי אליפויות עוצמתיות עם תורג'מן ואוחיון מגנים מחליפים ורק טאהא בלם מחליף. אלחמיד, סאבו וקבהא ורסטילים. ולהערכתי יגיע עוד שחקן הגנה עד סוף החלון בגלל הניתוח של אורן ביטון.
    אנחנו במסגרת אחת והמטרה היא ליצור היררכיה והרכב שירוץ באופן קבוע. עונה שעברה אחת מהסיבות לריצה הנהדרת בפלייאוף הייתה שבכר נסגר על 11 קבועים ורץ איתם עד הסוף. לפני כן היו ניסיונות עם אלחמיד בלם, אוחיון בלם, ראדי ואיינבינדר ברוטציות וגם בהתקפה הוא לא היה סגור על עצמו עם פקהארט ושהר ולכן לא הייתה יציבות.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@hbs7

לפניי שאגיד דעה אישית, אז ממה שידוע לי לוזון מהרגע הראשון לא אהב כל כך את צמד הסלובקים, ולא סתם דובר הרבה על מעבר של סילבסטר וסאבו הקיץ. כשדיברו על עזיבה של ורד (לאחר המכירה לחוגג) מהמועדון השתיקו את הקולות מהר, לא כך עם הסלובקים, שהסוכן שלהם גם לא תרם כל כך לרוחות וכל הזמן חיפש לגזור עליהם עמלות במעברים יקרים.

בקשר לסילבסטר, אז הוא מאוד איכותי. יודע לסיים, פיזי, מהיר, חכם. כל מה שאתה רוצה מחלוץ. הבעיה שהרזומה שלו מעיד שהוא מתחיל בפיק גבוה בקבוצות שלו, ואז לאט לאט מדרדר, ויש תחושה שזה קורה עכשיו. תוסיף את העזיבה של סאבו, ששיכנע אותו להגיע לארץ, ויש מצב שהוא כבר לא יביא את אותה התועלת לבית״ר.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

למה בש לא הביאו בלם?

13. Melikson24 Member

כי אז נצטרך לשחרר אחד מויטור/אלחמיד/טאהא/צדק.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה מכיר את זה שמאמן נמצא בפאניקה כי הוא בפיגור,
    ואז הוא מתחיל להכניס שחקני התקפה בלי הכרה ?

אז ב"ש ורכש בקיץ

קשר ימני ו-Civil אוהבים את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://res.cloudinary.com/atzuma/image/upload/v1506328157/atzuma/k13yvoz4ieuoeszgx0ug.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.